Adobe Illustrator 2023 indir sağlam indir

Adobe Illustrator indir, bu yazılım dünya çapındaki grafik tasarımcıları, illüstratörler ve sanatçılar için bir nimettir. Illustrator’ın en yeni sürümü Adobe Illustrator 2023, Adobe’nin illüstratör’ı eskisinden daha iyi hale getirmeye yönelik sürekli çabasının bir parçasıdır. Bu yazımızda sağlam indir, bu oyunun nasıl indirilip kurulacağı hakkında tüm detayları anlatacak.

Adobe Illustrator 2023 Nedir?

Adobe Illustrator 2023 Full indir, Vektör grafik desteğine sahip profesyonel bir yazılımdır. Bu, dünyanın her köşesinde çok sayıda insanın güvendiği, yazılım açısından pazar lideridir. Adobe programı 1985 yılında piyasaya sürüldü. O zamandan bu yana bu yazılım, kullanıcı dostu ve kullanışlı olması temelinde ilerleme kaydetti. Ve bu sırada Adobe Illustrator indir, yalnızca Adobe’nin ev yazılımının sunabileceği deneyimleri sunmak için yıllardır dönüşüm geçiriyordu. Zaman geçtikçe Adobe Illüstratör, vektör grafik tasarımında fiili bir araç haline geldi.

Arayüzden bahsetmişken, Adobe Illustrator indir kardeşi Photoshop’a benziyor – araç çubuğu solda, menü üstte ve çalışma alanı ekranın ortasında yer alıyor. Bu, deneyimli Photoshop kullanıcılarının bu AI aracı 2023’e alışacağı anlamına gelir. Adobe Illüstratör’da kontur çizme, daire, çokgen ve fırça oluşturma gibi kullanımı karmaşık olmayan işlevler bulunur. Birçok rengi karıştırabilir ve hatta dikiş makinenizde sanat eserleri yaratarak işleri karmaşıklaştırabilirsiniz. Üstelik kullanıcılar indirdikleri fırça kütüphanesini de yükleyerek yazılıma getirebilecek, kütüphanede kullanıcının bu efektleri kolaylıkla oluşturmasına olanak tanıyan çeşitli fırça türleri yer alacak.

adobe illustrator 2023 torrent

Daha fazla gör: Adobe Media Encoder 2023

Photoshop ve Lightroom gibi Adobe programlarıyla birlikte çalışan muhteşem özelliklerin yanı sıra, bunları birçok kez durdurup yeniden başlatmanıza gerek kalmadan Illüstratör’da düzenlemeye sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. Yazılımlar arasındaki dönüşüm sırasında manuel yöntemlere göre daha az hata olacaktır.

Aslında Adobe Illustrator indir, üst düzey vektör grafiklerini çizmek ve düzenlemek için oluşturulmuş profesyonel bir yazılımdır, ancak profesyonel olmayanlar için bile başa çıkması oldukça basittir. Grafikler de kullanıcı dostudur, bunlarda ustalaşmaya çalışırken kendinizi hayal kırıklığına uğratmayacaksınız.

Download Bağlantı Adobe ıllustrator 2023 sağlam indir

| Download

File Size: 1.9-GB

Özellikler Illüstratör

 • Gelişmiş İşbirliği Araçları: Adobe yeni işbirliği seçenekleri ekledi ve artık ekipler plan koordinasyonu için uygun olan projeler üzerinde gerçek zamanlı olarak birlikte çalışabilir. Kullanıcılar artık tek bir tıklamayla dosyaları paylaşabilir ve Illustrator arayüzünde aynı platformda işbirliği yapabilir.
 • Yapay Zeka Entegrasyonu: Illustrator 2023’ün yapay zeka destekli özellikleri, tasarımcılara kenar algılama, nesne tanıma ve otomatik yerleştirme gibi çok sayıda işlevde yardımcı olabilir. Bu yapay zeka işlevleri iş süreçlerini basitleştirir ve ekstra üretken katmanlar ekler.
 • Gelişmiş Tipografi Araçları: Illustrator, kullanıcıların çalışabileceği daha fazla tipografi özelliği sundu: fontları daha iyi kullanma yeteneği, metin şekillendirme seçeneklerini geliştirme ve OpenType fontlar için daha iyi destek sağlama. Bu kişiler artık metin içeriğini hayal edilemeyecek bir doğrulukla ve sanatsal anlamda değiştirme yeteneğine sahip.
 • Gerçekçi 3D Efektler: Adobe Illustrator indir’ın devrim niteliğindeki yeni özelliklerinden biri, tasarımcıların başka bir 3D yazılım kullanmadan doğrudan Illustrator’da daha gerçek 3D efektler oluşturmasına olanak tanıyan 3D oluşturma yeteneğidir. Bu işlev, herkesin bileşenleri arasındaki iç mekanı basit bir şekilde teknolojiye bağlamasına olanak tanır.

adobe illustrator nedir

Daha fazla gör: Adobe After Effects 2023
 • Geliştirilmiş Performans ve Kararlılık: Adobe Illustrator ücretsiz ‘ün en son sürümünde, daha verimli yükleme süresi, daha sorunsuz çalışma ve daha az kilitlenme elde edilebilecek şekilde genel çıktının iyileştirilmesine vurgu yapıldı. Bu özelliğin bir sonucu olarak, kullanıcılar karmaşık projelerle çalışırken herhangi bir sorunla karşılaşmayacak ve bu da daha kusursuz bir deneyim sunacaktır.
 • Özelleştirilebilir Arayüz: Illustrator 2023 arayüzü artık daha özelleştirilebilir. Tamamen kişiselleştirme, kullanıcılara arayüzü tercihlerine göre yapılandırma fırsatı verecektir. Kullanıcıların araç çubuklarını, panelleri yapılandırmasına ve klavye kısayollarını kullanmasına olanak tanır ve kullanıcı deneyiminden ihtiyaçlarına göre yararlanır.
 • Bulut Entegrasyonu: Adobe, Illustrator’ın Creative Cloud ekosistemine entegrasyonunu yepyeni bir seviyeye taşıdı ve cihazlar arasında dosya paylaşımını, yazı tiplerini ve varlık yönetimini çok daha kolay hale getirdi. Bu entegrasyon sayesinde tasarımcılar, en son güncellemelere ve kaynaklara erişme fırsatı sağladığından, yerel ve uzaktan, kendilerine uygun bir zamanda çalışabiliyorlar.
 • Gelişmiş Dışa Aktarma Seçenekleri: Adobe Illustrator ücretsiz, web, baskı veya bunu gerektiren diğer ortamlara uyum sağlamak üzere en uygun formatı seçmek için ek dışa aktarma alternatifleri sağlar. Kullanıcılar çok sayıda dışa aktarma ön ayarı arasından seçim yapabilir veya ihtiyaçlarına tam olarak uyan özel ayarlar oluşturabilir.

Daha fazla gör: Adobe Dreamweaver CS6

Yenilikler Adobe Illustrator ?

Geliştirilmiş Arayüz

2023’te Illüstratör projesine başladığınızda, yeni kullanıcı arayüzünde (UI) gözle görülür bir farkı hemen keşfedeceksiniz. Bu yetenekler, yeni özelliklerin eklenmesi ve kontrollerin optimizasyonu ile genel olarak kullanıma sunulmaktadır. Araç kitine entegre edilen kullanıcılar bu özelliklere kolayca erişebilir ve bu özelliklere hakim olabilir. Bununla birlikte ana ekranı tercihinize göre özelleştirme ayrıcalığına da sahip olacaksınız, bileşenlerin unsurlarını gerektiği gibi kolayca taşıyabilirsiniz.

Genişletilmiş Vektör Havuzu

Bu güncellemedeki gelişme, Adobe Illustrator 2023 indir sürümünde yerleşik olarak 2000’den fazla vektör grafik tasarımının bulunacak olmasıdır. En yeni formatlardan biri, yazılıma sahipseniz hepsini ücretsiz olarak indirebileceğiniz çubuk grafikler, simgeler vb. olabilen vektör grafikleridir. Bu vektör deposu, tasarımlarınıza kıvılcım verecek ve her şeyi manuel olarak yapmanın klasik yolundan kurtulmanıza olanak tanıyacak.

Çapraz Platform

Belki de yeni yazılımları Adobe Illustrator indir, diğer platformlara da sıçrayabilir. Adobe Creative Clouds’un geniş yelpazesi, üyelerin proje dosyalarını istedikleri zaman ve istedikleri yerde farklı cihazlar kullanarak görüntüleyip düzenlemelerine olanak tanır. Ayrıca bunlar mobil uyumludur ve Adobe tarafından oynatılmasına izin verebilecek her türlü uygulamaya uyarlanabilir.

Yapay Zekanın (AI) Entegre Edilmesi

Yapay zeka teknolojisinin gelişimi hızla ilerliyor. Bu programın kullanılabilirliğini geliştirmek için artık yapay zekayı kullanan Adobe Illustrator indir örneğini arayabilirsiniz. Siz görevleri yerine getirirken yapay zeka size bazı yaratıcı süreç tavsiyeleri bulma ve öğretme konusunda öncülük ediyor. Yapay zekanın temel bilimsel yasayı öğrenmesi ve anlaması, akıllı tavsiyeleri optimize eder ve yazılım kullanıcılarına en iyi tasarımı en iyi şekilde sunmak için özellikleri özelleştirir.

Daha fazla gör: Adobe Premiere Pro

Artıları ve Eksileri Adobe Illustrator 2023

Artıları
 • Çok Yönlü Tasarım Aracı.
 • Vektör Grafikleri.
 • Gelişmiş Tipografi.
 • Hassasiyet ve doğruluk.
 • Adobe Creative Cloud ile entegrasyon.
Eksileri 
 • Öğrenme eğrisi.
 • Abonelik Tabanlı Model.
 • Kaynak Yoğun.

Adobe Illustrator Sistem Gereksinimleri

Windows:
 • İşlemci: İşlemci, Intel (64 bit desteği) veya AMD (‘Athlon 64’ serisi) için çok çekirdekli tipte olabilir.
 • İşletim sistemi: Microsoft Windows 10 (64-bit), Windows’un en gelişmiş sürümü olup, yalnızca kararlılık ve güvenlik sağlamakla kalmaz, aynı zamanda performansı artırır ve kullanıcı dostu arayüz olanağı sunar.
 • RAM: 2, 6 GB veya üzeri önerilir.
 • Sabit disk alanı: Kurulum sırasında ek boş alan gerektiren, kurulum için mevcut 2 GB sabit disk alanı (evtl. SSD önerilir)
 • Monitör çözünürlüğü: 1920 x 1080 ekran (HiDPI ekranlarda 1920 x 1200 önerilir).
 • GPU: OpenGL 4.x
Mac:
 • İşlemci: 64 bit’i destekleyen çok çekirdekli Intel işlemci de etkinleştirilmiştir.
 • İşletim sistemi: MacOS 10.15 (Catalina), MacOS 11 (Big Sur) veya MacOS 12 (Monterey) konik versiyonlardır.
 • RAM: Örneğin 8 GB veya daha fazlası gerekli olacaktır.
 • Sabit disk alanı: Donanım diski kurulumu için minimum 2 GB; Kurulum işlemi sırasında boş alan gerekir (SSD önerilir)
 • Monitör çözünürlüğü: 1920 x 1080 ekran (1920 x 1200 önerilir), ayrıca retina ekran desteği de vardır.
 • GPU: OpenGL 4.x

Adobe Illustrator 2023 İndirme ve Yükleme Talimatları 

 • Öncelikle IDM kullanarak aşağıda verilen “Adobe Illustrator 2023” linkini indirin.
 • Windows Defenderı kapatın.
 • İndirilen dosyayı WinRAR kullanarak açın.
Step 1:

İndirdikten Sonra İndirilen Dosyayı Açın.

adobe illustrator

Step 2:

Adobe 2023 klasörünü açın.

illüstratör

Step 3:

Kurulum dosyasını çalıştırın.

adobe illustrator 2023 full indir

Step 4:

Kurulumu başlatmak için “Devam”a tıklayın.

adobe illustrator 2023 indir

Step 5:

Lütfen kurulumun tamamlanmasını bekleyin.

adobe illustrator indir

Step 6:

Kurulum tamamlandıktan sonra Başlat’a tıklayın.

adobe illustrator ücretsiz

Step 7:

Bu Adobe Illustrator 2023’ün arayüzüdür.

adobe illustrator 2023 download

Sonuç

Adobe Illustrator indir, profesyonel grafik tasarımcıları ve dijital sanatçılar için sayısız özellik sunduğundan, yaratım ve görüntüleme endüstrisindeki bir sonraki büyük adımdır. Yenilikçi işlevselliği, modern, profesyonel donanıma sahip çalışma tezgahı ve geliştirilmiş kullanıcı dostu olması sayesinde sanatçılara ve tasarımcılara ilhamlarını ve yaratıcılıklarını daha geniş ve net hale getiren bir çalışma alanı sunuyor. Adobe Illustrator 2023 Full indir, acemiler için kullanışlı bir araç olmanın yanı sıra, uzmanlara sorunsuz iş akışı ile işleri kolaylaştıracak gelişmiş yapay zeka seçeneklerini de araçlarda sunuyor. Muhtemelen Adobe Creative Cloud’un temeli olan Illüstratör, yaratıcılık ile görsel ifade arasındaki dengeyi korurken sanatçıların yeni konseptler yaratmasına olanak tanıyarak vektör grafik tasarımına öncülük ediyor.

Yorum yapın