The Witcher 3: Wild Hunt – Tam Sürüm Türkçe Yama

The Witcher 3: Wild Hunt, canavar avcıları dışında Yüzüklerin Efendisi ile karşılaştırılabilecek devasa bir fantezi dünyasını anımsatıyor! Artık sen Geralt’sın, benzersiz becerilere sahip sert bir adamsın ama yine de gümüş paralar için canavarları öldüren en bilge kişisin. Değişiklik mi? Kaderi, büyü yetenekleri olan evlatlık kızı Ciri’yi bulup getirmektir. Bunu saklambaç, canavar dövüşleri ve farklı seçimlerle hikayeyi değiştirme gücü arasında bir karışım olarak söyleyelim. Dünyayı keşfetmeyi seven oyuncular için bir arayış! Bu yazımızda Saglamindir sizlere bu oyun hakkında tüm detayları sunacaktır.

The Witcher 3: Wild Hunt Nedir?

The Witcher 3: Wild Hunt indir, hayata yakın bir rol; dünyayı yok edebilecek korkunç bir tehditle yüzleşmenizi ve onu yenmenizi gerektiren bir video oyunu oynuyor. CD Projekt Red tarafından geliştirilen The Witcher 2’nin devamıdır: The Assassins of Kings, Witcher’ın ana karakter olduğu bir oyun serisinin son ve sonuç bölümüdür.

the witcher 3 wild hunt

Daha fazla gör: Mount and Blade Warband

Tıpkı selefleri gibi The Witcher 3: Wild Hunt / The Witcher 3’ün diğer adı, Rivialı Geralt adlı büyük Witcher’ın sert çizmelerinden yapılmış yıpranmış çizmelerini size emanet ediyor. Ancak bu sefer, kendi Seçilmiş klanının bir parçası olan kayıp Kehanet Çocuğunu bulmak için Baş Komutan tarafından işe alındı.

Download Bağlantı The Witcher 3: Wild Hunt

| Download | Part-1 | Part-2 | Part-3 |

Türkçe Yama

| Download |

The Witcher 3 Wild Hunt oynamaya değer mi?

The Witcher, Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski’nin yazdığı aynı isimli romanlarla uyumlu, dünyaca ünlü bir video oyunu serisidir; kitapların ana hikayesinin standart olmayan devamı olarak kategorize edilir. Oyunun ana hikayesi, halk dilinde Witcher olarak anılan, insanüstü özelliklere sahip bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt’ın maceralarını anlatıyor. Gerçekten de tehlikeli gösterilerden payına düşeni alıyor ve bunların hikayenin ana konusuna nasıl yansıyacağı doğrudan ya da dolaylı olarak onun eylemlerine ve seçimlerine bağlı.

The Witcher 3: Wild Hunt’ta Geralt’ın ikinci oyunun bitiminden sonra da devam eden hikayesi anlatılıyor ve yeni büyük maaşı, dünyayı bir silah gibi yönetecek ya da onu kıracak olan Kehanetin Çocuğu Ciri’yi bulmaktan geliyor. Ancak görev Geralt için de bir o kadar zor; zira Ciri, çocukluğunun bir bölümünde Witcher olarak yetiştirdiği evlatlık kızı. Önceki oyunlardan eski arkadaşları Yennefer ve Triss ile birlikte. Geralt, Vahşi Av onu yakalamadan önce onun bulunduğundan emin olmak zorundadır.

Daha fazla gör: Among Us Oyna

The Witcher 3: Wild Hunt Oynanış

Oynanışın bu noktasında geçmiş oyunlarla aynı, üçüncü şahıs bakış açısıyla Geralt’sınız. Oyunu ilginç kılan da bu; farklı canavarların dövüş tarzlarında koşabilir, yuvarlanabilir, kaçabilir, zıplayabilir, bloklayabilir, karşı koyabilir ve hatta atınıza binebilirsiniz. Yakın dövüş saldırısının iki modu vardır: hızlı ama zayıf hafif saldırılar ve yavaş ama güçlü ağır saldırılar. Bıçaklarınızın yakında onarılması gerekeceğini unutmayın. Geralt, fiziksel hasarın yanı sıra büyü işaretlerini kullanarak büyülü hasar da verebilir.

Rakibiniz gelişmiş yapay zekaya sahip ve oyunun en iyi kitabında bunları daha derinlemesine incelemek mümkün. Oyundaki en sevilen şeylerden biri, neredeyse tamamen serbestçe dolaşabileceğiniz, hazineler ve yan görevlerle karşılaşabileceğiniz açık dünya ortamıdır. Bu durumda Geralt’ın witcher duygusu harika bir iş çıkaracaktır çünkü mevcut bölgede cezbedici nesneleri bulmada faydalıdır. Canavarlarla yapılan savaşlarda başarılı olmak ve görevleri tamamlamak size deneyim kazandırır, bu da seviyenizi artırır ve yetenek ağacınıza yetenek puanları ekler.

the witcher 3: wild hunt – complete edition

Daha fazla gör: Batman: Arkham Knight 

Özellikleri The Witcher 3: Wild Hunt

The Witcher 3: Wild Hunt, ciddi anlamda baş belası olabileceğiniz ve Geralt’tan bile daha havalı bir canavar avcısı olabileceğiniz tek oyundur! İşte onu harika yapan şey: İşte onu harika yapan şey:

 • Devasa Açık Dünya: Devasa bir evrende yürüyün veya atla dolaşın! – Daha önce hiç görülmemiş yerleri keşfedin, kasabadaki köylülerin görevlerini tamamlamalarına yardımcı olun ve minotor labirent ormanlarında ve hatta uçsuz bucaksız okyanus dünyasında yeni sırları ortaya çıkarın.
 • Canavar Öldürme: Görünüşe göre konu canavarları öldürmek olduğunda Geralt en iyilerin en iyisi. Onu çok zayıf bir karakter olarak temsil ederek kullanabileceğiniz korkak bir özelliği, kurnaz tuzakları ve dev kurtları ve efsanevi canavarları yakalamak için benim kendi aldatıcı penis oluşumu “işaretlerim” var.
 • Etkisi Olan Seçimler: Beni aydınlatan en harika şey nedir? Vereceğiniz her karar geleceği değiştirebilir! Yardım edin ya da bir ödül kabul edin, bu bir ikilemdeki sorudur. İster bir tarafı ister diğerini seçin, her seçimde sonuçta yeni deneyimlerle karşılaşacaksınız ve sonuç tahmin edilemez olabilir.

Küçük cila dokunuşları uzun bir yol kat Ediyor

Oynanış ve keşfin yanı sıra The Witcher 3: Wild Hunt Türkçe Yama, heyecan verici konusu ve NPC’lerle olan yoğun etkileşimiyle hatırlanıyor. Diğer karakterlerle ve bazı olaylarla tanıştığınızda ve onlarla etkileşime geçtiğinizde bir dizi mevcut yanıta sahip olacaksınız. Bunlar, hikayede ilerledikçe oyunun gidişatını sayısız şekilde değiştirebilir. Bir yan görevin sonu tamamen farklı bir sonuçla sonuçlanabilir veya yaptığınız seçimler nedeniyle küçük bir köyün kaderi trajik olabilir. Her büyük görevin şu ya da bu şekilde tamamlandığı 36 son vardır.

Oyun iki genişletme paketi çıkaracak kadar popüler hale geldi: Hearts of Flesh ve Blood and Wine. Ancak harika yazıları açısından çoğunlukla orijinal oyun kadar iyi yeni hikayeler sunuyorlar. Farklı platformlarda mevcut olmasına rağmen hepsi oyunun yeni nesil güncellemesini ücretsiz olarak alıyor: Türkçe Yama 4.0, çeşitli görsel, performans ve teknik iyileştirmelerin yanı sıra tipik hata düzeltmelerini ve yeni içeriği kapsayan bir güncelleme paketidir.

 • Görsel ve bu konudaki uzmanlık düzeyleri.
 • Yeni çevrimiçi özellikler
 • Ek içerik
 • QoL (yaşam kalitesi) insanların mutluluğunu gösterir.
 • Oynanış ayarlamaları

Dahası, e-ışını izlemeli küresel aydınlatma ve ortam perdelemesi gibi yeni görsel eklemeler de eklenmiştir. Üçüncü taraf araçlardaki eklenti teknik kısıtlamalarına ve kısıtlamalara rağmen. “The Witcher 3 HD Reworked Project” ve “Sürükleyici Gerçek Zamanlı Ara Sahneler” gibi popüler Steam odaklı topluluk yapımı modlar bu kategoriye dahil edilmeye devam ediyor. 4K dokulara yükseltme de dahil olmak üzere karakter modelinin render’ı da büyük ilgi gördü. Modellere artık kesimlerin yanı sıra kişiselleştirilmiş kendi gölgesi de eklenebiliyor. Sekme işleminde tüm parametreler hemen hemen her ayarın yanı sıra yalnızca “HAVA DURUMU” ve “ULTRA+” PC ayarları gibi birçok yeni grafik türünde değiştirildi.

the witcher 3: wild hunt indir

Daha fazla gör: Hearts Of Iron IV

Çevrimiçi bileşenler artık platformlar arasında yansıtılıyor ve ilerlemeniz otomatik olarak buluta yükleniyor. Üstelik oyunun sağladığı ÖDÜLLERİM oyununa katıldığınızda ilgili öğeleri alabilirsiniz. Ek olarak, Dandelion için ekstra bir görev veya Dandelion’un yeni bir görselini oynama seçeneği ve ayrıca Netflix’te çıkan 2019 ‘The Witcher’ serisinden ilham alan farklı bir Nilfgaard zırhı da mevcut. Yeni görünümler Oynanış altındaki Seçenekler menüsünden etkinleştirilebilir. Ayrıca seslendirme, Çince ve Korece gibi İngilizce dışında iki dilde daha yapıldı.

Artıları ve Eksileri The Witcher 3 Wild Hunt

Artıları
 • Sınırsız dünya araştırması
 • Üçüncü şahıs bakış açısıyla oynamak
 • İlgi çekici görevler ve arsa
 • Mükemmel 3D görseller
Eksileri
 • 32 bit sistemler minimum özellikler tarafından desteklenmez.
 • Çok fazla depolama

The Witcher 3: Wild Hunt Sistem Gereksinimleri

Minimum:
 • İşletim Sistemi: 64 bit Windows 7, 64 bit Windows 8 (8.1) veya 64 bit Windows 10
 • İşlemci: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 660 / AMD GPU Radeon HD 7870
 • Depolama: 35 GB kullanılabilir alan
 • DirectX: Sürüm 11
Tavsiye edilen:
 • İşletim Sistemi: 64 bit Windows 7, 64 bit Windows 8 (8.1) veya 64 bit Windows 10
 • İşlemci: Intel CPU Core i7 3770 3,4 GHz / AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 770 / AMD GPU Radeon R9 290
 • Depolama: 35 GB kullanılabilir alan
 • DirectX: Sürüm 11

The Witcher 3: Wild Hunt İndirme ve Yükleme Talimatları

 • IDM kullanarak “The Witcher 3: Wild Hunt” Oyununu İndir bağlantısı aşağıda verilmiştir.
 • “Windows Defender”ı Kapatın.
 • Oyunu Winrar veya 7zip kullanarak çıkartın.
 • “The Witcher 3: Wild Hunt Türkçe Yama” klasörünü açın, “Kurulum”a çift tıklayın ve kuruluma devam edin.
 • Paketi açılmış klasörün içindeki kurulum dosyasını çalıştırarak oyunu yükleyin.
 • Oyunun masaüstü kısayolunu kullanarak kurulum tamamlandıktan sonra oyunu başlatabilirsiniz.
 • Oyunda iyi eğlenceler!
Ekran görüntüleri:

the witcher 3 wild hunt sistem gereksinimleri

the witcher 3 wild hunt türkçe yama

the witcher 3 wild hunt indir

Sonuç

The Witcher 3: Wild Hunt sizi nicelik ve sihir bakımından canavarlarla dolu büyük bir dünyaya çağırıyor! Geralt, canlandırdığınız karakter ve hizmetlerinin karşılığında para alan bir canavar avcısı olarak biliniyor. Kılıçları çok iyi yapılmış ve farklı numaralar yapma yeteneğine sahip. Göreviniz mi? Geralt’ın Ciri adında, evlat edinilen ve inanılmaz güçlere sahip bir kızı vardır, ancak daha sonra Vahşi Av’dan gelen çok korkutucu bir yaratık tarafından kovalanır.

Orman alanlarındaki düşmanları (devasa canavarları) toplarken ve şehirlerdeki eğlencelere katılırken oyunun uçsuz bucaksız dünyasında at sırtında gezin. Devlerle savaşmak, zindan labirentlerinde ilerlemek ve ihtiyacı olanları kurtarmak için yeteneklerinizi kullanın. En havalı kısım mı? SOULS serisi, maceranız boyunca yaptığınız seçimlerin hikayeyi gerçekten değiştirebileceği dinamik, dallara ayrılan hikayeler yaratıyor! Yani uçurumun sonunda, bundan sonra ne olacağını seçeceğiniz en büyük kendi maceranızı seçmeniz gerekiyor gibi.

Yorum yapın