Thief Simulator indir Pc Türkçe Yama

Gerçek Thief Simulator olun, sanal alan mahallesinde özgürce dolaşın. Hedefinizi gözetleyin ve hırsızlık durumunda güvenliği aşmanıza yardımcı olacak gözlemlediğiniz ayrıntıları kaydedin. Sen sadece en iyi KORUMALI evi yenebilecek kişisin. En yeni göğüs koruyucu haneye tecavüz güvenlik cihazlarını edinin ve ayrıca bazı yeni hırsızlık stratejilerini öğrenin. Nakotvuja bez otluchennosti vivodit volny istatistiklerinden tema. Bilgisayar Suçlarının İnteraktif Dünyası – Gerçek bir hırsızın yaptığı her şeyi deneyin! Bu yazımızda Saglamindir size bu oyunun nasıl indirilip kurulacağı hakkında tüm detayları sunuyor.

Thief Simulator Nedir?

PC için Thief Simulator indir, tüm unsurları birleştiren benzersiz bir oyundur: gizli aksiyon, simülasyon ve macera. Gerçek hırsız olun. Belirli bir süre sınırlaması olmaksızın sanal alan mahallelerinde hırsızlık yapın. Hedefe bakın, hırsızlık için kullanabileceğiniz bilgileri çıkarın. Bu fırsatı değerlendirelim ve en korunaklı yerlerden hırsızlık yapalım. Bazı gelişmiş soygun ekipmanlarına yatırım yapın ve bazı yeni soygun taktiklerini öğrenin. Çalıntı malları yoldan geçenlere satmak. Gerçek bir hırsızın yaptığı şeylerin aynısını yapın! İyi bir hırsız her zaman hedefinin vereceği tepkiyi izler. İçeride ne var? Orada kim yaşıyor? İşletmeye ne zaman açılmayı planlıyorsunuz? Çalışma saatlerini ve meraklı komşuları öğrenin. En iyi planı hazırlamadan önce dikkatlice düşünülmesi gereken birçok farklı yaklaşım seçeneği vardır. “Thief Simulator” içinde bulunan çok sayıda modern cihaz, yalnızca hedefiniz, onun ortakları ve çevre hakkında bilgi edinme konusunda çok yardımcı olabilir.

thief simulator indir

Daha fazla gör: GTA 5

Thief Simulator indir, Noble Muffins tarafından üretilen ve yayınlanan gizli bir video oyunudur. Ve tahmin edebileceğiniz gibi oyunun ana fikri bir hırsızın hayatını taklit etmektir. Anlatım, hırsız denilen kahraman kadının kendi hayatından uzaklaşmasını konu alıyor. Hırsız Vinny adında bir adamdan çalıyor. Birinci şahıs yaşam simülasyonu alt türü olan oyun, oyuncular evlere baskın yapacak ve önemli olduğunu düşündükleri her şeyi alacaklar. Thief Simulator, bir hırsızın aktivitesini tamamen simüle eden özelliklere sahip, gerçekten gerçekçi ve karmaşık bir simülasyon oyunudur.

Thief Simulator Full indir saf bir oyundur. Adında öyle yazıyor. Sanki her mahalleye gizlice giriyor, ihtiyaç duyulan tüm bilgileri topluyor, hızla çalıyor ve sahip olduklarını rehin dükkanına satıyormuşsun gibi hissedeceksin. Bu konuda da uzman olacaksınız. Aslında çalıntı arabaları parçalarına ayırıp parçalarını internette satabilirsiniz. Ancak bu oyunda çok az hikaye gelişimi var; aldatmacalarla dolu basit bir olay örgüsüne sahiptir. Üstelik bu robot için soygunlar karmaşık değil.

Download Bağlantı Thief Simulator Full indir

| Download |

Dosya Boyutu: 5-GB

Thief Simulator indir Özellikleri

Sinsi bir hırsız mı olmalısın Mike derken neyi kastediyorsun? Thief Simulator, hikayenizi gerçekleştirmeniz için sizi motive eder (yine de herhangi bir yasa dışı eylem olmadan!). Tanımsız

Profesyonel Gibi Soyun:
 • Birkaç yerel bölgede çömelin ve sürünerek evleri araştırın ve en iyi eşyalara sahip olanları belirleyin. Bu sizin için kurnaz olmanız anlamına gelir. Sıfır saat yaklaşımı – ev sahiplerini ve güvenlik sistemlerini atlatmak yerine dikkatleri üzerinize çekmeyin.
Ticaret Araçları:
 • İlerledikçe çok sayıda eğlenceli aletin kilidini açın. Levye ve kilit açma gibi daha basit ekipmanlarla başlayın, ardından bilgisayar korsanlığı için dizüstü bilgisayar ve dikkat dağıtmak için gürültü yapıcılar gibi en karmaşık ekipmanlara geçin.
Soygunun Heyecanı:
 • Soygunlarınızı dikkatlice planlayın. Rutinleri kontrol etmeyi, boşluklardan gizlice geçmeyi ve bir çıkış yolu bulmaya karar vermeyi alışkanlık haline getirin. Aslında bu sadece proaktif olmak ve durumdan çok daha ileriyi düşünmektir.
Küçük Zamandan Büyük Zamana:
 • Hırsızlık mesleğinde ne kadar yükselirseniz, o kadar büyük ve parlak bir eve girebilirsiniz. Başlangıç, televizyonları ve mücevherleri çalmak, ardından site sakinlerinin dairelerini çalmak ve son olarak süslü sanat eserleriyle dolu devasa evler ve nakit dolup taşan bir kasa.
Ayaklarının Üzerinde Düşünmek:
 • Planlar sıklıkla bozulabilir. Kolluk kuvvetleri çağrılabilir ve yangın alarmı büyük olasılıkla çalacaktır. Hızlı düşünme alıştırması yapın ve kurşun kullanmak gerektiğinde kaçmanıza yardımcı olabilir.
Bir Hırsızın Cenneti:
 • Hayatla dolu dünyayı dolaşın. Benzersiz olması nedeniyle her alanın kendi şekli ve keşfedilecek gizli ayrıntıları vardır. Bunu yaparak o yerin yerlilerinin günlük rutinlerini keşfedip anlamanız ve fark edilmeden hareket etmenin en kolay yollarını bulmanız gerekecek.

Daha fazla gör: Call of Duty: Modern Warfare 2

Oynanış Thief Simulator PC

Thief Simulator indir’da bir megalopolisin sert ışığı altında düşüncesizce davranan profesyonel bir suçlu olun. Bu oyun bir yeri soymak, içeri girmek ve ganimet dolu bir çantayla oradan ayrılmakla ilgilidir. Oyuncunun hedefleri, sahneyi araştırmak ve kasayı açmak gibi şeyleri içerebilir. Destansı araba hırsızlıklarını veya abartılı silahlı çatışmaları unutarak, hazırlık ve kurnazlık gerektiren bir drama dönüşebilecek soygunların ortasında kalmanıza gerek kalmayacağını belirteyim.

Minecraft, her yerde fırsatların olduğu bir oyuncak evine tırmanırken yaşayacağınız deneyimin aynısını sunuyor. Bazı mahallelerdeki evleri dikkatle incelemek, kilit açarak öğrenilen becerileri uygulamak, cüzdanları çalmak ve ev sahiplerinden kaçmak kesinlikle çekici ve karşı konulamaz bir vizyon. Daha uzun süre oynadığınızda oyun sizi diğer alanlara ve son olarak daha yüksek seviyeli bir güvenlik sistemi tarafından korunan lüks evlerin bulunduğu daha pahalı bölgelere yönlendirir. Ancak, kumaş tüccarlarının tüm alet ve eşyaları el altında bulundurduğu için cesaretinizi kaybetmeyin.

thıef simulator

Daha fazla gör: Mafia 2

Yapışkan gözetleme çubuğunuzun yardımıyla, erişim sağlamak için pencereleri kırabilir, daha küçük ve daha karmaşık kilit açma çubukları ise daha karmaşık sürgüleri açmaya hizmet edebilir. Sadece kazma ve teller gibi sıradan hırsızlık araçlarına değil, aynı zamanda ev sahiplerinin dikkatini dağıtmak veya güvenlikteki zayıflıkları görüntülemek için kullanabileceğiniz ses jeneratörleri ve kameralar gibi son teknoloji ürünü şeylere de yatırım yapabilirsiniz. Önemli olan ne bekleyeceğinizi bilmek ve işlerin planlandığı gibi gitmemesi durumunda ayarlama yapmaya hazır olmaktır.

Thief Simulator, gerçek hayat cezası olmadan çalmanın heyecanını yaşamanızı sağlayan özel bir oyun türüdür. Bu bir sabır, sağduyu ve sonuncusu akıllı risk girişimidir. Bir zamanlar diğer benlikleri olmayı denemek isteyenler için (elbette yakalanmamak için), işte o zaman bunu yapmalısınız.

Yama 1.7’deki Yenilikler Neler?

Thief Simulator 1.7 yaması, yeni bir sözleşme sistemi gibi seçimlere birkaç ince ayarın yanı sıra, tamamlandığında size öğeler ve deneyim seviyesi kazandıracak birkaç yan görev getiriyor. Başka bir alan olan çiftlik de haritada açılıyor. Bunun dışında yağmalayabileceğiniz mülklerin sayısı arttıkça yağmalanacak şeylerin sayısı da artıyor. İnsanlar artık açık kapıları uzaktan yeniden kilitleyebiliyor. Bunun gibi küçük programlama hataları düzeltildi ve NPC (Oynanamayan karakter) görünümünde de küçük rötuşlar yapıldı.

Daha fazla gör: Among Us

Artıları

 • Benzersiz oyun konsepti
 • Bir hırsızın hayatını doğru bir şekilde yeniden yaratır
 • Oyunculara görevi yerine getirme özgürlüğü verir
 • Çok sayıda hırsızlık aleti

Eksileri

 • Hatalı oyun yapay zekası
 • Daha derin bir hikayeden yoksun
 • Tekrarlayan
 • Küçük oyun haritası

Thief Simulator Sistem Gereksinimleri

Minimum:
 • İşletim Sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Core i5
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVidia GeForce GTX 750
 • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
Tavsiye edilen:
 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i7
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVidia GeForce GTX 1050
 • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Thief Simulator PC’yi İndirme ve Yükleme Talimatları

 • Öncelikle “Thief Simulator” Oyununu IDM kullanarak indirin bağlantısı aşağıda verilmiştir.
 • “Windows Defender”ı Kapatın.
 • “Thief Simulator” klasörünü açın, “Setup”a çift tıklayın ve kurun.
 • Kurulum tamamlandıktan sonra WinRAR kullanarak oyunu çıkardığınız klasöre gidin.
 • “CODEX” klasörünü açın, tüm dosyaları kopyalayın ve oyunu kurduğunuz yere yapıştırın.
 • Daha sonra oyunu oynamak için “hırsız” simgesine çift tıklayın. Tamamlamak!

thief simulator kaç gb

thıef simulator indir

thief simulator indir pc

Sonuç

Thief Simulator Full indir gerçek hırsızlıktan ilham alan küçük bir hırsızı kontrol ettiğiniz bir oyundur. En önemli hedeflerden biri sanal bir banliyöde çok para kazanmaktır. Oyunun adı 2018’de çıktığı için bu, her şeyin biraz gizlilikle birlikte sandbox tarzında olduğu bir keşif.

Thief Simulator nde oyuncular evleri soymak, özel eşyaları toplamak, polis ve ev sahipleri gibi asıl hedefi kaçıran sıkıcı insanlardan kaçmak gibi görevler alıyorlar. Bu özel oyunun sırrı, eylem planını uygularken dikkatli olmaktır. Her noktaya bakmak, tüm güvenlik önlemlerini nasıl aşacağınızı ve envanterinizi nasıl iyi durumda tutacağınızı düşünmek gerekiyor.

Bir ortam olarak öne çıkan bir açık dünya arka planı var ve oyunun temel özelliklerinden biri olarak hedefinizi seçmenin yanı sıra onu keşfetme özgürlüğüne de sahipsiniz. Oyuncular, daha yüksek beceriye sahip ve daha iyi araçlarla donanmış oynanabilir hırsız karakterine örnek olarak sahipler. Bu şekilde maksimum seviyeye ulaşmak ve son göreve ulaşmak için daha büyük zaman zorluklarına hazır olurlar.

Yorum yapın