Adobe Dreamweaver CS6 indir saglamindir

Web tasarımı için yazılım arıyorsanız Dreamweaver CS6 indir sizin için doğru programdır. Gerçekten şaşırtıcı olan şey, Dreamweaver CS6’nın herhangi bir standart web tasarım yazılımının sahip olduğu her şeye sahip olmasıdır; düzenleme araçları, arayüz oluşturma, diller ve kullanıcı dostu bir çalışma alanı oluşturma gibi şeyler için uygulanıyor. Bu yazımızda saglamindir, bu oyunun nasıl indirilip kurulacağı hakkında tüm detayları anlatacak.

Adobe Dreamweaver CS6 Nedir?

Bu, web tasarımcıları ve geliştiricileri arasında uzun süredir oldukça popüler olan güçlü bir web geliştirme aracıdır – Adobe Dreamweaver CS6 indir. Dreamweaver CS6’da bulunan kullanıcı dostu arayüz ve bir dizi widget. Yüksek kalitede web siteleri veya web uygulamaları oluşturmayı kolaylaştırır.

Adobe Dreamweaver CS6 indir, web geliştiricilerinin web siteleri ve web uygulamaları tasarlamasına olanak tanıyan bir bilgisayar programıdır. Web sayfaları oluşturmak için görsel bir aracın yanı sıra kodları yazmak isteyenler için bir editör sağlar. Sağlam indir Dreamweaver CS6, grafik tasarım. Video düzenleme ve web geliştirme üzerine kurslardan oluşan Adobe Creative Suite’in bir parçasıdır.

adobe dreamweaver cs6 download

Daha fazla gör: Adobe Camera Raw 

Adobe Dreamweaver CS6 indir’yı kullanarak, kullanıcıların çalışma alanını ihtiyaçlarına uygun şekilde kişiselleştirmesi parkta bir yürüyüşe de dönüşebilir. Bu sayede Adobe, her zamankinden daha esnek olan duyarlı gezinme sağlamayı öğrendi. Herkes paneldeki sekmeleri sürükleyip bırakarak yeniden düzenleyebilir. Adobe Dreamweaver CS6’nın son kullanımı sırasında ayar tercihlerinizi algılayıp bunları bir sonraki kullanım için otomatik olarak kaydetmesi gerçekten kullanışlıdır ve bu aynı zamanda programın yaygın olarak kullanılmasına da olanak tanır. Diğer web tasarım yazılımları bu özelliği içermediğinden, boyutlardan aralıklara ve yazı tipi stiline kadar her şeyin ayarlanması gerçekten zaman alıcıdır çünkü programı bir sonraki açışımızda sıfırlamamız gerekir.

Download Bağlantı Adobe Dreamweaver CS6 sağlamindir

| Download

File Size: 332-MB

Şifre: sağlamindir

Ana Özellikler Adobe Dreamweaver CS6

 • Görsel Düzen Araçları: Adobe Dreamweaver CS6 indir, web sitesini sıfırdan kodlamak zorunda kalmadan kullanıcı için web sayfaları oluşturmayı çok kolaylaştıran bir dizi kompozisyon düzeni aracını bünyesinde barındırıyordu. Bu web sitesi ile yapabileceklerinizin sınırı yoktur; Öğeleri görsel olarak ayrı ayrı değiştirebilir ve bu şekilde düzenleyebilirsiniz.
 • Kod Düzenleyici: Kodlama acemileri geniş bir araç yelpazesiyle sağlanır; bunların arasında sözdizimi vurgulamalı kod düzenleyici. Kod tamamlama ve kod daraltma çok önemlidir. Yalnızca kodlamayı değil aynı zamanda HTML, CSS, JavaScript ve PHP gibi bir dizi programlama dilini kullanmayı da teşvik eder.
 • Duyarlı Tasarım: Kullanıcıların herhangi bir ekran çözünürlüğünde uyumlu ve etkili, cihazlara duyarlı web siteleri oluşturduğu sağlam indir Dreamweaver CS6 ile web sitesi iyileştirmeleri hiç bu kadar kolay olmamıştı. Responsive tasarım araçları, düzeni ekran boyutuna göre ayarlamanıza olanak sağlayarak siteyi çeşitli ekran boyutlarında görüntüleme fırsatı sunar.
 • Adobe Creative Suite ile entegrasyon: Adobe Dreamweaver CS6 ücretsiz indir yalnızca diğer Adobe Creative Suite uygulamalarıyla iyi çalışmakla kalmaz, aynı zamanda onlarla birlikte de kullanılabilir. Mesela Photoshop ve Illustrator bunun mükemmel işleyen iki örneğidir. Bu uygulamalardaki varlıkları doğrudan projelerinize kolayca aktarabileceğiniz için, verileri kopyalayıp yapıştırmak için harcadığınız zamandan tasarruf edebilirsiniz.
 • FTP Entegrasyonu: FTP, Adobe Dreamweaver CS6 indir platformuna entegre edilmiştir; bu, web sitesi dosyalarınızı bir web sunucusuna yüklemeyi oldukça basit bulduğunuz anlamına gelir. Ayrıca FileZilla ve Cyberduck gibi uyumlu FTP istemcilerini bağlamanız da mümkün olacak.
 • Canlı Görünüm: Dreamweaver CS6 Canlı Görünüm özelliği ile web sayfalarınızı gerçek zamanlı olarak açıp düzenleyebilir ve sayfada yaptığınız değişiklikleri görebilirsiniz. Tek başına bu özellik, insanların web sitelerinde değişiklik yaparken alıştıkları belirsizliğin çoğunu ortadan kaldırır ve onlara, siteyi herkesin görebileceği şekilde yayınlamalarına gerek kalmadan değişikliklerin nasıl görüneceğini gösterir.

Daha fazla gör: Adobe Audition 2022

Yenilikler Adobe Dreamweaver CS6

 • Değişken Izgara Düzenleri: Değişken Izgara Düzeni özelliğini sunan Adobe Dreamweaver CS6’nın aksine. Tasarımcılara ekran boyutu değiştiğinde veya farklı cihazlar kullanıldığında esnek bir şekilde yanıt veren web siteleri geliştirme fırsatı verir. Bu özellik, masaüstü, tablet veya akıllı telefon olmasına bakılmaksızın kullanıcı ekranı arayüzüyle tutarlı oldukları için duyarlı web sitelerinin geliştirilmesini kolaylaştırır.
 • Geliştirilmiş CSS3 Geçişleri ve Animasyonlar: Dreamweaver CS6 indir, CSS3 geçişlerini ve animasyon özelliklerini iyileştirme işini yaptı ve bu da daha sonra web tasarımcılarının önceki sürüme kıyasla dijital sayfalara etkileşimli ve dinamik öğeler eklemesini kolaylaştırdı. Kullanıcılar web sayfasının hem kullanışlı hem de estetik avantajlarından yararlanırlar.
 • Adobe Business Catalyst ile entegrasyon: Adobe Dreamweaver CS6 sürümü, çevrimiçi işletmelerin inşası ve geliştirilmesi için bir platform olan Adobe Business Catalyst ile entegre edilmiş, işlevsel olarak mükemmel bir sürümdür. Söz konusu entegrasyon, tasarımcıların doğrudan Adobe Dreamweaver CS6 içerisinde zamanlı, esnek. Dinamik ve veri odaklı web sitelerini kolayca oluşturmasına olanak sağlıyor.
 • Güncellenmiş Kullanıcı Arayüzü: sağlam indir Dreamweaver CS6’nın kullanıcı arayüzünün düzeni geliştirildi, ayrıca ek kullanılabilirlik işlevleri ve iş akışı geliştirmeleri eklendi. Arayüz daha temiz ve daha sezgisel bir düzene sahip olacak şekilde yeniden tasarlandı. Bu, tasarımcıların, ihtiyaç ortaya çıktıkça fazla çaba harcamadan projelerini daha iyi kontrol edebilmelerini sağlamak içindir.
 • jQuery Mobil Desteği: Dreamweaver CS6’da jQuery Mobile’ın kullanıma sunulmasıyla birlikte geliştiriciler. Cerçevenin çok sayıda net ve anlaşılır özelliğini kullanarak mobil uyumlu web siteleri ve uygulamalar oluşturabildiler. Tasarımcılara, farklı cihazlarda tutarlı bir deneyim sağlamak için finansal kısıtlamalar ve önlemler koymadan. Mobil kullanıma hazır kullanıcı arayüzü öğelerini ve etkileşimlerini birleştirme fırsatı sunuyor.
 • Geliştirilmiş FTP Performansı: Dreamweaver CS6 indir ‘nın FTP performansı. Tasarımcıların hızlı ve etkili kaynak yönetimini teşvik ederek arttı. Geliştirme, özellikle tek bir projede büyük boyutlu ve birden çok ad ve dosya kullanan tasarımcıları destekler.

Daha fazla gör: Adobe InDesign 2022

Artıları ve Eksileri Adobe Dreamweaver CS6

Artıları
 • Kullanıcı dostu arayüz.
 • Güçlü Kodlama Araçları.
 • Duyarlı Tasarım Araçları.
 • Adobe Creative Suite ile entegrasyon.
 • Dahili FTP Desteği.
Eksileri
 • Dik Öğrenme Eğrisi.
 • Kaynak Yoğun.
 • Sınırlı Görsel Tasarım Araçları.
 • Maliyet.

Dreamweaver CS6 Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi:
 • Windows: Windows6 (Service Pack 1) ve üzeri.
 • Mac: macOS v10.6.8 ve üzeri gerekli sürümdür.
İşlemci:
 • Intel® Pentium 4 veya AMD Athlon 64 işlemci (64 bit özelliği olmalıdır)
 • 64 bit desteğiyle gelen en yeni nesil Intel işlemciye sahip MacBook.
VERİ DEPOSU:
 • RAM (2GB RAM veya daha fazlası önerilir).
Hard disk alanı:
 • Kurulum için 1 GB’lık kullanılabilir sabit disk alanı gerekir ve çıkarılabilir depolama aygıtlarında (flash bellek) kullanılamadığında boş miktarda ek alan gerekir.
Görüntülemek:
 • 1280×800 ekran çözünürlüğü

Adobe Dreamweaver CS6 İndirme ve Yükleme Talimatları 

 • Öncelikle IDM kullanarak aşağıda verilen “Dreamweaver CS6” linkini indirin.
 • Windows Defenderı kapatın.
 • İndirilen dosyayı WinRAR kullanarak açın.
Step 1:

İndirdikten sonra İndirilen dosyayı açın.

adobe dreamweaver cs6

Step 2:

Kurulum yükleme dosyasını çalıştırın.

dreamweaver cs6

Step 3:

Dene’yi seçin.

sağlam indir dreamweaver cs6

Step 4:

Devam etmek için “Kabul Et”i tıklayın.

adobe dreamweaver cs6 full indir ücretsiz

Step 5:

Yükle’ye tıklayın.

adobe dreamweaver cs6 full türkçe indir

Step 6:

Lütfen yazılımın yüklenmesini bekleyin.

adobe dreamweaver cs6 serial number 2023

Step 7:

Kapat’ı tıklayın.

dreamweaver cs6 full

Step 8:

Arayüz.

adobe dreamweaver cs6 full indir

Sonuç

Adobe Dreamweaver CS6 indir, tasarımcıların ve geliştiricilerin son derece güzel ve iyi işleyen web siteleri ve web uygulamaları oluşturmalarına yardımcı olacak bir dizi özellik içeren son derece güçlü bir web tasarım ve geliştirme aracıdır. Kullanımı basit arayüzü, harika özellik paketi araçları ve duyarlı tasarımı göz önüne alındığında, büyük beğeni toplayan Adobe Dreamweaver CS6, hem profesyonellerin hem de yeni başlayanların dikkatini çekmeye devam ediyor.

Bazıları için zorlu bir öğrenme eğrisine sahip olmasına rağmen. Diğer Adobe Creative Suite uygulamalarıyla öne çıkan entegrasyon ve modern. Duyarlı web siteleri oluşturmaya yetecek kadar karmaşık kodlama görevleriyle başa çıkma kapasitesi. Dreamweaver CS6’yı çok kullanışlı bir araç haline getiren bir şeydir. Ancak pahalı yapısı ve daha az güçlü makinelerde kullanılabilirliği bazı kullanıcılar için dezavantaj olsa da, maliyet çoğunluğu etkilemez.

Yorum yapın