Windows Loader indir Aktif Windows 7 & Windows 10

Windows severlere beklenmedik olumlu haber! Hızlı ve güvenli bir Windows etkinleştirme aracı olan Windows Loader ‘ı kullanabilirsiniz. Bu programın sunduğu akıllı özellikler, mevcut en değerli aktivasyon programlarından biri olarak görülmesinin birçok nedeninden sadece bir tanesidir. Bu yetenekleri araştıralım.

Bu gönderi Sağlamdır, Windows Loader 2.2.2 Active Win’i evinizde kendi başınıza kurmanız için ihtiyacınız olan tüm bilgileri kapsamlı talimatlarla birlikte verecektir!

Windows Loader nedir?

Microsoft’un Windows XP dışında tarihteki en başarılı ve en yaygın kullanılan işletim sistemleri Windows 7 ve Windows 10’dur. Microsoft’un yeni işletim sistemi sürümlerini yükseltmesine rağmen Windows 7 ve Windows 10 hala pazarın büyük bir bölümünü elinde tutuyor. Windows Loader, tüm özelliklerini kullanabilmeniz için Windows 7 ve Windows 10’u etkinleştiren en büyük ve en kullanışlı uygulamadır.

Milyonlarca indirme sayısına sahip Windows Loader indir, tüm dünyada kullanılan popüler bir indirme programıdır. Bu program, Microsoft WAT (Windows Etkinleştirme Teknolojisi) kullanılarak Windows 7 ve Windows 10’un hızlı ve güvenli etkinleştirilmesini kolaylaştırır.

windows 7 loader

Daha fazla gör: Windows 11

Kullanıcının Windows 7 veya Windows 10’un telif hakkıyla korunan bir sürümünü çalıştırdığını düşünerek Windows’u kandırmak için programcıların icat ettiği korkunç taktiklerden biri, Windows başlatıldığında sisteme SLIC kodunu (sistem lisanslı dahili kod) eklemektir. Windows aktivatörleri üretmesiyle tanınan DAZ ekibi, Windows Loader’ın yaratıcılarıdır.

Windows Loader’ın en son sürümü v2.2.2’dir. Önceki sürüme göre, hızlı jailbreak özelliği ve yalnızca birkaç tıklama gerektiren kullanımı kolay bir arayüz de dahil olmak üzere, teknik bilgisi olmayanlar için bile kurulumu kolaylaştıran çeşitli geliştirmelere sahiptir. basit yöntem.

Download Bağlantı Windows Loader indir

| Download

Re-Loader 3.0

| Download |

Windows Loader Özellikleri

Windows Loader v2.2.2’nin birçok ayırt edici ve büyüleyici özelliği arasında şunlar yer almaktadır:

Uyumluluk

Windows Yükleyici, Windows işletim sisteminin hem 32 bit hem de 64 bit sürümleriyle çalışır. Bu, Windows Yükleyicinin bilgisayarınızdaki Windows işletim sistemi sürümünü ve mimari türünü hızlı ve doğru bir şekilde tanıyabildiği ve sahip olduğunuz bilgisayarın türü ne olursa olsun etkinleştirmeyi kolaylaştırdığı anlamına gelir.

Bu, teknik jargonu anlama ve çeşitli yazılım seçeneklerini değerlendirme ihtiyacını ortadan kaldırır. Ayrıca Windows Loader v2.2.2, sanal makinelerle uyumludur ve VirtualBox, VMware, Hyper-V ve diğer programlarla kullanılabilir.

Tüm Windows sistem dillerinde çalışın

Microsoft’un Windows Loader indir ürünleri tüm dilleri destekler. Üstelik Windows Loader, bilgisayarınızın dilini otomatik olarak tanıma ve uygun şekilde etkinleştirme özelliğine sahiptir.

Özelleştirmeye izin verir

Tetikleyiciye dahil olan çok sayıda özel anahtarı kullanmak istemiyorsanız bunu kendi etkinleştirme anahtarınızı oluşturmak için kullanabilirsiniz. Sonuç olarak, ek etkinleştirme seçenekleriniz olur. Doğal olarak, oluşturduğunuz etkinleştirme anahtarını kullanarak da Windows’u etkinleştirebilirsiniz.

Daha fazla gör: Office 365 

Windows Loader’daki Yenilikler

Kullanıcı dostu

Uygulamayla etkinleştirilen bir ürünün, kullanıcıların kullanımı için sezgisel olması gerekir. Windows Loader ile, inanılmaz derecede kullanıcı dostu olduğundan, işlevlerini kullanırken “zorluk” söz konusu değildir. Yalnızca birkaç fare tıklamasıyla işlevlere erişebilir, böylece programı daha önce hiç kullanmamış olsanız bile başarıyla kullanabilirsiniz.

Çekirdek Dosyayı Değiştirmeyi Reddet

Kullanılabilir çok fazla etkinleştirme programı olmasa da, gördüğüm kadarıyla birçoğu Windows’un temel ayarlarını değiştiriyor ve bu da bilgisayar için istenmeyen sonuçlara yol açabiliyor. Çoğumuz bu konuya subjektif yaklaşma eğilimindeyiz, ancak gerçekte bu çok önemlidir çünkü bozuk bir bilgisayar onarım için çok fazla zaman harcar. Windows Yükleyici, Windows’un temel bileşenlerini değiştirmediğinden, kullanıcıların bilgisayarları konusunda gönül rahatlığı içinde olduklarından emin olabilirler.

Tüm sürümler önceden etkinleştirilmeli ve etkinleştirilmelidir.

Windows Yükleyici, önce Windows’u etkinleştirmenizi sağlar. Bu çözüm, yıllardır Windows öğelerini etkinleştirmeye çalışan ve böylece istedikleri kadar çok şeyi özgürce etkinleştirebilen kişiler için faydalıdır. Windows Yükleyici etkinleştirmesinin çeşitliliği ve uyarlanabilirliği, Windows’un herhangi bir sürümünü etkinleştirme yeteneğinde yatmaktadır.

Sonsuza Kadar Etkinleştirildi

Windows etkinleştirme sürenizin dolacağından mı endişeleniyorsunuz? Evet, bir zamanlar yaşadığım endişenin aynısı bu. Ancak şimdi işler farklı çünkü ikimizde de elleriniz bilgisayarı kullanamayacak kadar zayıflayana kadar süresiz olarak etkin kalacak olan Windows Yükleyici var. Windows işletim sistemini kullanmanın bu kullanışlı özelliklerden daha fazlası vardır.

Orijinal değil

Orijinal olmama özelliği geçen yılın en iyi özelliğiydi. İşte Windows Loader indir ‘ın gerçekten kullanıcı dostu göründüğü nokta; kimlik doğrulama denetleyicisinin atlanması kullanıcılar için prosedürü kolaylaştırır.

Tamamen özgün

İstenmeyen e-posta? “Hayır, hiç de değil.” Meşru bir lisans kullanarak Windows’u etkinleştirmek için Windows Loader’ı kullanabilirsiniz. Haydi, kullanın ve Microsoft tarafından suçüstü yakalanma korkunuzu unutun. Sizi temin ederim ki orijinal lisans sizdedir; aracımızın sağladığı en güçlü kanıttır.

Daha fazla gör: KMSPico

Sistem Gereksinimleri Windows Loader

  • İşletim Sistemi: Windows Vista veya üzeri (Windows Vista, 7, 8, 8.1, 10, vb.)
  • İşlemci: 1 GHz veya daha hızlı işlemci
  • RAM: 32 bit için 1 GB RAM veya 64 bit için 2 GB RAM
  • Depolama: 20 GB’a kadar kullanılabilir sabit disk alanı
  • Grafikler: WDDM 1.0 veya üzeri sürücüye sahip DirectX 9 grafik cihazı

Windows Loader 2.2.2 Etkin Windows 7 ve Windows 10’a İndirme Talimatları

  • Dosyayı indirme linki aşağıda IDM kullanılarak verilmiştir.
  • “Windows Defender”ı Kapatın.
  • Dosyayı WinRAR kullanarak açın.
Step 1:

İndirdikten Sonra Dosyayı Çıkarın.

windows loader download

Step 2:

Windows Yükleyici dosyası açılmalıdır. Başlatmak için dosyayı sağ tıklayın ve “Yönetici olarak çalıştır”ı seçin.

windows loader indir

Step 3:

Yükle düğmesine tıklayın.

Yükle düğmesine tıklayın.

Step 4:

Yazılıma çalışması için birkaç saniye verin. Aşağıda gösterilen diyalog kutusu açıldığında Yeniden Başlat’ı seçin. PC’niz yeniden başlatılacaktır.

windows loader 2.2.2 download

Step 5:

Yeniden başlatma bittiğinde Windows açılır. Sonuçları doğrulamak için. Bilgisayar’a sağ tıklayarak Özellikler’i seçebilirsiniz.

windows loader nedir

Step 6:

Aşağıdaki verilere sahipseniz başarıyla etkinleştirmişsinizdir.

windows loader 2023

Windows Loader 3.0’ı Kullanarak Windows 10’u Etkinleştirme Talimatı

Bu güncelleştirme her Windows ve Office sürümünü etkinleştirebilir.

Step 1:

Benzer şekilde, indirdikten sonra sıkıştırmayı açmak için WinRAR’ı kullanın.

windows loader windows 10

Step 2:

Dosyayı açmak için yönetici olarak çalıştırın.

windows loader by daz download

Step 3:

Kabul Ediyorum’u seçin.

Kabul Ediyorum'u seçin

Step 4:

İlgili kutuyu seçin. Mesela ben şu anda Windows 10 kullanıyorum o yüzden soldaki ilk kutuyu seçiyorum. Bundan sonra Etkin düğmesine tıklayın.

windows 10 windows loader

Step 5:

Evet’i seçin.

Evet'i seçin.

Step 6:

İşte bu kadar.

İşte bu kadar.

Step 7:

windows loader full

Sonuç

Windows işletim sistemlerini etkinleştirmek için sıklıkla kullanılan bir program olan Windows Loader, kullanıcılara işletim sisteminin tüm özellik ve işlevlerine erişim olanağı sağlar. Kullanıcılar, minimum Sistem gereksinimlerini karşılayarak, kesintisiz çalışmayı ve güncellemelere erişimi garanti ederek Windows Vista veya sonraki sürümlerini etkinleştirmek için bu yardımcı programı başarıyla kullanabilir.

Ancak Windows Loader’ı kullanırken yasalara ve ahlak kurallarına uymanın ne kadar önemli olduğunu vurgulamak çok önemlidir. Onaylanmamış etkinleştirme tekniklerinin kullanılması yasal sonuçlar doğurabileceğinden, Windows’u bir cihazda kullanmadan önce kullanıcılar gerekli lisansa sahip olduklarından emin olmalıdır.

Her şey göz önüne alındığında, Windows Yükleyici, Windows işletim sistemlerini etkinleştirmenin pratik bir yolunu sağlar, ancak kullanıcıların lisans sözleşmelerine ve yasalara uyulduğundan emin olmak için dikkatli ve sorumlu olmaları gerekir. Bunu yaparak tam olarak etkinleştirilen Windows ortamının avantajlarından yararlanırken bütünlüğü ve yasallığı koruyabilirler.

Yorum yapın