GOM Player indir Türkçe Yama ücretsiz

GOM Player indir ücretsiz bir masaüstü çok amaçlı yazılımdır. Yazılım çok çeşitli dosya formatlarını, özelleştirilebilir dış görünümleri, altyazı kitaplığını ve 360 ​​derece VR videoyu destekler. Bu yazımızda Saglamindir sizlere bu yazılım hakkında tüm detayları anlatacaktır.

GOM Player Nedir?

GOM Player indir, ücretsiz yazılımlar arasında masaüstü için en iyi multimedya oynatıcıdır. Öncelikle oynatıcı, yüksek video çözünürlüğü ve ses kalitesinin yanı sıra çeşitli video formatlarını (flv, mp4, mov, mpg, ts, avi, divx, asx, wmv, m4v, dat, ifo, vob, 3gp/3gp2, rm/rmvb, mkv, ogm) ve diğer ek

VR ve 360 ​​derecelik videoyu sevmiyorsanız tam size göre. GOM oynatıcı, net ve basit bir kullanıcı arayüzü ve kullanıcı deneyimi ile kullanıcıların farklı formatlardaki VR ve 360 ​​derecelik videonun keyfini çıkarmasına olanak tanır.

gom player full download

Daha fazla gör: Bandicam

Yerel 360° video dosyalarınızı alabilir ve 360° YouTube’u oynatabilir/aktarabilir. GOM Player indir ‘ın ileri düzey kullanıcıları için, video izleme deneyimini zenginleştirmeye yardımcı olacak özelleştirilmiş yapılandırma özelliği mevcuttur. Halihazırda izlenecek binlerce harika 360° VR video var.

Altyazı eklemek istediğinizde GOM Player süreci çok kolaylaştırdı. Herhangi bir kullanıcı, GOM oynatıcısını kullanarak dünyanın en büyük altyazı veritabanında arama yapabilir. Sonuçta sadece oynat tuşuna basmanız yeterli. Video oynatıldıktan sonra GOM Player veritabanında otomatik olarak aranacak ve GOM Player size eşleşen altyazı sonuçlarını gösterecektir. Son olarak istediğiniz altyazıyı seçtikten sonra Uygula düğmesine basın, otomatik olarak indirilip uygulanacaktır.

Download Bağlantı GOM Player Full

| Download

Dosya boyutu: 31.0-MB

Şifre: 12345

GOM Player’ın Özellikleri

 1. Kapsamlı Dosya Desteği: GOM Player indir, varsayılan olarak çok sayıda video formatını işlem gerektirmeden destekleyebilir: AVI, MP4, MKV, FLV, WMV, MOV ve çok daha fazlası!
 2. Güçlü Altyazı İşlevselliği: Kullanabileceğiniz altyazı kitaplığı, altyazıları doğrudan bizden indirme veya OpenSubtitles kitaplığını kullanma seçenekleriyle büyük ölçüde artırılmıştır. Altyazılarınızın konumu, boyutu ve senkronizasyon ayarlarına göre son derece yapılandırılabilir.
 3. 360 derece VR videosunu oynatın: Sadece tuşları veya fareyi kullanarak nesnelere yukarıdan, aşağıdan vb. her yönden bakma yeteneği. Yan çekimler ayrıca mobil ekranın güzel yan geçişlerine katkıda bulunan ön, arka, sol ve sağ yönlere de uygulanır. 360 YouTube videoları için arama işlevi de eklenmiştir.
 4. Gelişmiş Özellikler: A’dan B’ye tekrarlama, ekran yakalama, Medya Oynatıcı yakalama, oynatma hızı kontrolü ve video efektleri gibi birçok profesyonelleştirilmiş özellikle donatılmış olan bu Oynatıcı, yalnızca videolarınızı oynatmak için çok ileri gider.
 5. Kişiselleştirme: GOM Player indir ‘ın kaplanabilir tasarımı ve değiştirilebilen gelişmiş filtre ayarları, kullanıcılara ihtiyaçlarına uygun kendi kurulumlarını kendileri kurma olanağı verir. Artık kısıtlama yok, dünyaya kendinizden bahsedin! GOM Player web sitesinden görünümleri ve logoları indirin!
 6. Codec Bulucu: Birkaç nadir video türü için, başlangıçta GOM Player tarafından bunlar için hiçbir yardım sunulamaz. Bahsedilen videoları görüntülemeye çalıştığınızda, GOM Player’ın Codec Finder özellikleri tanınmayan Codec’i arayacak ve size eksik Codec’i indirmeniz için gereken adımları ve/veya web sitesini gösterecektir.
 7. GOM Remote ile bağlanın: GOM Remote ile GOM Player indir üzerinde kontrol sahibi olacaksınız. İleri, geri hareket ve oynatma/duraklatma gibi temel işlevler de kapsanmalıdır. Ayrıca dosya açma, arama ve PC güç kontrolü gibi hizmet seçenekleri de dahil olmak üzere yukarıda belirtilen diğer görevleri de entegre eder.

Daha fazla gör: Adobe Podcast Enhance

GOM Player’da Yenilikler Neler?

Merhaba sevgili film severler burada! GOM Player’a kendini adamış geliştiriciler tarafından yayınlanan harika bir yenilik. Yakın zamanda, şu anda En Stil Oyunculardan biri olduğunu düşündüğüm GOM Player’ı çıkardılar. İşte harika şeyler:

 • Daha hızlı ve sorunsuz: GOM Player indir mümkün olan en hızlı olacak şekilde tasarlanmıştır. Ancak YouTube bilgisayarları oldukça iyi çalıştırıyor ve bu kadar eski masaüstü bilgisayarlarda analiz edilebilecek çok fazla YouTube videosu bulamazsınız. Ara belleğe almanın bitmesini beklemenin sıkıntısına sonsuza kadar elveda!
 • Yaptığınız Her Şeyi Oynatır: Artık gereksiz codec arama süreçlerine (eski medya araçları) gerek yok. GOM Player, sahip olduğunuz hemen hemen her video formatındaki dosyayla çalıştığı için en sevdiğim multimedya oynatıcıdır.
 • Kullanımı kolay: Kullanıcı arayüzü arayüzünü kolayca anlaşılır hale getirmişlerdi ve bir şeyi kazmak nefes almak kadar basitti. Oynat, Duraklat, Ses Düzeyi; ihtiyaç duyulanların tümü bulunması kolay bir alandadır.
 • Müzik severler için bonus avantaj: Anında Otomatik Konuşma Oluşturma! İster bir K-pop şarkısında ister bir konuşmada olsun, bu süslü işlev Korece şarkı sözlerini çevirebilecek ve bu nedenle o şarkıyı en büyük yıldız olarak kutlamak zorundasınız.

Daha fazla gör: Driver Booster 8

Artıları

 • 360 VR uyumluluğu
 • Uyarlanabilir görünümler
 • geniş yelpazede desteklenen formatlar

Eksileri

 • Gölgeli yükleyici
 • Küçük bir öğrenme eğrisi

Sistem Gereksinimleri GOM Player

 • İşletim Sistemi: Windows 10 / 8.1 / 8/7 (32/64 bit)
 • İşlemci: Intel Pentium 4 veya AMD Athlon 64 veya eşdeğeri
 • RAM: 1 GB veya daha fazla
 • Sabit Disk Alanı: 20 MB boş alan
 • Grafik Kartı: 64 MB veya daha yüksek video belleği

GOM Player’ı İndirme ve Yükleme Talimatları

 • Öncelikle IDM kullanarak aşağıda verilen “GOM Player” linkini indiriyorsunuz.
 • “Windows Defender”ı Kapatın.
 • İndirdikten sonra dosyayı WinRAR kullanarak açın.
Step 1:

Dosyayı çıkardıktan sonra, “Run AS Administrator”.

gom player

Step 2:

Tıklamak “YES”.

gom player full indir

Step 3:

Evet’i tıkladıktan sonra lütfen “Setup”un yüklenmesini bekleyin.

gom player full

Step 4:

Dil’i seçin ve “OK”ı tıklayın.

gom player nedir

Step 5:

Devam etmek için “NEXT”ye tıklayın.

gom player download

Step 6:

Tıklamak “I Agree”.

gom player türkçe indir

Step 7:

GOM Player (Gerekli) (Seçili) ve ardından “NEXT”yi tıklayın.

gom player türkçe

Step 8:

Devam etmek için “NEXT”ye tıklayın.

gom player ücretsiz indir

Step 9:

Devam etmek için “Accept”i tıklayın.

gom player 64 bit türkçe full indir

Step 10:

“Accept” seçeneğini tıklayarak, Ürünü yükleyerek veya kullanarak ürünün Trems ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.

gom player 64 bit

Step 11:

“GOM Player” yüklenirken lütfen bekleyin.

gom player indir full

Step 12:

Kurulum tamamlandı, Masaüstüne gidin ve “GOM Player” arayüzünü açın.

gom player ındır

Sonuç

GOM Player indir, tek bir kuruş bile harcamak istemeyen ve aynı zamanda video dosyalarını açarken karmaşıklığa ihtiyaç duymayan türden biriyseniz iyi bir yazılımdır. Hangi format söz konusu olursa olsun, çok çeşitli formatlar bu uygulamaları açar, böylece her dosyanın ihtiyaç duyduğu oynatıcıyı bulma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Yerleşik codec bulucu ve benzer yazılım paketlerinin sahip olduğu karmaşık dosyalar için sorun giderme gibi aynı özellikleri paylaşmasına rağmen, yine de bir şekilde farklı olabilir.

İster teknoloji koruyucusu olun ister acemi olun, GOM Player’ın kullanıcı dostu arayüzü oynatıcının kullanımını kolaylaştırır. Size en uygun olanı seçmekte özgürsünüz: örneğin girişler ve çıkışlar ayarlanabilir veya altyazılar yüklenebilir.

Son olarak, bu programı tercih ediyorum çünkü stabildir ve bu nedenle hem ucuz hem de çok uzun süre düzgün çalışacağından emin olabilirsiniz.

Yorum yapın