Adobe Lightroom Full indir sağlam indir

Adobe Lightroom Full indir, hem telefonunuzla hem de kameranızla çekilen fotoğrafların optimizasyonu için yapılmış, özelleştirilmiş bir fotoğraf düzenleme yazılımıdır. Bu şekilde tam olarak istediğiniz görüntüyü oluşturmanıza olanak tanıyan eksiksiz bir fotoğraf düzenleme, görüntü düzenleme ve sosyal medya paylaşım araçları paketine sahiptir. Bu yazımızda sağlam indir, bu oyunun nasıl indirilip kurulacağı hakkında tüm detayları anlatacak.

Adobe Lightroom Nedir?

Adobe Lightroom Classic 2023, Adobe Systems‘in profesyonel görüntü düzenlemeye olanak tanıyan yazılımının en son sürümüdür. Bu yazılım, Adobe Systems olarak bilinen ünlü grafik yazılım şirketi tarafından geliştirilmiştir. 2007 yılında piyasaya sürülen Lightroom Classic, başlangıçta her fotoğrafçıya yardımcı olacak bir yazılım olarak hizmet ediyordu. Bugün bu bir çekirdek yazılımdır. Ayrıntılı renk düzeltmeye daha fazla odaklanan Adobe Lightroom Full indir’in aksine, bu yılki güncelleme, şekilleri değiştirmek ve kolajlar oluşturmak yerine kontrastı ve genel görüntü kalitesini iyileştirmeyi amaçlıyor.

Yazılım başlangıçta Adobe tarafından paketlenen ve kullanıcılara fotoğraflarının RAW sürümlerini düzenlemelerine olanak tanıyan bir camera raw entegrasyonu olarak sunuldu, daha sonra kendi ürününe ayrıştırıldı ve böylece bugünkü haline geldi – çok yönlü bir fotoğraf düzenleme gücü. Adobe Lightroom Full indir’ün ilk icat edilmesinden bu yana epey zaman geçti ve gelişim süreci boyunca pek çok farklılık getirdi. Yazılım ayrıca, bir fotoğraftaki birçok karmaşık ayrıntıyı düzenlemek için derinlemesine çalışma becerisine sahip olarak RAW dosyalarını daha ayrıntılı olarak düzenleme kapasitesini gösterdiğinden daha karmaşıktır.

Adobe Lightroom Classic 2023

Daha fazla gör: Corel DRAW 2023

Üstelik çalışma ekranı, yalnızca konforunuza veya alışık olduğunuz alışkanlıklarınıza hitap edecek şekilde kullanıcı odaklı özel bir arayüze sahip olabilir. Adobe Lightroom Full indir’ü taşımak yalnızca görüntüleri düzenlemek için kullanılan bir platform değildir. Ayrıca ayarlamaları denemek için videolar ekleyebilir veya daha önce çekilmiş birçok fotoğraftan hızlandırılmış videolar üretebilirsiniz. Hizmet, Adobe Creative Cloud hizmetindeki iş ilerlemesi sırasında dahil olduğundan, proje dosyasının tamamının bir kopyası uzak bir sunucuda saklanacak ve çalışan bilgisayarda teknik sorunlar yaşanması durumunda bir sigorta poliçesi oluşturulacaktır. Görüntü kayıp gitti ve hayatınızda ona yer kalmadı.

Basitçe söylemek gerekirse Lightroom Full indir’te hem birinci sınıf hem de deneyimli kullanıcılar için seçenekler bulunur. Bu, bireyin yakında arayüze aşina olacağı ve kullanımı kolay bulması daha rahat olacak bir görevdir.

Download Bağlantı Adobe Lightroom 2023 sağlam indir

| Download

File Size: 1.7-GB

Şifre: sağlam indir

Özellikler Adobe Lightroom ücretsiz

 • Geliştirilmiş Yapay Zeka Düzenleme: Yapay Zeka gibi teknolojilerin geliştirilmesi sayesinde Adobe, artık daha akıllı olan otomatik fotoğraf düzenlemeyi geliştirecek; örneğin uygun ayarlama için konuyu eskisinden daha iyi düzeyde tanıyacak.
 • Geliştirilmiş Düzenleme Araçları: Yalnızca yeni anahtar kelimeler, etiketler ve filtreler değil, aynı zamanda fotoğraf kitaplığınızı daha verimli bir şekilde çalıştırma ve işletme yeteneği de dahil olmak üzere, düzenleme özelliklerinde yapılan revizyonlarla ortaya çıkın.
 • Bulut Entegrasyonu: Adobe, Lightroom indir ile Creative Cloud platformu arasında daha sıkı bir bağlantı seçeneğini araştırabilir; bu sayede cihaz değiştiğinde resimlerin içe aktarılması sorunu ortadan kaldırılabilir.
 • Genişletilmiş Ön Ayarlar ve Profiller: Fotoğraflarını yaratıcı bir şekilde düzenlemek istediklerinde kullanıcılara fotoğrafları için çok daha fazla ön ayar ve profil sunmak amacıyla ek yerleşik ön ayarlar ve profiller geliştirin.
 • Gelişmiş Maskeleme Araçları: Görüntüleri seçerek düzenlemek için aynı zamanda iyi maskeleme araçları, bu şekilde değiştirildikleri yerler hakkında daha doğru bilgi sahibi olurlar.
 • Performans İyileştirmeleri: Yeni teknolojilerin uygulanmasıyla sürekli olarak hız ve performansı artıran bu özellik, program yükünü birden fazla çekirdek veya iş parçacığı arasında yeniden dağıttı ve bu da Lightroom indir ‘un özellikle düşük kaliteli donanımlarda daha sorunsuz çalışmasını sağladı.
 • İşbirliği Özellikleri: Ekiplerindeki fotoğrafçılar ve müşterileri arasında işbirliği işlevleri eklendi; Bu tür süreçler sayesinde düzenlemelerin paylaşılması ve gözden geçirilmesi kolaylaştırılmıştır.
 • Video Düzenleme Geliştirmeleri: Video içeriklerinin artan ilgisiyle birlikte şirket, videoyu Lightroom’da işlemek için tasarlanmış daha karmaşık araçlar ekleyebilir.

Daha fazla gör: Adobe After Effects 2023

Yenilikler Lightroom indir ?

İşlem Hızını Artırın

Eski sürümde, resim genellikle dahil edilen bazı grafik efektlerinin işlenmesine tabi tutuluyordu ve bu yeni sürümde hız daha yüksekti. C-1- Pek çok yeni hat işlemciyle yakınlığın iyileştirilmesi. Photoshop Lightroom Full indir’ü mükemmelliğin en yüksek noktasına taşıdı. Enerji modelleme yazılımının bu sürümünde çoklu iş parçacığı uygulamak, bir dizi grafik hatasını azaltmanın yanı sıra dosya dışa aktarma hızını da artırır. Böyle bir tanıtım kesinlikle daha ilgi çekici ve keyifli bir kullanıcı deneyimine katkıda bulunacaktır.

Adobe Uygulamalarıyla Uyumlu

Lightroom Classic 2023, bireysel süreçlerden geçmenin yanı sıra, Adobe Ürünleri. Özellikle de Photoshop 2023 ile birlikte kullanılmasına olanak tanıyan ortak çalışmaya dayalı bir özellik ile birlikte gelir. Lightroom Full indir’da yapılan projeleri Photoshop’a, Photoshop’ta yürütülen projeleri Lightroom’a dönüştürmek mümkün. Kesinlikle yazılımı çalıştırmak için birçok kez başlatıp kapatmanıza gerek kalmayacak ve anında erişilebilen verileriniz her zaman en yüksek kalitede, orijinal miktarında olacaktır.

Mobil Platformları Optimize Edin

Günümüzde Lightroom Mobile giderek daha fazla kullanıcıyla tanışıyor. Bu yılki PC sürümü için Adobe, PC’den mobile geçiş sürecini mümkün kılacak ve böylece deneyimi daha bütünleşik hale getirecek daha geniş yelpazede güncellenmiş özellikler ekledi. Adobe Creative Cloud hizmeti, çevrimdışı çalışmak veya ağ üzerinden herhangi bir cihaza bağlanmak için projelerinizi herhangi bir gadget’ta yönetebilmeniz için mevcuttur. Proje dosyanız hangi cihazda olursa olsun, onu indirebilir ve hareket halindeyken orada düzenleyebilirsiniz.

Daha fazla gör: Adobe Media Encoder 2023

Yapay Zekayı Uygulayın

Üstelik Adobe, önceki sürümlerden farklı olarak artık yapay zeka teknolojisinden yararlanarak Lightroom Full indir’e eklemiş. Bu işlevsellik sayesinde yazılım, fotoğraftaki nesneleri otomatik olarak tanımlayabiliyor ve daha sonra bu nesneye yönelik bazı düzenleme önerileri sunabiliyor. Bu, artık görüntülerin manuel olarak işlenmesi için harcanması gereken çok sayıda saati ve çabayı azaltacaktır.

Artıları ve Eksileri Lightroom

Artıları
 • Güçlü Düzenleme Araçları.
 • Tahribatsız Düzenleme.
 • Organizasyon ve Yönetim.
 • Creative Cloud ile entegrasyon.
 • Ön Ayarlar ve Profiller.
Eksileri
 • Abonelik Modeli.
 • Dik Öğrenme Eğrisi.
 • Kaynak Yoğun.

Daha fazla gör: Adobe Illustrator 2023

Adobe Lightroom Sistem Gereksinimleri

Windows:
 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit) sürüm 1903 ve gelecek sürümleri destekliyoruz.
 • İşlemci: 2 GHz veya daha hızlı 64 bit Intel/AMD işlemci.
 • RAM: 8 GB veya daha yüksek.
 • Sabit Disk Alanı: Kurulum için 2GB indirilebilir sabit disk alanı. Kurulum sırasında daha fazla boş alan gerekir (çıkarılabilir flash bellekten daha fazlasını gerektirir)
 • Ekran: 1024 x 768 piksel ekran çözünürlüğü
 • GPU: GPU akışı görevleri için GPU’lu en yeni OpenGL 3.3 grafik kartı.
macOS:
 • İşletim Sistemi: macOS 10.15 Catalina veya sonraki sürümler.
 • İşlemci: En az 2 GHz veya daha hızlı işlemci gereksinimi olan 64 bit Intel işlemci.
 • RAM: Minimum 8 GB veya üzeri
 • Sabit Disk Alanı: Kurulum için yaklaşık 2 GB gerekli sabit disk alanı taranıyor. Kurulum sırasında da az miktarda boş alan gerekecektir. (büyük/küçük harfe duyarlı dosya sistemi kullanan bir birime veya çıkarılabilir flash depolama aygıtlarına kurulum yapılamaz).
 • Ekran: 1024 x 768 ekran çözünürlüğü desteklenmektedir.
 • GPU: Metal özellikli grafik kartı

Daha fazla gör: CapCut

Adobe Lightroom Classic 2023 İndirme ve Yükleme Talimatları 

 • Öncelikle IDM kullanarak aşağıda verilen “Adobe Lightroom Classic 2023” linkini indirin.
 • Windows Defenderı kapatın.
 • İndirilen dosyayı WinRAR kullanarak açın.
Step 1:

İndirdikten Sonra İndirilen Dosyayı Açın.

lightroom

Step 2:

Adobe 2023 klasörünü açın.

adobe lightroom

Step 3:

“Kurulum” dosyasını çalıştırın.

adobe photoshop lightroom

Step 4:

Kurulumu başlatmak için “Devam”a tıklayın.

lightroom classic

Step 5:

Lütfen yazılımın kurulumunun tamamlanmasını bekleyin.

adobe lightroom indir

Step 6:

Kurulum tamamlandıktan sonra yazılımı açmak için “Başlat”a tıklayın.

lightroom nedir

Step 7:

Arayüz.

adobe lightroom ücretsiz

Sonuç

Adobe Lightroom Full indir, piyasadaki en iyi araçlar arasında fotoğraf iyileştirme ve düzenleme sunma geleneğini sürdürüyor. Gelişmiş aparatları ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde fotoğrafçıların hayal güçlerinin önündeki engellerden kurtulmasını ve hayallerine ulaşmasını sağlar. 2023’te yapılan geliştirmeler ve güncellemeler, kameranın artık profesyoneller ve amatörler için olmazsa olmaz bir ekipman olarak durduğu çerçevelerdir. Lightroom Classic, gelişmiş yapay zeka yetenekleri ve gelişmiş işletimin yanı sıra. Fotoğrafçılık iş akışı yardımcılarında tartışmasız lider olarak duruyor. Değişikliklere sürekli uyum sağlayan Lightroom Full indir. Fotoğraf profesyonellerinin olağanüstü sonuçlar elde etmek ve görüntülerinin daha önce hiç olmadığı kadar parlak olmasını sağlamak için ihtiyaç duyduğu araçları sunacak.

Yorum yapın