Adobe InDesign indir 2022 sağlam indir

Adobe InDesign indir, sektördeki profesyonellerin güvendiği, basılı ve dijital medyaya yönelik standart düzen ve sayfa tasarımıdır. Dünyanın en iyi dökümhanelerinin güzel tipografileri ve Adobe Stock’un görüntüleri ile iletişim kurun. İçeriği ve geri bildirimleri anında PDF olarak dağıtın. Adobe Experience Manager ile üretimin kontrolü kolayca sizde olsun. InDesign indir kitaplar, dijital dergiler, e-Kitaplar, posterler, etkileşimli PDF planları vb. ile ilgilenmek için gereken her şeye sahiptir. Bu yazımızda sağlam indir, bu oyunun nasıl indirilip kurulacağı hakkında tüm detayları anlatacak.

Adobe InDesign Nedir?

Adobe InDesign 2022, Adobe Inc. tarafından geliştirilen en popüler masaüstü yayıncılık yazılımlarından biridir. Temel olarak grafik tasarımcıları, sanatçılar ve yayıncılar tarafından basit bir el ilanı, broşürden çok karmaşık makalelere, kitaplara kadar çok çeşitli çıktı belgeleri oluşturmak için kullanılır. ve dijital yayınlar.

Adobe InDesign indir’ın çok yönlülüğü bu yazılımın başlıca avantajları arasındadır. Fareye birkaç tıklamayla, hoş bir şekilde tasarlanmış bir belge oluşturmak için metin, resimler ve grafikler entegre edilebilir. Yazılım, tüm tasarım bileşenlerinin mümkün olduğunca benzersiz olmasını sağlamak için daha farklı araçlara ve işlevlere sahiptir.

Adobe InDesign 2022 ile metin sürümü için gelişmiş tipografi seçenekleri arasında OpenType yazı tipleri, paragraf ve karakter stilleri ve metin sarma ayarları desteği yer alır. Bu, güzel görünümlü tipografinin oluşturulmasının hızlı bir şekilde takip edilmesine ve belgelerde tekdüzeliğin korunmasına olanak tanır.

adobe indesign download 2022

Daha fazla gör: Adobe Camera Raw

Ayrıca InDesign, yazı tiplerinin yanı sıra görüntüleri ayarlamak ve değiştirmek için kapsamlı bir araç seti sunar. Kullanıcılar görüntüleri farklı kaynaklardan içe aktaracak ancak düzen içinde boyutları, konumları ve görünümlerini değiştirme kolaylığına sahip olacaklar. Program ayrıca Adobe Photoshop ve Illustrator entegrasyonuyla birlikte geliyor. Bu, Adobe Cloud’un bir parçası olarak basit düzenlemeyi ve eşzamanlı çalışmayı kolaylaştırır.

Adobe InDesign indir’ın bahsetmeye değer bir özelliği de etkileşimli ve dijital yayıncılığa olanak sağlamasıdır. Bu platformların kullanıcıları, multimedya açısından zengin etkileşimli PDF’ler, e-Kitaplar ve ses, video ve animasyon gibi farklı unsurlara sahip dijital dergiler oluşturmanın mümkün olduğunu görecektir. Tasarımcıların izleyicileri için olağanüstü etkileşimli platformlar oluşturmasını sağlayan mükemmel bir tasarım türüdür.

Özellikle Adobe InDesign indir’nin, en yaygın görevlerin daha hızlı gerçekleştirilmesini sağlayan ve sistemin daha az çökmesini sağlayan gelişmiş kararlılık ve performans sunduğunu belirtmekte fayda var. Cihaz kullanıcı arayüzü, hem acemilerin hem de yetenekli kullanıcıların cihaza alışmasını ve etkili bir şekilde çalışmasını kolaylaştırmak amacıyla geliştirilmiş kullanılabilirlik ve üretkenlik için basitleştirilmiştir.

Download Bağlantı Adobe InDesign 2022 sağlam indir

| Download

File Size: 948-MB

Şifre: sağlam indir

Özellikler Adobe InDesign

Çok Yönlü Mizanpaj Araçları:
 • Adobe InDesign indir, dakikalar içinde son derece profesyonel ve görsel olarak etkileyici tasarımlar oluşturmanıza olanak tanıyan zengin ve çeşitli mizanpaj araçlarına sahiptir. İçerik oluşturucu, metin yazmaktan ekran görüntüleri ve resimler girmeye kadar düzeni tasarlama konusunda tam özerkliğe sahiptir.
Tipografi Araçları:
 • Adobe InDesign indir, OpenType yazı tiplerini, paragraf ve karakter stillerini ve metin kaplamalarını sunarak kullanıcının profesyonel görünümlü bir yazı tipi elde etmesini sağlar ve tüm tasarımlarda metinlerin aynı olmasını sağlar.
Görüntü Düzenleme:
 • Farklı kaynaklardan bir görüntü yükleme fırsatına ve düzenlerine sorunsuz bir şekilde uyacak şekilde boyutları, yüzeyleri ve konumları hızlı bir şekilde ayarlama kapasitesine sahipler. Entegrasyonlara gelince, tasarımcılar Adobe Photoshop ve Illustrator’ın yardımıyla hızlı, verimli ve sinerjik bir iş akışı gerçekleştirebilirler.
İnteraktif ve Dijital Yayıncılık:
 • Adobe InDesign indir, içinde ses, video ve animasyonların yer aldığı etkileşimli PDF’lerin, e-kitapların ve dijital dergilerin oluşturulmasına olanak tanır ve bu da onu etkili dijital deneyimler oluşturmak için harika bir araç haline getirir.
Gelişmiş Performans:
 • Adobe InDesign ücretsiz, optimize ederek gelişmiş hız ve kararlılık sağlar. Ortak çalışmaya öncelik vererek ve çökmelere daha az eğilimli hale getirerek çıktıyı artırır. Sonuç olarak kullanıcı deneyimi rahatlar.
Geliştirilmiş Kullanıcı Arayüzü:
 • Kullanıcı arayüzü, hem ortalama Joe’lar hem de uzman kullanıcılar için daha kolay, daha hızlı ve daha kullanışlı hale getirilecek şekilde yeniden düzenlendi, dolayısıyla bilgisayar tüm potansiyeliyle kullanılabilir.
Adobe Creative Cloud ile Entegrasyon:
 • Adobe InDesign’ın Adobe Creative Cloud’un kendi Photoshop, Illustrator ve Acrobat uygulamalarında iyi çalışması sayesinde sanatçılar arasında dosya paylaşımı veya ekip çalışması sorunu yaşanmaz.
Baskı ve Dijital Çıktı:
 • Adobe InDesign Full indir’da Tasarlananlar, baskı ön ayarları, renk yönetimi ve ön kontrol kontrolleri özellikleriyle baskı çıktısı ihtiyaçlarını karşılayan süreçlerdir. Bununla birlikte dijital yayıncılık ihtiyacını da karşılayacak ihracat araçlarını da sunmaktadır.
Platformlar Arası Uyumluluk:
 • Adobe InDesign yazılımı aynı zamanda Mac OS ve Windows platformlarında da yerel olarak çalışır; bu, tasarımcıların içerik kalitesinden veya sınırlamalardan ödün vermeden bir platformdan diğerine sorunsuzca geçiş yapabileceği anlamına gelir.
Genişletilebilirlik:
 • Adobe InDesign indir, üçüncü taraf eklentilerin ve uzantıların kolaylığını destekler; bu şekilde kullanıcılar yazılımın esnekliğini artırabilir ve onu kendi benzersiz ihtiyaçlarına ve iş akışlarına uyarlayabilir.

Yenilikler Adobe ınDesign

Adobe InDesign 2022, iş akışını iyileştiren ve tasarımcıların yaratıcı fırsatlarını genişleten bir dizi ilgi çekici yeni özelliğe ve iyileştirmeye sahiptir. Yeni sürümün özellikle dikkat çeken bir bileşeni, InDesign’da metnin doğrudan sese dönüştürülmesini sağlayan geliştirilmiş Metinden Konuşmaya özelliğidir. Bu işlevin olması, yalnızca geleneksel yöntemi kullanmakta zorluk çeken kişilerin içeriği tüketmesine olanak sağlamakla kalmaz, aynı zamanda etkileşimli ve abartılı dijital yayın türleri oluşturmak için birçok yeni fırsat sağlar.

Ayrıca Adobe, ekip arkadaşlarının belgelere sorunsuz bir şekilde erişip eş zamanlı olarak güncelleyebilecekleri gelişmiş işbirliği araçları da sağlamıştır. Platformlarda koda yorum yapmak ve açıklamalar eklemek mümkün hale geldi. Kullanıcılar artık sorunsuz iş akışlarına ve hızlı yineleme döngülerine yol açacak şekilde geri bildirimi verimli bir şekilde sunabiliyor. Başka bir deyişle Adobe InDesign ücretsiz, çok büyük ve karmaşık belgelerle uğraşırken bile sisteme daha duyarlı ve sorunsuz bir deneyim elde etmek için performans optimizasyonları ve kararlılık iyileştirmeleri sunuyor. Bu gelişmiş özellikler bir araya getirildiğinde, kullanıcı arayüzünün kullanılabilirliğine ve üretkenliğine o kadar katkıda bulunuyor ki, tasarımcılar artık yaratıcı fikirlerini en etkili şekilde hayata geçirmeyi her zamankinden daha kolay buluyor gibi görünüyor.

Daha fazla gör: Adobe Lightroom 

Artıları ve Eksileri InDesign 2022

Artıları
 • Çok yönlülük.
 • Profesyonel Tipografi.
 • Resim düzenleme.
 • İnteraktif ve Dijital Yayıncılık.
 • Baskı Çıktısı Kalitesi.
 • Platformlar Arası Uyumluluk.
Eksileri
 • Dik Öğrenme Eğrisi.
 • Abonelik Modeli.
 • Kaynak Yoğun.
 • Uyumluluk Sorunları.

Adobe InDesign Sistem Gereksinimleri

Windows:
 • İşlemci: Aynı cihaz, 64 bit mimariyi destekleyen Intel® veya AMD işlemciyi kullanabilir.
 • İşletim sistemi: Microsoft 64 sonraki sürümü Windows 10 (1809) veya daha sonraki bir sürüm.
 • RAM: 8 GB RAM (16 GB önerilir),
 • Depolama: kurulum için 4GB kullanılabilir sabit disk alanının sağlanması; Kurulum sırasında kurulum alanının tüketileceğini unutmayın; bu nedenle, kurulumu çıkarılabilir bir flash depolama aygıtına yüklemeye çalışmayın.
 • Ekran: Çoklu HiDPI desteği seçeneğiyle 1920 X 1080 çözünürlük (1024 x 768 önerilir).
 • Grafikler: Modern oyun oynayanların akılda tutması gereken bir diğer donanım özelliği de DirectX 12 desteğinin kurulu olduğu grafik işlem birimidir (GPU).
macOS:
 • İşlemci: Yapay zeka ve insan iş gücünün ikili karşılaştırmasıyla karakterize edilen on altı gramlık dijital cal dosyası.
 • İşletim sistemi: macOS’un 10.15 sürümü (Catalina olarak adlandırılır), macOS’un 11.0 sürümü (Big Sur olarak adlandırılır) veya 12.0 sürümünün yükseltmesi olan macOS’un ikinci bir sürümü (Monterey olarak adlandırılır).
 • RAM: 8 GB RAM (16 GB ideal boyutta)
 • Depolama: Kurulum için 4 GB ücretsiz çalışma alanı; Kurulum sırasında ek olarak boş alan gerekir (Sabit disk sürücüsü büyük/küçük harfe duyarlı dosya sistemini kullanamıyorsa ve çıkarılabilir flash ise kurulum mümkün değildir)
 • Ekran: (önerilen) 1920 x 1080 ve en yeni Retina ekran desteği.

Adobe InDesign 2022 İndirme ve Yükleme Talimatları 

 • Öncelikle IDM kullanarak aşağıda verilen “InDesign 2022” linkini indirin.
 • Windows Defenderı kapatın.
 • İndirilen dosyayı WinRAR kullanarak açın.
Step 1:

İndirdikten Sonra İndirilen Dosyayı Açın.

adobe indesign

Step 2:

Yüklemek için “Kurulum” dosyasını çalıştırın.

indesign

Step 3:

“Devam et”i tıklayın.

adobe ındesign

Step 4:

Lütfen kurulumun tamamlanmasını bekleyin.

indesign nedir

Step 5:

Kurulum tamamlandıktan sonra Kapat’a tıklayın.

adobe indesign nedir

Step 6:

Arayüz.

adobe indesign ücretsiz indir

Sonuç

Adobe InDesign indir, dijital tasarım alanında ilerici gelişimin vücut bulmuş hali olarak değerlendirilecek; tasarımcıların, yayıncılık endüstrilerinin ve yaratıcı sanatçıların çeşitli ihtiyaçlarına uygun eksiksiz bir araç seti sunar. Adobe InDesign Full indir, mizanpajından çoğu Adobe yazılımına katılmaya kadar birçok kişi tarafından çokça tavsiye edilmiştir. Bu, kişinin her zaman her şeyi doğru ve sorunsuz bir şekilde tasarlayıp basabileceği anlamına gelir. Adobe’nin konumu, otomasyon, işbirliği ve erişilebilirlik açısından yeni özellikleriyle haklı çıkarılıyor ve böylece çeşitli disiplinlerden tasarımcılar arasında mutlaka sahip olunması gereken bir ürün haline geliyor. Geleceğe baktığımızda, büyüleyici içeriklerin oluşturulması ve görsel hikaye anlatımının sınırları için InDesign’ın her zaman vazgeçilmez bir araç olarak talep göreceği artık açık.

Yorum yapın