Driver Booster 8 Full indir ile License Key 2024

Driver Booster Key’ın en son sürümünü mü arıyorsunuz? Lütfen aşağıdaki makaleye bakın. Kapsamlı indirme ve kurulum yönergeleriyle birlikte size IObit Driver Booster lisans anahtarının tamamını göndereceğiz.

Sürücünüzün performansıyla ilgili endişeleriniz mi var? Güvenlik ve bilgisayar optimizasyonunun çok fazla sıkıntı yaratması nedeniyle kafanız karışıyor mu? Şimdi rahatlayın, yeni bir çözümümüz var: Driver Booster key, bir IObit ürünü. Windows için en iyi sürücü güncelleyicisi budur. Bu aracın olağanüstü özelliklerini önceden tahmin edelim!

Driver Booster Nedir?

IObit firması, Windows makineniz için çok sayıda optimizasyon seçeneği sunan, sağlam ve kullanıcı dostu bir sürücü güncelleyici olan Driver Booster key’ı piyasaya sürdü. Son zamanlarda pek çok kişi yazılımı inceledi.

Driver Booster Full, büyük veri tabanı ve en iyi tek tıklama çözümü sayesinde güncel olmayan sürücüleri güvenli ve hızlı bir şekilde güncellemenize, eksik sürücüleri yüklemenize ve bozuk sürücüleri düzeltmenize yardımcı olabilir. Bu doğru.

driver booster free

Daha fazla gör: TeamViewer 15 

Bu sürücü sorunlarını çözerek bilgisayarınızdaki sistem çökmelerini, mavi ekran ölümlerini, ses sorunlarını, düşük çözünürlüğü, ağ zorluklarını ve diğer sorunları önler.

Ayrıca Driver Booster’ın Boost özelliği, mümkün olan en iyi oyun deneyimi ve optimum sistem performansı için inanılmaz derecede basit düzeltmeler sunar.

Download Bağlantı Driver Booster 8 Full indir

| Download |

File Size: 18.4-MB

Driver Booster’ın Özellikleri

Çeşitli destek:

Windows 7, 8, 8.1, 10, Vista ve XP, Driver Booster key ‘ın uyumlu olduğu Windows sürümleri arasındadır.

Arayüz:

Birçok deneyimli Driver Booster key kullanıcısı, arayüzün mükemmel kullanıcı dostu olması hakkında yorum yaptı ve değerlendirdi. Ana renk olan Koyu Gri, kullanıcının dikkatini çekmeden ana ekrana çağdaş, gösterişli bir görünüm kazandırır. Bunu fark etmek kolaydır ve devasa Tara düğmesi dikkatinizi dağıtmaz. Bazı kişiler koyu renklerden hoşlanmadığı için Driver Booster, arayüzün renk modlarını değiştirmeden beyaz, mavi ve siyah olarak bırakır.

Sürücüleri kontrol et:

Driver Booster Full, bu sürücüleri indirildikten sonra düzenli aralıklarla otomatik olarak doğrulayacaktır.

Onarım:

Driver Booster Key, tüketicilere taramanın yanı sıra onarım özellikleri de sunmayı hatırlıyor. Güncel olmayan sürücüler hakkında sizi uyardıktan sonra bu işlev güncellenir. Ancak Driver Booster, ağ sorunlarının ortaya çıkması veya güvenlik yazılımıyla çakışma olması gibi kaçınılmaz durumlarda sizi uyaracaktır.

Tümünü tarayın ve tarayın:

Driver Booster indir, güncel olmayan, arızalı ve hatta eksik sürücüler de dahil olmak üzere sürücülerin her yönünü inceler.

Tarama ayarları ve seçenekleri:

Ayrıca sürücü taramasına öncelik verilir. Bu tarama önceliğinin belirtildiğinden emin olun. Ayarlar sekmesinde üç ana seçenek bulunur: “En Son”, “İlk” ve “Kararlı”. Size iyi bir seçenek sunmak için istikrarlı seçeneğin en iyi seçenek olduğunu düşünüyoruz.

Hatalı ve eskime sorunları olan sürücüler, ana ekrandaki Tara düğmesine tıkladığınızda Driver Booster sistemi tarafından bulunacaktır. Tarama işlemini durdurmak için istediğiniz zaman Durdur düğmesine tıklamanız yeterlidir. Taramaya devam etmek istiyorsanız lütfen yeniden başlatın. Yapılması gereken tek şey budur; Driver Booster indir hala işin çoğunu sizin için yapıyor.

Daha fazla gör: Windows Movie Maker

Driver Booster Yazılımının Kullanılması Neden Gereklidir?

Çok sayıda kullanışlı özellik ve işleve sahip Driver Booster Key, sağlam ve kullanıcı dostu bir sürücü güncelleme programıdır. Bu yazılımın yalnızca WHQL testinden geçmiş sürücüleri indirmesi, üstün güvenliğine katkıda bulunur. Aşağıdaki önemli faydalar mevcuttur ve şu ana kadar kullanıldığında herhangi bir sorun veya tehlike yaşanmamıştır:

 • Güncellenmiş sürücü sürümlerini otomatik olarak kontrol edin.
 • Tek tıklamayla güncellenmiş sürücüleri hızlı bir şekilde indirin ve güncelleyin.
 • Prob sürücüsü kusursuz çalışıyor.
 • Windows sürümlerinin çoğunu sağlar.
 • otomatik olarak kapanır ve yeniden başlar.
 • çok sayıda ekstra aracı destekler.
 • Her sürücünün WHQL sürümünü doğrulayın.
 • Güncellemeleri yüklemeden önce bir geri yükleme noktası oluşturun ve tüm güncellemelerinizi yedekleyin.
 • geniş veritabanı.
 • Kurulumun ardından otomatik onarım, önceden belirlenen bir süre boyunca sorunları çözer.
 • Geliştirilmiş ve kullanıcı dostu arayüz tasarımı ile fazla bir şey öğrenmenize gerek kalmadan etkin bir şekilde kullanabilirsiniz.
 • Sorunları size bildirir ve donanım sorunlarını giderir.

Driver Booster 8’deki Yenilikler Neler?

Ocak 2022’deki en son güncellemem itibarıyla Driver Booster indir gibi bazı yazılım sürümleri için gerçek zamanlı güncellemeler sunamıyordum. Ancak Driver Booster, Driver Booster 8 gibi yeni bir sürüm yayınladığında genellikle bir güncelleme getiriyorlar. aşağıdaki gibi iyileştirmelerin sayısı:

 • Geliştirilmiş sürücü veritabanı: daha fazla parça ve cihazı barındıracak şekilde veritabanı boyutunu artırarak uyumluluğu artırdı.
 • Gelişmiş sürücü güncelleme süreci: Kolaylaştırılmış prosedür sayesinde sürücüleri daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde günceller.
 • Optimize edilmiş tarama motoru: güncel olmayan veya eksik sürücüleri daha kesin bir şekilde belirlemek için geliştirilmiş tarama motoru.
 • Hata düzeltmeleri: Daha önceki yinelemelerden kaynaklanan sorunların veya hataların düzeltilmesi.

License Keys

 • 4DB8F-EC7BC-AC9BB-F3649
 • 27A4B-17DD6-AFDEC-8B848
 • 1DAD1-59E00-9F49C-6B348
 • FF9F8-BE53E-5F963-A4948
 • 73E68-D678C-5AF66-B4538
 • 78EC9-69AC0-C4E7D-01E48
 • 6B02E-C685B-58D3F-5CB48
 • D0110-33FA2-F7C6F-12CB8
 • 5C1F3-C36E1-414C5-B8647

Driver Booster’ı İndirme ve Yükleme Talimatları

 • Yazılımın indirme linki aşağıda IDM kullanılarak verilmiştir.
 • “Windows Defender”ı Kapatın.
 • Dosyayı WinRAR kullanarak açın.

Step 1:

Dosyayı İndirdikten Sonra Unzip Edin.

driver booster full

Step 2:

Kurulum dosyasını başlatmak için yönetici erişimini kullanın.

driver booster indir

Step 3:

Aşağıdaki resimde tasvir edilmiştir. IObit Driver Booster Portable programına aktarım yapıyorsanız aşağıdaki seçeneği seçin; yukarıdaki seçenek tam sürümü yükler. Tam sürümünü buraya yüklemeye karar verdim. Seçiminizi yaptıktan sonra İleri’ye tıklayın.

iobit driver booster

Step 4:

Sonrakine tıkla.

driver booster full indir

Step 5:

İleri’yi seçin.

drıver booster

Step 6:

Kırmızı daire kutusunu işaretledikten sonra İleri’ye tıklayın.

driver booster download

Step 7:

Uygulamanın kurulumu tamamlandıktan sonra Masaüstüne gidebilir, açabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

driver booster lisans key

Step 8:

Çok basit değil mi? IObit Driver Booster 8 arayüzünü aşağıda görebilirsiniz.

ıobit driver booster

Anahtar girme talimatları

Lisans Yöneticisi penceresine erişmek için Driver Booster ‘i başlatın ve ana ekranın sağ alt kısmında bulunan metin bağlantısına tıklayın.

driver booster pro key

Step 2:

Yenile’yi tıklayın.

driver booster nedir

Step 3:

Kopyala & Yapıştır’ı kullanarak yukarıdaki lisans kodunu girdikten sonra Etkinleştir’i seçin.

driver booster son sürüm

Step 4:

Tamam’ı tıklayın.

iobit driver booster full indir

Sonuç

Sürücü güncelleme deneyiminizi geliştirmek için Driver Booster key ‘e çok sayıda özellik ve geliştirme eklendi. Genişletilmiş veritabanı sayesinde artık daha da fazla sayıda cihazı destekliyor ve geniş bir donanım bileşeni yelpazesiyle uyumluluğu garanti ediyor. Daha hızlı ve daha sorunsuz çalışma için güncelleme sürecinde yapılan optimizasyonlar sayesinde sürücülerinizi güncel tutmak artık her zamankinden daha kolay. Ayrıca tarama motoru, güncel olmayan veya eksik sürücüleri tam olarak tespit edecek şekilde geliştirildi ve sisteminizin sorunsuz çalışmasını garanti etti. Driver Booster Full, deneyim düzeyiniz ne olursa olsun sisteminizin performansını zahmetsizce korumanıza yardımcı olan, kullanımı kolay bir çözümdür.

Yorum yapın