HD Sentinel indir Saglamindir [2024]

Hard Disk Sentinel indir (HD Sentinel), HDD/SSD sürücüsü için bir donanım izleme yazılımı aracıdır. Amaç, sabit disk sürücüsü yazılımının çeşitli yüzeylerinde ortaya çıkan kusurları tespit etmek, yeniden oluşturmak ve düzeltmek, SSD ve HDD sağlığı, performans düşüşü ve arıza konusunda uyarı almaktır. Bu yazımızda saglamindir size bu yazılımın nasıl indirilip kurulacağı hakkında tüm detayları anlatacaktır.

HD Sentinel Nedir?

HD Sentinel indir, kullanımı kolay, kullanımı basit ve hatta sisteminizin HDD ve SSD sürücülerinin verimini etkili bir şekilde izlemenizi sağlayan ek hizmet özellikleriyle birlikte gelen bir yazılımdır. Bu programın gerçekten tasarlanmış olması çeşitli işletim sistemleriyle çalışabilmelidir. Sonuç olarak, kullanıcıların cihazlarının disk yönetimine dikkat etmeleri için daha fazla araç indirmeleri, yüklemeleri ve satın almaları zorunlu değildir. Sürekli izleme sağlamayan HWMonitor, Disk Health Monitor ve HDD Health’in kullanıldığı durumun aksine, bu gelişmiş aracı kullanırken başlangıç ​​aşamasındaki olası herhangi bir sorun anında tespit edilecektir.

hard disk sentinel free download

Daha fazla gör: MS Project 2010

HD Sentinel’in en son sürümü, bilgisayar sisteminin yerel işletim sistemini çalıştırarak büyük ölçüde geliştirildi. Bu, çeviri arka planda gerçekleşeceğinden diğer görevlerinizi çeviri işlemini durdurmadan gerçekleştirebileceğiniz anlamına gelir. Oldukça basit bir arayüze sahip olan ünitede, kendi kendini izleme, farkındalık ve raporlama ilkesini getiren S.M.ART motor teknolojisi kullanılmaktadır. Bunu yaparak Aktarım/erişim hızı aracı, verilerin gerçek zamanlı olarak hareket etme hızını izleyebilir.

Download Bağlantı Hard Disk Sentinel saglamindir

| Download

File Size: 35-MB

Şifre: saglamindir / 12345

Ana Özellikler Hard Disk Sentinel Key

 • Kapsamlı Disk İzleme: Bu uygulama, sıcaklık kontrolü, S.M.A.R.T. cihazınızın durumu da dahil olmak üzere çoklu kayıt yoluyla bir veritabanı oluşturur. olası sorunları çok erken bir aşamada tanımak için özellikleri, performans düşüşlerini ve hataları.
 • Gerçek Zamanlı Disk Sağlığı Analizi: Yazılımla sürücülerinizin sağlık durumu ve performansı sürekli olarak izlenir, gerçek zamanlı olarak sürekli veri sağlanır ve veri kaybını önlemek için zamanında yanıt verilir.
 • Uyarılar ve Bildirimler: Sizi yüksek sıcaklık, bozuk sektörlerin tükenmesi ve zamanında arızalar gibi önemli sorunlara karşı e-posta veya pop-up’larla uyarır ve karşılığında anında yanıt vermenizi sağlar.
 • Disk Karşılaştırması: Bir kişinin sabit disk kullanımını ölçmek ve ulaşılabilir endüstri standartlarına göre tam iyileşme noktasını belirlemek için yerleşik kıyaslama araçları vardır.
 • Disk Yüzey Testi: Araç, hem mantıksal hem de fiziksel testleri çalıştırmanıza olanak tanır; yalnızca ikincisi, herhangi bir veri kaybı yaşamadan önce bozuk sektörleri belirleme amacına sahiptir.

Daha fazla gör: Proteus v8.17 

Yenilikler HD Sentinel

Bu özellik, veri kaybına yol açması muhtemel disk arızasını önlemek için depolama cihazlarını izleme, tanımlama ve onarma şansı sağlar. HDD, SSD, SSHD (hibrit) sürücüler, NVMe SSD’ler, RAID dizileri, harici RAID kutuları, endüstriyel (mikro SD) kartlar, NAS sürücüler ve sabit disklerle çalışır. Sürüm 6’da Hızlı Onarım, Cihaza Özel Bilgiler ve S.M.A.R.T. Uygulama alanlarını genişletecek uzantılar eklendi.

Artıları ve Eksiler HD Sentinel 

Artıları
 • Birkaç sabit diski barındırır
 • Temel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir
 • Sürekli denetim sağlar
 • Sorunların anında tanımlanmasını sağlar
Eksiler
 • Ücretsiz sürümde daha az özellik bulunur.
 • Virüsleri tanımlayamıyor.

Daha fazla gör: Microsoft PowerPoint 2010 

HD Sentinel Sistem Gereksinimleri

Minimum Gereksinimler:
 • İşletim Sistemi: Windows 2000 veya üzeri, Linux (Wine kullanılarak), DOS.
 • CPU: Intel Pentium eşdeğeri veya uyumlu CPU.
 • RAM: En az 64 megabayt (MB)
 • Sabit Disk: Bellekte 50 MB boş alan.
Önerilen Gereksinimler:
 • İşletim Sistemi: XP veya Windows ve sonraki sürümler
 • CPU: Intel Pentium 3 veya üzeri.
 • RAM: 128 MB ve üzeri.
 • Sabit Disk: 50 MB boş disk alanı.

Hard Disk Sentinel İndirme ve Yükleme Talimatları 

 • Öncelikle IDM kullanarak aşağıda verilen yazılımı indirin.
 • Windows Defender‘ı kapatın.
 • İndirdiğiniz dosyayı WinRAR kullanarak açın.
Step 1:

İndirilen dosyayı çıkartın.

hard disk sentinel

Step 2:

Kurulum dosyasını çalıştırın.

hard disk sentinel full

Step 3:

Devam etmek için İleri’ye tıklayın.

hd sentinel full

Step 4:

“Kabul Ediyorum” kutusunu işaretleyin ve devam etmek için “İleri”ye tıklayın.

hd sentinel indir

Step 5:

Programı çalıştırmak için İleri’ye tıklayın.

hd sentinel download

Step 6:

Sonrakine tıkla.

hard disk sentinel indir

Step 7:

Sonrakine tıkla.

hard disk sentinel download

Step 8:

Devam etmek için yükle’yi tıklayın.

hard disk sentinel nedir

Step 9:

Aşağıda gösterildiği gibi kutunun işaretini kaldırın ve Son’a tıklayın.

hard disk sentinel full indir

Sonuç

HD Sentinel, sabit disk sürücüleri (HDD’ler) ve katı hal sürücüleri (SSD’ler). Tarafından güvenilir veri çıkışının sürdürülmesi için güçlü bir araç görevi görür. Her yönüyle sunulan özellik paketi, proaktif bakım yapabilme ve böylece veri kaybını ve donanım. Arızalarını önleyebilme yoluyla kullanıcıyı mevcut üretim sağlığının zirvesinde olacak bir konuma getirir. Dikkatlice seçilmiş prognostik testleri, çok sayıda teşhis seçeneğini ve özet uyarıları içeren HD Sentinel indir. Kullanıcıların sürücülerin ömrünü uzatmasına ve aynı. Zamanda kritik verileri en hızlı ve en verimli şekilde. Kaydederek kesintisiz iş akışını garanti etmesine olanak tanır. Teknoloji geliştirme burada bitmediği için Hard Disk Sentinel, depolama güvenilirliği ve veri bütünlüğü arayışında güçlü bir araç olmalıdır.

Yorum yapın