PowerPoint 2016 indir ücretsiz Türkçe Aktivasyon Dosyası

Microsoft’un en yeni teklifi PowerPoint 2016 indir ‘dır. Yayınlanma tarihi 22 Ekim 2015’tir. Slayt gösterisi aracının yeniden tasarlanan arayüzü, slaytları animasyonların yanı sıra temalar ve arka planlarla özelleştirmenize olanak tanır. Ek olarak, slaytlarınızın nasıl düzenleneceği konusunda size daha fazla seçenek ve özgürlük veren birkaç yeni özellik de var: Artık hangi slaytların sunumunuzun başında veya sonunda görüntüleneceğini ve ayrıca başlık ve sayfanın nerede görüntüleneceğini seçebilirsiniz. alt bilgi konumlandırılır.

Belirli bir slaytta, tek tek hücreleri hareket ettirebilecek ve hangi öğeleri farklı renklerle vurguladığınızı görebileceksiniz: beyaz, belgenin son açılışından bu yana hiçbir değişiklik yapılmadığını, mavi, öğelerin önceki slaytlarla ilgili olduğunu, yeşil ise öğelerin önceki slaytlarla ilgili olduğunu gösterir. ikincil öğeleri, kırmızı ise önemli öğeleri belirtir.

powerpoint 2016

Daha fazla gör: Microsoft Word 2016

Ayrıca PowerPoint 2016 indir, slaytlarınızın içeriği hakkında daha ayrıntılı ayrıntılar sunan ekstra özellikler içerir. Örneğin, bir slayt için grafikler gibi yirmiden fazla farklı öğeyi kontrol edebilir veya şu anda üzerinde çalıştığınız metne göz atabilirsiniz. Ayrıca PowerPoint 2016 ücretsiz indir, slaytlarınıza belirli özellikleri (fotoğraf veya video gibi) nasıl ekleyeceğinize dair hızlı bir hatırlatmaya ihtiyaç duyduğunuzda içerik öğelerini ve diğer nesneleri “ertelemenize” veya “artırmanıza” olanak tanır.

Download Link PowerPoint 2016 Saglamindir

| Download

Aktivasyon Dosyası

| Download |

Şifre: saglamindir / 12345

PowerPoint 2016 Nedir?

Bugünlerde PowerPoint 2016 indir, sunumlarınızın daha gösterişli görünmesine yardımcı olmak için muhteşem arka planlara sahip özel temalara sahip. Bu temalar, şirketinizin veya markanızın özünü yakalayan tasarımlar oluşturmanız için size güçlü bir temel sağlar. Ayrıca her temanın yüksek kaliteli resimler içermesi nedeniyle daha gerçekçi hissettiriyorlar. Arka planı değiştirerek veya fotoğrafı tamamen silerek, sunumunuza daha uygun hale getirmek için bir temayı değiştirebilirsiniz. Alternatif olarak, yeni bir başlangıç ​​yapmak istiyorsanız, herhangi bir değişiklik yapmadan önce temanın bir kopyasını oluşturarak hızlı bir şekilde orijinal düzene geri dönebilirsiniz.

Artık PowerPoint’teki sunumlarınıza tek tıklamayla animasyonlar ekleyebilirsiniz. Bu animasyonlar, yeni temaya, stile ve hareketli arka planlara uyacak şekilde yapıldıkları için doğal bir şekilde bir arada akıyor. Ayrıca, slayt gösterisinin tamamının animasyonlu olmasını istemiyorsanız, yalnızca belirli nesnelere hareket efektleri ekleme seçeneğiniz de vardır.

powerpoint 2016 ücretsiz indir

Daha fazla gör: Office 365

Office tema renkleri, slayt düzenleri arasında geçiş yaparken bile sununuzdaki arka plan resmini veya rengini otomatik olarak eşleştirerek renk tutarlılığını korur.

Sununuzun konusuna uygun bir şablon kullanabilir veya özel üstbilgi ve altbilgiler içerecek şekilde kendi özgün tasarımınızı oluşturabilirsiniz. İnternette binlerce tasarım mevcut.

Temel Özellikler PowerPoint 2016

Hedef kitleniz için görsel olarak çekici ve etkileyici sunumlar hazırlamak için mükemmel bir araç olan PowerPoint 2016 indir ile tanışın. PowerPoint 2016, deneyim düzeyiniz ne olursa olsun sunumlarınızın muhteşem görünmesine yardımcı olacak tonlarca özelliğe sahiptir. Güçlü bir mesaj iletmeye çalışan herkes için PowerPoint 2016’yı vazgeçilmez bir araç haline getiren temel özelliklerden bazılarını inceleyelim:

 • Sezgisel arayüz: Kullanıcı dostu arayüzü ile PowerPoint 2016 indir ‘nın kullanımı her düzeydeki kişi için kolaydır. İyi bilinen şerit düzeni ve erişilebilir araçlar sayesinde, ideal sunumunuzu oluşturmak için daha fazla, özellik aramak için daha az zaman harcayacaksınız.

 • Tasarım Fikirleri: Slayt tasarımınızı oluştururken sorun mu yaşıyorsunuz? PowerPoint 2016 Download’daki Tasarım Fikirleri özelliği size yardımcı olabilir. Sadece materyalinizi ekleyin ve PowerPoint size aralarından seçim yapabileceğiniz ustalıkla oluşturulmuş bir dizi düzen sunarak slaytlarınızın her zaman gösterişli ve iş gibi görünmesini garanti eder.

 • Morf Geçişi: İzleyicilerinizi bir maceraya çıkarmak için Morph Transition’ı kullanın. Bu aracın yardımıyla slaytlardaki öğeleri kolaylıkla taşıyabilir, izleyicileri çeken ve ilgilerini çeken yumuşak geçişler oluşturabilirsiniz.

 • Geliştirilmiş İşbirliği: PowerPoint 2016 indir ‘nın birlikte yazma özellikleri işbirliğini her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Yakınınızda veya dünyanın diğer ucundaki birden fazla kullanıcının aynı sunum üzerinde aynı anda çalışabilmesi sayesinde işbirliği her zamankinden daha etkili hale geldi.

powerpoint 2016 download

Daha fazla gör: KMSPico 
 • Akıllı Arama: PowerPoint 2016 indir ‘te bilgileri bırakmadan hızla aramanız mı gerekiyor? Akıllı Arama sizinle ilgilenecektir. Tek yapmanız gereken bir kelimeye veya ifadeye tıklamak ve PowerPoint, sunumunuzu kapsamlı bilgilerle geliştirmenize yardımcı olacak ilgili web içeriğini getirecektir.

 • Mürekkep Açıklamaları: Mürekkep Ek Açıklamalarını kullanarak sunumlarınıza benzersiz bir dokunuş verebilirsiniz. İster kalem ister dokunmatik ekranlı cihaz kullanıyor olun, slaytlarınıza çizimler, el yazısı yorumlar ve daha fazlasıyla hızlı bir şekilde açıklama ekleyebilirsiniz. Bu, sunumlarınızı gerçekten farklı kılacaktır.

 • Sunucu Görünümü: Sunucu Görünümü her zaman kusursuz bir sunum sunmanıza yardımcı olabilir. Bu araç, notlarınızı, gelecek slaytları ve izleyici yorumlarını tek bir ekranda görüntülemenize olanak tanırken. Izleyicilerinizin yalnızca slaytları görmesine olanak tanıyarak sorunsuz ve gösterişli bir sunum sağlar.

 • Gelişmiş Ses ve Video Desteği: PowerPoint 2016 indir ‘nın gelişmiş ses ve video dosyaları desteği sayesinde sunumlarınıza multimedyayı kolaylıkla dahil edebilirsiniz. PowerPoint 2016, video klipleri birleştirmek, slaytları anlatmak ve arka plan müziği eklemek için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlar.

 • Erişilebilirlik Özellikleri: PowerPoint 2016 Download ‘nın erişilebilirlik özellikleriyle sunumlarınızın tüm izleyiciler tarafından görüntülenebilir olmasını sağlayabilirsiniz. PowerPoint 2016, yerleşik erişilebilirlik denetleyicisi ve görüntülere alternatif metin ekleme araçlarıyla herkesin bilgilerinizle mümkün olan en geniş düzeyde etkileşimde bulunabilmesini sağlar.

 • Bulut Entegrasyonu: PowerPoint 2016 indir ‘nın bulut bağlantısı sayesinde sunumlarınızı istediğiniz yerden kolayca paylaşabilir ve sunumlarınıza erişebilirsiniz. Nerede olursanız olun sunumlarınıza OneDrive, SharePoint veya diğer bulut depolama hizmetlerini kullanarak her zaman erişebilirsiniz.

Daha fazla gör: Microsoft Excel 2016

Sistem Gereksinimleri PowerPoint 2016

 • İşletim Sistemi: Windows 7 Service Pack 1, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2 veya Windows Server 2016
 • İşlemci: SSE2 talimat setine sahip 1 GHz veya daha hızlı x86 veya x64 bit işlemci
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Sabit Disk Alanı: 3 GB kullanılabilir disk alanı
 • Ekran: 1280×768 ekran çözünürlüğü
 • Grafikler: Grafik donanım hızlandırması DirectX 10 grafik kartı gerektirir

PowerPoint 2016 Yükleme Talimatları

 • Öncelikle PowerPoint 2016’yı IDM kullanarak indirme linki aşağıda verilmiştir.
 • Windows Defender’ı kapatın
 • Dosyayı WinRAR kullanarak açın.

Step 1:

İndirdikten sonra kurulum dosyasını çıkartın.

İndirdikten sonra kurulum dosyasını çıkartın.

Step 2:

Yükleyiciyi başlatmak için kurulum dosyasını çalıştırın.

Yükleyiciyi başlatmak için kurulum dosyasını çalıştırın.

Step 3:

Tıklamak “Install Now

Tıklamak Install Now

Step 4:

Kurulum bitene kadar bekleyin.

Kurulum bitene kadar bekleyin.

Step 5:

Ardından Kapat’ı tıklayın

Ardından Kapat'ı tıklayın

Step 6:

PowerPoint’i yalnızca bir kez kullandıktan sonra kapatın.

PowerPoint'i yalnızca bir kez kullandıktan sonra kapatın.

Start Screen

Sonuç

Gösterişli ve ilgi çekici sunumlar hazırlamak için başvuracağınız araç PowerPoint’tir. Kullanıcı dostu düzeni, son teknoloji özellikleri ve sorunsuz işbirliği seçenekleri sayesinde PowerPoint 2016 indir. Izleyicileriniz için ilgi çekici, eğitici ve ilham verici sunumlar oluşturma olanağı sağlar.

Deneyim düzeyiniz ne olursa olsun, PowerPoint fikirlerinizi hayata geçirmek için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlar. Tasarımcı, Dönüşüm Geçişi, gerçek zamanlı işbirliği ve bulut bağlantısı gibi çok sayıda özellikle birlikte PowerPoint 2016 Free Download ‘nın hayran kalacağı kesin.

Yorum yapın