PES 2013 Full Indir Pc Özgür 2024

Konami’nin Windows için tanınmış futbol oyununun en yeni sürümü Pro Evolution Soccer 2013 olarak adlandırılıyor. PES 2013 Indir ve Pro Evolution Soccer 2012 pek çok benzerliğe sahip olsa da, PES 2013’te oynanışı ve görselleri geliştirmek için birkaç küçük ayarlama bulunuyor.

PES 2013 Nedir?

Konami, Pro Evolution Soccer serisindeki bir futbol video oyunu olan PES 2013 Indir ‘ün geliştiricisi ve yayıncısıdır. Oyun, selefi Pro Evolution Soccer 2012 ile aynı grafik motorunu kullanmaya devam ediyor.

Küçük değişikliklere rağmen selefi ile arasındaki farkları tespit etmek mümkün. Bazı futbolcuların yüzlerinde gerçekçiliği artırma çabası görülüyor. Ancak bunun tersine,

pes 2013

Oyuncuların ekranda birbirlerini gördükleri izlenimini yaratmak için Konami, Lionel Messi, Cristiano Ronaldo, Andres Iniesta, Zlatan Ibrahimovic ve Neymar gibi dünyanın en iyi oyuncularından bazılarının kusursuz hareketlerini kopyalamak için çok çalıştı. gerçeklik. Yapay zekanın ilerlemesi en büyük değişimlerden biri oldu.

Daha fazla gör: Grand Theft Auto IV

Download Link PES 2013 Full Indir Pc Özgür 2024

Download |

File Size: 3-GB

Şifre: saglamindir / 12345

PES 2013 Oynanışı Nedir?

PC’deki en iyi futbol oyunu, futbol oyunlarında çıtayı yükselten PES 2013 Indir PC. Kapakta Cristiano Ronaldo’nun yer alması sizi memnun edecektir. Onun çok yetenekli vuruşlarını ve yeteneklerini kullanacaksınız. Oyunun önceki sürümüyle de oyun oynamış kişiler için. Yakında eskisinden çok daha fazla beceri, tekme ve pas manevrası olduğunu keşfedeceksiniz. Grafiklerde önceki futbol oyunlarına göre daha fazla iyileştirme yapıldı. Yeni çevrimiçi topluluğu ve dünyanın her yerinden insanlara meydan okuma yeteneği, en büyük özellikleridir.

pes 2013 full indir

Daha fazla gör: PES 2019

PES 2013’ün Özellikleri

PES 2013 Full Indir ‘ün oynanışı, PES 2012’ye göre daha manuel olup, PES 2012’nin atari tarzı aksiyonunun aksine gerçekçi bir futbol simülasyonunu taklit etmektedir. Her ne kadar bazı kısımlar FIFA 12’den büyük ölçüde etkilenmiş gibi görünse de bu olumsuz bir şey değil.

Kullanılabilirlik

PES 2013 Indir için, PES 2012’nin biraz kısıtlayıcı kontrol şemasında bir revizyon yapıldı. Yeni kontrol mekanizması, geliştiricisi Konami tarafından “PES Tam Kontrol” olarak biliniyor. Yeni dinamik ilk dokunuş işleviyle oyuncu, R2 düğmesiyle topu yakalayarak anında kontrol edebilir.

PES 2013 Full Indir ‘te manuel geçiş mevcut ve oyun, her oyuncunun boyunu ve gücünü ayarlamanıza olanak tanıyan manuel atış özelliğini sunuyor. Tam Kontrol, oyuncu hızını azaltarak ve oyuncuların R2 düğmesiyle yakın kontrollerine çeşitli stiller eklemelerine olanak tanıyarak top sürmeyi de geliştirir.

PES 2013 ‘ün Tam Kontrol sistemi tarafından mümkün kılınan manuel kontrol iyileştirmeleri oynanışı geliştiriyor ve en deneyimli PES tutkunlarını bile tatmin edecek. Öte yandan, yeni başlayanlar oyunu alıp oynamakta herhangi bir zorluk yaşamayacaktır.

Önceki versiyonda sadece taktik ekranı eksik değil, aynı zamanda hala biraz küçük görünüyor. Bununla birlikte, ekranın köşesinde küçük bir kutu olarak görünen ve çağrıldığında rehberlik eden koçun eklenmesi, oyun içi strateji değişikliklerini büyük ölçüde geliştirdi.

Kalite

PES 2013 Indir ‘te geliştirici, oyuncu benzerliklerini iyileştirmeyi ve oyundaki oyuncuların gerçek hayattaki benzerlerine daha çok benzemesini sağlamayı amaçlayan ‘PlayerID’ adı verilen bir sistemi dahil etti. Tanınmış sporcular, gerçek hayatta olduğu gibi topu hareket ettirecek, koşacak, pivot yapacak, tuzak kuracak ve hatta kutlama yapacak.

PES 2013 Crack, oyuncu benzerlikleri açısından FIFA 12’yi geride bırakarak bugüne kadarki en gerçekçi futbol oyunu haline geliyor. Pro Evolution Soccer 2013, sofistike takım girişlerinden forma ve ayakkabıların karmaşık detaylarına kadar baştan sona muhteşem grafiklere sahip.

Ne yazık ki PES 2013 ‘ün oyuncu animasyonu zaman zaman tutarsız olabiliyor. Sorumluların atışları gülünç derecede düzensiz ve aşırı, oyuncuların dönüş şekilleri ise tuhaf ve hatalı. Aslına bakılırsa, önceki sürümde iddia edilen iyileştirmelerden kaleciler konusunda hiçbir değişiklik yapılmamış gibi görünüyor, kaleciler artık eskisinden daha da felaket görünüyor!

pes 2013 nasıl indirilir

PES 2013 Crack ‘ün Oyuncu Etkisi sistemi çok muhteşem; Oyuncuların nasıl bir araya toplandığını ve bunun hareket özgürlüğünüzü nasıl etkilediğini görebilirsiniz. Çarpışma animasyonlarının kapsamı yine de FIFA’nın motoruna göre yetersiz.

Daha fazla gör: Euro Truck Simulator 2

PES 2013 Sistem Gereksinimleri

 • CPU: Intel Pentium IV 2,4 GHz veya eşdeğer işlemci
 • RAM: 1GB RAM
 • GPU: DirectX 9.0c uyumlu video kartı. 128 MB Pixel Shader 3.0 (NVIDIA GeForce 6200 / ATI Radeon X1300 / Intel HD Graphics 2000/3000)
 • İşletim Sistemi: Windows XP SP3, Vista SP2, 7 http://gamesystemrequirements.com/
 • Boş Disk Alanı: 8GB
 • Ses: DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
 • Çözünürlük: 800 x 600 monitör çözünürlüğü

pes 2013 indir full

PES 2013’ü İndirme Talimatları

 • Oyunu buradan edinin: PES 2013 için Saglamindir yükleyicisini edinin.
 • PES 2013 Torrent: IDM, aktivasyonu aşağıdaki bağlantıdan kolaylıkla indirmek için kullanılabilir.
 • Kurulum dosyasını açın ve çalıştırın. İndirilen dosyaya çift tıklamak onu başlatacaktır.
 • Kurulum yönergelerine uyun: Kurulum sihirbazını kullanarak, talimatları izleyerek oyunu bilgisayarınıza yükleyin.
 • Oyunu başlatın: Oyunu başlatın ve kurulum tamamlandıktan sonra futbolun tadını çıkarın.

pes 2013 indir pc

Ana Ekran Arayüzü

pes 2013 torrent

Sonuç

Futbol tutkunları için PES 2013 Indir, heyecan verici bir deneyim sunan bir oyun olarak öne çıkıyor. Geliştirilmiş oynanışı, gerçekçi grafikleri ve çok sayıda özelliği, oyunculara gerçekte futbol sahasında oldukları izlenimini veriyor. Oyun, çok oyunculu mod ve mükemmel ses kalitesi gibi özelliklerle daha da çekici hale geliyor. PES 2013, futbol oyunu çekiciliğinde çıtayı yükselten bir başyapıt gibi görünüyor.

Yorum yapın