Total Video Converter indir Saglamindir [2024]

Total Video Converter indir bir video dönüştürücü ve düzenleme yazılımıdır, dolayısıyla her iki işlevi de sunar. Total Video Converter ile hemen hemen her video formatını herhangi bir zorluk veya sorun yaşamadan dönüştürün. Bu yazımızda saglamindir size bu yazılımın nasıl indirilip kurulacağı hakkında tüm detayları anlatacaktır.

Total Video Converter Nedir?

Total Video Converter indir, EffectMatrix tarafından medya dosyalarını bir formattan diğerine değiştirebilen güçlü bir işlevsellik yazılımıdır. İlk başta bu program, sıradan kullanıcıların video ve ses dönüştürmesini kolaylaştırmak için oluşturuldu. Total Video Converter Key ın hala üstünlüğünü koruduğu yerdir. Bu yazılımın kullanıcı arayüzü (UI), herhangi bir deneyimi olmayan kişilerin bile karmaşık birimlerden dönüşümleri birkaç tıklamayla kolayca gerçekleştirebileceği şekilde tasarlanmıştır. Bu, müzik kitaplıklarını iPod’larının desteklediği bir formata dönüştürmek isteyen kullanıcıların memnuniyetle karşıladığı bir özelliktir. Bunun tersine ve bu alandaki çoğu yazılım için benzersiz olan Total Video Converter geliştiriliyor ve Windows 10‘un en son sürümlerine uyacak şekilde tamamen güncellendi.

total video converter serial key

Daha fazla gör: 4K Video Downloader 

Bana göre Total Video Converter indir ın en büyük dezavantajlarından biri arayüzü. Bu aşağılık olarak adlandırılabilir ve arayüz büyük ilerleme kaydetmiş olsa da, hala tüm Windows ME döneminin dışında görünüyor. Bu bir anlaşma bozucu mu? Muhtemelen değil. Ne yazık ki kullanımı pek uygun değil, ancak göz alıcı renklere ve talihsiz tasarım çözümlerine alıştığınızda her işlevi bulabilirsiniz. Burada nadiren özel bir eylem bulamazsınız ve bir noktada araçlar, pencereler, iletişim kutuları, ayarlar vb. gibi farklı bölümlerle tanışacaksınız.

Download Bağlantı Total Video Converter saglamindir

| Download

File Size: 15-MB

Şifre: saglamindir / 12345

Ana Özellikler Total Video Converter Full

 • Geniş Format Desteği: Total Video Converter Key harika bir video/ses formatı dönüştürme işlevine sahiptir. Desteklediği dönüşüm MP4, AVI, MKV, MOV, MP3, WAV ve daha birçok popüler formatı içerir.
 • Toplu Dönüştürme: Kullanıcılar bu özellik sayesinde dosyaları toplu olarak dönüştürebilir, bu da harcanan çabanın ve zamanın azalmasına neden olur.
 • Özelleştirilebilir Çıkış Ayarları: Müşteriler, ihtiyaçlarına göre video codec’i, çözünürlük, çözünürlük ve bit hızı gibi çıkış ayarlarını değiştirebilecek.
 • Video Düzenleme Araçları: Total Video Converter indir’a göre temel video düzenleme araçları dahildir, bu araçlar kullanıcıların video dönüştürmeden önce kesme, kırpma ve efekt ekleme işlemlerini gerçekleştirmesine olanak tanır.
 • Hızlı Dönüşüm Hızı: Yazılım, en iyi sonuçları hızla elde eden yüksek performanslı dönüştürme algoritmaları nedeniyle şu anda kullanılan en hızlı dönüştürme araçlarından biridir.
 • Mobil Cihaz Desteği: Total Video Converter Full indir, popüler mobil cihazlara yönelik profiller içerir ve kullanıcıların bu ön ayarları otomatik olarak uygulamasına olanak tanır. Bu, kullanıcıların video dosyalarını akıllı telefonlarda ve tabletlerde oynatmak için zahmetsizce dönüştürebilecekleri anlamına gelir.
 • DVD Yazma: Program ayrıca, menüler ve bölümler için seçeneklerle birlikte kullanıcıların videoları doğrudan DVD’ye yazmalarını sağlama yeteneğine de sahiptir.
 • Basit Kullanıcı Arayüzü: Program, bebeklerin videoları kısa sürede dönüştürmesine olanak tanıyan, kullanımı basit bir teknoloji içerir.
 • Çevrimiçi Video İndirme: Total Video Converter indir ayrıca YouTube gibi ünlü çevrimiçi video paylaşım hizmetlerinden video indirilmesine olanak tanır, böylece platformda bulunan videolar dönüştürülebilir ve çevrimdışı görüntüleme için kaydedilebilir.
 • Altyazı Desteği: Kullanıcılar videolarına altyazı ekleyebilir veya altyazıları video dosyalarından çıkarabilir.

Daha fazla gör: GOM Player

TVC’nin Kullanımı Nedir?

Pek çok kullanıcının inandığının aksine, Total Video Converter indir esas olarak bir ‘video dönüştürücü’ işlevi görürken, ekstra özellikler de bonus olarak sunulmaktadır. Bu doğrudan ve sürükleyip bırakma tekniğini kullanarak, çok çeşitli video ve ses formatlarından Apple gadget’ınıza veya herhangi bir oyun konsoluna dönüştürülecek dosyaları düzenleyebileceksiniz.

Neyse ki, bu medya oynatıcı AVI, FLV, WMV, 3GP, VOB ve MP4’ü içeren farklı dosya formatlarıyla çalışabilir ancak hepsi bu değil. Elbette cihazın en önemli özelliklerinden biri de .ssa gibi gömülü altyazı dosya formatlarını desteklemesi. Bu, dil engelinin ortadan kalkması konusunda endişelenmeme ve seçtiğiniz dilde altyazılı herhangi bir videoyu takip etme özgürlüğü verir.

Kesinlikle çok sayıda kabul edilebilir dosya formatı TVC’nin en büyük avantajlarından biridir. TVC, işini Format Factory gibi çapraz format oluşturucularla aynı düzeyde yapıyor; bekleyen tek şey bir adım önlem almak ve pazardaki konumunu oluşturmak için dosya formatı dönüştürmenin ötesine geçmek.

Daha fazla gör: Adobe Photoshop CS2

Artıları ve Eksiler Total Video Converter Key

Artıları
 • Çok çeşitli formatlar desteklenir
 • Videoları düzenlemeye yönelik özellikler
Eksiler
 • Arızalı kullanıcı arayüzü
 • Anlaşılmaz kontroller
 • Sık sık çöküyor

Total Video Converter Sistem Gereksinimleri

Windows:
 • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8 veya 10 (32 bit veya 64 bit)
 • İşlemci: 1GHz Intel/AMD işlemci veya daha hızlı.
 • RAM: 512MB RAM veya üzeri.
 • Sabit Disk Alanı: Kurulum için 100MB boş disk alanı.
 • Grafik Kartı: SVGA (800×600), 16 bit grafik kartı veya üzeri.
 • Diğer: DirectX 9.0 veya üzeri.
macOS:
 • İşletim Sistemi: macOS X 10.7 veya daha yenisi.
 • İşlemci: Intel tabanlı Mac bilgisayar
 • RAM: 512MB RAM veya üzeri.
 • Sabit Disk Alanı: Kurulum için 100MB boş sabit disk alanı

Daha fazla gör: Format Factory

Total Video Converter İndirme ve Yükleme Talimatları 

 • Öncelikle IDM kullanarak aşağıda verilen yazılımı indirin.
 • Windows Defender‘ı kapatın.
 • İndirdiğiniz dosyayı WinRAR kullanarak açın.
Step 1:

İndirilen dosyayı çıkartın.

total video converter

Step 2:

Kurulumu başlatmak için TVC kurulum dosyasını açın.

total video converter full

Step 3:

Tamam’ı tıklayın.

total video converter serial

Step 4:

Sonrakine tıkla.

total video converter registration key

Step 5:

Devam etmek için İleri’yi seçin.

total video converter türkçe

Step 6:

Programı Çalıştırmak için İleri’ye tıklayın.

download total video converter

Step 7:

İleri düğmesine tıklayın.

total video converter 3.71 serial key

Step 8:

İleri düğmesine tıklayın.

aiseesoft total video converter full

Step 9:

Yükle’yi tıklayın.

total video converter free download

Step 10:

Bitir’i tıklayın.

total video converter gratis

Sonuç

Total Video Converter indir çok amaçlı ve kullanıcı dostu bir video dönüştürme yazılımıdır. Çoklu format desteği, toplu ve özel çıktı ayarları ve dönüştürme hızı sayesinde. Değişen kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilir. Temel video düzenleme araçları, mobil cihaz desteği, DVD yazma kapasiteleri ve ayrıca. Internetten videoların kolay indirilmesiyle öne çıkan bu program oldukça kullanışlı ve kullanışlıdır. Basit arayüzü sadece yeşil ellerin değil uzmanların da ilgisini çekiyor. Sistem ihtiyaçları açısından Total Video Converte genellikle hem Windows hem de MacOS işletim sistemlerinde çalışmaya olanak sağlar. Özetlemek gerekirse, Total Video Converter, tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek video dönüştürme uygulamaları arayan kullanıcılar için hala güvenilir bir seçenektir.

Yorum yapın