Adobe After Effects 2023 Saglamindir

Videomuz için profesyonel düzeyde yazılım gerektiren karmaşık sahneler oluşturmak için Adobe After Effects bir çözümdür. Bu nedenle Saglamindir size “Adobe After Effects 2023 Full indir”nın tam sürümünü nasıl indirip kuracağınızı öğretecektir.

After Effects Nedir ?

Adobe After Effects 2023, gelişmiş hareket efektleri sağlamayı teşvik eden bir yazılımdır. Aynı sahnedeki bazı yazılımlar ilk rollerini video düzenleme olarak adlandırırken After Effects ücretsiz, efekt yaratması amaçlanan yazılımlara odaklanır. Bir yazılım hem profesyonel hem de amatör film yapımcılarının rahatlığını karşılayabiliyorsa ve kullanımı kolaysa, popülerlik kazanması ve fotoğraf düzenleme endüstrisinin önemli bir parçası haline gelmesi kaçınılmazdır.

Sinemanın görsel yönünün patlama yaşadığı, film tekniklerinin bambaşka bir boyuta ulaştığı dönem aynı zamanda Adobe After Effects’in de tanıtıldığı dönemdi. Şimdi, 1993’teki ilk çıkışından bu yana geçen 27 yılın ardından, bu animasyon programı film yapımcıları, içerik yaratıcıları ve 3D grafik tasarımcıları arasında geniş bir hayran kitlesi toplamayı başardı. Eski bir grafik programından gelen bir yazılım olan Adobe After Effects ücretsiz, kullanıcıların iş akışını iyileştirmek için zaman içinde büyük ölçüde ayarlandı ve ayarlandı ve 20 yıl sonra yeni yayınlanan son sürüm Adobe After Effects 2023 oldu.

after effects indir

Daha fazla gör: Adobe Premiere Pro

Adobe After Effects 2023 Full indir ile kişi, oluşturulan katmanları yönetebilir ve her birini serbestçe taşıyabilir. Bunu yapmak için konumlarını değiştirebilir. Ayrıca yazılım, yalnızca entegrasyon paketleri aracılığıyla indirilebilen ve kolaylıkla kullanılabilen birçok aracı bünyesinde barındıracak şekilde geliştirilmiştir. İkincil sahneler çok gerçekçi görünecek, bu görsel efektlerle mümkün olacak, stüdyonun sahneleri yaratması için ihtiyaç duyulan birçok ayrıntı kaydedilecek.

Adobe After Effects 2023 uygulamasını diğer Adobe ürünleriyle ve özellikle Premiere ile birlikte çalıştırarak kullanıcıların niyetini iyi anladığı için açıkça doğru kararı verdi. Bu, yazılımlar arasında veri aktarımına izin verdiği için veri bağlantınızı tekrar tekrar açıp kapatmanıza gerek kalmayacağı anlamına gelir. Elbette bu yazılım, profesyoneller, hobiciler, sanatçı kişiler ve daha pek çok farklı kullanıcı kategorisi için standart bir araç haline geliyor.

Download Bağlantı After Effects Saglamindir

| Download

File Size: 3.1-GB

Şifre: saglamindir / 12345

Özellikler Adobe After Effects 2023

 • Performans İyileştirmeleri: After Effects 2023’ün sürümü, oluşturma süresini hızlandırarak, animasyonları akıcı hale getirerek ve karmaşık kompozisyonlarla çalışmayı eskisinden daha kolay hale getirerek daha iyi performansa öncelik veriyor.
 • Çok iş parçacıklı İşleme: Çok iş parçacıklı işleme teknolojisi, kullanıcıların çok çekirdekli işlemcilerden faydalanmasına, dolayısıyla birden fazla efektin ve kompozisyonun hızlı bir şekilde işlenmesine olanak sağlamak için geldi.
 • Geliştirilmiş 3D İş Akışı: Gelişmiş kamera kontrolleri, alan derinliği seçenekleri ve 3D modelleme yazılımıyla entegrasyon sağlayan Adobe After Effects 2023’ün en son sürümüyle, kompozisyonlarda 3D öğeler oluşturmak ve değiştirmek artık daha az zorlu bir iş.
 • Sürükleyici VR Araçları: Büyüyen bir trend olan VR (sanal gerçeklik), Adobe After Effects 2023, Adobe VR araçları aracılığıyla VR deneyimleri oluşturmaya ve popüler VR cihazlarıyla uyumluluğa yönelik yeni araçlara ve iş akışlarına olanak sağladı.
 • Gelişmiş Hareket Takibi: After Effects ücretsiz sayesinde 3D öğelerin ve görsel efektlerin daha iyi entegrasyonunun yanı sıra, nesnelerin ve kamera hareketlerinin hareketini doğru bir şekilde takip etme yeteneği 2023’te daha da geliştirildi.
 • Entegre İşbirliği Araçları: Adobe‘nin işbirliği işlevselliğini geliştirdiği Adobe After Effects 2023’te, gerçek zamanlı güncellemeler ve sürüm kontrolü sayesinde birden fazla kullanıcı tek bir proje üzerinde aynı anda çalışabilir.
 • Geliştirilmiş Kukla Araçları: After Effects’in kukla araçları, kukla iğnelerinin daha iyi kontrol edilmesi, daha düzgün deformasyonlar ve Adobe Character Animator ile artırılmış entegrasyon gibi önemli değişiklikler gördü.
 • Genişletilmiş Şablon Kütüphanesi: Adobe, After Effects 2023 Full indir’e yeni şablonlar ve hazır ayarlar ekleyerek kullanıcılara projeleri için daha geniş bir hazır varlık ve efekt seti sundu.
 • Kolaylaştırılmış Kullanıcı Arayüzü: Adobe After Effects 2023’ün kullanıcı arayüzü, panel ve araç organizasyonu, esnek çalışma alanları ve genel olarak basitleştirilmiş bir kullanıcı deneyimi ile geliştirildi.

Daha fazla gör: Adobe Photoshop 2023

Yenilikler After Effects 2023 ?

Adobe After Effects 2023, kullanıcıların çalışmasını ve üretkenliğini kolaylaştıracak bir dizi yeni özellik sunan yazılımın en yeni sürümüdür. Gerçek zamanlı işbirliği işlevi de öğrencilerin aynı proje üzerinde aynı anda birlikte çalışabilmesini sağlayan öne çıkan bir özelliktir. Bu, birlikte sorunsuz bir ekip çalışmasına ve üyelerin gerçek zamanlı olarak değişiklik yapabilmesine ve böylece zorluk yaşamadan birlikte çalışabilmelerine olanak tanır. Üstelik yapay zekanın kullanımını bazı görevlerin otomasyonuna götüren ve daha yaratıcı olanaklar sunan yapay zeka destekli efektler yerleşiktir. Bu, Adobe’nin, üreticilerin yüksek kaliteli hareketli grafikler ve 3D efektleri hızlı ve çok yönlü bir şekilde oluşturmasına olanak tanıyan yeni satış çözümleri sunmaya devam etme kararlılığını ortaya koyuyor.

Artıları ve Eksileri After Effects ücretsiz

Artıları
 • Diğer Adobe programlarıyla mükemmel entegrasyon.
 • Çok çeşitli araçlar ve efektler.
 • Düzenli güncellemeler ve özellik iyileştirmeleri.
Eksileri
 • Yeni başlayanlar için yüksek öğrenme eğrisi.

Daha fazla gör: Wondershare Filmora X

After Effects Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit) sürümleri 1809, 1903, 1909 ve sonraki sürümlerle başlar; macOS sürümleri 10.14, 10.15 ve 11.x’tir.
 • İşlemci: Çok Çekirdekli Intel İşlemci 64-bit
 • RAM: Minimum 16 GB bellek (32 GB önerilir).
 • Grafik: 2 GB GPU VRAM; Adobe, NVIDIA GeForce GTX 1050 veya benzerini önerir.
 • Sabit Disk Alanı: Yaklaşık 5 GB boş sabit disk alanı (kurulum sırasında ek alan gerekebilir)
 • Monitör Çözünürlüğü: Ekran çözünürlüğü 1280x1080p ve üzeridir.

Adobe After Effects 2023 İndirme ve Yükleme Talimatları 

 • Öncelikle IDM kullanarak aşağıda verilen “After Effects 2023” linkini indirin.
 • Windows Defenderı kapatın.
 • İndirilen dosyayı WinRAR kullanarak açın.
Step 1:

İndirdikten Sonra İndirilen Dosyayı Açın.

after effects

Step 2:

Adobe 2023 Klasörünü açın.

adobe after effects

Step 3:

“Kurulum” dosyasını çalıştırın.

after effects sistem gereksinimleri

Step 4:

Devam’ı tıklayın.

adobe after effects 2023

Step 5:

Şimdi bu işlemin tamamlanmasını bekleyin.

adobe after effects 2023 full indir

Step 6:

Kurulum tamamlandıktan sonra “Başlat’a tıklayın”.

after effects free download

Step 7:

Arayüz.

after effects 2023 full indir

Sonuç

Adobe After Effects 2023, görsel efektler ve hareketli grafikler alanlarında kişilerin profesyonel becerilerini kesinlikle iki katına çıkaran muhteşem bir dizi iyileştirme sunuyor. Daha hızlı çalışma hızı, basit prosedürleri ve harika buluşları sayesinde etkisini tüm kullanıcılar fark edecektir. Yaratıcı olmalarına ve fikirlerini daha hızlı ve verimli bir şekilde hayata geçirmelerine yardımcı olacaktır. Film yapımcıları, televizyon yapımcıları, mobil ve web geliştiricileri, animasyonlar ve kompozisyon sanatçıları yaratıcılıkları için araçlara ihtiyaç duyduğunda After Effects indir, dünya çapındaki tüm içerik oluşturucuların araç kutusunun sağlam bir parçası olmaya devam ediyor.

Yorum yapın