Adobe Premiere Pro indir Saglamindir 2024

Adobe Premiere Pro indir, sektörde kullanılan en üstün video düzenleme yazılımıdır. İster sadece eğlenen insanlar, ister öğrencilerin sanat dersi ödevleri, pazarlama profesyonellerinin tanıtım videoları veya film yapımcılarının ürettiği filmler olsun, gyro kendisini geniş bir uygulama yelpazesinde ifade eder. Çok sayıda aracın kurulumunun yanı sıra, kullanımı kolay, doğrusal olmayan çok kanallı düzenleme paneline sahiptir. Adobe ürünleri koordinasyonunda olmak, videolara diğer Adobe yazılımlarından gelen yeni efektlerin eklenmesine olanak tanır. Bu yazımızda Saglamindir, bu oyunun nasıl indirilip kurulacağı hakkında tüm detayları anlatacak.

Adobe Premiere Pro Nedir?

Adobe Premiere Pro 2024, Adobe‘nin video düzenleme yazılımının en son (yükseltilmiş) sürümüdür ve temel amacı herkesin kolaylıkla göz alıcı videolar oluşturmasına olanak sağlamaktır. Güçlü işlevler ve kolay bir kullanıcı arayüzü ile donatılmış Adobe Premiere Pro indir, hem yeni hem de gelişmiş editörler için idealdir.

Yazılımın en iyi unsurlarından biri olan Adobe Premiere Pro Full indir’ün performansı büyük ölçüde iyileştirildi. Yazılım artık daha sorunsuz oynatma ve daha hızlı işleme sağlayarak daha iyi performans sağlayan en son teknoloji işlemcilerden yararlanabiliyor. Başka bir deyişle, videonuzun oluşturulmasının tamamlanması için uzun süre beklemek zorunda kalmayacaksınız ve istediğiniz kadar yaratıcı olmak için yeterli zamanınız olacak.

Adobe Premiere Pro indir ‘ün yanı sıra yeni ve geliştirilmiş düzenleme araçları koleksiyonunu da piyasaya sürüyor. Yeni zaman çizelgesi oldukça sezgiseldir ve klipler içinde gezinmenize ve bunları kolaylıkla düzenlemenize olanak tanır. Ayrıca çekimlerinizin farklı sosyal medya platformlarına kolayca uyarlanması için muhteşem bir otomatik yeniden çerçeveleme özelliği oluşturuldu.

adobe premiere pro 2024

Daha fazla gör: Wondershare Filmora X

Adobe Premiere Pro indir sürümü, bu yeni işlevlerin yanı sıra profesyonel video ürünleri oluşturmak için gerekli tüm araçları da içeriyor. Adobe Premiere Pro, Adobe’nin diğer uygulamalarıyla uyum sağlayan renk derecelendirme araçları gibi gelişmiş özellikler sunar. En yeni sürüm, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için arzu ettiğiniz her şeye sahiptir.

Adobe Premiere Pro ücretsiz, birinci sınıf videolar oluşturmak isteyen herkesin dikkatini hak eden, olağanüstü ancak öğrenmesi kolay bir video düzenleme yazılımıdır. İster profesyonel olun, ister yeni başlıyor olun, Adobe Premiere Pro Full indir, video düzenlemeyi başarılı kılmak için ihtiyaç duyabileceğiniz yeterli özelliğe sahiptir.

Download Bağlantı Adobe Premiere Pro 2024 Saglamindir

| Download

File Size: 2.1-GB

Özellikler Adobe Premiere Pro 2024

 • Geliştirilmiş Performans: Adobe Premiere Pro indir, en son teknolojiye dayalı olarak çalışır ve bu, yüksek çözünürlüklü film metrajı düzenleme sürecinde de oynatmanın sorunsuz ve daha kısa oluşturma sürelerini koruyarak çalışmasını iyileştirmek için yapılır.
 • Otomatik Yeniden Çerçeveleme: Bağlantı yüksek oranlı ekran oranı, örneğin Instagram gibi özelleştirilmiş boyutlara sahip içerik oluşturmayı ekler ve kolaylaştırır.
 • Gelişmiş Düzenleme Araçları: Daha güncel bir zaman çizelgesi yapısına sahip düzenlenmiş video, birkaç kez korkutucu görünen bir şeydir. Kliplerinizi sezgisel olarak düzenleyin ve yönlendirin, aynı zamanda iş akışını optimize edin.
 • Akıllı Renk Derecelendirme: Adobe Premiere Pro Download’te, güçlü renk düzeltme araçlarını kullanarak renkte ince ayar yapabilir ve videolarınız için en iyi sonuçları elde etmek üzere istediğiniz renk dengesini elde edebilirsiniz.
 • Kusursuz Entegrasyon: After Effects ve Photoshop 2024 gibi Adobe Creative Cloud uygulamaları arasındaki sezgisel çevirinin yanı sıra diğer Adobe araçlarının normal iş sürecinize esnek entegrasyonundan yararlanın ve yaratıcı yöndeki potansiyelinizi ortaya çıkarın.
 • Ses Düzenleme: Premiere Pro’nun ses efektleri ve ana kareler de dahil olmak üzere sahip olduğu tüm kapsamlı ses düzenleme araçlarını kullanacaksınız ve hatta sesi birden fazla parça üzerinde miksleyebilirsiniz.
 • Hareketli Grafik Şablonları: Videolarınızın birinci sınıf logo, başlıklar ve alt üçte birlik kısımlarla olağanüstü görünmesini sağlamak için yüzden fazla hareketli grafik şablonu kaynağını inceleyin.
 • VR Düzenleme: Adobe Premiere Pro indir, özellik olarak VR düzenleme yeteneklerine sahiptir. Böylece, kullanıcının deneyimden ilk elden keyif alması için 360 derecelik videoları düzenleyip dışa aktararak hediyeyi oluşturabilirsiniz.
 • İşbirliği Araçları: Aynı anda farklı projeler üzerinde çalışıyor olsanız bile çalışmanızı paylaşmanızı mümkün kılacak yerleşik işbirliği araçlarını kullanarak ekip arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak yakın bir şekilde çalışın.
 • Platformlar Arası Uyumluluk: Adobe Premiere Pro 2024 Full indir hem Windows hem de macOS işletim sistemlerinde çalıştığından, bu, her iki platformdaki kullanıcılara donanım sağlama girişimini garanti eder. Bu çözümü kullanarak, üç işletim sistemi türünden kişilerin herhangi bir kısıtlama olmaksızın kullanmasına izin verildi.

Daha fazla gör: Movavi Video Editor Plus 2022

Adobe Premiere Pro ‘teki Yenilikler Neler?

Adobe Premiere Pro indir, kullanıcıların video düzenleme performansını daha da artırmayı amaçlayan bazı olağanüstü yeni özelliklere ve iyileştirmelere sahip olacak. İlk olarak, sorunsuz oynatmayı garanti eden maksimum performans vardır ve en son donanım iyileştirmelerinden faydalanan süreç optimize edilerek daha hızlı görüntü oluşturma elde edilmiştir. Bu konuda hoşuma giden şey, klibi her platform için, yani sosyal medya için yeniden boyutlandırmak zorunda kalmadan, herhangi bir en boy oranına uyacak şekilde değiştirmenize olanak tanıyan otomatik yeniden çerçeveleme seçeneğidir. Üstelik zaman çizelgesi arayüzü, daha sorunsuz iş akışı ve bir bütün olarak verimliliğin artırılması için çalışan organizasyon ve gezinme için optimize edilmiştir. 2024 sürümünde Premiere Pro, videolarınızın güçlü renk manipülasyonu için gelişmiş renk derecelendirme özellikleriyle birlikte gelir ve ayrıca projelerinizi geliştirmek için binlerce Hareketli Grafik şablonuna erişim ekledi.

Ayrıca, kullanıcıların Premiere Pro ortamındaki 360 derecelik deneyimlere kendilerini kolayca kaptırmalarını sağlayan VR düzenleme desteği de öne çıkan bir diğer özellik. gerçek zamanlı. Durum böyle olunca, eklenen yeni özellikler ve yapılan iyileştirmeler, Adobe Premiere Pro’nun bu sürümünü video düzenleme profesyonelleri ve amatörleri için de en iyi araçlar arasına yerleştirdi.

Daha fazla gör: Adobe Flash Player

Artıları ve Eksileri Adobe Premiere Pro

Artıları
 • Mükemmel arayüz
 • Profesyonel sonuçlar
 • Kapsamlı araçlar
 • Creative Cloud paketi ve Frame.io ile entegre olur
Eksileri
 • After Effects dönüşümü bazen başarısız oluyor
 • Dosyaların otomatik olarak kaydedilmesi her zaman işe yaramaz

Daha fazla gör: 4K Video Downloader

Adobe Premiere Pro Sistem Gereksinimleri

Windows:
 • İşlemci: Intel 7. Nesil veya daha yeni CPU
 • İşletim sistemi: Microsoft Windows 11 (64 bit) sürüm 21H2 veya üzeri
 • RAM: 16 GB RAM (32 GB önerilir)
 • GPU: 4 GB GPU VRAM’i
 • Sabit disk alanı: Hızlı dahili SSD (1 TB önerilir)
 • Monitör çözünürlüğü: 1920 x 1080 ekran (4K önerilir)

Mac:

 • İşlemci: 64 bit destekli çok çekirdekli Intel işlemci
 • İşletim sistemi: macOS v10.15 (Catalina) veya üzeri
 • RAM: 16 GB RAM (32 GB önerilir)
 • GPU: 4 GB GPU VRAM’i
 • Sabit disk alanı: Hızlı dahili SSD (1 TB önerilir)
 • Monitör çözünürlüğü: 1920 x 1080 ekran (4K önerilir)

Adobe Premiere Pro İndirme ve Yükleme Talimatları 

 • Öncelikle IDM kullanarak aşağıda verilen “Adobe Premiere Pro” linkini indirin.
 • Windows Defenderı kapatın.
 • İndirilen dosyayı WinRAR kullanarak açın.
Step 1:

İndirilen dosyayı çıkarın.

adobe premiere pro

Step 2:

Paketi açtıktan sonra Adobe 2024 klasörüne gidin.

adobe premiere pro full indir

Step 3:

Kurulum dosyasına çift tıklayın.

adobe premiere pro download

Step 4:

Devam’ı tıklayın.

adobe premiere pro crack indir

Step 5:

Tıkladıktan sonra yazılımın yüklenmesini beklemeniz yeterli

adobe premiere pro free download

Step 6:

Kurulum tamamlandığında Başlat’a tıklayın.

adobe premiere pro ücretsiz

Step 7:

Arayüz.

adobe premiere pro türkçe yama

Sonuç

Adobe Premiere Pro indir, geniş kapsamlı araç ve iyileştirmelerle donatılmış olup, her beceri düzeyindeki kullanıcıların profesyonel düzeyde videolar oluşturmasını daha da kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Bu özellikler, 2024 sürümünü daha hızlı hale getirme etkisine sahiptir ve hem yeni hem de deneyimli kullanıcıların daha kolay düzenleme yapmasına ve diğer uygulamaları entegre etmesine olanak tanır. Otomatik yeniden çerçeveleme ve VR düzenleme gibi araçların kullanıma sunulması, yazılımın daha geniş yeteneklerinin nedenini temsil ediyor. Ancak geliştirilmiş işbirliği araçları ekip çalışmasına ve verimliliğe yardımcı olur. Makul sistem gereksinimlerinin öngörüldüğü Adobe Premiere Pro 2024, yaratıcıların vizyonunu doğru ve verimli bir şekilde ifade etmeye yardımcı olduğu için editörlerin başlıca favorileri arasında yer alıyor.

Yorum yapın