Corel DRAW 2023 indir saglamindir

Corel DRAW indir 2023 – Adobe Illustrator‘ın güçlü bir rakibi, hatta birçok kişi bunu Adobe ürünlerine kıyasla CorelDraw 2023 kullanırken daha doğal buluyor. Bu durumda, en son CorelDraw sürümüne ilişkin kararınız şu anda makul bir karardır. Bu yazımda Corel DRAW  yazılımını tanıtacağım ayrıca yazılımın direkt indirme linkini ve kurulum işlemini sizlerle paylaşacağım.

Corel DRAW Nedir?

Corel DRAW indir, performansın iyileştirilmesine yardımcı olan ve aynı alandaki diğer yazılımlar için bile önceki sürümlerine göre daha fazla ilgi stili oluşturmaya yardımcı olan birçok yeni işleve sahiptir. Diğerlerinin yanı sıra Dinamik grafik, çok sayfalı düzen ve görüntü düzenleme özellikleri gibi çok çeşitli grafik tasarım araçları, eskisinden daha fazla ve daha iyi geliştirildi. Böylece onlara daha sanatsal ve benzersiz tasarımları hızla geliştirme fırsatı verecektir.

Corel DRAW indir, yüksek çözünürlüklü ekranlarla uyumlu çoklu ekran modlarının çoğuna uyan çok sayıda grafik nesnesi oluşturmanız için basit ve kullanışlı birçok tasarım ürününe sahiptir. Yüksek 4K çözünürlük ve görüntü formatlarının Photoshop 2023, Illustrator, AutoCAD 2023 vb. gibi popüler yazılımlarla uyumlu formatlara dönüştürülmesi. Bu nedenle, her okulun kullanıcılarının en iyi ve rahat deneyimi yaşamasına olanak tanır.

corel draw

Daha fazla gör: Adobe Reader DC

Corel DRAW indir sayfa düzeni, vektör grafikleri ve profesyonel tasarım için gerekli olan çok sayıda dikkate değer özellik ile birlikte gelir. Adobe paketi kadar iyi entegre olmasa da rakip ürünlerde bulunması zor olan mükemmel grafik araçlarına sahiptir. Dahası, tasarımı basitliği ve sezgiselliği ön planda tutarak, profesyonel olmayan yetkin kullanıcıların bile yeteneklerinden tam anlamıyla yararlanmasına olanak tanır.

Download Bağlantı CorelDRAW 2023 Full

| Download

File Size: 3.59-GB

Şifre: saglamindir

Corel DRAW 2023’ün Özellikleri

CorelDRAW , profesyonel vektör çizimi, fotoğraf düzenleme, sayfa düzeni ve diğer işlevlere yönelik bir dizi uygulamayı tanıtmayı amaçlayan, kullanımı kolay bir programdır. Mevcut İş Tabanı: Hem abonelik lisansı hem de kalıcı lisans seçenekleri sunuyoruz.

1. Yüksek çözünürlükte basılı ve dijital görüntü tasarımının koordinasyonu.

Yeni Corel Draw indir, önceki sürümüne göre iki kat daha yüksek bir görüntü çözünürlüğü sunarak %600’e kadar daha fazla hizmet sunuyor!. Kullanıcıların grafikleri daha keskin, gösterimleri daha doğru, daha kaliteli tasarımlar yapmalarını sağlar.

2. İşlevsel olarak ayrılmış şablonların ve kartların bulunduğu bir harita geliştirin.

Şablonların ve tasarım kartlarının hazırlanması önceki modellere göre daha hızlı ve daha uygun şekilde yapılabilmektedir. < Dolayısıyla zamandan tasarruf etme ve verimli çalışma yeteneği daha yüksek olacaktır.

3. Devrim yaratan akıllı renkli tarama motoru.

Böylece tasarımlar için renk seçimi ve arama konusunda pek çok süreçten geçmenize gerek kalmıyor. Ayrıca kullanıcıya mevcut fotoğrafları kullanarak yeni renkler oluşturma fırsatı da veriyor.

4. Diğer cihazlarla senkronizasyon işlemiyle ilgili olabilir.

Bilgisayar, telefon vb. diğer teknolojik araçlarla bağlantı kurabilme yeteneği, kaynak bulma sürecini kolaylaştırır.

5. Çok sayfalı düzeni destekleyin

Web sitelerinin ve dokümanların birden fazla sayfaya sahip tasarımları, daha fazla içerik eklenmesini ve bu sayede tasarımların yenilenmesini kolaylaştırır.

6. Daha fazla gerçekçilik sağlayan animasyon efektlerini uygulayın.

Medya da grafik tasarımlara daha fazla renk ve hareket katarak büyük katkı sağlıyor ve bunun sonucunda yaratıcılık artıyor ve daha fazla yeni fikir üretiliyor.

7. Adobe’den yararlanmak çok önemlidir.

Dosyaları ve belgeleri Adobe’den CorelDraw’a veya tam tersi şekilde kopyalar. Bu durumda ya çalışma sürecinde daha esnek olabilirsiniz ya da boş zamanınız olabilir.

8. Yeni otomatik güncelleme özelliği sayesinde en son yazılım sürümü anında uygulanabilmektedir.

En son Corel Draw 2023 sürümü anında ve tam paket olarak indirilebilir; geride hiçbir şey kalmıyor. Kullanıcıların yeni sürümü zamanında almasını veya en iyi çalışma deneyimine en kısa sürede başlamasını sağlamaya çalışın.

Daha fazla gör: Adobe Photoshop 2024

Corel DRAW 2023’teki Yenilikler Neler?

CorelDRAW 2023’ün en son sürümünde iş akışı iyileştirmeleri ön planda yer alıyor. Revize edilen varlık yöneticisi, bilinen ağaç yapısıyla gezinmeyi azaltır ve size içerikleri daha verimli bir şekilde yönetme fırsatı verir. Genişletilmiş dışa aktarma seçeneklerinin teslimi, projeleri kaydederken daha fazla özgürlük sağlamak için CDR, WEBP, CGM, PSD ve BMP formatlarını dikkate alır. Artık zenginleştirilmiş metin akışının, gelişmiş düzenlenebilirliğin ve doğru biçimlendirme korumasının tadını çıkarmak mümkün olduğundan, sıkıcı PDF içe aktarma günleri geride kaldı. Buna ek olarak bu sürüm, renk ayarları ve ölçüm birimleri gibi şeylerin de kullanıcı geri bildirimlerine daha duyarlı olmasını sağlıyor. Eklentilere yönelik kararlılık düzeltmeleri, geliştirme sürecini özetlemektedir.

Artıları

 • Profesyonel araçlar
 • Eklenti desteği
 • Çok sayıda boyut ayarı (inç, nokta, piksel)
 • İnfografikler

Eksileri

 • Ustalaşması zor
 • Yüklenme zamanı

Sistem Gereksinimleri Corel DRAW 2023

 • İşletim Sistemi: Windows 10, 64-bit, en son güncellemelerle birlikte
 • İşlemci: 64 bit destekli çok çekirdekli Intel veya AMD işlemci
 • RAM: 4 GB veya daha fazla (8 GB önerilir)
 • Depolama: Kurulum için 4,3 GB kullanılabilir sabit disk alanı; yükleme sırasında ek boş alan gerekir (çıkarılabilir flash depolama aygıtlarına yüklenemez)
 • Ekran: %100’de 1280 x 720 ekran çözünürlüğü (96 dpi)
 • Grafik Kartı: En az 2 GB belleğe sahip DirectX 11 veya üzeri uyumlu grafik kartı (entegre GPU önerilir)
 • İnternet Bağlantısı: Çevrimiçi özellikler ve abonelik doğrulaması için gereklidir

CorelDraw 2023’ü İndirme ve Yükleme Talimatları

 • İlk Olarak IDM Linkini Kullanarak “CorelDraw 2023” İndiriniz Aşağıda Verilmiştir.
 • İndirdiğiniz dosyayı WinRAR kullanarak çıkartın.
 • “Windows Defender”ı Kapatın.
 • CorelDraw 2023 (Deneme) .exe dosyasını yükleyin (32 bit veya 64 bit)
 • İnternet Bağlantınızı Kapatın
 • CorelDraw’ı başlatın
Step 1:

Yazılımı indirdikten sonra “.exe” dosyasına gidin ve açmak için tıklayın. “.exe” dosyasını açın ve sistem gereksinimlerini kontrol edin ve yazılımı yüklemek için “Devam”a tıklayın.

coreldraw

Step 2:

Kurulum, Lütfen Bekleyiniz……

coreldraw nedir

Step 3:

Devam etmek için “Kabul Ediyorum”u tıklayın.

corel draw nedir

Step 4:

Bir hesap oluşturun ve “Devam Et”e tıklayın.

corel indir

Step 5:

CorelDRAW 2023 başarıyla kuruldu. Yazılımı kullanmak için “Son”a tıklayın.

corel draw full

Step 6:

Corel Draw Arayüzü.

corel draw 2023

Sonuç

Corel DRAW indir, logo tasarımını, illüstrasyonları ve mizanpajları daha önce hiç olmadığı kadar kolay hale getiren birçok yeni özellikle birlikte gelen gelişmiş bir grafik tasarım yazılımıdır. Yeni başlayanlar için bulut şablon kitaplığı, aralarından seçim yapabileceğiniz önceden hazırlanmış tasarımlardan oluşan eksiksiz bir koleksiyonla projelerinize avantajlı bir başlangıç ​​yapmanızı sağlayacaktır. Buna ek olarak, sizi en son web formatları hakkında bilgilendiren yeni WebP dosya destekleyicisi de mevcuttur.

Varlık düzenleyici, CorelDRAW emektarları için hoş bir güncellemedir ve tüm tasarım bileşenlerinizi düzenli tutmanıza yardımcı olur. Gelişmiş Baskı Birleştirme özelliği, el ilanları ve kartpostalların oluşturulmasını bir çırpıda kolaylaştıracak. Corel DRAW indir büyük bir yenileme olmasa da günlük tasarım görevlerinin biraz daha sorunsuz olmasına olanak tanıyan sağlam bir güncellemedir. İster yeni başlıyor olun ister zaten profesyonel olun, Corel DRAW 2023 tüm grafik tasarım işleriniz için kesinlikle en iyi seçenektir.

Yorum yapın