Fortnite Battle Royale indir Saglamindir [2024]

Fortnite indir, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı oyun modlarına sahip dev bir çevrimiçi oyun alanı gibidir. En popüler olanı, sizin ve diğer 99 oyuncunun ayakta kalan son kişi olmak için savaştığı Battle Royale’dir. Büyük bir haritaya paraşütle atlayacak, silahlar ve teçhizatlar alacak ve korunmak için kaleler inşa edeceksiniz. En havalı kısmı ise hemen hemen her şeyi yıkıp malzemeleri merdivenler, duvarlar ve hatta dev kaleler inşa etmek için kullanabilmenizdir!.

Canavarlarla savaşmak veya kendi çılgın oyun dünyalarınızı yaratmak için arkadaşlarınızla takım kurabileceğiniz başka modlar da var. En iyi kısım? Fortnite’ı oynamak tamamen ücretsizdir! Bu yazımızda Saglamindir sizlere bu Oyun hakkında tüm detayları anlatacaktır.

Fortnite Oyunu Nedir?

Fortnite indir, oyuncuların hiçbir ücret ödemeden oynayabileceği bir platform oyunudur. Bu oyunların merkezinde, büyük bir harita üzerinde 99’dan fazla oyuncu arasında tek başına veya takım halinde yapılan savaşların yer aldığı bir hayatta kalma deneyimi kutusu bulunur. İniş gerçekleşir gerçekleşmez, silahlar için yoğun bir kovalamaca başlar ve ana bölgenin başlangıç ​​alanının bir parçası olurken ne olursa olsun gerekli şeyler yapılır.

fortnite

Daha fazla gör: The Witcher 3: Wild Hunt 

Fortnite Battle Royale, yalnızca dünya gençleri arasında popüler bir oyun olmakla kalmıyor. Aynı zamanda çekici ve büyüleyici tasarımlarının yanı sıra sayısız işbirlikleriyle de her yaştan ve milletten oyuncuyu kendine bağlıyor.

Download Bağlantı Fortnite Saglamindir 

| Download |

Şifre: saglamindir / 12345

Özellikleri Fortnite Oyununun

Fortnite indir Pc, heyecan verici modlarına ek olarak eğlenceyi artırmak ve oyunu daha keyifli hale getirmek için tonlarca parlak fikir sunuyor. İşte kısa bir özet:

 • Battle Royale: Gerçekten de bu, diğer oyuncularla – yüze kadar – ayakta kalan son oyuncunun kazandığı mücadeleyi konu alan son derece popüler moddur. Aksi takdirde, etrafta koşmak, silah aramak, daha fazlasını yağmalamak ve rakiplerinizi elmasa çevirmek için kaleler inşa etmek zorunda kalacaksınız!
 • Bina: Bina mekaniği, Fortnite indir ‘ı gerçekten farklı kılan unsurdur. Özetle, yok ettiğiniz bu malzemeleri yalnızca merdiven, duvar inşa etmek ve gökdelenler yapmak için kullanmanız yeterli.
 • Takım Oluşturma: Mark, başka bir fikrin var mı? “Fortnite” Süreci, Battle Royale veya diğer PvE modlarında arkadaşlarınıza katılmanıza ve düşmanları yok etmenize olanak tanır; burada birlikte ortak hedefe ulaşırsınız veya bu hedefe ulaşırsınız.
 • Sürekli Değişim: Kesintisiz gelişim, Fortnite dünyasının en büyük yönlerinden biridir, bu nedenle her zaman yeni yerler, araçlar ve hatta oyun modları ortaya çıkıyor. Sürekli olarak yeni şeylerden büyülenmek; Devam ediyorum!

Fortnite Neden Bu Kadar Popüler?

Fortnite indir Pc bir oyundan çok daha fazlasını kültürel bir olguya dönüştürdü. Bu battle royale oyunu, oyunu arkadaşlarıyla etkileşimde bulunmak ve aynı zamanda oyunlarını yayınlamak için kullanan yetişkin oyuncuların beğenisini kazanan özelliklerin bir kombinasyonuna sahiptir. Geliştirici Epic Games ayrıca oyun içi etkinlik, sezon, silah, görünüm ve oyun moduyla oyunu her zaman heyecan verici hale getirme konusunda da başarılı.

Ayrıca Fortnite Battle Royale ‘ın popülaritesine yardımcı olan, ücretsiz oynanabilir modeli ve PC, Mac, Xbox, PlayStation, Nintendo Switch, iOS* ve Android gibi birçok platformda mevcut olmasıydı. Bu nedenle, çeşitli türden oyuncular onu oynamak için akın edecek. Sonunda, yapım mekaniği onu diğer battle royale oyunlarından farklılaştırıyor ve ek ustalık ve eğlence katmanına yol açıyor.

fortnite sistem gereksinimleri

Daha fazla gör: Batman: Arkham Knight 

Fortnite Oynanış

Bu oyunun tasarımı, battle royale konsepti açısından türün diğer oyunlarına çok benziyor. En fazla yaklaşık 100 serbest düşen kişi bir adaya çarpar ve ardından diğer serbest düşenlere karşı savunma için kendileri için gerekli olan ekipmanı aramaya başlar. Tedarik düşüşleri istenmeden ve zaman zaman öngörülemeyen yerlere yerleştirilecek ve rastgele silahlar ve eşyalar verilecek.

Eğer düşmanlara karşı 2 ila 4 oyuncuyla mücadele etmek istiyorsanız co-op modunu oynayabilirsiniz. Dövüşler sırasında, adada kurtarılan alan prensipte sürekli olarak küçülür ve böylece oyuncuların sayısı (savaşan ev sahipleri olan hayatta kalanlar) giderek artar ve oyuncuların karşılaşmaları süresiz olarak artar. Savaşların etrafındaki gizem bulutunu yoğunlaştırıyor ve onları heyecanlı ve dikkat çekici kılıyor. Dostum, hangi yolu seçerse seçsin, sadece mücadeleye bağlı kalmalı.

Oyuncuların duvarları, bariyerleri ve diğer yapıları neredeyse her türlü zarara karşı dikmelerini sağlayan inşaat unsuru. Bu özelliklere sahip olmayan diğer oyunları çok geride bırakıyor. Bunu yapabileceğiniz gibi, ateş hattındayken de siper bulabilir, hatta stratejik bir pozisyon alabilirsiniz. Dahası, saklanma yerlerine, samanlıkların arasında durmaya ve çöp bidonlarının arkasına saklanmaya ek olarak, oyuncular dışarı atlamayı veya kaçmayı da seçebilirler.

epic games fortnite

Fortnite ücretsiz mi?

Fortnite indir, Microsoft PC, Playstation 4, Xbox One ve Switch Nintendo’nun yanı sıra Apple serisindeki Android ve iOS gibi bazı cihazlar da dahil olmak üzere farklı platform ve sistemlere ücretsiz olarak indirilebilir.

Fortnite’ın üç oyun modu vardır:

 • Dünyayı Kurtarın: Dört oyuncuya kadar takımların zombi benzeri varlıklarla savaşmasını ve çeşitli görevleri tamamlamasını sağlayan premium bir mod olan en iyi oyun süresine sahip olmayı uman okuyucuları heyecanlandırın.
 • Battle Royale: Katılımın ücretsiz olduğu ve 100’e kadar oyuncunun herkesten daha uzun süre hayatta kalan tek kişi olmak için yarıştığı Battle royale oyunu.
 • Yaratıcı Mod: Hayal gücünüz kadar sınırsız yaratabileceğiniz bir sandbox oyunu. Kendinize ait bir dünya, platform seviyeleri ve hatta savaş alanları yaratabilirsiniz.

Bu oyun Epic Games başlatıcısı aracılığıyla kolayca oynanabilir. Epic Games’teki tüm oyunlara sahip olmak için ihtiyacınız olan şey, hesap bilgilerinizi ve başlatıcıyı bir araya getirirsiniz. Ayrıca, esasen Xbox Bulut Oyun Fortnite özelliklerini tanımak için olan Xbox Game Pass Başlatıcısı (Beta) aracılığıyla da erişilebilir. Bu da FT’nin platforma özel bir oyun olmadığını gösteriyor.

Her ne kadar Dünyayı Kurtar ve Yaratıcı modları belirli kitleleri hedef alsa da, kültürümüzün gerçekten bir parçası haline gelen şüphesiz Battle Royale modudur. Artık tüm dünyanın farklı bölgelerinden 350 milyondan fazla oyuncuya sahip. Bu mod ana moddur ve artık Fortnite indir ‘ın bir simgesi haline gelmiştir, üstelik neredeyse her sezon milyonlarca oyuncunun Battle Pass satın almasına neden olmuştur.

Fortnite bir Battle Royale mi?

Battle Royale, Fortnite indir’ın şu ana kadarki en öne çıkan oyun modudur ve hareket edebileceğiniz alanı sınırlayan. Küçülen harita üzerinde gerçekleşen uzun hayatta kalma ve silahlı çatışma savaşlarını birleştiren renkli bir üçüncü şahıs aksiyon nişancı oyunudur. Hepsi arasında ayakta kalan son kişi olmak için dövüş becerilerinizle saldıracaksınız.

Burada otomatik olarak ücretsiz bir savaş görevine dahil oluyorsunuz. Satın alınan mevcut paketlerden bazıları oyun deneyiminizi önemli ölçüde geliştirebilir ve Item Store’daki mağazadan daha fazla kozmetik ürüne sahip olacaksınız.

Battle Royale, belirli bir zaman diliminde süren birkaç turdan oluşur. Her sezonda oyunun hikayesini yeni bölümlerle anlatan yeni bir tema tanıtılıyor. Bunun yanı sıra iki tür içerik üretiyorlar: oyun güncellemeleri, yeni oyun öğeleri, özel görünümler vb. dahil.

Fortnite çocuklar için iyi mi?

Yaratıcı modda çocuklar şiddete maruz kalmak zorunda kalmayacak. Sonuç olarak oyun çocukların oynaması için güvenli olacaktır. Çocuklara yaratıcı potansiyellerini keşfetme fırsatı verir. Ancak normal maçlar sırasında bile korkunç görsel şiddet minimumda tutuluyor. Öte yandan geliştiriciler, Battle Royale ve Dünyayı Kurtar modlarının dövüş özellikleri ve açık sohbet özelliğinin genç demografiye uygun olmaması nedeniyle ebeveynlerine çocuklarının aktivitelerini izlemeye devam etmeleri için bir randevu vermişler. Yukarıda özetlenen iki spor yapma şekli, genç oyuncular için daha uygun olanlardır.

Daha fazla gör: The Sims 4

Fortnite Kaç GB

Fortnite indir artık bilgisayarınızda gerekli depolama alanını kullanmayacak ancak bu, hangi platformda oynadığınıza bağlı. İşte kısa bir özet:

 • PC oyuncuları için: Fortnite kurulumuna göre 26 GB civarında yer kaplıyor. Ve oraya birkaç HD film sığar.
 • Mobil cihazda oynatma (Android veya iPhone): Temel olarak dosya boyutu çok büyük değil ancak maksimum 2 ila 3 GB civarındadır. Çünkü grafikler PC veya konsollar kadar gelişmiş gelmiyor.
 • Konsol kovboyları (PS4, Xbox One): Fortnite kurulumu için yaklaşık olarak 18-19GB disk alanına sahip olmanız gerekmektedir. Benzer şekilde, PC sürümü için de aynı güncellemeler mevcut olacak. Ancak çoğu zaman biraz yer kaplayacaklar.

Artıları ve Eksileri Fortnite

Artıları
 • Çok sayıda platform tarafından destekleniyor
 • Farklı oyun modları
 • Sürekli değişen özellikler ve sorunlar
 • Oyunu kişiselleştirmek için oyun içi satın alımlar
Eksileri
 • Başlangıçta dik öğrenme eğrisi
 • Oyun içinde yapılan satın alımlar birikebilir.
 • Bağımlılık yapma potansiyeli var

Fortnite Sistem Gereksinimleri

Minimum:
 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit veya Mac OSX Sierra
 • İşlemci: Intel Core i3 2,4 GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Grafik Kartı: Intel HD 4000
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
Tavsiye edilen:
 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit veya Mac OSX High Sierra
 • İşlemci: Intel Core i5 2,8 GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GTX 660 veya AMD Radeon HD 7870 eşdeğeri DX11 GPU
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Fortnite’ı İndirme ve Yükleme Talimatı

 • IDM kullanarak “Fortnite” Oyununu İndir bağlantısı aşağıda verilmiştir.
 • “Windows Defender”ı Kapatın.
 • Oyunu Winrar veya 7zip kullanarak çıkartın.
 • “Fortnite Türkçe Yama” klasörünü açın, “Kurulum”a çift tıklayın ve kuruluma devam edin.
 • Paketi açılmış klasörün içindeki kurulum dosyasını çalıştırarak oyunu yükleyin.
 • Oyunun masaüstü kısayolunu kullanarak kurulum tamamlandıktan sonra oyunu başlatabilirsiniz.
 • Oyunda iyi eğlenceler!

fortnite download

Epic Games Fortnite’ı yükleyin

 • Fortnite’ı çalıştırmak için sistem gereksinimlerini kontrol edin.
 • Tarayıcınızı açın ve Epic Games Resmi Sitesine gidin.
 • Fortnite’ı bilgisayarınıza indirin
 • PC/Mac’i seçin
 • Epic Games Hesabı Oluştur
 • Epic Games Başlatıcısını yükleyin ve oturum açın
 • Windows seçeneğini seçin.
 • Fortnite’ı yükle
 • Açılan pencerede Kaydet’e tıklayın
 • Yükleyiciyi çalıştırın ve ekrandaki talimatları izleyin
 • Fortnite’ı başlatın ve oynamadan önce ayarları ziyaret edin
Step 1:

Fortnite’ı çalıştırmak için sistem gereksinimlerini kontrol edin.

fortnite indir pc

Step 2:

Tarayıcınızı açın ve Epic Games Resmi Sitesine gidin.

fortnite skins

Step 3:

Fortnite’ı bilgisayarınıza indirin

fortnite oyna

Step 4:

PC/Mac’i seçin

fortnite battle royale

Step 5:

Epic Games Hesabı Oluştur

fortnite kaç gb 2023

Step 6:

Epic Games Başlatıcısını yükleyin ve oturum açın

fortnite epic games

Step 7:

Windows seçeneğini seçin.

fortnite pc

Step 8:

Fortnite’ı yükle

fortnite kac gb

 

Step 10:

Açılan pencerede Kaydet’e tıklayın

fortnite gereksinimleri

Step 11:

Yükleyiciyi çalıştırın ve ekrandaki talimatları izleyin

fortnite ranklar

Step 12:

Fortnite’ı başlatın ve oynamadan önce ayarları ziyaret edin

fortnite nedir

Sonuç

‘Fortnite indir’ tüm zamanların en iyi ücretsiz oyunlarından biri! İster Battle Royale modunda arkadaşlarınızla rekabet etmeyi. Ister diğer modlarda kendi türünde bir macera aramayı tercih edin, hepsi sizi bekliyor. Buna ek olarak, her zaman beklenecek yeni bir macera olduğunu hissettiğim. Için beni sürekli tetikte tutan sürprizler ve yeni güncellemeler yayınlanıyor. Bu nedenle, zahmetsizce girilebilen ve genel olarak eğlenceli olan ücretsiz bir oyun arıyorsanız Fortnite sizin için ideal oyun olabilir!

Yorum yapın