Microsoft Windows 11 indir ürün Anahtarı ücretsiz

Milyonlarca kullanıcısı olan Windows, günümüzde dünyanın en yaygın kullanılan işletim sistemidir. Windows 11 indir, Windows’un en güncel sürümüdür. Bu işletim sistemini kullanmak için kurulum işlemi sırasında bir anahtar satın almanız ve lisansı etkinleştirmeniz gerekebilir. Bu yazıda Sağlamindir, Windows 11 Key’in en hızlı indirilmesi, kurulması ve etkinleştirilmesi konusunda size yol gösterecektir.

Windows 11 nedir?

Microsoft’un Windows 11 indir ‘i, Windows NT işletim sistemine yönelik önemli bir güncellemedir. Windows 10’un alternatifi olan ve 2015 yılında piyasaya sürülen Windows 11, 24 Haziran 2021’de görücüye çıktı ve 2021 sonlarında teslim edilmesi bekleniyor. Uyumlu Windows 10 cihazlar, Windows Update aracılığıyla Windows 11’e yükseltme yapabilecek. özgür.

Win 11 indir tamamen yeni bir görünüme sahip. Microsoft’un daha önceki açıklamalarını geri çekmesi ve yeni bir işletim sistemi sürümü yayınlayarak Windows 10’dan uzaklaşmaya devam etmesi için açıkça sağlam bir gerekçeye ihtiyacı var. Ve bunun için yepyeni bir tasarım harika.

windows 11

Bu haber çoğunlukla kullanıcı arayüzünde yapılan büyük bir güncellemeden oluşuyor. Bildiğimiz kadarıyla Windows 10X kabuğu, Windows 10X piyasaya sürülmeyecek olsa da birçok UX değişikliği için önemli bir ilham kaynağı olacak.

Filetolar mimaride dik açıların yerini alacak. İçeriden kişiler ve konsept tasarımcıları aslında bu konuda bölünmüş durumdalar; Bazıları Microsoft’un geleneklerine sadık kalıp dik açıları kullanmaya devam edeceğinden eminken, bazıları da şirketin 2021’de fileto trendini benimseyeceğinden emin.

Her yerde bulanıklık ve yarı saydam bir arka plan olacak. Menünün havaya yükselme etkisi, köşelerin tasarımı ve ada tarzı vitrin gösterimi konusunda internetteki görüşler farklı olsa da, neredeyse herkes pencerelerin şeffaflığı konusunda hemfikir. Çoğu tasarım görseli ve sızıntısı, Explorer ve Başlat menüsü de dahil olmak üzere tüm pencerelerde şeffaflık ve bulanıklık sergiliyor.

Download Bağlantı Windows 11 indir

| Download |

File Size: 7.93-GB

Password: 123

Windows 11 Kullanmak Değerli mi?

Windows 11 indir ‘in donanım gereksinimleri oldukça yüksek olmasına rağmen, özellikle iş ve oyun için genel olarak daha yüksek performans elde edeceksiniz. Optimum performans için optimize edilmiş grafik yazılımı da dahil olmak üzere uygulamalar, işletim sisteminin bu sürümüyle çalışırken optimum desteği alacaktır. Ayrıca, çalışma pencerelerini yönetmek çok daha kullanışlıdır çünkü onları her zaman açıp kapatmak zorunda kalmak yerine, kafanız karışmadan çalışma ekranının herhangi bir yerinde düzenleyebilirsiniz. Mevcut mobil platformlara yönelik uygulamaların açılması, dosya yönetimini de kolaylaştıracaktır.

Win 11, akıcı oyun performansı sunarak eğlence konusunda keyifli bir deneyim sunar. Geliştirilmiş grafik performansıyla birlikte DirectX 12 Ultimate teknolojisi desteği sayesinde görseller daha canlı ve ayrıntılı hale geliyor. Bununla yetinmeyen Otomatik HDR özelliği, her türlü ekranda net görseller sunar. Sonuç olarak Windows 11 key, yükseltmeye ve ihtiyaçlar için kullanmaya değer bir işletim sistemi sürümüdür.

Özellikler Windows 11

Windows 11 indir ‘deki yeni görsel arayüz ilk fark edeceğiniz şeyler arasında yer alıyor. Simgeler ortalanmıştır ve birincil görev çubuğu ekranın sol tarafı yerine tam olarak alt kısmında görüntülenir. Bu, her şeyin daha önce olduğundan daha düzenli görünmesini sağlar, ancak bu alanda beklemeniz gereken tüm heyecan budur.

Snap Layout ve ekranınızı çeşitli alanlara bölme yeteneği mükemmel özelliklerdir. Bir blokta belgeleriniz üzerinde çalışabilir, diğerinde ise akışı izleyebilirsiniz. Farklı bölgeleri diğerlerinden daha fazla vurgulayarak farklı tasarımlar deneyebilirsiniz.

Oyuncular, Windows 11 key ‘in yüksek sistem gereksinimlerini karşılayabilecek gelişmiş performanstan yararlanacak. Mobil oyunlarınızı bilgisayarınızda oynamak isterseniz, entegre bir Android emülatörü de bulunacaktır. Hesabınıza erişmeniz ve başarılar elde etmeniz mümkün olacak.

Çok sevilen bir özellik olan Windows 7’nin Araçlarının artık Widget’lar adı verilen kendi görev çubuğu bölümüne sahip olacağını duymaktan memnun olacaksınız. Windows 10’daki hava durumu alanına göre yapılan güncellemeler yakın zamanda size bunun ipuçlarını vermiş olabilir, ancak Windows 11 indir hangilerini görüntülemek istediğinizi özelleştirmenize olanak tanıyacaktır. One Drive’a, haberlere, takviminize ve tonlarca başka uygulamaya kısayollar eklenebilir.

Son olarak Microsoft Teams, Win 11’e önceden yüklenmiştir, dolayısıyla ek konferans uygulamaları indirme ve yükleme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Oturum açtığınızda veya hesap oluşturduğunuzda sohbetleriniz bildirim olarak görünecektir. Kolaylık sağlamak için bir toplantı ekranı da açılacaktır.

Windows 11’deki Yenilikler

Windows 11 indir ‘i ilk kullanmaya başladığımda, başlat menüsü ve program simgeleri hatırlayabildiğim kadarıyla sol köşeden kaybolmuştu. Dikkatimi çeken ilk madde bu oldu.

Artık ekranın alt menü çubuğunun tam ortasında konumlandırılmışlar. Bunun performansı artıracağını veya kullanılabilirliği etkileyeceğini düşünmüyorum; bunun yerine Microsoft, yeni bir çağın başlangıcını görsel olarak işaret etmeyi amaçladı. Konumu beğenmezseniz seçeneklerde sola hizalayabilirsiniz.

Menü çubuğu artık ortalanmıştır

Menü çubuğu artık ortalanmıştır

Windows logosunu tıkladığınızda görünen yeni görünümlü menü sayesinde favori uygulama ve programlarınıza kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca son açılan dosyalar, belgeler ve önerilen programlar görüntülenecektir. Tüm uygulamalarınızı görüntülemek için sağ üst köşedeki Tüm Uygulamalar simgesini tıklayın.

Kullanıcı arayüzü basit olduğunda gerekli uygulamaları ve dosyaları daha hızlı açar.

win 11

Win11 Neden TPM Gerektiriyor?

Trust Platform Modülü veya kısaca TPM, diğer işletim sistemi güvenlik bileşenleri ve uygulamalarıyla iletişim kurar. TPM, VPN ve antivirüs yazılımınızın arızalanması durumunda bilgisayar korsanlarını sisteminizden uzak tutmak için bir yedek önlem görevi görür. TPM daha sonra tüm verilerinizin güvenliğini garanti etmek için web tarayıcılarınız gibi uygulamalar tarafından kullanılacaktır.

Her anakartın TPM’yi açmak için farklı bir yöntemi vardır; dolayısıyla onu kullanmak için UEFI veya BIOS ayarlarınızı yapmanız gerekebilir. Örneğin, yeni TPM’nin bazı ASUS BIOS sürümlerinde zaten mevcut olması nedeniyle herhangi bir değişiklik yapmanıza gerek kalmayacaktır.

Sistem Gereksinimleri Windows 11

 • İşlemci: bir çip (SoC) veya eşdeğer 64 bit işlemci üzerindeki, bir gigahertz (GHz) veya daha hızlı hızda çalışan en az iki çekirdeğe sahip bir sistem.
 • RAM: 4 GB veya daha fazla.
 • Depolama: 64 GB veya daha fazla depolama aygıtı.
 • Sistem Firmware’i: Güvenli Önyükleme etkin, UEFI.
 • TPM: Güvenilir Platform Modülünün 2.0 sürümü.
 • Grafik Kartı: WDDM 2.x veya DirectX 12 ile uyumlu grafikler.
 • Ekran: >9″, 720p yüksek çözünürlüklü.
 • İnternet Bağlantısı: Belirli özellikleri indirip kullanmak ve ayrıca güncellemeleri yürütmek için internet bağlantınızın olması gerekir.

Windows 11’i İndirme, Yükleme ve Etkinleştirme Talimatları

 • Gerekli dosyaları indirmeyi tamamlamak için IDM‘yi kullanarak aşağıdaki indirme düğmesine veya düğmelerine tıklayın. Dosyaları ne kadar hızlı indirdiğinize bağlı olarak birkaç dakika veya birkaç saat sürebilir.
 • İndirdikten sonra dosyaları WinRAR kullanarak çıkartın. Çıkarma konusunda bilginiz yoksa bu makaleye gidin. saglamindir.net.tr her zaman çıkarılacak şifre olacaktır.
 • Dosyaları nasıl bağlayacağınızdan emin değilseniz bu makaleye göz atın. Yazılım Dosyaları klasörünü açın ve Windows 11 Insider Preview 10.0.22000.51 (x64) Çoklu Dil [Saglamindir].iso sürümünü bağlayın.
 • setup.exe‘yi başlatın.
 • Win 11 kurulumunu kişiselleştirmek için ekrandaki talimatlara uyun.
 • Artık PC’nizde Windows 11’in tamamı ve hiçbir kısıtlama olmaksızın kuruludur.

Step 1: 

İndirme seçeneğinizi seçin.

İndirme seçeneğinizi seçin. 

Step 2:

Süreci takip edin.

Süreci takip edin.

Step 3:

PC’nizi yeniden başlatın.

PC'nizi yeniden başlatın.

Step 4:

Bilgisayarınızın Windows 11 indir ‘i yüklemesine izin verin.

Bilgisayarınızın Windows 11'i yüklemesine izin verin.

Step 5:

Tüm! Kurulumun ardından Windows 11 indir başlangıç ​​ekranı görünecektir. Windows 11’in yeni özelliklerini keşfetmeye başlamak için her zamanki oturum açma işleminize devam edin.

Tüm! Kurulumun ardından Windows 11 başlangıç __ekranı görünecektir

Neden Active Win 11’e ihtiyacınız var?

Yüklememeyi seçerseniz, makineniz her zaman ekranın sağ alt köşesinde Etkin Windows 11 indir’i gösterecektir. Bu durumdan oldukça rahatsız ve rahatsız hissedeceksiniz.

Active Win 11

Yüklememeyi seçerseniz, makineniz her zaman ekranın sağ alt köşesinde Etkin Windows 11’i gösterecektir. Bu durumdan oldukça rahatsız ve rahatsız hissedeceksiniz.

Windows 11 active

Windows 11’i hangi sürümlerle etkinleştireceksiniz?

 • Windows 11 Home.
 • Windows 11 Home N.
 • Windows 11 Pro.
 • Windows 11 11 Pro for Workstation.
 • Windows 11 Pro N.
 • Windows 11 Education.
 • Windows 11 Education N.
 • Windows 11 Enterprise.
 • Windows 11 Enterprise.

Active Win 11’e nasıl hazırlanabilirim?

Kullandığınız Windows 11 indir sürümünün lisanslı olup olmadığını belirlemek için lütfen aşağıdaki kapsamlı talimatları izleyin.

Step 1:

Windows PC’de “ayarlar”ı açın veya “Windows + i” tuş kombinasyonuna basın.

Step 2:

“Sistem”e tıklayın.

“Sistem”e tıklayın.

Step 3:

“Etkinleştirme”ye tıklayın.

“Etkinleştirme”ye tıklayın.

Step 4:

“Etkinleştirme durumu” bölümündeki seçeneklerden herhangi birinin yanında “Etkin” ifadesi görünüyorsa sürümünüz etkinleştirilmiştir. Açılmamış olması durumunda ilgili bir bildirim görünecektir.

Aktif Windows 11 Kalıcı Talimatları

Windows 11 indir ‘i hızlı bir şekilde etkinleştirmenize yardımcı olmak için lütfen aşağıda listelenen en sevilen ve etkili yöntemleri inceleyin.

Yöntem 1:

Windows 11 lisans anahtarını girin (Anahtar + Anahtar Giriş Talimatlarını Listele).

Windows 11 Pro Key:
 • VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T
 • NVTPG-P4YBM-KDH2X-GHQ99-66PKM
 • NF3RK-PHM7C-8743J-X2X92-J44DB
 • 4BHJN-93KVQ-9TB6T-J7787–4C2KG
 • N2WRX-V2GR7-H9FFH-4FG3W-QDBP6
 • G6NFH-GB7PY-X4JWP-6G4GX-8QKTT
 • YW9TN-9M6H7-MKTJ4-H7FQW-4VV3B
 • N4KK9-J9FPQ-7FT9R-RKTP7-QPFC6
 • 43G2H-MNDD2–83JWD-KM2DD-KKXTT
 • P686W-YN7C2-BMWM6–64J4P-TMT6T
 • 97QN7-C9MMK-9GPPV-CJCQX-66PKG
 • 96DJN-KC9QJ-CWPRM-3RXBY-6VJXG
 • DR2BD-2DN83-PYRHX-P2T8Q-2WF9G
 • PCXN6-QPVG2-K6RP9–3P6HC-4RG6T
 • Key Windows 11 Home Single Language
 • BT79Q-G7N6G-PGBYW-4YWX6-6F4BT
 • 7HNRX-D7KGG-3K4RQ-4WPJ4-YTDFH
Key Windows 11 Home
 • TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99
 • KTNPV-KTRK4-3RRR8-39X6W-W44T3
 • TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99
 • YTMG3-N6DKC-DKB77-7M9GH-8HVX7
 • YTMG3-N6DKC-DKB77–7M9GH-8HVX7
Windows 11 Enterprise Key 
 • F3C2D-NWJHV-WFQ6X-VTJXF-CR4CF
 • 9MNVQ-WMHGD-TTG9C-3M9CY-F9CJR
 • BNJ87-JYH2B-DGXWM-JJVMR-Q9MPF
 • KCJGC-X8NVT-2Q4T9-RYQDJ-33WWR
 • NKV62-XMG4T-MXHBB-WFKXW-TQ72F
 • QG2NR-J3M4R-VPXVY-3C7PW-Q69R4
 • NM2DF-K222V-PD7HF-MGR32-V8RCF
Key Windows 11 Education
 • W6C2-QMPVW-D7KKK-3GKT6-VCFB2
 • YNMGQ-8RYV3–4PGQ3-C8XTP-7CFBY
 • 8HGNF-QDH27-J4VM6-X37TD-3PF73
 • 93R6N-DY6B7–6FH8B-J4F4X-QV7YQ
 • 9H4WX-TN8WC-7CFYX-HC4TM-QJ4BQ
 • BCMB9-QNY94-Q279R-VMHGY-G3CH3
 • B983N-2T7V8-B8BXK-29FWX-RM64D
 • 9HC3C-N4772-D4WPR-PFHFP-TMVYQ
 • B7RBD-4NY6J-6JK4Y-K63GQ-4GFBQ
 • 9HHCQ-NW8GB-TYH6M-9CGV6–3V7YQ
 • 9KNCH-4FJF3–2MPFG-V4QDG-BP3FD
Önemli Not:

Yukarıda belirtilen anahtarlar, herkese açık olduğundan birçok kişi tarafından öğeyi etkinleştirmek için kullanılmış olabilir; bu nedenle bazen anahtarı girdiğinizde anahtarın artık geçerli olmadığını belirten bir hata görünecektir. Umarım bu konuda ne hissettiğimi anlayabilirsin!

Size kolaylık sağlamak için, makalenin yorum bölümüne e-posta adresinizi verebilirsiniz, böylece Windows 11’i hala onunla etkinleştirmek istiyorsanız lisans anahtarını size özel olarak gönderebilirim. Değilse, Windows 11 dijital lisansınızı etkinleştirmek için aşağıda eklediğim crack araçlarını kullanabilirsiniz.

Step 1:

Anahtar giriş sayfasını etkinleştirmek için arama kutusuna “Etkin” yazın.

Etkin

Step 2:

“Ürün anahtarını değiştir” etiketli alana gidin ve “Değiştir”i seçin.

etiketli alana gidin ve

Step 3:

Daha önce tanıtılan anahtarlardan birini kopyalayıp “Ürün anahtarı” alanına yapıştırdıktan sonra “İleri”yi seçin.

Ürün anahtarı

Etkinleştirmenin başarısı veya başarısızlığıyla ilgili kısa bir bildirim görünecektir. Aktivasyon işe yaramazsa lütfen yukarıdaki listeden farklı bir anahtar kullanın.

Yöntem 2:

Microsoft Etkinleştirme Komut Dosyaları AIO 1.4 (MAS), Windows 11’i etkinleştirmek için kullanılır.

| Download |

Önemli Not:

Çıkarmadan önce Windows işletim sistemindeki antivirüs yazılımını, Windows Defender’ı ve Windows Güvenliği’ni devre dışı bırakmalısınız.

Step 1:

MAS dosyasına sağ tıklayın ve açmak için “Yönetici olarak çalıştır”ı seçin.

Yönetici olarak çalıştır

Step 2:

Aşağıdaki gibi pencere göründüğünde klavyedeki 2 tuşuna basın.

Aşağıdaki gibi pencere göründüğünde klavyedeki 2 tuşuna basın.

Step 3:

Aşağıdaki örnekte olduğu gibi mavi yazıyı gördüğünüzde aktivasyonun başarılı olduğu anlaşılmaktadır. Şu anda çıkmak için herhangi bir tuşa basın.

Aşağıdaki örnekte olduğu gibi mavi yazıyı gördüğünüzde aktivasyonun başarılı olduğu anlaşılmaktadır

Yöntem 3:

Windows 11 aktif olarak Kmspico kullanıyor (%100).

Önemli Not: Çıkarmadan önce Windows işletim sistemindeki antivirüs yazılımını, Windows Defender’ı ve Windows Güvenliği’ni devre dışı bırakmalısınız.

Step 1:

Tüm anti-virüs tarayıcılarını devre dışı bırakın.

Step 2:

Çıkarma işlemine başlamak için Kmspico dosyasına sağ tıklayın, “Daha fazla seçenek göster”i ve ardından “Buraya çıkart”ı seçin.

Daha fazla seçenek göster

Step 3:

Sıkıştırılmış klasöre erişin ve kurulum dosyasını Yönetici erişimiyle çalıştırın.

Sıkıştırılmış klasöre erişin ve kurulum dosyasını Yönetici erişimiyle çalıştırın.

Step 4:

“Kurulum” kutusu açıldıktan sonra “İleri”yi seçin.

Kurulum kutusu açıldıktan sonra İleriyi seçin.

Step 5:

“Sözleşmeyi kabul ediyorum” kutusunu işaretledikten sonra “İleri”yi tıklayın.

Sözleşmeyi kabul ediyorum

Step 6:

C sürücüsünü varsayılan kayıtlı halde bıraktıktan sonra “İleri”ye tıklayın.

C sürücüsünü varsayılan kayıtlı halde bıraktıktan sonra İleriye tıklayın.

Step 7:

“İleri”ye tıklayarak devam edin.

“İleri”ye tıklayarak devam edin.

Yazılıma otomatik kurulumunu tamamlaması için birkaç saniye verin.

Step 8:

Arama alanına “KMSpico” yazdıktan sonra “Yönetici Olarak Çalıştır”a tıklayın.

Yönetici Olarak Çalıştır

Step 9:

Kırmızı düğmeye tıklayın.

Kırmızı düğmeye tıklayın.

Yöntem 4:

File Activate AIO Tools v3.1.3’ü kullanarak Windows 11’i Etkinleştirme Talimatları.

| Download

Önemli Not: Çıkarmadan önce Windows işletim sistemindeki anti-virüs yazılımını, Windows Defender’ı ve Windows Güvenliği’ni devre dışı bırakmalısınız.

Step 1:

“AIO Tool v3.1.3’ü Etkinleştir” dosyasını açmak için verilen talimatları kullanın.

Step 2:

Yönetici erişimini kullanarak sıkıştırılmış klasörü açın ve kurulum dosyasını başlatın.

Yönetici erişimini kullanarak sıkıştırılmış klasörü açın ve kurulum dosyasını başlatın

Step 3:

Aşağıda görünen pencere göründüğünde “O” tuşuna basın.

Aşağıda görünen pencere göründüğünde O tuşuna basın

Step 4:

1 tuşuna basın.

1 tuşuna basın.

Step 5:

Burada klavyedeki “T” harfine dokunmaya devam edin.

Burada klavyedeki T harfine dokunmaya devam edin.

Step 6:

Yazılımın etkinleştirilmesi tamamlandıktan sonra bu pencereyi kapatabilirsiniz.

"</p

Kurulum devam ederken antivirüs programını devre dışı bırakmanız gerektiğini unutmamalısınız. Etkinleştirdikten sonra tekrar normal şekilde kullanabilirsiniz.

Sonuç

Windows 11 indir, tüketiciler için yeni bir görünüm ve eğlenceyi ve verimliliği artıracak bir dizi iyileştirme sunan heyecan verici bir güncellemedir. Windows 11, zarif tasarım öğeleri, gelişmiş çoklu görev yetenekleri ve Microsoft hizmetlerinin daha iyi entegrasyonu sayesinde verimli ve anlaşılır, kullanıcı dostu bir deneyim sunar.

Güncellenen Başlat menüsü ve Görev Çubuğu düzeniyle favori dosyalarınızı ve uygulamalarınızı bulmak ve bunlara erişmek artık daha kolay ve güncellenen Snap işlevi sayesinde birden fazla pencereyle çoklu görevler sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriliyor. Sanal masaüstlerinin geliştirilmesi, iş yerinizi düzenlemenizi ve mevcut aktiviteye dikkatinizi korumanızı da kolaylaştırdı.

DirectX 12 Ultimate desteği ve performans, grafik ve uyumluluk alanındaki gelişmelerle Windows 11 oyun oynamayı da geliştiriyor. Oyun deneyimi, Auto HDR ve DirectStorage teknolojisinin eklenmesiyle daha da iyileştirildi, bu da onu daha duyarlı ve sürükleyici hale getiriyor.

Üstelik Win 11 indir, TPM 2.0 desteği ve cihazınızı ve verilerinizi tehlikelerden korumaya yönelik geliştirilmiş güvenlik prosedürleri gibi özelliklerle güvenliğe ve gizliliğe yüksek öncelik veriyor.

Her şey dikkate alındığında Win11, iş ve eğlence için çağdaş ve kusursuz bir deneyim sağlayan sezgisel bir işletim sistemidir. Windows 11, ister üretkenliği artırmaya çalışan profesyoneller, ister daha ilgi çekici bir bilgisayar deneyimi arayan sıradan kullanıcılar olsun, her türden kullanıcıya avantajlar sunar.

Yorum yapın