Adobe Reader DC indir ücretsiz Türkçe Yama

Farklı platformlardaki PDF’leri işlemek, imzalamak ve onlarla etkileşimde bulunmak için teknolojiye güvenerek belge dünyasının çok yönlülüğünden ideal şekilde yararlanmak için Windows için Adobe Reader indir ‘yi kullanın!

Kullanıcının ücretsiz PDF oynatma konusunda diğerleriyle aynı deneyimi yaşamasını mı istiyorsunuz? Yalnızca günümüzde değil, daha önce de—Adobe Reader’ı hemen edinin ve kullanın! Adobe Reader’ın neden en iyilerden biri olduğunu keşfetmek için harekete geçmek sizi cezbediyor mu? Aşağıdakiler, sektördeki en güvenilir PDF okuyucu olmasının yolsuzluğunun nedenidir.

Adobe Reader DC Nedir?

Adobe Reader Full, kullanıcıların belgelerle etkileşim kurma yöntemlerini tanımlayan özellikleriyle piyasada PDF belgelerini işleyen en iyi üründür. Adobe Reader indir ‘ın dünya çapında en çok indirilen ve güvenilen ücretsiz PDF görüntüleyici olduğu gerçeği göz önüne alındığında, PDF’leri görüntüleme, imzalama ve paylaşma ile ilgili görevleri basitleştirmede bir çözüm olarak öne çıkıyor.

Adobe Reader, PDF’leri en nazik şekilde yönetme etkinliği üzerinde durmaktadır. Evrensel tutarlılığı, belgelerin farklı platformlarda aynı görünmesini sağlar; bu, şirketlerin kağıtların farklı platformlar arasında tutarlı bir şekilde çoğaltılmasına ihtiyaç duyduğu durumlarda özellikle önemlidir. Bu yazılım uygulamasının amacı sadece formlara bakmanın ötesine geçiyor; Kullanıcıların ilgili formları doldurmasına, belgeleri dijital olarak imzalamasına, yorum eklemesine ve büyük belgelerde kolay arama yapmasına olanak tanıyan çok yönlü bir üründür.

adobe reader free

Daha fazla gör: FL Studio v21

Yazılım çalışırken harikadır; elbette belge bütünlüğünü korur ve kullanım sırasında kolay ve kullanıcı dostudur. Özellikle sayısız PDF dosyasıyla çalışmak üzere tasarlanmıştır ve paylaşım sırasında imzaların değişmeden kalması için dijital imza doğrulama özelliğiyle birlikte gelir.

Adobe Reader indir ve Adobe Cloud arasındaki güçlü bağlantı, belgeleri bulutta depolayarak ve kullanıcılar arasında kolay işbirliği sağlayarak kullanıcının belgelere anında erişmesini kolaylaştıracaktır. Profesyonellerin, yeni başlayanların ve hatta şirketlerin ihtiyaçlarını karşılama yeteneği, basitliğinden ve geliştirilmiş kullanıcı dostu olmasından kaynaklanmaktadır ve bu da onu çeşitli kullanıcı kategorileri için çok önemli bir araç haline getirmektedir.

Download Bağlantı Adobe Reader

| Download |

File Size: 386-MB

Şifre: 123

Temel Özellikler Adobe Reader DC

Aşağıdakiler de dahil olmak üzere kusursuz belge işleme deneyimini yaşayın: Aşağıdakiler de dahil olmak üzere kusursuz belge işleme deneyimini yaşayın:

 • Evrensel görüntüleme: Bir PDF dosyasını, fark ne olursa olsun her cihazda ve platformda eşanlamlı olarak görüntüleyin.
 • Etkileşimli form doldurma: Çalışanlarınız artık tablolara kimse dokunmadan, orijinal dosya formatını koruyan etkileşimli PDF’leri kolayca doldurabilecek.
 • Dijital imzalar: Sözleşmeleri dijital imzalarla elektronik olarak imzalamak; Dijital imzalar yasal olarak bağlayıcıdır.
 • Yorum araçları: Alt çizgi, yorum ve vurgulamaların anında PDF açıklamalarına eklenmesi artık sorun değil.
 • Verimli arama: Bir belge işlemcinin işlevleri, kolay tarama için destekleyici bir literatürdeki sözcük ve ifadelerin yerinin basitleştirilmesidir.
 • Bulut entegrasyonu: Adobe Cloud entegrasyonu aracılığıyla güvenli paylaşımla kolay erişim.
 • Yapay zeka asistanı entegrasyonu: Belgeleri akıllıca düzenlemek ve kişiselleştirilmiş aramalar önermek için makine öğrenimini ve doğal dil işlemeyi kullanın.

Daha fazla gör: Adobe Illustrator

Adobe Reader ‘deki Yenilikler?

Selam! Adobe Reader indir ‘yi nasıl kullanacağınızı zaten biliyor musunuz? Şaşırtıcı bir şekilde başarı hikayesi burada bitmiyor. Adobe Reader, PDF’nin ücretsiz görüntülenmesi için tasarlanmış olmasına rağmen, araç, belgelerle çalışmayı kolaylaştıran bazı temel özelliklerle donatılmıştır.

İş bilgisayarınızda üzerinde çalıştığınız dosyaların artık telefonunuzda olduğu senaryoyu hayal edin. Evet, artık Mobile Link hizmetiyle de bunu yapabilirsiniz. Tüm son PDF’lerinizi cihazlarınızdan herhangi birinde görüntüler. Üstelik bu formları doldurmak artık sorun değil. Dağınık el yazısına son! Artık herhangi bir PDF’nizin üzerine PDF yazı tipine benzeyen bir yazı tipiyle doğrudan yazabilir, aynı zamanda metni yeniden boyutlandırabilir ve rengini değiştirebilirsiniz.

Hepsi bu değil! Gerekli tüm eylemleri tek bir noktada tutacak güncellenmiş tek noktadan hizmet Araçlar menüsü bulunmaktadır. Artık doğru seçeneği oraya buraya gidip aramayacağız. Kulağa hoş geliyor, değil mi? Bu nedenle, Adobe Reader DC’yi bir dahaki sefere kullanmaya başladığınızda, bu özelliklere göz atın ve belge görevlerinizi nasıl kolaylaştırabileceklerini kesinlikle öğrenin.

Adobe Reader ücretsiz mi?

Adobe Reader indir ‘ın temel sürümü ücretsizdir ve Pro sürümü, ücretli abonelikler için PDF dönüştürme ve düzenleme gibi gelişmiş işlevler içerir.

Adobe Reader’ın ücretsiz sürümündeki iyileştirmeler kullanıcı deneyimini daha da artırabilir, ancak artık Adobe Reader belge yönetimi için temel bir araçtır. Bu nedenle kaçınılmaz olarak kullanılır.

Daha fazla gör: Microsoft Word 2016

Sistem Gereksinimleri Adobe Reader DC

İşletim sistemi:
 • Windows: Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows 10 (32 bit ve 64 bit), Windows 8 (32 bit ve 64 bit), Windows Server 2016, Windows Server 2019 veya Windows 11
 • macOS: macOS X v10.15, macOS 11, macOS 12
İşlemci:
 • Windows: 1,5 GHz veya daha hızlı işlemci
 • macOS: Intel işlemci
VERİ DEPOSU:
 • Windows: 1 GB RAM
 • macOS: 2 GB RAM
Hard disk alanı:
 • Windows: 380 MB kullanılabilir sabit disk alanı
 • macOS: 1,5 GB kullanılabilir sabit disk alanı
Görüntülemek:
 • Windows: 1024×768 ekran çözünürlüğü
 • macOS: 1280×800 ekran çözünürlüğü

Adobe Reader’ı İndirme ve Yükleme Talimatları

 • Öncelikle IDM kullanarak aşağıda verilen “Adobe Reader DC” linkini indiriyorsunuz.
 • “Windows Defender”ı Kapatın.
 • İndirdikten sonra dosyayı WinRAR kullanarak açın.
 • Yazılımı yüklemek için “.exe” dosyasına çift tıklayın.
Step 1:

Yüklemek için “Run”a tıklayın.

adobe reader

Step 2:

“Run” işleminden sonra Yeni arayüz açılır. Kurulum Devam Ediyor.

adobe reader download

Step 3:

Kurulum Tamamlandı.

adobe reader dc

Step 4:

Bu yazılımı Masaüstünüzde başlatmak için öncelikle “Başlat” Kutusunu işaretleyin ve “Son”a tıklayın.

adobe reader full

Step 5:

Artık Adobe Reader Başarıyla Yüklendi.

acrobat reader indir

Sonuç

Adobe Reader indir, güvenilir ve kullanımı kolay bir yazılıma sahip olmak isteyen herkesin kullanabileceği en iyi ücretsiz PDF görüntüleyicilerden biridir. İster ödevlerle uğraşan bir öğrenci olun, ister imzalanacak sözleşmeleri olan bir profesyonel olun, PDF’leri açma, görüntüleme veya yazdırma yükünü ortadan kaldırır. Daha gelişmiş görevler için bazı ücretli işlevlerin olduğu doğrudur, ancak ücretsiz sürüm hala olağan görevleri iyi bir şekilde kapsamaktadır. Ayrıca, cihazlar arasında form doldurma ve belge paylaşımı gibi seçeneklerde yapılan son yükseltmeler, Adobe Reader Full ‘yi PDF dünyasına meraklı herkes için daha da kullanıcı dostu bir seçenek haline getirmeye yardımcı oluyor.

Yorum yapın