GTA Vice City indir Full Türkçe Yama Pc

Video oyunları oynamaktan hoşlanıyorsanız ve sevilen GTA Vice City serisinin hayranıysanız mutlaka oynamalısınız. İlgi çekici bir olay örgüsüne ve iyi gelişmiş karakter psikolojisine sahip dramatik bir oyundur. GTA Vice City aracılığıyla.

Bu oyun hakkında daha fazlasını ve GTA Vice City Full HD Türkçe nasıl indirilip kurulacağını aşağıdaki Sağlamdır yazımızdan öğrenebilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin!

GTA Vice City Nedir?

On bir kişiyi öldürmekten hapis cezasına çarptırılan bir suçlu olan baş kahraman Tommy Vercetti, oyuncuyu 1986’ya götüren Grand Theft Auto Vice City video oyunundaki oyuncunun avatarıdır. Liberty City’yi kontrol eden mafya lideri Sonny Forelli , Tommy’nin yardımcısı. Forelli, Tommy’nin konumunu tehlikeye atabileceğinden korktuğu için Tommy’yi hapse attırır.

Tommy’ye, serbest bırakıldıktan sonra Sonny tarafından GTA Vice City indir ‘ye gitmesi ve uyuşturucu satması görevi verildi. Ancak bir anlaşma sırasında Tommy esrarengiz bir üçüncü şahıs tarafından saldırıya uğradı ve bu kişi daha sonra narkotiklerini ve parasını alıp kaçtı.

gta vice city indir

Daha fazla gör: GTA 6

Tommy, GTA Vice City indir ‘deki uyuşturucu ticareti sırasında para ve uyuşturucu kaybetti ve kendisi de saldırıya uğradı. Öfkelenen Patron Sonny Forelli, Tommy’ye bu esrarengiz düşmanları bulup yok etme ve çalınan uyuşturucuları ve parayı geri getirme emrini verdi.

Azmi ve olağanüstü dövüş becerileriyle Tommy amacına başarıyla ulaştı. Bundan sonra Tommy’nin başarılarının haberi GTA Vice City’ye yayıldı ve bu onun uyuşturucularının geniş çapta dağıtımına ve yeraltı dünyasının suç hiyerarşisinin tepesine yükselmesine yol açtı.

Tommy’nin gücü toplumdaki herkes tarafından iyi biliniyor, bu yüzden kimse onun yoluna çıkmaya cesaret edemiyor. Tommy, uyuşturucu ticaretinin hızla genişleyip büyük bir sektöre dönüşmesiyle büyük bir güç ve zenginlik kazandı.

Tommy, GTA Vice City indir ‘nin uyuşturucu ticaretinin büyük bir kısmına Sonny Forelli’nin izni olmadan hakim olduktan sonra büyük bir nüfuz kazandı. Ancak Sonny bu bilgi karşısında aldatıldığını hissetti ve tüm yardakçılarını Tommy’yi cezalandırması için GTA Vice City’ye gönderdi.

gta vice city hileleri

Daha fazla gör: GTA 5

Tommy, varlığını ve otoritesini savunabilmek için Sonny Forelli ile ölümüne bir mücadeleye girmek zorunda kaldı. Tommy, bu savaşta Sonny’nin ordusunu yenmek için sahip olduğu her dövüş becerisini kullandı ve sonunda kolaylıkla galip geldi.

Sonny ve paralı askerlerine karşı kazandığı zaferin ardından Tommy, GTA Vice City’nin yeraltı dünyasında öne çıktı. Rakip çetelerle yaşadığı çatışmalarda yetenekli ve kararlı bir savaşçı olduğunu kanıtlayarak yeraltı dünyasının hayranlığını kazandı.

Download Bağlantı GTA Vice City Türkçe Yama

| Download |

File Size: 1-GB

GTA Vice City’nin Konusu

Vic Vance’in yetişkinliğinin ilk yıllarında ve yetiştirilme döneminde alıştığı suç çevrelerinin dışında düzenli bir hayat yaşama çabaları hikayenin ana temasını oluşturuyor. Annesinin cenazesine katılmak için eve döndüğünde, hızla annesinin eski hayatına çekilir ve bu, geçmişi hakkında bildiğinden çok daha fazlasını ortaya çıkarır. Vic’in ailesine bakmak ve bir zamanlar sahip oldukları eski malikaneyi restore etmekle görevli eski bir gangster olan Marty Jay Williams’ın gözüne takılır.

GTA Vice City Türkçe Yama metropolünün ilk kez Grand Theft Auto III için bağımsız bir metropol olarak hayal edildiği 1980’lerin başı, oyunun ortamı için ilham kaynağı oldu. Şehir, Miami ve Florida çevresindeki bölgeler etrafında modellenmiştir. Tüm önemli yer işaretlerinin konumlarını gösteren harita, gerçek dünyadaki Miami’den bariz bir sapmadır; gerçek hayatta, gerçek yer işaretleri bazen küçük ve birbirinden uzaktır, bu da onları tanımlamayı zorlaştırır.

Oyun, piyasaya sürülmesinin ardından eleştirel övgülerle karşılandı ve GameSpot’tan Yılın Oyunu ve IGN’den en iyi PlayStation 2 ve PlayStation oyunu için 10. Yıldönümü Ödülü gibi çok sayıda ödül kazandı. Genel olarak 2. sırada.

gta vice city türkçe yama

Daha fazla gör: GTA SAN Andreas

29 Haziran 2004’te piyasaya sürülen oyunun Windows sürümü, çok oyunculu seçeneğinin bulunmaması dışında her yönüyle PlayStation 2 sürümüyle aynıdır. Oyun içi menü aracılığıyla bağlantı noktasına GeForce 3 ve 4 MX grafik kartları için uyumluluk da eklendi. Herhangi bir platformda performansı en üst düzeye çıkarmak zor olacağından Rockstar Games, oyunun gerektirdiği işletim sistemiyle donanım ve yazılım uyumsuzlukları nedeniyle GTA Vice City Stories’i PC’ye taşımamaya karar verdi.

GTA Vice City Türkçe Yama Stories, 13 Nisan 2008’de Xbox Live Arcade aracılığıyla Xbox 360 için yayınlandı. Oyunun bu sürümü çevrimiçi çok oyunculu oyunu içeriyordu, ancak resmi olarak piyasaya sürülmesinden bir gün önce internette bir PC sürümünün bulunabileceğine dair söylentiler vardı.

Haziran 2009, orijinal oyunun çıkışından beş yıl sonrasına denk gelen PC sürümünün çıkış tarihidir. Windows XP’de DirectX 9.0c’yi çalıştıracaktır.

BBFC, kullanıcıların fahişelerle sanal ilişkiye girmesine olanak tanıyan bir özellik nedeniyle Birleşik Krallık’taki PC için GTA Vice City’yi sınıflandırmayı reddetti (aşağıya bakın).

Dan Houser, RockstarGames ‘da yayınlanan bir röportajda “uzun gecikmeleri” Xbox 360 ve PlayStation 3 geliştirme döngüleri arasındaki ana ayrımlardan biri olarak sıraladı. “360 bizi zorladı, çok kısa bir geliştirme döngümüz var ve biz sadece daha fazla zaman istiyoruz.” dedi.

vice city

Rockstar, 1 Nisan 2006’da, bir dizi klasik oyununun derhal geçerli olmak üzere PlayStation Network mağazasından ve Xbox Live Marketplace’ten indirilebileceğini duyurdu. 2007 yılında bu hizmetler “Grand Theft Auto III” ve “Grand Theft Auto: Vice City”yi sunmaya başladı.

GTA Vice City oyuncuları için önemli bilgiler

Herhangi bir oyunu oynamaya başlamadan önce aşağıdakileri bilmeli ve anlamalısınız:

1: GTA Vice City oyununun oynanışı

Bu oyun, oyuncuların istedikleri eylemi özgürce gerçekleştirmelerine olanak tanıyan çok çeşitli bir oynanışa sahiptir. Konu hakkında daha fazla bilgi edinmek, çeteler arasındaki savaşlara katılmak veya GTA Vice City Türkçe Yama ‘deki yeraltı yaşamını keşfetmek istiyorsanız, deneyimleyeceğiniz olay örgüsüne göre oynamayı seçebilirsiniz.

GTA Vice City oyununun oynanışı

Esneklikten hoşlanıyorsanız ve GTA Vice City’nin muazzam ve büyüleyici şehrinin her santimini keşfetmek istiyorsanız ücretsiz oyun modu idealdir. Asi bir doğanız varsa polisleri takip etmek için yasayı bile ihlal edebilirsiniz, bu da heyecan verici aksiyon sahneleri ekleyecektir.

2: Görevleri Tamamla

Oyunda görevler yalnızca hikayeyi bitirmek isteyen oyuncular tarafından kabul edilmektedir. Toplamda altmış büyük ve küçük görev vardır ve oyuncu, her birini tamamlayarak gangster dünyasında para ve prestij kazanır. Görevlerin zorluk derecesi, ihtiyaç duyulan minimum oyuncu sayısına göre kademeli olarak artacak ve herkes için dramatik ve heyecan verici bir deneyim sağlayacak.

Görevleri Tamamla

3: Oyundaki hangi karakterlerin olduğunu belirleyin.

Oyunun kahramanı, cinayetten suçlu bulunup hapse atılan bir suçlu olan “Tommy Vercetti”dir; bu, Tommy’nin otoritesine meydan okumasından korkan işvereni Sonny’yi çok üzer. senin idaren. Ancak Tommy’nin Vice City’ye geri dönüp bu tehlikeli yeraltı dünyasında önemli bir oyuncu olarak kendini kanıtlamaya başlamasıyla Sonny’nin en kötü kabusu gerçek oldu.

Oyundaki hangi karakterlerin olduğunu belirleyin.

Daha fazla gör: GTA 4

Tommy, genişleyen Liberty City şehrinde “Sonny Forelli” adlı zorlu bir mafya lordu için çalışıyor.

Sonny Forelli

“Cortez”, düzenli görünümüne ve hükümetle birliğine rağmen aslında mafyadan gelen rüşvetle gasp edilmiş bir albaydır. Tommy daha sonra çok önemli, özel bilgileri elde etmek için onu satın aldı.

Cortez

Tommy’nin kıdemsiz çocuğu olan “Lance”, Tommy’ye ihanet etti ve Tommy’nin Sonny’ye ödediği paranın sahte olduğunu ortaya çıkararak Tommy ve Sonny’nin çeteleri arasında büyük bir çatışma başlattı.

Lance

4: Oyunda kullanılan silahlar

Oyunda makineli tüfekler, tabancalar, el bombası fırlatıcıları ve roketatarlar gibi ateşli silahlardan bıçaklar, kılıçlar ve beyzbol sopaları gibi yakın dövüş silahlarına kadar çok çeşitli silah türleri vardır. Oyuncular, karakterlerine silah donatmak için kodları kullanabilir, bunları mağazadan satın alabilir, görevleri tamamlayarak ödül olarak alabilir veya ihtiyaç duydukları silahları bulmak için yayıncının kurduğu mağazaları ziyaret edebilir.

Oyunda kullanılan silahlar

5: Oyun sahnesi

Gökdelenler, hareketli barlar, büyük bir polis merkezi ve inanılmaz derecede gelişmiş bir toplu taşıma sistemi ile Vice City, inanılmaz derecede güzel ve muhteşem bir okyanus şehridir. Kırmızı ışıkta durma, doğru şeritte kalma, birisi aracı durdurduğunda durmaya hazırlıklı olma gibi trafik güvenliği düzenlemeleri bölge halkı tarafından yakından takip ediliyor.

Oyun sahnesi

GTA Vice City Sistem Gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Microsoft® Windows® 2000/XP veya üzeri.
 • İşlemci: Minimum 800 MHz Intel Pentium III / 800 MHz AMD Athlon / 1,2 GHz Intel Celeron / 1,2 GHz AMD Duron.
 • Bellek: 128 MB veya daha fazla.
 • Grafik kartı: Minimum kapasite 32 MB ve DirectX 9.0’ı (“GeForce” veya daha iyisi) desteklemelidir.
 • DirectX Sürümü: Microsoft DirectX® sürüm 9.0.
 • Sabit disk kapasitesi: 915 MB.
 • Ses kartı: DirectX 9.0’ı destekler.

GTA Vice City Kurulum Talimatları

 • Window Defender’ı Kapat.
 • GTA Vice City’yi “IDM” kullanarak bilgisayarınıza indirmek için bu makaledeki bağlantıya tıklayın.
 • İndirilen dosyaya tıklayın ve “Yükle”yi seçin.
 • Kurulumdan sonra dosyayı “WinRAR” kullanarak açın.

Step 1:

“Gta-vice-city-HD” dosyasını açın.

Gta-vice-city-HD

Step 2:

İki kez “İleri”ye tıklayın -> Kurulum işlemini başlatmak için “Yükle”ye çift tıklayın.

İki kez “İleri”ye tıklayın - Kurulum işlemini başlatmak için “Yükle”ye çift tıklayın.

Step 3:

“Son”a tıklayın.

“Son”a tıklayın.

Start Menu

Sonuç

Onlarca yıldır oyuncuları büyüleyen zamansız bir başyapıt GTA Vice City indir PC ‘dir. Büyüleyici konusu, canlı ortamı ve yürek hoplatan aksiyonuyla neden hala her yaştan oyuncunun favorisi olduğunu anlamak mümkün.

Eklektik bir film müziği ve tanınabilir karakterlerle tamamlanan oyunun nostaljik 80’ler ambiyansı. Oyuncuları her fırsatta olasılıklar ve tehlikelerle dolu dinamik bir dünyaya götürüyor. İster neon ışıklı sokaklarda gösterişli bir spor aracı sürüyor olun, ister rakip çetelerle şiddetli çatışmalara giriyor olun. Ister suç hiyerarşisinde yukarılara çıkmak için heyecan verici görevler üstleniyor olun. GTA Vice City, aksiyon ve eğlence söz konusu olduğunda asla hayal kırıklığına uğratmaz.

Ayrıca oyunun açık evreni, sonsuz keşif ve keşfetmeyi kolaylaştırarak her oyun zamanının farklı bir deneyim olmasını garanti eder. Vice City’nin canlı sokaklarından güneşin öptüğü plajlara ve geniş banliyölere kadar her şey keşfedilecek ve deneyimlenecek yeni şeyler.

Yorum yapın