Grand Theft Auto 3 Türkçe Yama saglamindir [2024]

Rockstar Games, DMA Design tarafından oluşturulan aksiyon-macera video oyunu GTA 3 indir ‘ü yayınladı. Grand Theft Auto III ‘te üçüncü şahıs perspektifli aksiyon ve macera oynanışı yer alıyor. Oyunda ilerlemek için oyuncuların önceden belirlenmiş hedeflere sahip doğrusal senaryolardan oluşan görevleri tamamlamaları gerekir. Bazı görevler oyuncuların ek talimatlar veya etkinlikler beklemesini gerektirdiğinden, aynı anda birden fazla aktif görevin yürütülmesi mümkündür. Oyuncular, oyunun açık ortamına sınırsız erişime sahip olmanın yanı sıra isteğe bağlı yan görevleri de gerçekleştirebilirler. Liberty City’yi üç ilçe oluşturur: Portland, Staunton Island ve Shoreside Vale. Konu geliştikçe oyuncular adalara erişebilir. Bu yazımızda saglamindir, bu oyunun nasıl indirilip kurulacağı hakkında tüm detayları anlatacak.

Grand Theft Auto 3 Nedir?

Muhteşem bir açık dünya aksiyon macera PC oyunu GTA 3 Indir ‘tür. Bu oyun New York City’de bulunan uydurma bir Liberty City’de geçiyor. Bu oyun aslında Claude’u ayrıldıktan sonra takip ediyor ve onu hemen çete, yolsuzluk ve suç ortamlarına sürüklüyor.

GTA 3 Türkçe Yama dünyası yürüyerek veya otomobille keşfedilebilir ve PC oyunu genellikle üçüncü şahıs olarak oynanır. Oyuncular, oyunun açık dünya düzeni sayesinde Liberty City’nin üç adasını da keşfedebilecekler. GTA 3 ‘e yönelik geliştirme çabalarının çoğu, Grand Theft Auto serisinin en iyi bilinen bileşenlerinden bazılarının ilk kez tamamen 3 boyutlu bir ortama getirilmesini içeriyor.

gta 3

Daha fazla gör: GTA Vice City

Rockstar North’un Grand Theft Auto serisinin üçüncü oyununa GTA 3 indir adı veriliyor. Macera oyunu New York’ta meydana gelen gerçek suçlara, yolsuzluklara ve çete savaşlarına dayanıyor. Hikaye, oyuncuların oyun boyunca tamamlaması gereken çeşitli görevlerle ilerliyor.

Uydurma Liberty City şehrinde, yeraltı suç dünyasına karışan eski kız arkadaşından intikam almak isteyen bir adam olan Claude karakterini üstleneceksiniz. Oyunun açık dünya tasarımı sayesinde Liberty City’nin üç adasını özgürce keşfedebilirsiniz ve üçüncü şahıs bakış açısı, çevrenize daha yakından bakmanıza olanak tanır.

Download Bağlantı GTA 3 Sağlam indir

| Download

File Size: 1-GB

Türkçe Yama

| Download |

GTA 3’te Kaç Görev Var?

GTA 3 indir ‘te ilerlemek için birçok hedefi ve görevi tamamlamanız gerekiyor. Bazı görevler için güncellemeleri, daha fazla talimatı veya ön koşulların yerine getirilmesini beklemeniz gerekir. Sonuç olarak, kendinizi aynı anda birden fazla görevle uğraşırken bulabilirsiniz. Daha fazla alana erişmek ve daha fazla karakterle etkileşime geçmek için yan görevleri tamamlayabilir veya oyunun açık dünyasını keşfedebilirsiniz.

Oyunda Shoreside Vale, Staunton Island ve Portland ilçelerini geçmeniz gerekiyor. Karakteriniz Claude tamamen lokomotiftir, yani oyunun herhangi bir anında koşabilir, zıplayabilir, gezinebilir, araba kullanabilir ve savaşa girebilir. Oyunda herhangi bir sebep olmadan, karşı çeteden biriyle ya da bir siville, herhangi bir kişiyle anında dövüşebiliyorsunuz.

gta 3 hileleri

Daha fazla gör: GTA 6

Silah kullanırken otomatik nişan alma ayarını kullandığınızda hayatta kalma şansınız artar. Kendini güvende tutmak için diğer iki strateji, sağlık malzemeleri ve vücut zırhı kullanmaktır. Mermi alma, hasar verme ve sağlığı iyileştirme yetenekleri var. Oyun mağlup ettiğinizi veya “boşa harcadığınızı” kabul etmeden önce, kalan vuruşlarınızın sayısı size bildirilecektir.

Yıldız tek oyunculu oyun

Hem yeni hem de deneyimli oyuncular, GTA 3 indir ‘ün küçük, sıradan bir oyun olarak keyfini çıkaracaklar. Çağdaş bilgisayarların büyük çoğunluğuyla geriye dönük olarak uyumludur. Görevler oyun geneline dağılmış olduğundan oyunun ilkeleri de kolayca anlaşılır. Oyunun özgür evreninden yararlanmanın diğer iki yöntemi ise yan görevleri bitirmek ve küçük suçlar işlemek. Sonuç olarak oyun içi paranız artacak ve daha fazla teçhizat ve silah satın almanıza olanak tanıyacak.

Daha fazla gör: PUBG

GTA 3’ün Özellikleri

Grand Theft Auto III (GTA 3) evreninden selamlar! Bu eğitim, oyun deneyimi seviyeniz ne olursa olsun, bu oyunu zamansız bir klasik haline getiren büyüleyici yönlerden bazılarını size gösterecek.

Açık Dünya Oynanışı:

GTA 3 indir’ün geniş açık dünyası en çekici özelliklerinden biridir. Uçsuz bucaksız Liberty City şehri, oyuncuların kendi boş zamanlarında keşfetmelerine, burada gizli gizemleri bulmalarına, yan görevleri üstlenmelerine veya genel olarak kargaşa yaratmalarına açıktır.

Sürükleyici Hikaye:

GTA 3 Türkçe Yama, New York toplumunun hayali bir versiyonunda geçiyor ve yozlaşmış ve suçlu bir toplumda intikam peşinde koşan sessiz bir kahraman olan Claude’un hikayesini anlatıyor. Sürükleyici hikayede çok sayıda aksiyon dolu görev, şaşırtıcı dönüşler ve sevimli karakterler yer alıyor.

Araç Çeşitliliği:

Oyuncular GTA 3 indir ‘te şık spor arabalardan sağlam kamyonlara kadar çok çeşitli araçların kontrolünü ele geçirebilir ve bunları şehrin her yerinde kullanabilirler. İster sokaklarda gezinmek, ister hızlı kovalamacalara katılmak isteyin, her tür oyuna uygun bir oyun var.

Dinamik Görevler:

Oyuncular oyun boyunca çeşitli oyun tarzlarına uygun çeşitli görevlerle karşılaşacaklar. Liberty City’de sokaklarda yarışmak, yerel mafyaya teslimat yapmak veya cesur soygunlar gerçekleştirmek gibi her zaman heyecan verici bir şeyler oluyor.

Sağlam Savaş Sistemi:

Grand Theft Auto III ‘teki dinamik savaş sistemi, oyuncuların hızlı tempolu silahlı çatışmalara, fiziksel savaşlara ve araç savaşlarına katılmasına olanak tanıyor. Görevleri etkili bir şekilde tamamlamak ve Liberty City’nin tehlikeli sokaklarında hayatta kalmak için uzman bir savaşçı olmak gerekir.

gta 3 türkçe yama

Daha fazla gör: GTA 5

Gizli Paskalya Yumurtaları:

Her iyi açık dünya oyunu gibi GTA 3 indir de sırlarla ve bulunmayı bekleyen Paskalya yumurtalarıyla dolu. Cesur oyuncular için, komik imalardan popüler kültür figürlerine ve esrarengiz gizli noktalara kadar her zaman keşfedilecek yeni bir şeyler vardır.

Radyo istasyonları:

Her zevke uygun çok çeşitli müzik türleri sunan GTA 3’ün sürükleyici radyo istasyonları, oyunun en tanınabilir unsurları arasındadır. Şehirde dolaşırken hip-hop, rock veya klasik olsun tercih ettiğiniz müzik istasyonunu dinleyebilirsiniz.

Özelleştirme Seçenekleri:

GTA 3 indir, serideki daha yeni oyunlar kadar olmasa da, oyunculara hala bir miktar kişiselleştirilebilirlik sağlıyor. Claude’un kıyafetini değiştirmekten, boya işleri eklemeye ve araçları iyileştirmeye kadar oyun deneyiminizi kişiselleştirmek için çeşitli seçenekler vardır.

Tekrar Değeri:

GTA 3 indir, geniş açık ortamı, çeşitli görevleri ve gizli gizemleri nedeniyle oyunculara sayısız tekrar fırsatı sunuyor. Amacınız oyunu tamamlamak mı yoksa sadece şehri keşfederek eğlenmek mi olduğuna bakılmaksızın, oyuna her girdiğinizde ortaya çıkaracak yeni bir şey bulursunuz.

Zamansız İtiraz:

GTA 3 indir, 20 yıldan fazla bir süre önce piyasaya sürülmesine rağmen büyüleyici konusu, unutulmaz karakterleri ve sürükleyici oynanışı nedeniyle hâlâ bir klasik olarak kabul ediliyor. Liberty City, ister uzun süredir hayranı olun, ister ilk seferiniz olsun, onu keşfetmeniz için sizi bekliyor.

Daha fazla gör: GTA SAN Andreas

GTA 3 Oynanışı

Açık Dünya Keşfi:

Fırsatlar ve tehlikelerle dolu hareketli, cesur bir şehir olan Liberty City’nin geniş kentsel manzarasını keşfedin.

Hikaye Görevleri:

Suç yeraltı dünyasının tuzağına düşen Claude’un yolculuğunu deneyimleyin. Claude sessiz bir kahramandır. Kolay işlerden zorlu soygunlara kadar çeşitli karakterlere yönelik çeşitli görevleri tamamlayın.

Yan Aktiviteler:

Ekstra para kazanmak ve ödüllerin kilidini açmak için ana hikayeye ara verin ve taksi kullanmak, yangınlarla mücadele etmek, ambulansları kurtarmak ve daha fazlası dahil çeşitli yan görevlere katılın.

Aranan Seviye Sistemi:

Liberty City sürekli polis gözetimi altındadır, bu yüzden ne yaptığınıza dikkat edin. Suç işlerseniz dikkat çekersiniz ve polisler sizi giderek daha fazla takip eder.

Silahlar ve Taşıtlar:

Tabancalardan roketatarlara kadar kendinize çok sayıda silah edinin ve çok çeşitli otomobillerin, motosikletlerin, teknelerin ve hatta helikopterlerin kontrolünü elinize alın.

Saldırılar ve Zorluklar:

Riskli araç akrobasi hareketleri yapmanızı gerektiren akrobasi sıçramaları veya belirli bir süre içinde belirlenen öldürme kotalarını karşılamanız gereken saldırılar gibi isteğe bağlı görevlerde cesaretinizi deneyin.

gta 3 download pc

Daha fazla gör: GTA 4

Gizli Paketler ve Sırlar:

Oyun alanına dağılmış Paskalya yumurtalarını ve sırları keşfedin ya da paha biçilmez hazinelerin bulunduğu gizli paketleri bulmak için Liberty City’nin her köşesini keşfedin.

Çeteler ve Gruplar:

Hepsi şehrin farklı bölgeleri üzerinde hakimiyet kurmaya çalışan çeşitli suç grupları ve sokak çetelerinden oluşan karmaşık koalisyonlar ve çatışmalar ağı boyunca manevra yapın.

Radyo istasyonları:

Kendinizi 2001 senaryosuna tamamen kaptırmak için müzik çalan. Talk show yapan ve reklam yayınlayan çok çeşitli radyo istasyonları arasından seçim yapın.

Korumalı Alan Özgürlüğü:

GTA 3, ister hikayeyi takip etmeyi, ister kargaşa yaratmayı, ister şehri kendi hızınızda keşfetmeyi tercih edin. Istediğiniz gibi oynama konusunda size eşsiz bir özgürlük sunuyor.

GTA 3 Sistem Gereksinimleri

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® 2000/XP
 • İşlemci: Pentium III® 450 MHz CPU
 • Bellek: 96 MB RAM
 • Grafik: 16 MB Doğrudan 3D Ekran Kartı
 • Depolama: 500 MB sıkıştırılmamış boş sabit disk alanı

Tavsiye edilen:

 • İşlemci: 700 MHz CPU
 • Bellek: 128 MB RAM
 • Ekran Kartı: 32 MB Direct3D Ekran Kartı

GTA 3’ü İndirme ve Yükleme Talimatı

 • Öncelikle Windows Defender’ı Kapatın.
 • GTA 3’ü IDM kullanarak indirin.
 • Aşağıdaki İndirme seçeneğini seçtiğinizde bir sonraki indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.
 • Beş saniye bekledikten sonra “indir” butonuna tıklayın. İndirme işleminin başlamasına izin verin, ardından tamamlanmasını sabırla bekleyin.
 • Grand Theft Auto III indirme işlemi tamamlandıktan sonra.zip dosyasına sağ tıklayın ve “Grand Theft Auto III.zip’e Çıkart”. Seçeneğini seçin (7-Zip‘in kurulu olduğundan emin olun; buradan indirilebilir).
 • Grand Theft Auto III klasörünü açın, çift tıklayın; exe dosyası çalışmaya başlayacaktır.
 • Oyunu oynarken eğlenin! Oyunu yönetici modunda başlatmayı unutmayın. Eksik DLL sorunlarıyla karşılaşırsanız Redist veya _CommonRedist klasöründe bulunan tüm programları yükleyin.

Ekran görüntüleri

gta 3 indir pc

gta 3 torrent

gta 3 pc

gta 3 download free

gta 3 pc indir

Sonuç

GTA 3 indir bir oyundan daha fazlasıdır; Liberty City’nin kalabalık caddelerinde yer alan sürükleyici bir dünya. GTA 3, büyüleyici konusu, çeşitli görevleri ve sınırsız keşif ve kargaşa seçenekleriyle oyuncuları organize suçun merkezine heyecan verici bir yolculuğa çıkarıyor. İster polislerden kaçıyor olun, ister riskli soygunlar gerçekleştiriyor olun. Ister çalıntı bir araçla trafikte yol alıyor olun, GTA 3 Türkçe Yama ‘te hiçbir zaman sıkıcı bir an yoktur. O halde bir koltuğa oturun, kargaşaya dalın ve Liberty City’nin beton ormanında hayatta kalmak için gerekenlere sahip olup olmadığınızı keşfedin.

Yorum yapın