Adobe Photoshop Full indir ücretsiz 2024

Belki de artık bu dijital çağda fotoğraf manipülasyonu fikrini alışılmadık bulmuyoruz. Resimler web sayfalarında görülebileceği gibi kitaplarda, makalelerde ve duvar posterlerinde de bulunabilir. telefonlar ve TV’ler vb. elektronik cihazlar. Fotoğrafların ne kadar önemli olduğundan, resim düzenleme yazılımı da giderek daha yaygın hale geliyor ve artık Adobe Photoshop’u kullanmayı tercih eden editörler, tasarımcılar ve fotoğrafçılar için endüstri standardı haline geliyor. Adobe Photoshop indir, Adobe Systems tarafından dünya çapındaki müşterilerin kullanımına sunuldu; program, resim işlemede önemli bir ilerleme olarak selamlanıyor. Bu güncel makalenin ilginç özelliklerinden birkaçını inceleyelim.

Adobe Photoshop Nedir?

Yeni özellikler, henüz test aşamasında olsa da tüketicilerin en kısa sürede deneyimleyebilmesi için güncellendi. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere birkaç yeni araç eklenmiştir:

Dikkate değer özelliklerden biri güncellenmiş kullanıcı arayüzüdür. Adobe Photoshop indir, önceki yinelemelerle karşılaştırıldığında kullanıcı arayüzünde bazı yeni ayarlamalar yaptı. Adobe araç çubuklarını taşımış ve yeniden düzenlemiştir, ancak bunlar hâlâ eskisi gibi aynı siyah ve gri rengi korumaktadır. Kullanımı basit ve aşina olunması gereken temel enstrümanlar. Başlangıç ​​olarak Adobe’de bu özelliğin üzerine geldiğimizde bir açıklama ekleniyor. Çalışma alanı da öncekinden biraz daha büyük.

adobe photoshop download

Daha fazla gör: Adobe Photoshop 2023

Adobe Photoshop indir ‘un temel işlevlerinden biri, önceki araçların bu sürümde geliştirildiği fotoğraf düzenlemedir. AI artık Adobe Photoshop ücretsiz ‘te renk düzeltme, parlaklık/koyuluk ayarlamaları, kırpma. Görüntülere özellikler ekleme ve diğer görevler için kullanılabilir. Görevinizin daha hızlı ve kolay bir şekilde ilerlemesini sağlar. Bu sürümün en dikkat çekici özelliğinin yapay zekanın (AI) devreye girmesi olduğu söylenebilir. Bu özellik, ihtiyacınız olanı yazarak sistemden yardım isteyebilirsiniz.

Fırçanın ve seçici araçların geliştirilmesiyle en yüksek düzeyde hassasiyet elde edilecektir. Yapay zeka tüketicilerin önemli miktarda zaman tasarrufu yapmasına yardımcı olabilir. Yapay zeka, belirli bölgeleri daha hızlı ve doğru bir şekilde seçmenize yardımcı olacaktır. Bu, görüntü işleme adımlarının eklenmesini veya çıkarılmasını kolaylaştırır. 3 boyutlu nesneler ve animasyonlarla çalışma uzmanlığı yayıncıya aittir. Adobe Photoshop indir, yalnızca 2D görüntüleri düzenleyebilen önceki sürümlerin aksine. Verileri başka bir programa taşımamızı gerektirmeden çok boyutlu fotoğrafları ve animasyonları düzenlememize olanak tanır. Fotoğrafların çok çeşitli formatlarda dışa aktarılmasına olanak tanır. Adobe Photoshop ücretsiz ‘te gerekli formatlardan herhangi birinin eksik olması durumunda bunlar artık bu sürüme dahil edilmiştir.

Ayrıca Adobe, bu sürüme yakın zamanda yayımlanan birkaç yeni formatı da dahil etti. Kullanıcılar artık Full HD görüntüleri yaygın olarak kullanılan çevrimiçi formatlarda 4K ve 8K dosyalara aktarabiliyor.

Download Bağlantı Adobe Photoshop Full indir

| Download |

File Size: 4-GB

Adobe Photoshop Beta ‘ün Özellikleri

 • Yapay Zeka Destekli Akıllı Araçlar: Yapay zeka destekli akıllı araçlar artık Adobe Photoshop indir ‘a dahil. Yaratıcılığınızın çılgına dönmesine odaklanırken. Içeriğe duyarlı dolgudan otomatik nesne seçimine kadar sıkıcı işleri Photoshop indir’un halletmesine izin verin.

 • Gelişmiş 3D Yetenekleri: Gelişmiş 3B araç ve süreçlerden yararlanarak üç boyutlu tasarım dünyasını keşfedin. Kolayca güzel 3D modeller, dokular ve efektler oluşturun.
 • Kolaylaştırılmış Kullanıcı Arayüzü: Önerilerinizi değerlendirdikten sonra kullanıcı arayüzünü daha sezgisel ve kullanıcı dostu hale getirmek için güncelledik. En sevdiğiniz araçlara ve özelliklere her zamankinden daha hızlı erişin.
 • Gerçek Zamanlı İşbirliği: Müşterileriniz ve iş arkadaşlarınızla herhangi bir sorun yaşamadan işbirliği yapmak için yeni gerçek zamanlı işbirliği işlevini kullanın. Nerede olursanız olun, çalışmanızı düzenlemek için başkalarıyla işbirliği yapabilir ve değişiklikleri hızlı bir şekilde görebilirsiniz.

 • Gelişmiş Fırça Kontrolü: Geliştirilmiş fırça kontrolü ayarlarından yararlanarak dijital tablolarınızın kalitesini artırın. İster özel efektler uyguluyor, ister boyama yapıyor, ister rötuş yapıyor olun. Fırçalarınızı her seferinde ideal vuruşu üretecek şekilde uyarlayın.

adobe photoshop ücretsiz

Daha fazla gör: Adobe Illustrator

 • Bulut Entegrasyonu: Bulut bağlantısıyla Adobe Photoshop indir dosyalarınıza istediğiniz yerden erişebilirsiniz. İster evden, ister ofisten, ister hareket halinde olun, çalışmalarınızı çeşitli cihazlar arasında sorunsuz bir şekilde senkronize edebilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
 • Genişletilmiş Yazı Tipi Kitaplığı: Çok çeşitli yazı tipleri arasından projeniz için ideal yazı tipini seçin. Genişletilmiş bir yazı tipi kitaplığı, her zaman uygun yazı tipine sahip olmanızı sağlayacaktır.
 • Geliştirilmiş Performans: Dahili optimizasyonlar sayesinde daha hızlı ve daha duyarlı performans elde edin. Daha fazla beklemek yerine üretmeye daha fazla zaman ayırın.
 • Zahmetsiz Maskeleme: Yeni araçlar ve geliştirmelerle maskeleme hiç bu kadar kolay olmamıştı. Doğru ve hassas şekilde ayrıntılı maskeler oluşturarak harika efektler oluşturabilir ve fotoğrafları kusursuz bir şekilde birleştirebilirsiniz.
 • Entegre Eğitimler ve Kaynaklar: Beceri düzeyi ne olursa olsun, doğrudan Photoshop indir ‘un içinden çok sayıda eğitime ve kaynağa erişin. Bilginizi tazeleyin, yeni yetenekler edinin ve ilhamınızı koruyun.

Adobe Photoshop 2024’teki Yenilikler

Yenilik ve yaratıcılığın çarpıştığı bir yer olan Adobe Photoshop indir ‘e hoş geldiniz! Bu yıl düzenleme deneyiminizi geliştirecek bir dizi yepyeni özelliği sizlerle paylaşmanın heyecanını yaşıyoruz. Yapay zeka destekli sihirli yükseltmelerimiz sayesinde fotoğrafları düzenlemek artık her zamankinden daha kolay. Photoshop Beta, yalnızca tek bir tıklamayla rengi, ışığı ve genel kaliteyi artırmak için gelişmiş algoritmalar kullanarak fotoğraflarınızı akıllıca geliştirebilir. Ayrıca, fotoğraflarınızı farklı efektler ve stillerle nefes kesici sanat eserlerine dönüştürmenize olanak tanıyan genişletilmiş nöral filtre seçeneklerimizle çok sayıda sanatsal olasılık yaratabilirsiniz.

Sadece bu değil, aynı zamanda daha da etkileyici tasarımlar için 3D düzenleme becerilerimizi geliştirdik. Mükemmel sonuçlar için rötuş araçlarımızı yeniden tasarladık ve müşteriler ve iş arkadaşlarınızla gerçek zamanlı düzenleme için kesintisiz bulut işbirliğini de dahil ettik. Gelişmiş yazı tipi kitaplığı, yeniden tasarlanmış kullanıcı arayüzü ve daha iyi performansla Adobe Photoshop indir. Yaratıcı vizyonunuzu gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan araçları size sunar. Deneyim düzeyiniz ne olursa olsun, Photoshop Beta’un tüm yeteneklerini keşfetmek için daha iyi bir an olamaz.

Sistem Gereksinimleri Adobe Photoshop 2024

 • İşletim Sistemi: macOS Mojave (sürüm 10.14) veya üzeri ya da Windows 10 (64 bit) sürüm 1809 veya üzeri.
 • İşlemci: SSE 4.2 veya üzeri sürüme sahip 2 GHz veya daha hızlı işlemci; 64 bit bilgi işlemi destekleyen AMD veya Intel işlemci.
 • RAM: Etkili çoklu görev ve büyük dosyaların yönetimi için 8 GB veya daha fazlası gerekir; 16 GB önerilir.
 • GPU: Gelişmiş performans ve GPU hızlandırma için NVIDIA GeForce GTX 1050 veya benzer bir model. Grafik kartı uyumluluğu en az OpenGL 4.3 olmalıdır.
 • Depolama: Kurulum için 4 GB boş sabit disk alanı gereklidir; daha sonra daha fazla alana ihtiyaç duyulur (bu yazılım, çıkarılabilir flash sürücülere veya büyük/küçük harfe duyarlı dosya sistemleri kullanan birimlere yüklenemez).
 • Ekran: 1280 x 800 çözünürlükle %100 DPI veya üzeri (1920 x 1080 veya üzeri tercih edilir).
 • İnternet bağlantısı: Çevrimiçi hizmetler, güncellemeler ve yazılım etkinleştirme işlemlerinin tümü internet bağlantısı gerektirir.

Adobe Photoshop Kurulum Talimatları

 • Öncelikle IDM kullanarak yazılımı indirme linki aşağıda verilmiştir.
 • Windows Defender’ı Kapatın.
 • Dosyayı WinRAR kullanarak açın.

Step 1:

İndirdikten Sonra Dosyayı Açın

İndirdikten Sonra Dosyayı Açın

Step 2:

Kurulum dosyasını başlatmak için çift tıklayın.

Kurulum dosyasını başlatmak için çift tıklayın.

Step 3:

Kurulum açıldıktan sonra İleri’ye tıklayın.

Kurulum açıldıktan sonra İleri'ye tıklayın.

Step 4:

Bir kez daha İleri’ye tıklayın.

Bir kez daha İleri'ye tıklayın.

Step 5:

Çalıştırmak için aşağıdaki talimatları izleyin.

Çalıştırmak için aşağıdaki talimatları izleyin.

Step 6:

Ayarları olduğu gibi bıraktıktan sonra Next butonuna tıklayın.

Ayarları olduğu gibi bıraktıktan sonra Next butonuna tıklayın.

Step 7:

Kurulumu başlatmak için Kur’u seçin.

Kurulumu başlatmak için Kur'u seçin.

Step 8:

Kurulum prosedürü başlayacaktır; lütfen bitmesini bekleyin.

Kurulum prosedürü başlayacaktır; lütfen bitmesini bekleyin.

Step 9:

Bitir’i tıklayın.

Bitir'i tıklayın

Step 10:

adobe photoshop free download

Sonuç

Adobe Photoshop indir ‘ün güçlü ve son teknoloji yetenekleri sayesinde kullanıcılar. Yaratıcılıklarını daha önce hiç olmadığı şekilde ortaya çıkarabilir. Gelişmiş sinir filtresi seti, yapay zeka destekli sihirli yükseltmeler ve kusursuz bulut işbirliğiyle Photoshop. Tüm tasarım gereksinimleriniz için eşsiz çok yönlülük ve verimlilik sağlar.

Adobe Photoshop indir, gelişmiş performans ve kolay özelliklerle basitleştirilmiş bir kullanıcı deneyimi sunarak profesyonel tasarımcılar. Fotoğrafçılar ve amatörler de dahil olmak üzere geniş bir kullanıcı yelpazesine hitap ediyor. Adobe Photoshop ile mükemmel rötuşlardan ilgi çekici 3D düzenlemeye kadar yaratıcı fikirlerinizi gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz.

Dijital görüntü düzenleme ve tasarım konusunda Photoshop. Güçlü işlevselliği ve kullanıcı dostu arayüzü nedeniyle endüstri standardı olmaya devam ediyor. Yaklaşan projeniz için sayısız seçeneği keşfetmek için Adobe Photoshop 2024’ü hemen edinin.

Yorum yapın