Google Earth Pro Full indir İçin Windows ücretsiz

Coğrafi görüntüleme yetenekleriyle tanınan Google Earth Pro indir, evinizin rahatlığında çevrenizdeki değişikliklere göz atmanıza ve bunları izlemenize olanak tanır. Farklı işletim sistemlerine sahip cep telefonları ve PC’lerden erişilebilir. Erişmek için Google Chrome web tarayıcısını da kullanabilirsiniz.

Google Earth Pro Nedir?

Güçlü ücretsiz coğrafi program Google Earth Pro indir ‘nun yardımıyla gezegeni asla hayal edemeyeceğiniz şekillerde keşfedebilirsiniz. Yüksek kaliteli kartografik veriler ve uydu resimleri, Google Earth’ün geliştirilmiş sürümüyle keşfedebileceğiniz sanal bir yerküre oluşturmak için kullanılır. Gelişmiş özellikleri ve kullanım kolaylığı nedeniyle Esri ArcGIS ve QGIS’e göre tercih edilmektedir.

google earth pro web version

İnanılmaz bir 3D efekti ve sınırsız ayrıntıyla tüm gezegen parmaklarınızın ucunda; seyahat etmenize, neredeyse ulaşılamayan bölgeleri keşfetmenize, mesafeleri hesaplamanıza ve dünyanın her yerindeki vadilerin, dağların, gökdelenlerin ve hatta volkanların nefes kesen manzaralarını izlemenize olanak tanıyor . Bu nedenle evimizin en ücra köşelerini keşfetmek ve öğrenmek isteyen tüm meraklı beyinler için hayati bir eğitim yazılımıdır.

Google Earth ile Google Earth Pro arasındaki fark nedir?

Google Earth Pro indir ‘nun daha basit sürümüyle karşılaştırıldığında bazı ilgi çekici geliştirmeler ortaya çıkıyor. HD seyahat filmleri oluşturmak, çeşitli yapı türlerini üç boyutlu olarak ölçmek ve daha yüksek kalitede fotoğraflar basmak (normal versiyonunda 1000’e karşılık 4800 piksel) mevcut özelliklerden birkaçıdır. Toplu adres eşleme, özel veri katmanları ve GIS entegrasyonu gibi özelliklerle araç, coğrafi keşiflerinizi daha da geliştirir. Daha fazlasını arayan profesyoneller, araştırmacılar ve coğrafya meraklıları için bu mükemmel çözümdür.

Google Earth Pro’nun Özellikleri

Dünyamız hakkında biraz daha fazlasını öğrenmeyi ümit eden ilgili herkes, Google Earth Pro Full indir’da bulunan çok sayıda araçtan memnun kalacaktır. Google’ın coğrafi yazılım uygulamasının temel amaçları şunlardır:

Resim ve harita görselleştirme:

Google Earth Pro indir ile dünyanın herhangi bir köşesini ayrıntılı olarak gezinebilir, keşfedebilir ve inceleyebilirsiniz. Buradan çok çeşitli uydu fotoğrafları, hava fotoğrafları ve 2D ve 3D haritalar alabilirsiniz.

Sezgisel arayüz:

Mountain View’un tüm teklifleri gibi, Google Earth Pro Full indir da kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Buradan gezegende hızlı bir şekilde gezinebilir, büyütebilir ve keşfedebilirsiniz.

Tarihsel görüntüler:

Tarih meraklıları için Google Earth Pro, Dünya üzerindeki her bölgenin değişimini ve gelişimini gösteren bir fotoğraf koleksiyonu sunar.

Ölçüm araçları:

Aynı yazılımı kullanarak Dünya üzerindeki herhangi bir binanın veya konumun boyutunu, yarıçapını ve uzunluğunu kolayca hesaplayın.

3D görüntüler:

Uygulamanın beklenmedik 3D efektleri ve rahatlığı sayesinde dünyayı daha önce hiç olmadığı gibi keşfedin.

google earth pro ücretsiz indir

Daha fazla gör: Microsoft Windows 11

Coğrafi Bilgi Sistemi (GIS):

Google Earth Pro indir ‘nun kapsamlı GIS özellikleriyle, coğrafi alanları analiz edebilir, bilgi katmanları ekleyebilir ve diğer uygulamalardan coğrafi verileri içe aktarabilirsiniz.

Turların ve özel videoların oluşturulması:

Bir gezi planlıyorsanız, Google Earth Pro’nun programdan indirebileceğiniz ilgi çekici filmler oluşturmanıza ve etkileşimli turlar oluşturmanıza olanak tanıdığını duymak sizi mutlu edecektir.

Jeo-uzamsal verileri içe ve dışa aktarın:

Google Earth Pro indir ‘nun coğrafi verileri KMZ veya KML formatlarında içe ve dışa aktarabilmesi sayesinde çevrimiçi işbirliği daha kolay hale gelir.

Çoklu platform:

Windows, Linux veya MacOS işletim sistemine sahip bilgisayarlar Google Earth Pro Full indir ‘yu kullanabilir.

Yeni Google Earth Pro Nedir?

Google Earth Pro indir’nun en son sürümüyle göz alıcı görüntüler oluşturabilir ve yeni özellikler ve geliştirmelerden oluşan araç seti sayesinde dünyayı daha kolay dolaşabilirsiniz. Movie Maker aracı artık HEVC’yi destekliyor ve donanım hızlandırmalı kodlama sunarak içerik oluşturucuların daha hızlı video işlemenin ve daha keskin görüntülerin keyfini çıkarmasına olanak tanıyor.

Eksiksiz gezinme kontrolleri sayesinde canlı kayıt daha sorunsuz çalışır. Görüntü dışa aktarımları daha yüksek çözünürlüğe ve esnek PNG formatının eklenmesine sahiptir. MacOS kullanıcıları hata düzeltmelerinden ve iyileştirilmiş arayüzlerden yararlanırken, Windows kullanıcıları otomatik olarak yüksek DPI ekranlar için destek alır.

Sistem Gereksinimleri Google Earth Pro

İşletim sistemi:

 • Windows: Windows 7 veya üzeri
 • MAC: Mac OS X’te 10.8.0 veya üzeri

İşlemci:

 • Minimum: 2,4 GHz’de Pentium 4 Intel veya benzer bir AMD çipi
 • Önerilen: İşlemci: Intel Core i5 veya üzeri

Memory (RAM):

 • Minimum: 2 GB RAM
  Önerilen: 4 GB RAM veya daha fazlası

Grafik kartı:

 • Minimum: OpenGL 2.0 veya DirectX 9’u destekleyen GPU
 • Önerilen: 256 MB VRAM ve 3D hızlandırmalı özel grafik kartı

Hard disk alanı:

 • Minimum: 2 GB kullanılabilir kurulum alanı vardır.
 • Önerilen: Önbelleğe alma ve kusursuz çalışma için 4 GB erişilebilir alan

İnternet bağlantısı:

 • Görüntülerin ve diğer verilerin akışı, yüksek hızlı bir internet bağlantısı gerektirir.

Ek gereksinimler:

 • Ağ hızı: En az 1024 Kbps
 • Ekran çözünürlüğü: en az 1024 x 768 piksel
 • Google Earth Pro’yu yüklemek için yönetici kimlik bilgileri gereklidir.

Google Earth Pro’yu İndirme ve Yükleme Talimatları

 • Virst Sağlamındır web sitesinden yazılımı IDM kullanarak indirin.
 • “Windows Defender”ı Kapatın.
 • İndirilen Dosyayı WinRAR Kullanarak Açın.
Step 1:

İndirmeyi başlatmak için Masaüstünde Google Earth Pro Düğmesini tıklayın.

google earth pro download

Step 2:

Şu anda yeni pencereler açık Masaüstünde Earth Pro indirme seçeneğini seçin.

google earth pro full

Step 3:

Şimdi aşağıdaki ekran karşınıza çıkacak; Kabul Et ve İndir’i seçin.

google earth pro nedir

Step 4:

Yürütülebilir dosyayı bulun ve sisteminizin indirme alanından başlatın.

download google earth pro

Step 5:

Herhangi bir değişiklik yapılmadan önce sisteminiz onay isteyecektir. “Evet”i seçin.

google earth pro full indir

Step 6:

Kurulum daha sonra başlayacak ve tamamlanması İnternet hızınıza bağlı olarak iki ila üç dakika sürecektir.

google earth pro free download

Step 7:

Kurulum artık tamamlanmıştır. Kapat düğmesine basın.

free google earth pro download

Step 8:

Bu noktada sistem Google Earth Tarayıcısını başarıyla kurmuş ve bir masaüstü simgesi oluşturulmuştur.

google earth pro download pc

Step 9:

Kullanıcı arayüzünü görüntülemek için programı başlatın.

google earth pro 32 bit

Çok tebrikler! Artık Google Earth Pro’yu Windows bilgisayarınıza yüklemeyi tamamladınız.

Sonuç

Google Earth Pro indir ile dünyayı daha önce hiç olmadığı gibi kendi cihazınızın rahatlığıyla keşfedebilirsiniz. Geniş işlev yelpazesi ve kullanımı kolay tasarımı, onu hem eğitimciler, profesyoneller hem de meraklı insanlar için paha biçilmez bir kaynak haline getirmiştir.

Keskin ölçüm araçları ve yüksek çözünürlüklü görüntüleri ile Google Earth Pro, kullanıcılara dünyanın şehirlerini. Manzaralarını ve doğal harikalarını olağanüstü bir hassasiyet ve netlikle keşfetme olanağı sağlar. Google Earth Pro, ister araştırma yapıyor olun, ister gezi planlıyor olun, ister yalnızca yolculuk tutkunuzu tatmin ediyor olun. Dünya üzerindeki hemen hemen her alana açılan sanal bir pencere sunar.

Buna ek olarak, Google Earth Pro indir ‘nun GIS verilerini entegre etme. Veri katmanlarını üst üste bindirme ve özel haritalar oluşturma kapasitesi daha da fazla işlevsellik katarak onu acil durum müdahalesi. Cevre araştırması ve şehir planlaması gibi çeşitli alanlar için paha biçilmez bir araç haline getiriyor.

Her şey göz önünde bulundurulduğunda, Google Earth Pro, teknolojinin gezegenimizi oluşturan birçok kültüre ve coğrafyaya merakı. Anlayışı ve saygıyı teşvik ederek dünya çapındaki insanları nasıl birleştirebileceğinin kanıtıdır. Bu nedenle Google Earth Pro, ister iş ister eğlence amaçlı araştırma yapıyor olun. Koltuğunuzdan hiç kalkmadan bir keşif yolculuğuna çıkmanıza olanak tanır.

Yorum yapın