Sony VEGAS Pro v21 indir saglamindir

Sony VEGAS Pro indir, kullanıcıyı rahat bir çalışma ortamına davet eden, tipik videoları heyecan verici hale ve daha fazla renge dönüştüren, pek çok efekt ve gelişmiş özelliklere sahip, sanatsal alanlarda kullanılan teknik bir yazılımdır.

Peki bu kadar popüler olana sahip olmak nasıl mümkün olabilir? Bu tür yazılımları ve indirme ve yükleme adımlarını anlamak için lütfen aşağıdaki Saglamindir makalesine göz atın.

Sony VEGAS Pro Nedir?

VEGAS Pro Programı profesyonel bir video düzenleme yazılımıdır. Ceramically, Sony VEGAS Pro indir olarak adlandırıldı ve 2016 yılında MAGIX tarafından satın alındı. DVD’ler ve Blu-ray’ler de dahil olmak üzere çeşitli dijital video ürünleri oluşturmak için kullanılabilecek bir dizi video düzenleme aracıyla donatılmıştır. Düzenleme paketi, güçlü performans yetenekleri nedeniyle oldukça etkilidir.

Sony VEGAS Pro indir, zengin video kalitesi çeşitliliği ile çeşitli video düzenleme ve film düzenleme işlemlerini yapan ve dünya çapında incelemeleri ve kullanımı giderek artan bir yazılım haline gelen bir yazılımdır.

download sony vegas pro

Daha fazla gör: Adobe Flash Player 

Sony VEGAS Profesyonel yazılımı, kullanıcılara benzersiz olay örgüsüne sahip videolar oluşturmak için kullanabilecekleri birçok sanatsal teknoloji sunar. Üstelik çeşitli formatlarda çıktı alabilmesinin yanı sıra akıllı grafikleri de yönetebilir, bu nedenle birçok insan için gerçek bir arkadaş olduğunu kanıtlamıştır.

Download Bağlantı Sony VEGAS Pro 21 Full

| Download

Dosya Boyutu: 890-MB

Şifre: 123 / saglamindir

Sony VEGAS Pro’nun Özellikleri

Herkes İçin Sihir Düzenleme:
 • Sony VEGAS Pro indir, profesyonel bir editör gibi videolarda yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanıza olanak tanır! Kullanımı kolay arayüzü ve sürükleyip bırakma düzenlemesi ile yeni başlayanlar için harikadır. Klipleri kırpmak, müzik ve efekt eklemek çocuk oyuncağı. Ancak sadeliğine aldanmayın! VEGAS Pro’nun özünde ileri düzey kullanıcılar için özellikler bulunmaktadır.
Çok sayıda efekt:
 • Videolarınızı aksiyon filmlerine veya komik komedilere dönüştürdüğünüzü hayal edin. VEGAS Pro, vizyonunuzu hayata geçirecek yüzlerce özel efekt, geçiş ve filtreye sahiptir. Ağır çekimde muhteşemlik mi istiyorsunuz? Anladım. Süslü metin animasyonları mı? Emin ol!
Bir Süperstar Gibi Ses Çıkarın:
 • Harika videolar harika sesleri hak eder. Sony VEGAS Pro indir birinci sınıf ses düzenleme araçları sunar. Kristal netliğinde seslendirmeler kaydedebilir, arka plan müziği ekleyebilir ve hatta şık bir his için ses seviyelerini ayarlayabilirsiniz.
Profesyonel Düzey Avantajları:
 • Ekstra güce ihtiyaç duyanlar için VEGAS Pro, video sabitleme (titreyen çekimlere elveda deyin!), hareket izleme (nesneleri takip eden başlıklar ekleyin!) ve renk derecelendirme (çarpıcı bir görünüm için renklere ince ayar yapma) gibi gelişmiş özellikler sunar.
Büyük Düşünün, Daha Büyük Yaratın:
 • Sony VEGAS Pro indir, büyük ekranlarda ortaya çıkan içerik oluşturmak için mükemmel olan yüksek çözünürlüklü videolarla çalışmanıza olanak tanır. Ayrıca, çok kanallı düzenleme olanağı sunar; böylece karmaşık ve ilgi çekici projeler için videoları, görüntüleri ve ses parçalarını katmanlandırabilirsiniz.

Daha fazla gör: Adobe Photoshop 2024

Sony VEGAS Pro ‘daki Yenilikler

 • AI Wiz: Sihirli bir düzenleme asistanı hayal edin! Sony VEGAS Pro Full artık metinden otomatik olarak seslendirme oluşturabilen, anında altyazı oluşturabilen ve hatta siyah beyaz videoları renklendirebilen şık yapay zeka araçlarına sahip. Ayrıca, daha kolay düzenleme için çekiminizdeki nesneleri ayırmanıza yardımcı olabilir; akıllara durgunluk veren bir özellik!
 • Pürüzsüzden Daha Pürüzsüz: Titrek görüntüler mi? Sorun değil! VEGAS Pro’nun yeni stabilizasyon araçları titrek kliplerinizi ipeksi pürüzsüz başyapıtlara dönüştürebilir.
 • Bölünmüş Ekran Eğlencesi: İki şeyi aynı anda mı göstermek istiyorsunuz? VEGAS Pro, yeni bölünmüş ekran düzenleme özelliğiyle yanınızda. Tepki videoları veya şeyleri yan yana karşılaştırmak için mükemmeldir.
 • Süslü Geçişler: Sahneler arasında sıkıcı geçişler mi var? Sony VEGAS Pro Full indir, videonuzun daha doğal akışını sağlamak ve ekstra yetenek katmak için bazı yeni harika görünümlü geçişler ekledi.
 • Daha Fazla Efekt, Daha Eğlence: Oynamak için daha da fazla özel efekt ve filtre eklediler. Klasik silmelerden çılgın çarpıtmalara kadar her videoya renk katacak bir şeyler var.

Daha fazla gör: SolidWorks 2023

Sony VEGAS Pro Sistem Gereksinimleri

Minimum sistem gereksinimleri:
 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)
 • İşlemci: Intel Core i5 2,5 GHz veya eşdeğeri (4 çekirdekli işlemci veya 4K için daha iyisi önerilir)
 • RAM: 8 GB RAM (16 GB önerilir; 4K için 32 GB veya daha fazlası önerilir)
 • Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 veya daha iyisi (veya AMD eşdeğeri)
 • Sabit Disk Alanı: Program kurulumu için 1,5 GB sabit disk alanı
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)
 • İşlemci: Intel Core i7 3,0 GHz veya eşdeğeri
 • RAM: 16 GB RAM (4K için 32 GB veya daha fazlası önerilir)
 • Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1660 veya daha iyisi (veya AMD eşdeğeri)
 • Sabit Sürücü Alanı: Program kurulumu için 1,5 GB sabit disk alanına sahip, optimum performans için SSD önerilir

Sony VEGAS Pro ‘yu İndirme ve Yükleme Talimatı

 • Aşağıda verilen IDM bağlantısını kullanarak “VEGAS Pro”nü indirin.
 • “Windows Defender”ı Kapatın
 • dosyayı WinRAR kullanarak açın,
 • Kurulum Dosyasını Çıkarın.
 • Kurulumu Çalıştırmak için Çift Tıklayın.
Step 1:

İndirdikten sonra Dosyayı açın.

sony vegas pro

Step 2:

VESAG Pro Formunun Çıkarılması İşleniyor.

sony vegas pro full

Step 3:

Dil Seçin.

sony vegas pro full indir

Step 4:

Dili seçtikten sonra “Kabul Et ve Yükle”yi tıklayın.

sony vegas pro indir full

Step 5:

Tüm adımlar yüklenirken Birkaç Dakika bekleyin.

sony vegas pro torrent

Step 6:

VEGAS Pro Başarıyla Kuruldu, “Son”a tıklayın.

sony vegas pro free

Step 7:

Şimdi Arayüze Bakın.

sony vegas pro free download

Sonuç

Yani Sony VEGAS Pro indir size bu güzellikleri zaten sunabiliyor. Videoları düzenleyebilir, çarpıcı efektler ekleyebilir, hatta bazı fütüristik yapay zeka araçlarına sahip olabilirsiniz. Ama bu sana yakışmıyor mu?

Tek bir klibi kırpmak için bir program arıyorsanız VEGAS Pro 21 sizin için çok karmaşık olabilir. Makalemin düzenlenmesi için para ödememe gerek yok çünkü temel düzenlemeleri yapabilecek ücretsiz araçlar mevcut.

Yine de profesyonel YouTube videoları hazırlamak veya okulunuzda veya iş yerinizde etkileyici sunumlar hazırlamak için yazılım arıyorsanız Sony VEGAS Pro indir benim tercihimdir. Sanki bilgisayarınızdaki bir film stüdyosu parmaklarınızın ucunda ve multimilyon dolarlık bir bütçeyle sınırlı değilsiniz.

Biraz öğrenme süreci olabilir ama neyse ki internette başlamanıza yardımcı olacak çok sayıda eğitim var. Ve tahmin et ne oldu? İşlere alıştığınızda, üreteceğiniz videoların türü karşısında hayrete düşeceksiniz!

Yorum yapın