Adobe Flash Player indir ücretsiz 64-Bit

Adobe Flash Player indir, kullanıcıların yüksek kaliteli içeriği bilgisayarlarına yüklemelerine olanak tanıyan esnek bir istemci çalışma zamanıdır. Güncel yeni teknolojiye uyum sağlamaya çalışsa da Flash Player, eski web tarayıcılarında birkaç uygulamayı çalıştırmanıza veya yazılım ve oyun geliştirmenize izin vermek için hala orada. Bu yazıda Sağlamindır, bu yazılımın nasıl indirilip kurulacağı hakkında tüm detayları sunmaktadır.

Adobe Flash Player Nedir?

Adobe Flash Player indir, Adobe Inc. tarafından geliştirilen ve güvenlik endişeleri nedeniyle büyük ölçüde 2020 yılında durdurulan ücretsiz bir uygulamadır. Başlangıçta çevrimiçi bilgilere (uygulamalar, oyunlar, ses ve video akışı gibi) erişim için bir ortamdı. Uyumlu cihazlarda eklenti olarak veya bağımsız olarak bir web tarayıcısından çalıştırılabilir.

Bu, internette gezinirken uzun süre boyunca mutlaka sahip olunması gereken bir şey olmasını sağlar. Yine Adobe Flash Player indir, tarihi boyunca pek çok eleştirinin hedefi olmayı bırakmadı. Adobe Flash Player’ı bu kadar olağanüstü kılan şeyin gerçekten ne olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız lütfen okumaya devam edin.

flash player

Daha fazla gör: GOM Player 

Adobe Flash Player indir, tüm önemli işletim sistemleri, tarayıcılar, cep telefonları ve aygıtlarda en hızlı ve en tutarlı kullanıcı deneyimini sağlayan, yüksek performanslı, hafif ve son derece etkileyici bir istemci çalışma zamanıdır.

İnternete bağlı 750 milyondan fazla masaüstü ve mobil cihaza yerleştirilen Flash Player, hem kurumsal hem de bireysel kullanıcıların muhteşem dijital deneyimler oluşturmasını ve bunları son kullanıcılarına sunmasını destekler.

Download Bağlantı Adobe Flash Player Son Sürüm indir

| Download

Dosya Boyutu: 60.1-MB

Şifre: 12345

Adobe Flash Player’ın Özellikleri

Web oyunlarını ve animasyonları eğlenceli hale getirdi:
 • Haydi geçmişe gidelim, internette izlediğiniz harika oyunları ve çizgi filmleri nasıl buldunuz? Çoğunun Flash Player kullandığı yer burası. Bu, videonun ekrandaki piksellerden açıkça daha fazlası haline geldiği ve zanaatın sanat olduğu, çevrimiçi hareket ve aşinalık hissi yarattığı bir andı.
Video izlemenize izin verin:
 • Uzun zaman önce Adobe Flash Player indir, videolarla dijital olarak eğlenmek istendiğinde kullanılıyordu. Yani ses dosyalarını videoya dönüştürerek işi sizin yerinize yapan bir tür sihirli araç gibiydi.
Süslü grafikler ve ses:
 • Flash Player’ın normal web sitelerinde erişilebilen grafiklerin ve gelişmiş seslerin yanı sıra daha keskin grafikler ve gelişmiş sesler görüntüleyebilmesi, Adobe Flash’ın daha sonra en hızlı büyümesini belirledi. Bu, insanların daha heyecan verici ve akılda kalıcı işitsel veya görsel deneyimler elde etmek için kanalda gezindiği ‘barı atlama’ konseptinin yükselişine büyük katkı sağladı.
Birçok cihazda çalıştı:
 • En sevdiğiniz animasyon videosunu izledikten veya YouTube eğitimini tamamen izledikten sonra, Kholkohol hayranının bilgisayarında, akıllı telefonunda ve hatta bir MP3 çalarda – Kesinlikle kendinize güvenin: Flash Player, etkileşimde bulunabildiğinizden emin olduğu için ona teşekkür edecekti Bununla birlikte. Bu, multimedya içeriği için bir tür transkripsiyon üstü cihazdı.

Daha fazla gör: Adobe Reader DC 

Adobe Flash Player’daki Yenilikler Neler?

 • Daha hızlı görüntü görselleştirmesi, Aspect simülasyonu yoluyla gelişmiş metin işleme teknolojisine dahil edildiğinden, net yaratıcı dizgi yapılır.
 • Komik şok dalgası, yazılım ve bilgileri sunmak için 2 görüntü veya veri ayarı kullanılır.
 • Hızlı dolaşım ağı, kalp debisinin artması ve teğetsel eğim.
 • Bilgisayar oyunlarının içerikleri (animasyonlu videolar) fazla yer kaplamaz ve bu özellik boyutlarının küçültülmesine olanak sağlar.
 • Tüm çalışan cihazlarda, dokunmatik ekranlarda, cep telefonunda ve masaüstünde, bu uygulama mükemmel bir minyatür içinde mükemmel eğlence sunacak.
 • Flash Player kullanılarak yapılan animasyon, geometriyi dil grafikleriyle birleştirebildiği gibi, izin verilen tüm özgürlükleri de bünyesinde barındırabilmektedir.

Adobe Flash oyunlarını Flash olmadan nasıl oynayabilirim?

Bu Adobe Flash Player indir ‘daki Flash’sız oyunlar, emülatörler ve alternatif teknolojiler aracılığıyla oynatılabilir. Değerli Flash oyunlarının modern HTML5 formatına dönüştürülmesi, bu konuda uzmanlaşmış web siteleri ve siteler dikkate alınarak başvurulabilecek bir yol olabilir.

Pek çok geliştirici ve meraklı, Flash oyunları tercih ediyor çünkü onları mevcut tutmama olasılığı ortadan kalkıyor. Ayrıca, Flash ortamını simüle eden bireysel Flash oynatıcı programlarını içeren tarayıcı uzantılarının aranması, daha eski Flash çalışmalarının çalıştırılmasının mümkün olmasına neden olabilir. Ancak listelenen seçenekler tüm Flash oyunlarına uygun olmayabilir ancak Flash’ın ortadan kaldırılmasının ardından onları canlı ve oynanabilir tutmanın gelecekteki yollarını sunuyorlar.

Daha fazla gör: Adobe Photoshop 2024

Adobe Flash Player Sistem Gereksinimleri

 • İşletim sistemleri: Linux, Chrome OS, Mac OS X 10.10 veya üzeri, Windows 7 veya üzeri
 • İşlemci: Intel Atom 1,3 GHz veya üzeri
 • RAM: en az 512 MB RAM
 • Sabit Disk Alanı: 8,5 MB kurulabilir disk alanı mevcuttur.
 • Tarayıcı: Windows 10 ve sonraki sürümlerde Adobe Flash Player, Google Chrome, Internet Explorer 11 ve Microsoft Edge ile entegredir. Diğer tarayıcılar için Flash Player’ı manuel olarak yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekebilir.

İndirme ve Yükleme Talimatları Adobe Flash Player Son Sürüm indir

 • Aşağıda IDM bağlantısını kullanarak “Adobe Flash Player”ı indirin.
 • “Windows Defender”ı kapatın.
 • Yazılımı İndirdikten Sonra Özellikleri Kontrol Edin.
 • Yazılımı açın ve adım adım yüklemek için tıklayın.
Step 1:

İndirdikten Sonra “Adobe Flash Player” Yazılımına Gidin, Sağ Tuşa Basıp “Özellikler”i Seçin.

adobe flash player

Step 2:

Önce “Engellemeyi Kaldır” Kutusunu işaretleyin, İkinci olarak “Uygula”ya ve “Tamam”a tıklayın.

adobe flash player download

adobe flash player güncelle

Step 3:

Özellikler’i ayarladıktan sonra “Adobe Flash Player” İndirme dosyasına gidin ve “açmak” için “Çift Tıklayın”a basın. Arayüz açık Öncelikle “Adobe’nin Güncellemeleri yüklemesine izin ver (önerilen)” KUTUSUNU işaretleyin ve “İleri”ye tıklayarak devam edin.

adobe flash player download 64 bit

Step 4:

Kurulum %100 tamamlandıysa bir dakika bekleyin.

adobe flash player son sürüm indir

Step 5:

Adobe Flash Player başarıyla yüklendi. “Son”a tıklayın ve Tarayıcınızı yeniden başlatın.

adobe flash player nedir

Sonuç

HTML5 videosu mevcut olmadan önce, internetin ilk yıllarında Adobe Flash Player indir vardı. Web sitelerinin oyun alanlarına daha çok benzemesine olanak tanıyan muhteşem bir aracı kendinize canlandırmaya çalışın. Elbette Flash Player bunu mümkün kıldı, çünkü artık yalnızca tarayıcınızda animasyonları izleyebilir, oyun oynayabilir ve bazı harika efektleri görebilirsiniz.

Bunu web siteleri ve bilgisayar yazılımınız arasında küçük bir tercüman olarak düşünün. Siteler Flash dili konuşur ve Player bunu kullanıcı aracınızın anlayabileceği bir dile çevirir. Bizim için bunların hepsi çevrimiçi oyunlar, müzik çalarlar ve çizimlerdi!

Ancak Flash Player indir ‘a ücretsiz geçiş izni verilmedi. Zaman geçtikçe itici görünmeye başladı ve hatta bazı güvenlik sorunları yaratmaya başladı. Bu nedenle, Adobe’nin 2020’de Flash Player’ı tamamen ortadan kaldırmaktan başka seçeneği yok. Günümüzde web sitesi geliştiricileri aynı hedeflere ulaşmak için sıklıkla başka programlar kullanıyor, ancak Flash Player her zaman dijital dünyada interneti yapma konusunda öncü olarak kutlanacak. daha eğlenceli ve ilgi çekici.

Yorum yapın