Camtasia Studio 8 Sağlam indir Pc [2024]

Kullanıcıların favori aracı olan Camtasia Studio 8 indir muhtemelen Windows’ta kayıt ekranındaki kullanıcıları şimdiye kadarki en iyi video kalitesiyle destekliyor ve aynı zamanda kullanıcılar videoyu kolayca paylaşabilir veya daha fazla bilgi için düzenleyebilir. Kullanıcıların profesyonel kullanım için yüksek kaliteli videolar oluşturmasına olanak tanıyan ilgi çekici bir programdır.

Uygulamayı indirmek ve yapılandırmak için doğrudan bir bağlantıyla Camtasia Studio 8’in tam sürümünün en büyüleyici özelliklerini birlikte keşfedelim.

Camtasia Studio Nedir?

Techsmith tarafından geliştirilen Camtasia Studio 8 indir, insanların görüntü ve video, ses yoluyla iletişim kurmasını sağlayan ses kaydı ile net görüntü ve video kayıt fonksiyonlarıyla artık kullanıcıların bir numaralı tercihi oluyor.

Camtasia Studio 8’de yer alan süreç, bilişim teknolojileri personeli, öğretmenler, öğrenciler vb. çeşitli konularda bilgisayar süreç rehberliği, öğretim, kurulum yönlendirmeleri vb. faaliyetlere uygulanmaktadır.

camtasia studio 8 download free

Daha fazla gör: Adobe Reader DC

Diğer destek hizmetlerinden farklı olarak Camtasia Studio 8 indir, şaşırtıcı ve uygun kullanıcı destek fonksiyonları nedeniyle sıklıkla kullanılmaktadır. Bir ekranı kaydetmenin ve ardından videoları düzenlemek ve sonunda videoyu dışa aktarmak için diğer araçları almanın en iyi ve en basit yolunu sunar. Sadece çok yönlü olmakla kalmıyor, aynı zamanda birçok cihazda da çalışıyor.

Bu yazılımdan bahsediyorum çünkü yayınların kaydedilmesinden, düzenlenmesine, birçok farklı formatta yayınlanmasına kadar komple bir çözüm.

Download Bağlantı Camtasia Studio 8 Saglamindir

| Download |

File Size: 246.2-MB

Şifre: 12345

Katılımsız Türkçe

| Download

File Size: 227.10-MB

Camtasia Studio 8’in Özellikleri

Camtasia Studio 8 indir geliştiricileri, kullanımı kolay bir araç arayan kullanıcıları çekmek ve kullanıcılar arasında marka güveni oluşturmak için, ürünlerinin harici arayüzünü iyileştirmenin yanı sıra olağanüstü özellikler geliştirmeleri gerektiğini biliyorlar.

 • Pek çok yararlı araç ve yöntemle tempoyu koruyun ve hızlı yanıt verin.
 • Video çalışmanıza ses kaydı yapın, orada konuşmalarınızı yazmanız yeterli. Örneğin, diğer kişiye bir sorunu nasıl çözeceğini veya bir durumla nasıl başa çıkacağını açıklamak için eylemler ve kelimeler kullanırsam, böylece onların kafası karışmadan mesajı hızlı bir şekilde anlayabilirler.
 • Videoyu istediğiniz formatta kaydedin ve çevrenizdeki insanlara iletin.
 • Bu ekran platformu aynı zamanda video düzenleme işlevini de sağlar; bu da kullanıcıların cep telefonuyla video kaydetmesini veya bilgisayarda oluşturulan videoyu yüklemesini oldukça kolaylaştırır. Bu nedenle videonun, arka plan seslerini ve görüntülerini eklemeye veya silmeye izin verecek şekilde düzenlenmesi gerekir. Yazılım, herhangi bir bileşenin bilgisayarda bulunmasına ve düzgün bir şekilde işlenmesi için bir düzenleyicinin içine yerleştirilmesine olanak tanır.
 • Yazılım sisteminin performansı önemli ölçüde iyileştirildi. Yazılım, herhangi bir gecikme veya takılma olmadan, beklediğim kadar sorunsuz çalışıyor. Yayının teknik hatalarla dolu olmamasının ardından videoya aşağıdakiler eklenmiştir. Böyle bir araç, birçok bilgisayar kullanıcısının rutin işlerinde kesinlikle yardımcı oldu.
 • Yüksek kaliteli video çekin
 • Nesnelerin üzerine yazmaya ve bunları bir arada gruplamaya olanak tanıyan eklenti işlevselliği hakkında bilgi vererek, profesyonelce yapılmış gibi görünen ve hayal gücünüzü kullanmanıza olanak tanıyan videolar ortaya çıkarabileceksiniz. Bu sadece işitsel ve görsel malzeme, içerik meselesi. Sınırsız sayıda parça vb.
 • FLASH ve HTML5 içeriği aracılığıyla dijital videoyu çalıştırmak ve keyfini çıkarmak için size IOS uygulama yazılımı ve Android akışı sağlanacaktır.
 • Elbette burada temel özellik basitliktir çünkü yaptığınız videonun stilini seçerek mükemmel ayarları zahmetsizce kendiniz belirleyebilirsiniz.
 • Videolarınızı bloglarda, Twitter’da, e-postada ve diğer platformlarda paylaşmak için gereken URL’yi ve yerleştirme kodunu sağlar. Camtasia Studio 8 indir ‘nun güçlü paylaşım özellikleri sayesinde izleyiciler içeriğinize herhangi bir cihazdan, her yerden erişebilecek.

Daha fazla gör: GOM Player

Camtasia’da nasıl video oluşturulur?

Camtasia Studio 8 indir, yaygın olarak kullanılan çevrimiçi video oluşturma araçları arasında kullanım kolaylığı, sağlam özellikleri ve yüksek kalitesi nedeniyle endüstri standardı olarak ortaya çıkmıştır. Yazılım demoları, çevrimiçi öğrenme sunumları ve benzer nitelikteki diğer işler üzerinde çalışılabilir. Örneğin program, güzel çıktı dosyaları oluşturmak için video ve görüntü dosyalarını birleştirmeyi, ekrandaki fare hareketlerini yakalamayı ve belirli görsel yönleri yakınlaştırmayı basitleştirir.

Camtasia ile Ekran Nasıl Kaydedilir?

Program, temel video düzenleme işlevlerinin yanı sıra ekrana klip eklemek için de kullanılıyor. Tıpkı Snipping Tool++ gibi yazılım da öğeleri veya tam pencereyi yakalama olanağı sağlar. Artık ekranda tam olarak etkileşim kurmak istediğiniz noktada bulunan araçların bir prototipini oluşturabilirsiniz. Yakınlaştırdığınızda pikselli dosyalarla yüzleşmenizi sağlayan bu kategorideki diğer ücretsiz araçların aksine, bu lenslerin yakınlaştırılması dosyaları hiçbir şekilde etkilemez. Uygulama, net görüntülere veya filmlere hayat vermek için yakınlaştırma işlevini kusursuz bir şekilde gösterir.

En popüler video editörlerinden biri, videonun yönünü vurgulamak amacıyla geniş bir araç ve işlev yelpazesi sunarak mevcut video trendlerini derinden etkiledi. İmleçlerin görünümünün fareyle üzerine gelindiğinde değiştirilebilmesi, vurgu efektlerinin eklenmesi vb. gibi video, izleyici için tamamen farklı ve göz alıcı bir şey elde edebilir. Video düzenlemek sizi korkutuyorsa slaytları mini film olarak kaydedebilir, slaytları kısa animasyon filmine dönüştürebilir ve çevrimiçi olarak yükleyerek arkadaşlarınızla/meslektaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Daha fazla gör: Total Video Converter

Bu, Camtasia Studio 8 indir’nun sunduğu bir başka harika özellik. Bununla, her slayttaki başlıklara ve alt başlıklara köprü oluşturacak bir içindekiler tablosu veya dizin oluşturabilirsiniz. Ayrıca geleneksel slaytları, sonuç olarak eksiksiz bir testin oluşturulacağı etkileşimli bir laboratuvara dönüştürebilirsiniz. Bir düğmenin çevrilmesiyle sorular eklenerek katılımcılar için daha etkileşimli ve daha az sıkıcı bir deneyim sağlanabilir.

TechSmith Camtasia ile çalışmak kolaydır ve diğer TechSmith uygulamalarına sorunsuz bir şekilde bağlanır; Snagit de onlardan biri. Sonuç olarak, Camtasia’yı kırpmak, ekran kaydı yapmak veya başka bir programdan yakınlaştırma ve kaydırma hareketleri eklemek için kullanabileceğiniz gibi, görüntüleri ve video klipleri doğrudan ağdan içe aktarmak için de kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra video içerisinde bazı gösterimler de tasarlayabilirsiniz. En yaygın olarak uygulanan yaklaşım sadece atlamadır. Atlamalar, birkaç kısa video parçasının birleştirilmesini ve izleyicinin tek tıklamayla ileri veya geri gitmesine olanak sağlamayı içerir.

Daha fazla gör: FL Studio v21

Sistem Gereksinimleri Camtasia Studio 8

 • İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7, Windows 8 veya Windows 10 (32 bit ve 64 bit sürümleri)
 • İşlemci: Minimum çift çekirdekli işlemci (HD ve 4K videolar için dört çekirdekli önerilir)
 • RAM: Minimum 2 GB (Önerilen: 4 GB veya daha fazla)
 • Sabit Disk Alanı: Program kurulumu için 2GB sabit disk alanı
 • Ekran: 1024×768 veya daha yüksek çözünürlüklü ekran
 • Grafik: DirectX 9 veya üzeri uyumlu grafik kartı
 • Ses Kartı: Anlatımı kaydetmek için Windows uyumlu ses kartı, mikrofon ve hoparlörler önerilir

Camtasia 8 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 • Aşağıda verilen IDM bağlantısını kullanarak “Camtasia Studio”yu indirin.
 • İndirdikten Sonra İnterneti Kapatın
 • “Windows Defender”ı kapatın
 • Dosyayı WinRAR kullanarak açın.
Step 1:

Dosyayı İndirdikten Sonra Unzip Edin.

camtasia studio 8

Step 2:

CamStudio Formunu Çıkarma.

camtasia studio 8 full indir

Step 3:

Kurulumu yüklemek için “Camtasia” Dosyasını Çıkart’a gidin ve “Aç”a tıklayın.

camtasia studio 8 full

Step 4:

Camtasia Studio 8 Kurulum Sihirbazına hoş geldiniz. Devam etmek için “İleri”ye tıklayın.

camtasia studio 8 download 64 bit

Step 5:

Öncelikle “Lisans Sözleşmesini Kabul Ediyorum” kutusunu işaretleyin ve devam etmek için “İleri”ye tıklayın.

camtasia studio 8 key

Step 6:

Öncelikle “Ücretsiz Deneme” kutusunu işaretleyin ve devam etmek için “İleri”ye tıklayın.

camtasia studio 8 download

Step 7:

Bir Klasör seçin ve devam etmek için “İleri”ye tıklayın.

camtasia studio 8 saglamindir

Step 8:

Öncelikle “Varsayılan Kitaplık Varlıklarını Yükle” kutusunun işaretini kaldırın ve devam etmek için “İleri”ye tıklayın.

camtasia studio 8 sağlam indir

Step 9:

Kurulum Başlat’tır.

camtasia studio 8 download 64 bit free

Step 10:

Camtasia Studio 8 Başarıyla Kuruldu. “Son”a tıklayın ve kullanın.

download camtasia studio 8

Step 11:

camtasia studio 8 free

Sonuç

Camtasia Studio 8 indir, bir video kameranın eski sürümüne benzer. Yapmanız gereken her şeyi kapsayabilir ancak daha katma değerli ekstralara sahip yükseltilmiş modeller de mevcuttur.

Camtasia Studio 8 indir ‘in kullanımı çok zor olmasa da, eğer video prodüksiyonu konusunda yeterli bilgiye sahip değilseniz, bazı zorluklar ortaya çıkabilir. Kavramları açıklayabileceğiniz, öğreticiler hazırlayabileceğiniz ve çalışma kitabınızı bilgisayar yazılımı aracılığıyla gösterebileceğiniz masaüstü, web kamerası ve hatta sesi kaydetme olanağı sağlar. Bunun da ötesinde, müzik açmayı ve bazı küçük açılır mesajlar eklemeyi de düşünebilirsiniz.

Dezavantajı mı? Muhtemelen bu cihazın teknolojik olarak gelişmiş olmamasının nedeni eski olmasıdır. Bunu basit bir çikolatalı telefon gibi hayal edin; temel konularda işe yarar ancak tüm özel telefon becerilerinden yoksundur.

Bu nedenle, eğer yeni başlıyorsanız ve makul bir indirimle satın alma şansınız varsa, bu ürün sizin için en iyi mükemmel seçenektir. Yani, en yeni ve en iyi video düzenleme araçlarını arıyorsanız, Camtasia olarak sınıflandırılan diğer düzenleyicileri veya daha birçok yazılım platformunu göz önünde bulundurmanız gerekebilir.

Yorum yapın