Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama indir Pc

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı modda oynanabilen bir batı RPG’sidir. Oyun, tüm bina türlerinden ve grafiklerin yüksek kalitesinden dolayı çok pahalıdır. RDR2 Türkçe Yama, sizin onunla etkileşime girdiğiniz gibi size yanıt veren açık bir dünyaya sahiptir ve dünya, eyleminize karşılık gelecek şekilde değişir. Bu yazımızda Saglamindir sizlere bu oyun hakkında tüm detayları sunacaktır.

Red Dead Redemption 2 Nedir?

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama (RDR2), Rockstar Games tarafından üretilen ve piyasaya sürülen batı tarzı tek oyunculu aksiyon-macera video oyunudur. (RD) Red Dead’in üçüncü oyunu ve Play Station 4, Xbox One ve 5 Kasım 2019’da PC için yayınlanan Red Dead Redemption’ın ön bölümüdür.

Oyun, 1899’daki Amerikan Eski Batı’sının kurgusal bir reprodüksiyonuna yerleştirilmiştir ve kötü şöhretiyle tanınan çetenin bir üyesi olan Arthur Morgan’ın hikayesini takip eder. Kanun adamları, çete arkadaşları ve Pinkerton ajanları tarafından kovalanan çetenin çöküşünü oynarken oyun sizi koltuğunuzun kenarında tutuyor. Anlatı, Dutch van der Linde, John Marston ve Micah Bell’in yanı sıra Morgan’ın kahramanları etrafında dönüyor.

rdr2

Daha fazla gör: Red Dead Redemption 1

Red Dead Redemption 2 indir ‘nin açık dünyası, hikaye devam ederken oyuncunun serbestçe dolaşabileceği ve hem üçüncü şahıs hem de birinci şahıs modları aracılığıyla izlenebilen ABD’nin beş bölgesinden oluşuyor. Arthur Morgan olarak oyun dünyasında etkileşim kurmanın birçok yolundan biri de görevler, görevler, zorluklar, rastgele olaylar, avlanma ve çok daha fazlasıdır. Önceki oyunun bir sonucu olan onur sistemi, oyuncunun oyuncu olmayan karakterlere karşı tutumuna göre değişecek.

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama oyunu piyasaya sürüldükten sonra kapsamlı bir evrensel kabul gördü. Yazımı, temaları, karakterizasyonu, açık dünya tasarımı, görselleri ve cesur detaylarıyla övgüyle karşılandı, ancak aynı zamanda kontrol şeması ve gerçekçiliğin oynanış üzerindeki beklenmedik sonucu nedeniyle de eleştirildi. Ticari başarı elde eden Red Dead Redemption 2, eğlence medyası tarihinde (diğer Rockstar Games Company’nin Grand Theft Auto V’sinden sonra) ikinci en yüksek lansmana sahip olan oyun oldu ve açılış hafta sonundan itibaren 725 milyon dolarlık satış elde etti ve daha fazlasını sattı. Perakendede 23 milyondan fazla kopya.

Download Bağlantı Red Dead Redemption 2

| Download

File Size: 10-GB

RDR2 Türkçe Yama

| Download

RDR 2 ‘nin Özellikleri

Pekala, işte Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama ‘nin anlaşılması kolay ve bir arkadaştan geliyormuş gibi bir özeti: Pekala, işte Red Dead Redemption 2 indir ‘nin anlaşılması kolay ve bir arkadaştan geliyormuş gibi görünen bir özeti:

Kendinizi bu vahşi batı deneyiminde yaşayan biri olarak hayal etmeye çalışın. RDR2 Türkçe Yama’de Amerika sınırındaki kanunsuzluğa meydan okuyan bir kahramanı canlandırıyorsunuz. İşte onu harika yapan şey: İşte onu harika yapan şey:

 • Büyük, güzel dünya: Daha önce de söylendiği gibi dağlar, ormanlar, bataklıklar, kasabalar vb. ile dolu devasa bir haritada yolculuk edin. O kadar ilham verici ki her türlü teknolojik engeli yıkıyor ve insana geçmişte at sırtında Amerika’yı dolaşıyormuş hissi veriyor!
 • Bir kovboy gibi yaşayın: Karakteriniz Morrigan, Morgan’ın suç ailesinden beri Arthur’un adamı. Banka soyacak, silahlı çatışmalara girecek ve ödül peşinde koşacaksınız. Sona geldik. Kripto projeleri için sosyal medya aracılığıyla katılımı artırmaya yönelik rehberimizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ancak avlanmanız, balık tutmanız veya barlarda poker oynamanız gerektiğinden eylemleriniz daha da karmaşık olabilir.
 • Seçimleriniz önemlidir: Oyun boyunca Alfred, Arthur’un kişiliği hakkında bazı seçimler yapabileceğiniz bir karakter olacaktır. Tanımadığınız insanlara mı yardım ediyorsunuz, yoksa onlara yardım edecek kimse yok mu? Görebildiğimiz gibi toplumun ahlaki yönü insanların tutumlarına bağlıdır. Kötü ya da iyi, zeki ya da zeki olmama kararınız, sonuçta dünyanın size nasıl tepki vereceğini yansıtır.
 • Çarpıcı detaylar: Oyunda gördüğünüz dünya gerçek gibi görünüyor. Kuşlar kanatlarını açtıkça, yeni bir iklim oluştukça ve insanlar olabildiğince normal davrandıkça tüm atmosfer bükülüyor, dönüyor ve patlıyor. Aynı zamanda evcilleştirebileceğiniz güzel bir at.
 • Çevrimiçi maceralar (Red Dead Online): Yaşadığım ruh hali değişimleri nedeniyle adet dönemi bir şeyler yapmak için en iyi zaman değil. RDO, arkadaşlarınız ve müttefiklerinizle bağlantı kurmanız, birlikte çalışmanız veya sadece dinlenmeniz için sosyal alan sağlar.

Daha fazla gör: Mafia 2 Türkçe Yama

RDR2 Kaç GB

Oyunun son yükseltmesi, harika bir yeni sınır arayışı ve aksiyonla eğlenmek için hikaye görevlerinden oluşan Moonshiners güncellemesini içeriyor. Moonshiner, ilerledikçe öğelerin ve giyilebilir aksesuarların kilidini açmanıza olanak tanıyan kendi ilerleme sistemine sahiptir.

Oyun, en az 2 GB grafik kartı, 8 GB RAM ve 150 GB depolama alanına ihtiyaç duyan, kaynak tüketen bir yazılım haline geliyor. Şu tavsiyeleri içeriyor; Oyunun muhteşem grafiklerinin doğru şekilde görüntülenebilmesi için 6 Gb GPU ve 12 Gb RAM olması gerekiyor.

Red Dead Redemption 2 Oynanış

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama, oyuncunun üçüncü şahıs bakış açısını seçmesine olanak tanıyan, açık bir dünyada geçen ve çevrimiçi bağlantılı tek oyunculu ve çok oyunculu bir oyun olan, batı tarzında bir aksiyon-macera oyunudur. Artık henüz bilinmeyen yeni özelliklerle tanışıyoruz. Bu bağlamda, örneğin yay ve ok kullanma, çift taraflı tabancalar, sularda gezinme ve kano kullanma gibi yeni mekanikler oyuna dahil ediliyor. Av avcıları, yaban hayatını koruma ve buna katkıda bulunma arzularıyla bağlantı kurabilir ve onlara yerel yaşam alanlarının korunmasında bir rol verebilir.

RDR2 indir oyunu büyük ölçüde oyuncu anlatımına ve hem görevleri hem de hikayenin kendisini belirleyecek seçimlere dayanmaktadır. IGN’in oyuncu seçimlerinin etkileşimleri ve görevleri nasıl etkileyebileceği konusundaki İlk Bakış önizlemesi sırasında Rockstar North Ortak Stüdyo Başkanı Rob Nelson şunları söyledi: “Seçmeniz gereken birçok görevde size seçenekler sunan da bizim çabamızdır. onlarla nasıl baş etmek istiyorsun. İster önce yoldaşlarını gönder, ister önce kendin git.”

red dead redemption 2

Daha fazla gör: Fortnite Battle Royale

Oyuncular artık Rockstar oyunlarında daha önce yaptıkları geleneksel yöntem yerine herhangi bir NPC ile benzersiz senaryolarda iletişim kuruyor. Kendi aralarında örneğin dostça bir sohbete, sırf onları soymak için tehdit edici bir sohbete veya sadece düşmanları ortadan kaldırıp cesetleri aramaya karar verebilirler.

Ayrıca oyuncunun kullandığı silahları temizleyerek kullandığı silah gibi eşyalara da dikkat etmesi gerekiyor. Oyuncuların sahip olduğu toplam kesim ve stil sayısı tamamen karakterlerinin oyun sırasında saçlarının uzamasına ne kadar izin verdiğine bağlıdır. Yani saçlarını kendi haline bırakıp uzamasına izin verirlerse, karakterlerinin saçlarını kısa tutan oyunculara göre çok daha fazla seçeneğe sahip olacaklar. Giydikleri kıyafet hava durumuna bağlı olacaktır; düzenli olarak yemek yemeye ve banyo yapmaya devam ediyorlar ve hatta bir cinayetin derisini yüzmek veya bir nesneyi incelemek gibi bir zamanlar daha çok öğrenilen şeyler bile artık daha kapsamlı ve ayrıntılı.

RDR2 Oyun Modlar

Aslında RDR2 Türkçe Yama için oluşturulmuş, oyunu kişiselleştirip dilediğiniz gibi oynamanıza olanak sağlayan mod özellikleri mevcut. Sadece ince renk düzeltmeleri vb. yaparak grafikleri geliştiren mevcut indirmelerden bazıları var, diğerleri ise sizi ölümsüz yapacak veya silahınızla şimdiye kadar mümkün olan en iyi atışı yapacak muazzam miktarda hile ekliyor.

red dead redemption 2 türkçe yama

Daha fazla gör: GTA 5 Türkçe Yama

Artıları

 • Yaşayan dünya
 • Harika grafikler
 • Güzel hikaye

Eksileri

 • Geniş depolama alanı
 • Yüksek kaynak gereksinimleri
 • Yerel iş birliği modu yok

RDR2 Sistem Gereksinimleri

Minimum:
 • İşletim Sistemi: (SP1) Windows 7 – (Service Pack 1), (SP0) Windows 7’nin orijinal kodunu temel alır ve önceki sürümde mevcut olan bir dizi hatayı ve kusuru düzeltir veya giderir.
 • İşlemci: Intel Core i5-2500K veya AMD FX-6300.
 • Bellek: 8GB
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 770 (2GB) veya AMD Radeon R9 280 (3GB)
 • Depolama: 150GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX Uyumlu
Tavsiye edilen:
 • İşletim Sistemi: Windows 10 – v1803 Güncellemesi ve Nisan – 2018 Güncellemesi (v1803)
 • İşlemci: Sistem işlemcisi için Intel Core i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500X.
 • Bellek: 12GB
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 4GB.
 • Depolama: 150GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX Uyumlu

RDR2 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 • IDM kullanarak “Red Dead Redemption 2” Oyununu İndir bağlantısı aşağıda verilmiştir.
 • “Windows Defender”ı Kapatın.
 • Oyunu Winrar veya 7zip kullanarak çıkartın.
 • “RDR2 Türkçe Yama” klasörünü açın, “Kurulum”a çift tıklayın ve kuruluma devam edin.
 • Paketi açılmış klasörün içindeki kurulum dosyasını çalıştırarak oyunu yükleyin.
 • Oyunun masaüstü kısayolunu kullanarak kurulum tamamlandıktan sonra oyunu başlatabilirsiniz.
 • Oyunda iyi eğlenceler!
Ekran görüntüleri:

red dead redemption 2 pc

red dead redemption 2 kaç gb

rdr2 kaç gb

red dead redemption 2 indir

Sonuç

RDR 2 Türkçe Yama bir kovboy filmine çok benziyor ancak diğerlerinin aksine aslında kontrol sizde. Atları eyerleyin, birkaç banka soyun (sadece bazen!) ve yoğun ormanlar, dağlar ve diğer unsurların bulunduğu son derece çeşitli bir dünyada kendiniz olun. Demek sen, her zaman kaçan ateşli silahşör Arthur’sun. Hikaye, her fırsatta bundan sonra ne olacağı hakkında hiçbir fikriniz olmadığı için onu takip etme isteği uyandırıyor. Unutamayacağınız, normalin ötesinde bir yolculuk!

Yorum yapın