Adobe Media Encoder 2023 indir sağlam indir

Adobe Media Encoder 2023, Adobe video düzenleme araç setinin video dosyalarının uygun formatlara dönüştürülmesini sağlayan parçalarından biridir. Videolarınızın mobil uyumluluğunu sağlar yani videolarınızın her türlü cihazda veya çevrimiçi platformda oynatılmasına olanak tanır. Bu yazımızda sağlam indir, bu oyunun nasıl indirilip kurulacağı hakkında tüm detayları anlatacak.

Adobe Media Encoder 2023 Nedir?

Media Encoder 2023, Adobe Systems tarafından tasarlanmış, video formatı dönüştürme fonksiyonlarında çalışan bir yazılımdır. Adobe Creative Cloud araç setinin artık tamamen yerel olan Adobe Media Encoder kısmı, Premiere, After Effects gibi diğer Adobe uygulamalarıyla birlikte bir oyun alanı olarak çalışarak muazzam miktarda zaman ve işten tasarruf etmenize yardımcı olur. Eğilmeye ve yerdeki eşyalara ulaşmaya gerek yok. Bunun yerine, bir düğmeye basmak, işleri rahatlıkla rafa geri koyar. Bu arada Adobe Media Encoder 2023 Full indir, video kalitesini mümkün olduğu kadar mümkün olduğunca koruyan dosya kodlama ve sıkıştırma performansıyla hızlanma ve dosya boyutunun çok az kaybolması için harika bir yardımcıdır. Adobe Media Encoder, daha küçük kullanıcı topluluğuna sahip diğer uygulamalardan farklıdır; bu nedenle, birçok kullanılabilirlik kılavuzuna sahip kaynaklara sahip olacak ve sosyal ağ siteleri veya çevrimiçi forumlar aracılığıyla tavsiyelerde bulunacaksınız.

Media Encoder 2023 Full

Daha fazla gör: Adobe After Effects 2022 

Nvidia’nın GPU hızlandırma teknolojisinin gelişmesiyle birlikte bu yazılımın bir videonun işlem hızı daha hızlı oluyor ve işi yürütme verimliliği daha yüksek oluyor. Adobe Media Encoder 2023’ün harikalığı, birden fazla videoyu dönüştürme veya sıkıştırma olanağıdır; diğerleri “ücretsiz” veya web sitelerinde (genellikle) bunu desteklemez. Üstelik videoyu sıkıştırırken videonun çözünürlüğünü, kalitesini ve sıkıştırma işlemini tamamlayan dosyanın formatını ayarlayabilirsiniz. Dolayısıyla Adobe Media Encoder Free , kendilerini videolara adayanlar için son derece uygun bir üründür, hem Profesyonel olmayanlar hem de profesyoneller bunu zahmetsizce yönetebilmektedir.

Download Bağlantı Media Encoder 2023 sağlam indir

| Download

File Size: 997-MB

Özellikler Media Encoder 2023

 • Geliştirilmiş Performans: Adobe Media Encoder 2023 Full indir, daha hızlı kod dönüştürme ve işleme için yeniden tasarlandı, böylece medya dosyalarının kodlama ve işleme süreci hızlandırıldı.
 • Kolaylaştırılmış Arayüz: Kullanıcı arayüzünün kullanılabilirliği o kadar gelişti ki uygulamada gezinmek ve önemli özelliklere erişim çok daha kolay hale geldi.
 • Genişletilmiş Format Desteği: Adobe Media Encoder 2023’te güncellenmiş codec desteği, bir dizi dosya türünün kodlanmasına olanak tanır, böylece farklı cihazlar ve platformlarla uyumluluk sorunları sınırlanır.
 • Entegre Ön Ayarlar: Yazılım, cihazların ve dosya türlerinin çoğunu kapsayan yerleşik kodlama ön ayarlarına sahiptir. Bu ön ayarlar kodlama işlemini kullanıcılar için hızlı ve kolay hale getirir.
 • Geliştirilmiş GPU Hızlandırma: Adobe Media Encoder 2023 indir tarafından GPU hızlandırmanın kullanılması, yazılımın özellikle yüksek çözünürlüklü ve yüksek bit hızlı medya dosyalarını kodlarken daha yüksek işlem hızlarına sahip olmasını sağlar.
 • Gelişmiş Çıkış Ayarları: Kullanıcılar, ihtiyaç duyulan kodlama dosyalarına göre özelleştirilebilen bit hızı, çözünürlük, kare hızı ve ses parametreleri gibi çıkışı belirleyen farklı ayarlar üzerinde daha fazla kontrole sahip olacak.
 • Çok Kanallı Ses Desteği: Adobe Media Encoder 2023’te çok kanallı ses parçalarını kodlarken, ses içeriğinizin ayrıntı ve mekansal niteliklerinden ödün vermeyeceğinden emin olabilirsiniz.
 • Creative Cloud ile entegrasyon: Diğer Adobe Creative Cloud ürünleriyle akıcı çalışma, dosyaları Premiere Pro, After Effects ve diğer Adobe uygulamalarından kodlama için Xporter’a aktarabileceğiniz anlamına gelir.
 • Dağıtılmış Kodlama: Adobe Media Encoder 2023’ün en son sürümü, kullanıcıların kodlama sürecini hızlandırmak için çeşitli makineleri veya bulut hizmetlerini kullanmasını sağlayan dağıtılmış kodlama kavramını kullanır.
 • Gelişmiş Güvenlik Özellikleri: Medya içeriğini kodlama işlemi sırasında kurcalanmaya karşı korumak için güçlü şifreleme ve güvenli aktarım protokolleri kullanılır.

Daha fazla gör: Adobe Premiere Pro

Yenilikler Media Encoder 2023 Full indir

Çalışma Performansını Artırın

Son zamanlarda bu teknolojinin uygulanması GPU hızlandırmasını bu yeni sürüme getiriyor. Adobe yalnızca yazılım optimizasyonuyla yetinmiyor; aynı zamanda kullanıcıların donanım powerpuff’ından en iyi şekilde yararlanmasına da yardımcı olur, dolayısıyla kullanıcılar herhangi bir yazılımını kullanırken beklenmedik şekilde iyileşen bir hissin tadını çıkaracaklar. Günümüzde bu yazılım uygulamaları ve dosyalar, sade ve kolay olduğu için tek bir tıklamayla başlatılabiliyor veya eklenebiliyor.

Adobe Uygulamalarıyla Entegrasyon

Yukarıda açıklandığı gibi Adobe Media Encoder 2023 indir, Adobe yazılımları için bir eklenti olarak geliştirmek ve yerleştirmek için kullanılmıştır. Bu şekilde, Adobe yazılımları arasında dönüşüme ihtiyaç duyulduğunda işi yapmak için daha az hareket ederek tasarruf edersiniz. Genel olarak kusursuz entegrasyonun kullanılması, dönüştürme sürecinin bir sonucu olarak beklenmeyen hataların ortaya çıkmamasını sağlar.

Yeni Dosya Formatı

Kesinlikle kullanıcı topluluğu bunu bekledikleri güncelleme olarak değerlendirecektir. Şu anda, daha fazla kapasiteye ve güvenli bir görüntüye sahip dosyalarla çalışmak için HEVC, AV1 ve ProRes RAW formatlarını destekleyen Media Encoder 2023 Full indir’ü bulabilirsiniz. Önceden bir videoyu nasıl çekeceğinize karar vermeniz gerekiyordu: SD mi yoksa HD mi ve belirli bir formatta mı? Günümüzde modern teknoloji, özgürce video çekmenize ve bunları yazılımda sonradan işlemenize olanak tanıyan formatların oyun alanını eşitledi. Diğer araçların aksine, farklı cihazlar için yeni formatlar sunar ve bunu yalnızca bir tıklamayla yapmanıza olanak tanır.

Arayüzü Değiştir

Yazılımın arayüzündeki büyük değişikliğin yanı sıra Adobe, bunu her yeni güncellemenin bir sonraki büyük özelliği olarak vurgulama eğilimindedir. Önceki sürümle karşılaştırıldığında bunlar artık çok daha basit bir kullanıcı arayüzüyle geliyor. Burada bulacağınız şey, çoğu fonksiyonun ve menünün, kullanıcılara çalışma formunu çalıştırırken daha iyi destek sağlamak amacıyla ekranda sistematik olarak tasarlanmış olmasıdır. Kullanıcı arayüzünün iyileştirilmesi sayesinde, programın acemi kullanıcıları, başlangıçtan itibaren programı kullanmakta fazla zorluk çekmeyecekler.

Daha fazla gör: Adobe Photoshop 2023

Artıları ve Eksileri Media Encoder 

Artıları
 • Geniş format aralığı, ekran boyutları ve çözünürlük seçeneği
 • Ücretsiz
 • Diğer Adobe ürünleriyle sıkı entegrasyon
 • Toplu işleme
Eksileri
 • Video kodlama işlemi zaman alacaktır
 • Yüksek çözünürlüklü videolar için devasa son boyut

Media Encoder 2023 Sistem Gereksinimleri

Windows
 • İşlemci: Intel 6. Nesil veya üzeri – veya AMD CPU ile karşılaştırılabilir.
 • İşletim sistemi: Microsoft Windows 10 (64 bit) veya üzeri, sürüm 1809’dan itibaren.
 • RAM: 16 GB RAM (32 GB yeniden başlatıcı)
 • GPU: Adobe, en iyi GPU hızlandırmalı sonuçlar için belirli uyumlu grafik kartı modellerini önerir (Adobe Premiere Pro GPU SSS bölümüne bakın)
 • Sabit disk alanı: Uygulamaların yüklenmesi ve önbelleğe alınması için hızlı dahili SSD ve ayrıca medya için ek alan.
 • Monitör çözünürlüğü: Minimum 1920 x 1080 piksel veya daha iyi monitörler.
 • İnternet: Etkinleştiriciyi, veri kontrolünü ve tüm çevrimiçi hizmetleri kullanmak için çalışan bir internet bağlantısına sahip olmak ve kaydolmak şarttır.
macOS
 • İşlemci: Yeni Intel 6. Nesil CPU’lar veya daha yenisi.
 • İşletim sistemi: Vistula gibi macOS 10.14 veya üzeri tanıtıldı.
 • RAM: Önerilen: 32 GB RAM (16 GB kabul edilebilir)
 • GPU: Adobe’nin yeni GPU’su, GPU hızlandırma modunu kullanmak isteyen kullanıcıya tavsiye edilir.
 • Sabit disk alanı: Uygulamaların kurulumu için saniyede bir sentin yanı sıra medya önbelleği ve medya için bir bellek alanına sahip SSD.
 • Monitör çözünürlüğü: 1920 x 1080 piksel gibi daha yüksek çözünürlük.
 • İnternet: Yazılım lisanslama, abonelik indirme ve çevrimiçi hizmetlere erişim işlemlerini gerçekleştirmek için İnternet bağlantısı ve kaydolma gereklidir.

Adobe Media Encoder 2023 İndirme ve Yükleme Talimatları 

 • Öncelikle IDM kullanarak aşağıda verilen “Adobe Media Encoder 2023” linkini indirin.
 • Windows Defenderı kapatın.
 • İndirilen dosyayı WinRAR kullanarak açın.
Step 1:

İndirdikten sonra indirdiğiniz dosyayı zipten çıkartın.

adobe media encoder

Step 2:

Adobe 2023 klasörüne gidin

media encoder

Step 3:

Kurulum dosyasını çalıştırın.

media encoder nedir

Step 4:

Devam’ı tıklayın.

adobe media encoder 2023 full indir

Step 5:

Lütfen kurulumun tamamlanmasını bekleyin.

adobe media encoder download

Step 6:

Yazılımı Çalıştırmak için “Başlat”a tıklayın.

media encoder 2023 full indir

Step 7:

Arayüz.

adobe media encoder 2023 full

Sonuç

Adobe Media Encoder 2023 indir, günümüzde medya kodlama yazılımı alanında yaşanan en büyük gelişmedir. Yazılım, akıllı işlevlerle birlikte gelir, verimlilik çıtasını yükseltir ve diğer Adobe Creative Cloud uygulamalarıyla iyi uyum sağlayarak hem profesyoneller hem de meraklılar için medya kaynaklarının yönetiminde güçlü bir silah oluşturur. Kolaylaştırılmış kullanıcı arayüzüne yönelik daha geniş codec desteğiyle başlayan Adobe Media Encoder 2023, kullanıcılara içeriği hızlı bir şekilde kodlama, metne dönüştürme ve farklı platformlara ve cihazlara yüksek kalitede hassas içerik sunma yeteneği sağlar. Dijital medya sınır tanımıyor ve her geçen gün daha da genişliyor ve Media Encoder indir, kullanıcılara ihtiyaçlarına yönelik istedikleri araçları sunan bir numaralı yazılımdır.

Yorum yapın