Mafia 2 Türkçe Yama Full indir Pc

Mafia 2 Türkçe Yama ‘de ebeveynleri Sicilya’dan ABD’ye, yani New York City’yi örnek alan uydurma Empire Bay şehrine gitmek üzere ayrılan genç Vito Scaletta rolünü üstleniyorsunuz. Mafia 2’nin gerçekte nasıl bir şey olduğunu anlamak için onu en sevdiğiniz gangster filmlerinin en iyisi olarak hayal edin, yalnızca daha uzun ve aksiyonu kontrol ettiğinizde. Oynanış Grand Theft Auto 5 ‘ya benzer ancak otomatik hedefleme özelliği yoktur. Mafia 2 indir temelde omuz üstü bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Bu yazımızda Sağlamdır, bu Mafia 2 oyunu hakkında daha fazlasını anlatacağız.

Mafya 2 Nedir?

En harika aksiyon oyunlarından biri, oyuncunun 1943 ile 1951 yılları arasında mafyada meydana gelen olaylara bakış açısını alan Mafia 2 indir ‘dir. İnanılmaz bir olay örgüsü, mafyanın, silahların, kovalamacaların, silahlı saldırıların ve adında büyük bir metropolün ilgi çekici bir hikayesi var. İmparatorluk Körfezi. Savaştan dönen Vito Scalett’in kontrolünü üstlenmek ve onun yeniden ayağa kalkmasına, ailesinin yükümlülüklerini yerine getirmesine ve iyi bir yaşam sürmeye başlamasına yardımcı olmak için her türlü çabayı göstermek sizin sorumluluğunuzdur. Ancak Cho’nun ortalama hayatta kalma simülatörünüz olduğunu varsaymayın. Ana karakter olarak, aslında aşağıdan yukarıya doğru gerçek hayattaki bir mafya yolculuğuna çıkacak ve yükselerek yeraltı suç dünyasının en sevilen isimlerinden biri olacaksınız.

mafia 2 türkçe yama

Daha fazla gör: Counter Strike: CS 1.6 

Oynanışı belirleyen birçok unsur vardır. Öncelikle masal misyonları ve misyonları var. Bunları istediğiniz zaman tamamlayabilirsiniz, ancak daha fazla sorumluluk aldıkça dünya değişecek ve otoriteniz artacaktır. İkincisi, silahları bulmanıza, eğlenmenize, paradan tasarruf etmenize ve yakındaki bölgeyi keşfetmenize olanak tanıyan tonlarca başka yan etkinlik var. Araç simülatörünün bileşeni üçüncü ve aynı derecede önemli faktördür. Tanınmış Grand Theft Auto’ya benzer şekilde şehirde dolaşabilir, araç kovalamacaları düzenleyebilir, arabaları çalabilir ve onlarla çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Olay örgüsünün yanı sıra oyun, oyuncuların sadece kendilerinin ve 1950’lerin yaşam tarzının tadını çıkarmasına da olanak tanıyor. Mafya çatışmaları, dönemin en iyi otomobilleri, Thompson M1928, Colt 1911, MP40 gibi silahlar ve daha fazlası. Keşfetmekte özgür olduğunuz geniş bir açık ortam ve hiçbir modern aksiyon oyununda bulamayacağınız deneyimler var. . Oyunun tüm avantajlarını kendiniz deneyimlemek için web sitemiz Sağlamdır‘dan Mafia 2 indir ‘yi edinin. Sürüm, farklı karakterler için oynamanıza ve oyunun heyecanını uzun süre uzatmanıza olanak tanıyan, Rusça seslendirme ve arayüz dahil tüm ekstraları içerir.

Download Bağlantı Mafia 2 Türkçe Yama Full indir

| Download |

File Size: 5-GB

TR Yama

| Download |

Oynanış

“Mafia 2 türkçe yama”de görev ve hedefleri tamamlamanın ana yolları üçüncü şahıs atış ve sürüş tekniklerini kullanmaktır. Oyuncular, çeşitli araçları sürmenin ve NPC’ler ve diğer oyuncularla etkileşim kurmanın yanı sıra açık dünya metropolünü keşfedebilirler.

Oyun, iyi geliştirilmiş karakterler ve sürükleyici ortamlarla sinematik bir deneyim sunuyor. Güçlü bir hikaye anlatımı vurgusuna sahip doğrusal bir olay örgüsüne sahiptir. Suç yeraltında dolaşırken oyuncular, hikayeyi ve diğer karakterlerle olan etkileşimlerini etkileyecek kararlar vermelidir.

Oyuncular, ana hikaye görevlerine ek olarak araba hırsızlığı. Sokak yarışı ve aranan posteri toplama gibi yan faaliyetlere katılabilirler. Bu aktiviteler aracılığıyla silahlar alabilir, para kazanabilir ve daha fazla içeriğin kilidini açabilirsiniz.

mafia 2 indir

Daha fazla gör: Call of Duty: Modern Warfare 2

Mafia 2’nin Özellikleri

Sürükleyici Hikaye Anlatımı:

Mafia 2 türkçe yama, 1940’lar ve 1950’lerin Amerika’sını anımsatan. Zarif bir şekilde tasarlanmış açık dünya ortamında sürükleyici bir hikaye sunuyor. Vito Scaletta, Mafya saflarında ilerledikçe oyuncular onun yolculuğunu takip edebilir. Ilginç insanlarla tanışabilir ve yol boyunca ahlaki ikilemlerle baş edebilir.

Otantik Ayar:

Detaylara inanılmaz bir dikkat gösterilen oyun, İkinci Dünya Savaşı sonrası Amerikan ortamını yeniden yaratıyor. Tarihsel açıdan doğru binaların iç mekanlarından Empire Bay’in kalabalık caddelerine kadar oyun dünyasının her öğesi, zamanın modasını ve kültürünü yansıtıyor.

Gerçekçi Sürüş ve Savaş Mekaniği:

Mafia 2 Türkçe Yama saglamindir oynamak, hızlı tepki veren dövüş sistemleri ve gerçekçi sürüş fiziği sayesinde oyuncuları heyecan verici çatışmalara ve hızlı tempolu arayışlara sürüklüyor. Silah ve araç çeşitliliği oyun karmaşıklığını artırır ve göreve özel stratejik karar almayı kolaylaştırır.

Dinamik Açık Dünya:

Oyunun sıralı senaryosuna rağmen oyuncular, görevler arasında seçim yaptıklarında Empire Bay’i keşfetmekte özgürler. Şehir, araba hırsızlığı, koleksiyon eşyaları ve isteğe bağlı görevler gibi ders dışı etkinliklerle dolu olup. Oyunculara çevrede kaybolma ve gizemlerini keşfetme konusunda tonlarca şans sunuyor.

Sinematik Sunum:

Anlatının ruh halini ve duygusunu artıran seslendirme, dinamik film müziği ve sinematik ara sahnelerle Mafia 2. Sinematik bir sunum tarzına sahiptir. Oyunun işitsel ve görsel unsurları bir araya gelerek oyunculara büyüleyici ve unutulmaz bir deneyim yaşatıyor.

mafia 2 tr yama

Mafia 2’deki Yenilikler

 • Geliştirilmiş Grafikler: Yeni grafiklerle Mafia 2’yi daha önce hiç olmadığı gibi oynayın! Empire Bay evrenini canlı bir şekilde tanımlayan gelişmiş dokular, ışık efektleri ve karakter modelleriyle oyun artık daha da çarpıcı bir görsel estetiğe sahip.
 • Performans İyileştirmeleri: Can sıkıcı hatalara ve arızalara veda edin! Mafia 2’nin en son güncellemeleri, şehri keşfederken ve görevleri tamamlarken kesintisiz oyun deneyimini garanti eden optimizasyonlar ve performans iyileştirmeleri içeriyor.
 • Steam Atölyesi Desteği: Hayal gücünüzün çılgına dönmesine hazırlanın! Artık yeni özellikler, görevler ve özellikler sunarak oyun deneyiminizi geliştirecek olan Mafia 2 saglamindir için kullanıcı yapımı değişiklikleri ve benzersiz içerikleri hızlı bir şekilde keşfedebilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Bu, Steam Atölyesi desteği ile mümkün olmaktadır.
 • Kontrol Cihazları Desteği: Bir kontrol cihazı kullanarak oynamayı mı tercih edersiniz? Şanslısın! Mafia 2 artık PC’deki tüm kontrol cihazlarını destekliyor; böylece araba sürmek. Savaşa katılmak ve Empire Bay’in sokaklarını kolayca keşfetmek için tercih ettiğiniz gamepad’i kullanabilirsiniz.
 • Hata Düzeltmeleri ve Kararlılık: Yorumlarınızı not ettik ve topluluğun dikkatimize sunduğu bir dizi kararlılık sorununu ve hatayı ele aldık. Mafia 2 yolculuğunuzu engelleyen daha az aksaklık ve çökme ile daha güvenilir ve akıcı bir oyun deneyimi yaşayın.

Daha fazla gör: Counter-Strike: CS 1.5

Mafia 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum:

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 8.1 64-bit
 • İşlemci: Intel i5-2500K veya AMD FX-8120
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Ekran Kartı: 2GB NVIDIA GeForce GTX 660 veya 2GB AMD Radeon HD7870
 • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX Uyumlu

Tavsiye edilen:

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 8.1 64-bit
 • İşlemci: Intel i7-3770 veya AMD FX 8350
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Grafik: 4 GB NVIDIA GeForce GTX 780 veya 4 GB AMD Radeon R9 290X
 • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX Uyumlu

İndirme ve Yükleme Talimatı

 • Window Defender’ı Kapat.
 • Mafia 2’yi “IDM” kullanarak bilgisayarınıza indirmek için bu makaledeki bağlantıya tıklayın.
 • İndirilen dosyaya tıklayın ve “Yükle”yi seçin.
 • Kurulumdan sonra dosyayı “WinRAR” kullanarak açın.
 • Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra oyunu başlatabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. En iyi deneyim için lütfen oyunun ayarlarındaki parametreleri ayarlayın.

mafia 2 sistem gereksinimleri

mafia 2 indir pc

mafia 2 torrent

mafia 2 türkçe yama indir

Sonuç

Mafia 2 türkçe yama oyununun silah sesleri mükemmeldi. Bu Oyunu Oynamak Arabanıza Yeni Plakalar Eklemenizi Gerektirir. Polisin seni tekrar gördüğünde hiçbir şeyin yanlış olmadığını düşünmesini sağlamak için kıyafet değişikliği. Bu oyun, oyun için mükemmel kontrollere sahiptir. Savaş konusunda her şey iyi gidiyor: nişan alma, yavaş çekim vb. Sürüş konusunda ise bazı kişilerin ilgisini çekebilecek gerçekçiliği tercih ettiler. Anlatı, çete hayatını aile hayatıyla saçma bir şekilde birleştiriyor.

Mafia 2’nin Açık Dünyası Güzel. Diğer pek çok şeyin yanı sıra alışveriş yapılabilecek veya soygun yapılabilecek mağazalar da var. Mafyanın yaşamı ile ortalama bir insanın yaşamı arasında bir karşıtlık duygusu taşır. Silahlar, Radyo ve Arabaların Hepsi Mükemmel.

Yorum yapın