TeamViewer 15 Full indir saglamindir

IT uzmanları ve ofis çalışanları, bilgisayarları uzaktan yönetmek için uzun süredir TeamViewer indir ‘a güveniyorlar. Şahsen buluşmak yerine, başka bir kullanıcıya iş talimatları veya bilgisayar sorunları konusunda uzaktan yardımcı olabilirsiniz. Mükemmel performansa sahip ve neredeyse hiç gecikme olmayan TeamViewer 15 popülerlik kazanıyor. TeamViewer indirme ve kurulum talimatları bu makalede Saglamindir tarafından sağlanmaktadır.

TeamViewer nedir?

Kullanıcıların bilgisayarlara ve ağlara uzaktan hızlı ve kolay erişmesine yardımcı olacak en güvenilir program TeamViewer indir ‘dır. TeamViewer’ın çok sayıda işletim sistemi ve birden çok bilgisayar üzerinde aynı anda çalışabilme konusundaki olağanüstü yeteneği, popülerlik kazanmasına ve hızla büyümesine yardımcı oldu.

TeamViewer

Bir gün uzaktan çalışacağız, bundan eminim çünkü TeamViewer indir ‘da çok büyük bir resim gördüm! TeamViewer, kullanıcılarımızın uzaktaki bilgisayarlara kolay erişimini kolaylaştırarak birçok zor görevi basitleştirir. Bu yeni sürüm, uluslararası teknoloji standartlarını karşılıyor ve dünyanın her yerinden geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor.

Uzaktan yardım teknolojisi, teknolojik sorunların hızlı ve kolay bir şekilde onarılmasına yardımcı olarak para ve zamandan tasarruf sağlar. TeamViewer servis destek sistemine dahil olduğundan, sorunları veya teknolojik arızaları düzeltmek için neredeyse tamamen iletişim kurmaya gerek kalmadan uzaktan iletişim kurabiliyoruz. TeamViewer indir her şeyi size tek tıklamayla sunduğundan uzaktan erişim de inanılmaz derecede hızlıdır. Bu, evden veya yoldayken çalışmanıza ve hedeflerinize ulaşmanıza olanak tanır. Ne kadar uzakta olursanız olun, bilgisayarınızdaki dosyalara ve uygulamalara her zaman en kısa sürede erişebileceksiniz.

Download bağlantı TeamViewer 15 Full indir ücretsiz 2024

Download |

File Size: 116.9-MB

Password: 12345 / saglamindir

Ana Özellikler TeamViewer

TeamViewer indir ‘teki yenilik, önceki sürümlerdeki muhteşem özelliklerin yanı sıra, kullanıcı deneyimini geliştirmek için çok sayıda yeni özelliğin eklenmesidir.

 • Ana kullanıcı kontrolü

Hızlı kimlik doğrulama sürecini tamamladıktan sonra, cihazın tüm özelliklerine uzaktan erişebilecek ve BT sorunlarını herhangi bir sorun yaşamadan halledebileceksiniz. Dosya aktarımlarını, bilgi erişimini ve hata düzeltmeyi engelleyin ve kolaylıkla gerçekleştirin.

 • Çapraz platform

TeamViewer ücretsiz indir ile iOS, Android, Linux, Windows, macOS veya Chrome OS çalıştırdığınız sürece herhangi bir cihazdan herhangi bir cihaza erişebilirsiniz. Ayrıca TeamViewer bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlar için inanılmaz derecede basit ve hızlı destek sunar.

 • Hızlı, yüksek kaliteli dosya aktarımı

Çok sayıda dosya aktarım yöntemi ve 200 MB/s’ye varan hızlar olduğundan TeamViewer indir, 20 kattan fazla son derece şaşırtıcı bir dosya aktarım hızına sahiptir ve çok fazla zaman gerektirmez.

teamviewer download

TeamViewer’daki Yenilikler Neler?

Daha sorunsuz ve etkili bir şekilde çalışan bir uzaktan bağlantıya hazır mısınız? Uzaktan destek ve işbirliği çalışmalarınızı geliştirmek için artık TeamViewer indir’da heyecan verici iyileştirmeler mevcut. Şimdi yeniliklere bakalım:

 • Arttırılmış performans: Gecikmeye veda edin! Platformumuz size son derece hızlı bağlantılar sunacak, sorunsuz dosya aktarımını ve uzaktan kontrolü garanti edecek şekilde optimize edildi.

 • Sezgisel arayüz: TeamViewer ücretsiz indir ‘da gezinmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kolaylaştırılmış işlevsellik ve kullanımı kolay kontrollerle yeni kullanıcı arayüzümüz, işleri hızlı bir şekilde halletmeyi her zamankinden daha kolay hale getiriyor.

 • Genişletilmiş Cihaz Desteği: Çok çeşitli cihazlara kolayca bağlanın. TeamViewer’ın çok çeşitli cihazlar ve işletim sistemleriyle geliştirilmiş birlikte çalışabilirliği sayesinde, herhangi bir yerden herhangi bir cihazı sanal olarak destekleyebilir ve bunlara uzaktan erişebilirsiniz.

 • Gelişmiş Güvenlik Özellikleri: İlk endişemiz verilerinizin güvenliğidir. Uzak bağlantılarınızı korumak, uçtan uca şifrelemeyi garanti etmek ve verilerinizin istenmeyen erişime karşı korunmasını sağlamak için ek güvenlik özellikleri ekledik.

teamviewer nedir

 • Işbirliği araçları: Yepyeni ekip çalışması kaynaklarımızla çıktıyı artırın. Fiziksel mesafe ne olursa olsun, üyeler dosyaları paylaştığında. Birbirleriyle iletişim kurduğunda ve gerçek zamanlı olarak birlikte çalıştığında ekip çalışması daha verimli hale gelir.

 • Özelleştirilebilir Ayarlar: TeamViewer indir ‘ı kendi gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde özelleştirin. Yapılandırılabilir ayarlar ve tercihler sayesinde uzaktan destek deneyiminizi iş akışınıza ve zevklerinize uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

 • Geliştirilmiş Uzaktan Yazdırma: Uzaktan bir şey yazdırmanız mı gerekiyor? Geliştirilmiş uzaktan yazdırma özelliğimizle belgeleri uzak bir cihazdan yerel bir yazıcıya yazdırarak zamandan ve emekten tasarruf edebilirsiniz.

 • Kusursuz Güncellemeler: Kendinizi kolaylıkla güncel tutun. TeamViewer artık en yeni özelliklere ve geliştirmelere kesintisiz erişimi garanti eden sorunsuz yükseltmeler sağlıyor.

Teamviewer 15’in öne çıkan bazı özellikleri şunlardır:

 • Kullanıcının bilgisayarına giriş erişimleri hakkında kapsamlı bilgi.
 • Yerel Ağda Uyandırma, kullanıcıların bilgisayara herhangi bir zamanda herhangi bir yerden uzaktan erişmesine olanak tanır.
 • Gizliliği korumak için farklı bir cihaz kullanarak uzaktaki bir bilgisayarda monitör modunu hızlı bir şekilde etkinleştirebilirsiniz.
 • TeamViewer yazılımının önceden yüklendiği birçok cihazı birkaç tıklamayla hızlı bir şekilde dağıtabiliyoruz.
 • TeamViewer uygulaması artık şirketinizin logosunu eklemenize olanak tanıyor.
 • Tanınmış yazılımı TeamViewer’ın uzaktan destek özellikleriyle tamamen yükseltin.
 • Meslektaşları mevcut sorunları tartışmak üzere oturumlara çağırarak kolayca işbirliği yapılabilir.

Sistem Gereksinimleri TeamViewer

 • İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8.1, 7, Windows Server 2019, 2016, 2012R2, 2012, 2008R2, 2008, 2003.
 • İşlemci: Minimum 1 GHz x86/x64 işlemci.
 • RAM: En az 2 GB RAM.
 • Sabit Disk Alanı: Kurulum için 200 MB boş disk alanı.

TeamViewer Kurulum Talimatları

 • IDM kullanarak TeamViewer’ı ilk indirme linki aşağıda verilmiştir.
 • “Windows Defender”ın Dönüşü
 • Dosyayı WinRAR kullanarak açın.

Step 1:

İndirdikten sonra Dosyayı Çıkarın

İndirdikten sonra Dosyayı Çıkarın

Step 2:

TeamViewer’ı kurmaya başlamak için Kurulum kurulum dosyasını talimatlarda belirtildiği şekilde çalıştırın. TeamViewer 15 bilgisayarınızda zaten yüklüyse kurulum aşamasını atlayabilirsiniz.

Kurulum yükleme dosyasını çalıştırın

Step 3:

Belirtildiği gibi seçin ve ardından tamamlamak için Kabul Et’e tıklayın. Kurulumu yalnızca birkaç düzine saniye sürer.

Belirtildiği gibi seçin ve ardından tamamlamak için Kabul Et'e tıklayın. Kurulumu yalnızca birkaç düzine saniye sürer.

Home menu

The Reset ID STEP.

Kimliği sıfırlama adımına geçmeden önce açıksa TeamViewer’ı kapatın.

Step 1:

Reset ID dosyasını aşağıda belirtildiği gibi kopyalayarak yazılım kurulum dizinine yerleştirin.

Reset ID

Step 2:

Kırmızı halka klasörüne gitmek için aşağıdaki yolu kullanın. Yukarıda kopyalanan dosyayı eklemek için boş bir alana sağ tıkladığınızda Yapıştır seçeneğini kullanın.

Aşağıdaki yolla kırmızı halkalı klasöre gidin.

Step 3: 

Tıklamak “Continue”

Tıklamak Continue

Step 4:

TVTools dosyasını kopyaladıktan sonra sağ tıklayın ve “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin.

TVTools

Step 5:

Deneme’yi (veya aynı şekilde Ücretsiz) seçin. Ardından Başlat’ı seçin.

(veya aynı şekilde Ücretsiz)

Step 6:

Alete çalışmasını tamamlaması için birkaç saniye verin. Bitirmek için Son’u tıklayın.

Alete çalışmasını tamamlaması için birkaç saniye verin. Bitirmek için Son'u tıklayın.

Artık TeamViewer 15 yazılımını açarak kullanabilirsiniz. Kullanım sürenizin kısıtlı olması durumunda Aracı başlatın ve Başlat düğmesine bir kez daha basın.

Sonuç

Sorunsuz uzaktan yardım ve işbirliği için en iyi seçeneğiniz TeamViewer indir ‘dır. Kullanıcı dostu arayüzü, gelişmiş performansı ve son teknoloji güvenlik özellikleri sayesinde TeamViewer ile dünyanın her yerinden cihazlara bağlanmak ve bunları desteklemek kolaydır. TeamViewer ile projeler üzerinde birlikte çalışabilir, meslektaşlarınızla sanal toplantılar yapabilir veya müşterilerinize teknik destek sunabilirsiniz.

Platformun işbirliği araçları, gerçek zamanlı iletişim ve dosya paylaşımına olanak tanır ve artırılmış cihaz desteği. Cok çeşitli işletim sistemleri ve cihazlarla uyumluluğu garanti eder. TeamViewer indir, özel taleplerinize uyum sağlar ve yapılandırılabilir ayarları ve sorunsuz yükseltmeleriyle her zaman en yeni özelliklere ve geliştirmelere erişmenizi sağlar.

Uzaktan yardımın ve ekip çalışmasının üretkenliğinin ve kolaylığının keyfini daha önce hiç olmadığı şekilde çıkarmak için TeamViewer’ı şimdi edinin. TeamViewer, iş profesyonellerinin, BT teknisyenlerinin ve bireysel kullanıcıların günümüzün bağlantılı ortamında başarılı olmak için ihtiyaç duyduğu yetenek ve araçlara sahiptir.

Yorum yapın