Proteus indir v8.17 Saglamindir [2024]

Proteus yazılımı mühendislik öğrencilerine kesinlikle yabancı değildir. Saglamindir, aşağıdaki bölümde Proteus indir 8.17’ü indirme ve yükleme sürecinde size yol gösterecektir. Bu yazımızda sağlam indir, bu oyunun nasıl indirilip kurulacağı hakkında tüm detayları anlatacak.

Proteus Nedir?

Proteus Technologies tarafından Proteus indir Design Suite adlı bir yazılım programı oluşturuldu. Etkileşimli elektronik tasarım ortamının (IDE) yardımıyla hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde analog ve dijital devreler oluşturulabilir ve bunların çalışmaları sahada veya laboratuvarda test edilebilir.

Proteus Download ile kullanıcılar görme, duyma, dokunma ve işitme duyularını kullanarak her şeyle etkileşime geçebiliyor. Buna sanal gerçeklik ortamları, sensörler, gömülü sistemler ve robotik gibi karmaşık ekipmanlar, analog devreler ve altyapı ve yapıların bilgi modellemesi dahildir. Proteus, geliştirme sürecinin erken aşamalarında test riskini azaltır ve mühendislerin tasarımların prototiplerini daha üretilmeden önce hızlı bir şekilde oluşturmasına olanak tanıyarak, döngünün sonlarında modifikasyonları dahil ederken zaman çizelgesini kısaltır.

proteus download

Daha fazla gör: HD Sentinel indir 

John Jameson, 1988’de DOS için PC-B olarak bilinen Proteus indir ‘un ilk yinelemesini yazdı. Kısa süre sonra Schematic Capture desteklendi ve 1990–1991’de bir Windows bağlantı noktası vardı. (Hipoteori). 1996 yılı civarında mikrodenetleyici simülasyonu da aramıza katılınca karma mod simülasyonu da katıldı!

Proteus’un 2. Versiyonu 2002’nin başlarında piyasaya sürüldü ve ücretsiz olarak sunulan ilk versiyondu. Sürüm 3 oldukça geride kaldı, ancak Nisan 2009’da Proteus V4’ü piyasaya çıkarana kadar bir duraklama vardı. Kullanıcı arayüzü çerçevesi olarak Qt’yi kullanmaya başlayan ve PSoC1 ve PSoC3 için (tam olarak hatırlayamıyorum) araç desteği sunan Proteus V5 aileler önemli bir teknolojik değişime işaret ediyordu.

Download Bağlantı Proteus indir v8.17

Download |

File Size: 447-MB

Şifre: saglamindir / 12345

Proteus’un Özellikleri

Proteus indir ‘un olağanüstü özellikleri, onu önceki versiyonlardan ve diğer uygulamalardan ayırıyor ve teknik yazılım pazarında yaygın popülerliğine ve kullanımına yol açıyor.

Sürücü simülasyon yetenekleri

Proteus Download, mikrokontrolör sürücülerinin (elektronik devre kartlarının oluşturulması) çoğunluğunu kesin, anlaşılır ve kullanıcı dostu bir şekilde kopyalama yeteneğiyle öne çıkıyor. Ayrıca, basit mikroçip olay bağlantısı ekranının nasıl yapıldığı üzerinde tam kontrole sahipsiniz.

Nesneler ve ayarlar nasıl seçilir

Bir öğeyi seçmenin ve yapılandırmanın benzersiz özelliği, diğer nesnelerle kolay ve esnek yakın bağlantılara izin veren parametreleridir.

Netlist dosyasına aktar

Proteus indir ‘u diğer özelliklerinden ayıran en dikkat çekici avantajı, sevilen ve verimli baskılı devre üretim yazılımlarıyla uyumluluğu ve erişilebilirliğidir. Şematik diyagram çeşitli şekillerde güncellenebilir.

Devrenin bileşen istatistik dosyasını dışa aktarın

Proteus bu görevi hızlı, ustaca ve çeşitli şekillerde yerine getirebilir.

Proteus'un Özellikleri

Daha fazla gör: Office 365

IŞİD’in diğer özellikleri

Çok sayıda başka aracı entegre eden bu aracın yardımıyla, çok sayıda elektriği ve binlerce bileşeni yöneterek daha profesyonel bir tasarım gerçekleştirebilirsiniz.

Yapısal tasarım

 • Bu, kullanıcıların kendi kararlarını vermelerine yardımcı olmak için kullanabilecekleri bir araç olarak faydalıdır.

Bileşenleri manuel olarak numaralandırma yeteneği

 • Bu otomasyon özelliği sayesinde zamandan ve emekten tasarruf edilir.

Vahşi doğada kendinizi güvende tutun! Devre kartlarınızı tasarlamak ve düzenlemek için basit ve kolay bir yaklaşım PCB Yerleşim modülüdür. Bu araçla, 16 seviyeye kadar düzlük oluşturabilirsiniz, bu da sizi bugün mevcut olan çoğu ürünün boyut sınırlamaları dahilinde tutacaktır. Ortak tasarım yönergeleri de dahil olmak üzere tonlarca özellik içerir ve şematik yakalama verilerinden bağlantı bilgilerini otomatik olarak hesaplar, böylece her şeyi bir araya getirirken hata olmaz! Gerektiğinde kutuları işaretleyin veya işaretlerini kaldırın!

Proteus’ta Yenilikler Neler?

Ekip çalışması ve proje yönetimi için tek adresli platformunuz Proteus indir ‘tan selamlar! Projelerinizi her zamankinden daha etkili ve kolay bir şekilde yönetecek harika yeni araçlar geliştirmek için çok çaba harcıyoruz. Yenilikler aşağıdaki gibidir:

 1. Özelleştirilebilir Kontrol Panelleri: Dağınık kullanıcı arayüzlerine veda edin! Yeni yapılandırılabilir kontrol panellerimiz çalışma alanınızı istediğiniz şekilde ayarlamanıza olanak tanır. Böylece sizin için en önemli bilgileri anında görüntüleyebilir, görevler, takvimler. Ilerleme izleyiciler ve daha fazlası için widget’lar ekleyebilirsiniz.

 2. Gelişmiş Görev Bağımlılıkları: Bir projenin başarılı olması için görev bağımlılıklarının izlenmesi gerekir. İşler arasındaki bağımlılıklar artık kolaylıkla kurulabilir ve görselleştirilebilir; böylece hiçbir şeyin gözden kaçırılmaması ve her şeyin programa uygun kalması sağlanır.
 3. Gelişmiş Dosya Yönetimi: Proteus dosya yönetimi artık eskisinden daha kusursuz. Dosyaları kolaylıkla yüklemenize, düzenlemenize ve paylaşmanıza olanak tanıyan, yeniden tasarlanan dosya yönetim sistemimiz sayesinde ekibinizle çalışmak artık daha kolay.

 4. Geliştirilmiş Zaman Takibi: Vakit nakit olduğu için hassas zaman işleyişinin değerinin farkındayız. Gelişmiş zaman takibi özelliklerimizle, etkinliklere harcadığınız saatleri hızlı bir şekilde kaydedebilir. Uretkenlik modellerini inceleyebilir ve iş akışınızı kolaylaştırmak için bilinçli kararlar alabilirsiniz.

 5. Entegre İletişim Araçları: Projelerin başarılı olması için iyi iletişim şarttır. Bu nedenle doğrudan Proteus indir ‘a ek iletişim seçenekleri ekledik. Artık video konferans ve anlık sohbet gibi araçlar sayesinde platformdan hiç ayrılmadan ekibinizle gerçek zamanlı olarak birlikte çalışabilirsiniz.

 6. Mobil Uygulama Geliştirmeleri: Yoldayken görevlerinizi yönetmek için yeniden tasarlanan mobil uygulamamızı kullanın. Nerede olursanız olun üretken olmanıza yardımcı olmak için yeni özellikler ve gelişmiş performans ekledik.
 7. Sağlam Raporlama: Güçlü raporlama yeteneklerimizle projelerinizle ilgili daha önce hiç olmadığı kadar içgörü elde edin. Paydaşları bilgilendirmek ve projeleri yolunda tutmak için ilerlemeyi izleyin, darboğazları belirleyin ve özelleştirilebilir raporlar oluşturun.

Daha fazla gör: PowerPoint 2016

Sistem Gereksinimleri Proteus

32 bit Windows için:

 • İşletim sistemi: Windows 7 Ultimate, Professional, Home Premium; Windows XP (SP2 veya üzeri); Windows Vista’da (SP1).
 • RAM: 2 GB
 • CPU: Intel Pentium 4 veya AMD Athlon Çift Çekirdekli; Intel Pentium 4 veya AMD Athlon Çift Çekirdekli.
 • Sürücü: 1 GB ücretsiz.
 • Web tarayıcısı: Windows Internet Explorer 7.0.
 • Çözünürlük: 1024 x 768.

64 bit Windows için:

 • İşletim sistemi: Windows 7 Ultimate, Professional, Home Premium; Windows XP Professional x64 Sürümü (SP2); Windows Vista(SP1).
 • RAM: 2 GB.
 • CPU: AMD Athlon 64 veya Opteron SSE2 teknolojisi; Intel EM64T ve SSE2 teknolojisini destekleyen Intel Pentium 4 veya Xeon.
 • Boş disk alanı: 1,5 GB.
 • Tarayıcı: Explorer 7.0.
 • Çözünürlük: 1024×768.

Proteus’u yüklemek için talimatlar

 • Öncelikle IDM kullanarak yazılımı indirme linki aşağıda verilmiştir.
 • Windows Defender‘ı Kapatın.
 • Dosyayı WinRAR kullanarak açın.

Step 1:

İndirdikten sonra lütfen dosyayı açın.

proteus

Step 2:

Kurulum dosyasını açın.

Kurulum dosyasını açın.

Step 3:

İleri’yi seçin.

İleri'yi seçin.

Step 4:

İleri’ye tıklayarak devam edin.

İleri'ye tıklayarak devam edin.

Step 5:

Proteus indir yazılımının yüklenmesini birkaç dakika bekledikten sonra Son’a tıklayın.

Proteus yazılımının yüklenmesini birkaç dakika bekledikten sonra Son'a tıklayın.

Step 6:

İndirilen klasörde bulunan Libraries_Arduino_Proteus klasörüne gidin.

İndirilen klasörde bulunan Libraries_Arduino_Proteus klasörüne gidin.

Step 7:

Bu klasördeki her dosyayı seçmek için Ctrl + A’ya tıklayın. Bu dosyaları kopyalamak için Ctrl + C tuşlarına basın.

Bu klasördeki her dosyayı seçmek için Ctrl + A'ya tıklayın. Bu dosyaları kopyalamak için Ctrl + C tuşlarına basın.

Step 8:

Aşağıda daire bulunan kırmızı karede gösterilen yolu kullanarak C sürücüsündeki LIBRARY klasörünü bulun. Yukarıda kopyalanan dosyalar daha sonra beyaz alana sağ tıklayıp. Yapıştır’ı seçerek (veya Ctrl + V tuşlarına basarak) buraya yapıştırılabilir.

veya Ctrl + V tuşlarına basarak

Step 9:

Masaüstünde Proteus simgesine sağ tıklayın ve Özellikler’i seçin.

Masaüstünde Proteus simgesine sağ tıklayın ve Özellikler'i seçin.

Step 10:

Uyumluluk etiketini seçtikten sonra “Bu programı yönetici olarak çalıştır” etiketli kutuyu işaretleyin. Bundan sonra Uygula -> Tamam’ı tıklayın.

Bundan sonra Uygula - Tamam'ı tıklayın.

Step 11:

Her şey bittikten sonra Proteus Full Crack yazılımını kullanabilirsiniz.

Her şey bittikten sonra Proteus Full Crack yazılımını kullanabilirsiniz.

Sonuç

İşbirliği ve proje yönetimi söz konusu olduğunda Proteus indir en iyi arkadaşınızdır. Proteus, sağlam özellikleri ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde her büyüklükteki projeyi etkin bir şekilde planlayabilir, organize edebilir ve yürütebilir. Proteus Download, gelişmiş görev bağımlılıkları, gelişmiş dosya yönetimi. Ozelleştirilebilir kontrol panelleri ve entegre iletişim araçları da dahil olmak üzere başarılı olmanız için ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikleri sağlar. Yanınızdayken Proteus görevleri güvenle üstlenebilir, rotanızdan sapmadan ekibinizle birlikte hiçbir sorun yaşamadan çalışabilirsiniz. Proteus ile proje yönetimi sorunlarına son verin ve daha verimli iş akışlarına merhaba!

Yorum yapın