KMSPico Full indir Activator to Activate Windows & Office 2024

Office ve Windows’u etkinleştirmenin hızlı ve etkili bir yolunu bulmakta sorun mu yaşıyorsunuz? Bir programı bulmak ve yakalamak için Microsoft Sunucusuna güvenmeden, kendi başınıza aramalısınız. Bu makale, KMSPico indir ‘nun en son sürümünün yanı sıra Windows 7, 10, 11 veya Office 365, Office 2010, Office 2019, Office 2020’yi kolayca ve basit bir şekilde etkinleştirmek için adım adım talimatlar içerir. Bu yazımızda saglamindir, bu oyunun nasıl indirilip kurulacağı hakkında tüm detayları anlatacak.

KMSPico Nedir?

KMSPico indir, bir keygen veya crack’e ihtiyaç duymadan çok sayıda Microsoft Office ve Windows sürümünü etkinleştirebilen bir programdır. Bunun yerine, makinenizde gerçek bir KMS sunucusunu simüle ederek yüklü Office ve Windows programlarını etkinleştirir.

KMS (Anahtar Yönetim Hizmetleri) (test ve test nedenleriyle) kullanılarak etkinleştirme tamamen güvenli ve yasaldır. Yazılımınız etkinleştirildikten sonra 180 gün boyunca aktif olacaktır. KMSpico Download, Microsoft ürünlerinizi, süreleri dolduktan sonra ekstra 180 gün daha otomatik olarak yeniden canlandıracaktır. Bu, programınızın aktivasyonunun sürekli olmasını garanti eder.

KMSPico

KMSPico indir ‘ya ek olarak, Windows Loader ve Microsoft Araç Takımı da dahil olmak üzere çok çeşitli diğer yardımcı programlar KMS üzerinde oluşturulmuştur. Bu web sitesinden en yaygın kullanılan versiyonları indirebilirsiniz. KMSPico 11 versiyonu da kolay kurulum talimatları ile yaklaşık 15 saniyede kullanılabiliyor. Programınızın düzgün çalıştığını garanti etmek için aktivasyon kodları her 180 günde bir otomatik olarak yenilenecektir.

Download Link KMSPico indir saglamindir

Download | 

File Size: 3.05-MB

Şifre: saglamindir / 123

KMSPico ‘daki Yenilikler Neler?

Daha önce de belirttiğimiz gibi, KMSPico sağlam indir’nun premium sürümünü kullanmak tamamen ücretsizdir, diğer benzer aktivatörleri kullanıyorsanız bunu elde etmek zordur. KMSPico 11, Office ve Windows’u herhangi bir cihazda başarıyla etkinleştirmesine olanak tanıyan gelişmiş bir teknik geliştirdi. Yalnızca etkinleşmez; aynı zamanda gördüğünüz bilgisayarın özelliklerini de temiz bir şekilde serbest bırakır. Neden çalıştığını biliyor musun? Bu, Windows sunucusunun bir ürünün bu anahtar olmadan etkinleştirildiğini tanımayacağından emin olmaktan sorumlu farklı bir KMS sunucusu oluşturan diğer etkinleştiricilerle tamamen çelişir. Bu nedenle kullanıcılar açısından oldukça güvenli olduğunu söylüyoruz.

KMSPico indir, etkinleştirme için hem 32 bit hem de 64 bit PC programlarını destekler. KMSPico, 2007 yılından itibaren Office 365 dahil tüm Windows işletim sistemlerinde etkin bir şekilde çalışabilmektedir. Bu durum, aracın işletim sistemi uyumluluğunun oldukça geniş ve kararlı olduğunu göstermektedir. Günlük görevlerinizde size yardımcı olabilecek bir dizi işleve erişmek için Windows işletim sistemi etkinleştirilebilir. KMSPico ile görevleri hızlı bir şekilde tamamlayabilir ve en iyi performansı alabilirsiniz. bir PC’den.

KMSPico Download kullanıcının bilgisayarına hızlı bir şekilde kurulur, ancak sizi en çok memnun eden şey muhtemelen korunuyor olmanızdır. Kötü amaçlı yazılımlar ve virüsler programınıza neredeyse hiç nüfuz etmeyecektir çünkü bu araç her şeyi kesinlikle koruyacaktır. Yüksek esnekliği ve her türlü özellikten yararlanma kolaylığı ile KMSPico, yalnızca birkaç tıklamayla tüm Office ve Windows sürümlerini başarıyla etkinleştirebilir. Daz, bu yazılımı mutlak %100 güvenlikle tasarlayarak en yeni KMSPico arayüzünü çok daha kullanıcı dostu ve kullanımı kolay hale getirdi.

KMSPico download

Spesifik olarak, KMSPico indir programı kusursuz bir şekilde çalışır ve yenilemeye gerek kalmadan çoğu bilgisayarla uyumludur, ancak kullanıcılar yine de her şeyde harika bir deneyimin keyfini çıkarabilirler. Çoğu ağ yöneticisi, ürün aktivasyonu söz konusu olduğunda sunuculara erişmeyi zor bulmaktadır; ancak KMSPico, sunucular oluşturarak ve aktivasyonu birkaç saniye içinde tamamlayarak bu süreci kolaylaştırır. KMSPico, aktivatörlere aşina olmayan veya bunların nasıl kullanılacağını öğrenmemiş kişiler için tartışmasız en iyi seçenektir.

KMSPico Download, Windows ve Office Etkinleştirmesi İçin Güçlü Bir Araçtır

Bir aktivasyon aracının tüketicileri memnun edebilmesi için her şeyden önce kullanımı gerçekten basit ve verimli olmalıdır. Bunu neden söylüyoruz? İlk adım, tüm kullanıcıların bu konuda uzman olmaması nedeniyle etkinleştirme araçlarının kullanımını basit hale getirmektir. Ancak kullanım kolaylığı kalite eksikliği anlamına gelmez. Aktivasyon aracının, ürün anahtarı bulunmayan veya ürün anahtarı olmayan işletim sistemlerini bu cihazların özelliklerini kullanabilmesi için etkinleştirmesi için ne yapılması gerekiyor? o öğe.

Windows ve Office ürün aktivasyonuna yardımcı olan KMSPico indir, korsan yazılım olarak değerlendirilmektedir. Geliştirici Daz, yüksek düzeyde verimli Windows ve Office aktivasyonuyla sonuçlanan. Geniş çapta erişilebilen bu aktivatörü piyasaya sürdü. TeamDaz şirketi bu sektörde oldukça başarılı olma potansiyeline sahip ve yakın zamanda geliştirilen KMSPico da önemli bir avantaj sunuyor. KMSPico ücretsiz olarak sunulduğu için kullanıcılar programı satın alma veya herhangi bir ödeme prosedüründen geçme zorunluluğundan kurtuluyor. Diğer aktivatörlerin aksine KMSPico aktif bir internet bağlantısı olmadan çalışır.

Microsoft aktivatörler de sunmaktadır ancak bunların deneme süresi sınırlıdır ve süresiz olarak kullanılamaz. Deneme süresi dolduğunda bunun için makul bir miktar para ödersiniz. Ancak deneme süresi biterse ve kullanmaya devam etmek için satın almadıysanız programın işlevleri amaçlandığı gibi çalışmayacaktır. Bu tür müstehcen özellikleri kullanmak mantıklı mı?

Bu nedenle KMSpico Full indir ‘yu öneriyoruz. Ofis çalışanlarının ve öğrencilerin zaten aktivasyon gerektiren birçok öğeyi kullanmak zorunda kaldıklarından. Fiyatların onlar için çok külfetli olduğundan bahsetmiyorum bile. KMSPico ücretsiz olmasına rağmen yine de onu mükemmel bir şekilde kullanabilirsiniz. The KMSPico indir ‘nun neden bu kadar çok ülkede, zorlu alanlarda bile bu kadar sevildiği anlaşılabilir olsa da, insanlar hala ürüne olumlu bakıyor.

KMSPico Aşağıdaki Yazılımın Etkinleştirilmesini Destekler

Microsoft Windows ve Office’in hem x86 (32 bit) hem de x64 (64 bit) sürümleri KMSpico ile etkinleştirilebilir.

Windows Office Windows Server
✅Windows 7 Enterprise / N ✅Office 2010 All ✅Windows Server 2008 All
✅Windows 8 All ✅Office 2013 All ✅Windows Server 2008 (R2) All
✅Windows 8.1 All ✅Office 365 All ✅Windows Server 2012 All
✅Windows 10 All ✅Office 2016 All ✅Windows Server 2016 All
✅Windows 10 All ✅Office 2017 All ✅Windows Server 2018 All
✅Windows 11 ✅Office 2019 All ✅Windows Server 2019 All
✅Windows Vista Business ✅Office 2020 ✅Windows Server 2022 All
✅Office 2021

 

KMSPico Full indir Nasıl Çalışır?

Tipik olarak şu şekilde çalışır:

 • KMS Sunucusunun Emülasyonu: KMSPico, yerel bir KMS sunucusu kurarak bilgisayarınızı sanal bir aktivasyon sunucusuna dönüştürür.
 • Aktivasyon Süreci: KMSPico, çalıştırdığınızda bilgisayarınız ile sanallaştırılmış KMS sunucusu arasında bir bağlantı kurar.
 • Ürün Aktivasyonu: KMSPico, makinenizden aktivasyon isteklerini almak için taklit edilmiş bir KMS sunucusu kullanır. Bundan sonra sunucu, sanki gerçek bir Microsoft KMS sunucusuymuş gibi davranır.
 • Etkinleştirme Kontrollerini Atlamak: KMSPico, Office veya Windows’u, gerçek bir KMS sunucusunun başarıyla etkinleştirdiğine inandırarak aldatır.
 • Sürekli Etkinleştirme: KMSPico, Windows ve Office uygulamaları için etkinleştirme durumunun otomatik olarak yenilenmesi genellikle 180 gün süren yinelenen etkinlikler oluşturur.

KMSPico indir gibi araçları kullanmanın yasalara ve Microsoft’un hizmet şartlarına aykırı olduğunu unutmamak çok önemlidir. Ayrıca bu programların kullanılması, bilgisayarınızı virüsler veya kötü amaçlı yazılımlar gibi güvenlik tehditlerine karşı savunmasız bırakabilir. Güvenlik ve uyumluluk açısından her zaman orijinal yazılım kullanılması ve lisansların yasal olarak satın alınması tavsiye edilir.

KMSPico 11’in En Son Sürümünü Yükleme Talimatları

KMSPico’yu yüklemek için aşağıdaki talimatlar kullanılabilir:

Step 1:

Aşağıda verilen IDM bağlantısını kullanarak KMSPico‘yu indirin

Step 2:

Sorunları önlemek için bilgisayarınızın antivirüs ve (Windows Defender) programlarını kapatın.

Step 3:

WinRAR ‘ı kullanarak indirilen KMSPICO.rar dosyasını (KMSPico Activator 11 kurulum dosyasını içerir) çıkarın.

kmspico nedir

Step 4:

KMSPICO.exe dosyasını (aslında KMSPico-setup.exe olarak adlandırıldı; indirme platformlarının taramasını önlemek için yeniden adlandırdık) başlatın ve kurulumu gerçekleştirin.

KMSPICO.exe

Önemli Not: Yönetici altında başlatmak için sağ tıklayın ve “Yönetici olarak çalıştır”ı seçin.

Step 5:

Yazılım kurulumuna devam etmek için (Select NEXT).

İleri'yi seçin

Step 6:

Kontrol ederek (I accept the agreement) kutu ve seçim (Next), kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.

I accept the agreement

Step 7:

Kurulum dizinini seçtikten sonra (NEXT) seçeneğine tıklayın.

NEXT

Start menu Bar

Step 8:

Yaklaşık on beş saniye içinde yazılım kendi kendine yüklenecektir. KMSPico 11 yazılımını başarıyla yüklediniz.

KMSpico 11

KMSpico 11 Setup

Windows ve Office’i Etkinleştirmek için KMSpico Activator 11 Nasıl Kullanılır

KMSPico Activator 11‘i, Windows tuşuna tıklayarak, “KMSPico” yu arayarak ve kurulum prosedürü başarıyla tamamlandığında aşağıda gösterilen KMSPico simgesini seçerek başlatabilirsiniz.

How to use KMSpico Activator 11 active Win, Office software

KMSPico indir ‘yu açtıktan sonra istediğiniz herhangi bir Microsoft Office veya Windows yazılımını etkinleştirmek için Etkin düğmesine (kırmızı yuvarlak düğme) tıklayın. Microsoft Office 2019, Office 2016, Office 2013, Office 2010, Office 2020, Office 2021 ve Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 ve Windows 11 gibi makinenize yüklü yazılımlar, Araç tarafından anında tanımlanacaktır. KMSPico. Daha sonra bu ürünleri otomatik olarak aktif hale getirmek için yapmanız gereken tek şey KMS Gui ELDI’yi çalıştırmaktır.

kırmızı yuvarlak düğme

KMSPico Kullanarak Windows 10 Ücretsiz Olarak Etkinleştirme

Bu tekniklerle, Windows 10 etkinleştirme anahtarına ihtiyaç duymadan herhangi bir Windows sürümü etkinleştirilebilir. Aktivasyon kodu olmadan Windows 10’u kurmak ve etkinleştirmek için bulabildiğim en hızlı ve en basit yöntem KMSPico’yu kullanmaktı.

Word, Excel ve PowerPoint aynı yazılım kullanılarak etkinleştirilebilen Microsoft Office ürünleri arasındadır. Herhangi bir Windows kullanıcısı için bu basit ve daha az karmaşık bir yoldur. Ancak aynı zamanda teknoloji konusunda da biraz bilgiliyseniz aşağıdaki tekniğin Windows 10’u etkinleştirmeyi kolaylaştırdığını keşfedebilirsiniz.

Sonuç olarak, Windows 10’unuzu etkinleştirmek için KMSPico Windows aktivatörünü nasıl kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır.

 • Öncelikle Windows Defender‘ı devre dışı bırakın.
 • Arşiv dosyasına gidin ve “KMS_exe”yi seçin
 • Daha sonra “Tamam’a Basın” (Yönetici) arayüzünü açın ve klavyeden [1,2,3,4,5,6] bir menü seçeneğine girin.
 • Bir Anahtar Girdikten Sonra (Yönetici Çalıştırması). Windows’u birkaç dakikalığına “etkinleştirin”.
 • Geri dönün ve Windows 10’un Etkinleştirildiğini kontrol edin.
Step 1:

Arşiv dosyasına gidin ve “KMS_exe”yi seçin

Windows 10 Activator

Step 2:

Daha sonra “Tamam’a Basın” (Yönetici) arayüzünü açın ve klavyeden [1,2,3,4,5,6] bir menü seçeneğine girin.

Tamam'a Basın

Step 3:

Bir Anahtar Girdikten Sonra (Yönetici Çalıştırması). Windows’u birkaç dakikalığına “etkinleştirin”.

Yönetici Çalıştırması

Step 4:

Geri dönün ve Windows 10’un Etkinleştirildiğini kontrol edin.

Geri dönün ve Windows 10

Windows 10’u CMD kullanarak etkinleştirin

Bu teknik biraz zor olsa da, gerekli adım adım talimatları izlerseniz son derece başarılabilir.

Not Defteri’ni açmak için Ara’ya gidin, yazın ve çift tıklayın.

Not Defteri'ni açmak için Ara'ya gidin, yazın ve çift tıklayın.

Aşağıdaki kodu kopyalayıp Not Defteri’ne yapıştırın.

Aşağıdaki kodu kopyalayıp Not Defteri'ne yapıştırın

Verdiğim kodu kopyalayıp Not Defteri’ne yapıştırmalısınız. Bunu on saniyeden daha kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz.

Kaynak Kodunu İndirin

Not Defteri dosyasını .BAT life olarak kaydedin.

BAT life

 • Yukarıda belirtilen kodu dikkatlice kopyalayıp bir not defteri dosyasına yapıştırdıktan sonra bu programı bir (.bat dosyası) içerisine kaydedin.
 • Dosya adını girip sonuna (.bat) uzantısını ekleyebilir veya Farklı Kaydet seçeneğinden.bat dosyasını seçebilirsiniz.
 • Örneğin ben benimkini windows.bat olarak kaydettim, ancak siz kendinizinkini istediğiniz gibi arayabilirsiniz.

.bat dosyanızı Yönetici olarak çalıştırın

.bat dosyanızı Yönetici olarak çalıştırın

 • .bat dosyanızı kaydettikten sonra bilgisayarınızda Windows’u etkinleştirmek için artık onu yönetici olarak çalıştırmalısınız.
 • Yukarıda belirtilen hatayı yaparsanız dosyanın komut satırında bile açılmayacağını unutmayın. Baştan başlamanız ve sorunu teşhis etmeniz gerekir.
 • Son olarak, toplu iş dosyasının yönetici olarak yürütüldüğünden emin olun.
 • PC’nizi yeniden başlatın.

PC'nizi yeniden başlatın.

 • Komut istemi bilgisayarınızı yeniden başlatmanızı istemeden önce beş ila on saniye beklemeniz gerekir.
 • Sadece Y yazın ve Enter tuşuna basın.
 • Bilgisayarınız yeniden başlattıktan sonra artık rahatsız edici (Windows filigranını etkinleştir) öğesini görüntülemeyecektir.
 • Böylece anahtarsız olarak Windows 10’u bu şekilde etkinleştirebilirsiniz. Umarım bu adımları takip etmek mümkün olduğu kadar kolay olmuştur.

KMSPico kullanarak Office 2016 nasıl etkinleştirilir?

Office 2016’yı etkinleştirmek için bu kapsamlı talimatlara uymanız gerekir.

 • Step 1: Bu Office’e sahip değilseniz Microsoft Office 2016’yı indirebilirsiniz.
 • Step 2: Windows Defender‘ı ve antivirüs yazılımını geçici olarak kapatın. Aktivatörü engellemezler, bu yüzden gereklidir.
  ->Devre dışı bırakma talimatı: Windows 7 | Windows 8.1 | Windows 10 | Windows 11<-
 • Step 3: Dosyayı indirin, WinRAR‘ı kullanarak sıkıştırın. Sıkıştırmayı açma şifresi – “windows”.
  ->Sıkıştırmayı açma talimatı<-
 • Step 4: Taşınabilir sürümden “KMSELDI.exe” yönetici dosyasını açın.
 • Step 5: Office’i etkinleştirmek için kırmızı büyük düğmeye basın.

“KMSELDI.exe”

 • Step 6: 20 saniye bekleyin.

KMSPico kullanarak Office 2016 nasıl etkinleştirilir

Sonuç

Şüphesiz Windows ve hatta Microsoft Office lisansı almanın en iyi aracı KMSPico indir ‘dur. Ancak bilmeniz gereken her şeyi bu makalede ele aldım; dolayısıyla artık bu araç hakkında bilmeniz gereken her şeyi biliyor olmalısınız. Farklı bir kaynak kullanmak sizi tehlikeye atabileceğinden lütfen web sitemizde bulunan indirme bağlantısını kullanın.

Ancak daha önce de belirttiğim gibi bu eğitim, bu tür teknolojilerin nasıl kullanılacağını öğrenme konusunda yardım arayan herkes için yalnızca eğitim amaçlıdır. Teknik olarak yasak olduğundan kimseyi korsanlığa asla teşvik etmiyoruz. Bunun yerine bunu yapmaktan kaçınmalı ve doğrudan Microsoft’tan bir lisans almalısınız.

Yorum yapın