EaseUS Data Recovery Full indir sağlam indir

Sürekli veri kurtarma, yanlış bir şey yapabileceğimiz ve değerli verilerimizi yanlışlıkla kaybedebileceğimiz yaygın bir durumdur. Şu anda en iyi seçeneğiniz olacak EaseUS Data Recovery Full indir ndan daha iyi bir otomatik Kurtarma Yazılımı olmadığından eminim. Bu yazımızda sağlam indir, bu oyunun nasıl indirilip kurulacağı hakkında tüm detayları anlatacak.

EaseUS Data Recovery Nedir?

EaseUS Data Recovery Full indir, sistemden kalıcı olarak kaybolan verileri geri yüklemek için etkileyici özelliklere sahip, veri kurtarma konusunda en iyi bilinen yardımcı programdır. Resim, ses, video, belge gibi birçok veri türünün kurtarılmasını destekleyen EaseUS Data Recovery indir ve hepsinin kurtarılmasını destekleyen, toplamda tüm dosya formatlarına sahibiz. Buradaki en önemli özellik, yazılımın sabit diskler (SSD veya HDD), USB, SD hafıza kartı ve daha pek çok günümüzün popüler yığın depolama aygıtlarını derinlemesine tarayabilmesidir. Bu, çok sayıda insan tarafından kullanılan yazılımın esnekliğini gösterir. diğer birçok gadget ile işbirliği.

Genellikle bu uygulama kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir, indirilir ve kullanıma hazırdır, EaseUS Data Recovery Full indir ile kaybolan verilerinizi kolayca bulabilirsiniz. Dolayısıyla bu yazılım çeşitli öğrenci türleri tarafından kullanılabilir. Ayrıca tasarlanan programın kullanımı oldukça kolay olacağından gereksiz kafa karıştırıcı işlemler de olmayacaktır.

easeus data recovery full version

Daha fazla gör: DriverPack Solution

İşletim sisteminin ötesinde veri tarama yeteneği sayesinde EaseUS Data Recovery Wizard, kalıcı olarak silinmiş olsa bile kaybolan verileri kurtarabilir, bu da kullanıcının bu dosyalara dokunamamasına olanak sağlar. Zamandan tasarruf etmek için yakın zamanda kaybolan veya veri kapasitesi düşük verileri hızlı taramayı düşünebilirsiniz. Verileriniz bulunamıyorsa derin taramayı kullanmak isteyebilirsiniz. Kurtarma süper hızlı ve kolay olacak, doğruluğunu kontrol etmek için kurtarılan verilerin bilgilerinin önizlemesini görebileceksiniz.

Download Bağlantı EaseUS Data Recovery sağlam indir

| Download

File Size: 70-MB

Şifre: sağlam indir

Özellikler EaseUS Data Recovery Full indir

 • Geniş Dosya Formatı Desteği: Belgeler, resimler, videolar, ses dosyaları, e-postalar vb. ile birlikte çoğu dosyayı tanımlayabilir.
 • Çoklu Cihaz Desteği: Sabit diskler, SSD’ler, USB sürücüler, hafıza kartları, dijital kamera gibi birçok küçük depolama cihazıyla ve bazı durumlarda veri depolamak için kullanılabilecek tüm cihazlarla uyumludur.
 • Esnek Kurtarma Seçenekleri: Kullanıcılar tercih ettikleri kurtarma modlarını veya kendilerine en uygun programları seçebilirler. Kullandığımız bu yönler şunlardır: Silinen dosyalar
 • Önizleme İşlevselliği: Kullanıcılar, kaybolan dosyaları kurtarmadan önce, başka bir dosyayı değil, doğru dosyaları geri yüklediklerinden emin olmak için güvenli bir önlem olarak dosyaları önizleyebilir.
 • Hızlı ve Derin Tarama: Kapsamlı veri kurtarma işleminin gerçekleştirilmesinde etkili olan hızlı ve derin taramalar olmak üzere iki tarama türüne sahiptir. Yüzey taraması incelemesi, yakın zamanda silinen dosyayı bulmak için sabit diskte arama yaparken, derinlik taraması, kayıp dosyaların izlerini bulmak için depolama biriminde kapsamlı bir arama yapar.
 • Seçici Dosya Kurtarma: Dosyaları kurtarırken kullanıcılar, tüm içeriği geri yüklemek yerine seçtikleri belirli dosya ve klasörleri alabilirler; böylece süreç hızlanır ve zamandan ve depolama alanından tasarruf sağlanır.
 • Kullanıcı Dostu Arayüz: Bu kişi elektrodu invaziv değildir ve vücudun farklı bölgelerine hızlı bir şekilde ayarlanabilir, bu da onu günlük kullanıma uygun hale getirir.
 • Duraklatma ve Devam Etme İşlevselliği: Kamera tarama arasında duraklatılabilir ve devam ettirilebilir, böylece yeniden tarama görevinin günlük programa uyması kolaydır.
 • Dosya Filtreleme: Bu kadar kapsamlı bir arama aracı sayesinde kullanıcılar, arama sonuçlarını dosya türlerine veya dosya özniteliklerine göre filtreleyebilir ve dolayısıyla mevcut dosyaların listesini daraltabilir.
 • Uyumluluk: Bu programın öne çıkan özellikleri arasında hem Windows hem de Mac işletim sistemleriyle uyumluluğu yer alıyor, bu nedenle platform seçimi gerçekten önemli değil.

Daha fazla gör: Revo Uninstaller Pro

Yenilikler EaseUS Data Recovery Wizard?

 • Geliştirilmiş Tarama Algoritmaları: Daha önce silinen dosyaları ayıklamak için daha hızlı ve daha etkili olan, yedekli veri taramasına yönelik geliştirilmiş algoritmalar.
 • Daha İyi Dosya Önizleme: Kullanıcıların kurtarılabilir dosyaları geri yüklenmeden önce daha net görebileceği gelişmiş bir önizleme modu sunan çeşitli özellikler devreye giriyor.
 • Optimize Edilmiş Kullanıcı Arayüzü: Daha kullanıcı arayüzü dostu erişim ve geliştirilmiş kullanıcı deneyimi içeren yeni ve modern arayüz tasarımı.
 • Gelişmiş Veri Koruması: Herhangi bir kurtarma işlemi, daha fazla veri kaybı riskini önemli ölçüde azaltabilecek sağlıklı bir disk yedekleme deposuna sahip olmalıdır.
 • Geliştirilmiş Uyumluluk: İşletim sistemindeki en son ve yeni depolama aygıtlarına uyumluluk yükseltmeleri yapılıyor, böylece genel işlemler çok çeşitli sistemlerde sorunsuz bir şekilde yürütülebiliyor.
 • Genişletilmiş Dosya Formatı Desteği: Video düzenleyicinin üzerinde çalışması gereken başlıca iyileştirmelerden biri, eski yazılım sürümlerinde bulunan dosya formatlarının yanı sıra son yazılım. Güncellemelerinde eklenen yeni dosya türlerinin kurtarılması için daha iyi destek sağlamaktır.
 • Daha Yüksek Kurtarma Hızları: Raporlama hızını artırmak ve veri kurtarma için gereken süreyi azaltmak için daha iyi algoritmalar ve optimizasyon taktikleri.
 • Daha İyi Dosya Filtreleme: Kullanıcıların istenen dosyaları daha kolay alabilmesi için dosya adı, boyutu. Türü ve oluşturulma tarihi gibi arama kriterlerini içeren geliştirilmiş filtreleme özelliği.
 • Gelişmiş Veri Kurtarma Sihirbazı: Kullanıcıya sonraki adımlarda kolaylıkla yardımcı olmak için adım adım kılavuz içeren iyileştirilmiş bir veri kurtarma sihirbazı özelliği uygulayın.

Artıları ve Eksileri EaseUS Data Recovery

Artıları
 • Kullanıcı dostu arayüz.
 • Çok Yönlü Kurtarma Seçenekleri.
 • Önizleme Özelliği.
 • Derin Tarama Seçeneği.
 • Uyumluluk.
Eksileri
 • Sınırlı Ücretsiz Sürüm.
 • Verim.
 • Başarı Garantisi Yok.

EaseUS Data Recovery Wizard İndirme ve Yükleme Talimatları 

 • Öncelikle IDM kullanarak aşağıda verilen “EaseUS Data Recovery Wizard” linkini indirin.
 • Windows Defenderı kapatın.
 • İndirilen dosyayı WinRAR kullanarak açın.
Step 1:

İndirdikten sonra indirdiğiniz dosyayı zipten çıkartın.

easeus data recovery

Step 2:

“Etkinleştirme” klasörünü açın.

easeus data recovery wizard

Step 3:

“Hosts Blocker” adlı ilk klasöre gidin.

easeus data recovery full

Step 4:

Dosyayı aşağıda gösterildiği gibi yönetici haklarıyla çalıştırmak için sağ tıklayın.

easeus data recovery key

Step 5:

Dosyayı çalıştırdıktan sonra çıkartılan klasöre dönün ve Kurulum dosyasını çalıştırın.

easeus data recovery wizard full

Step 6:

Tamam’ı tıklayın.

easeus data recovery full serial key

Step 7:

Devam etmek için İleri’ye tıklayın.

easeus data recovery wizard key

Step 8:

Devam etmek için Kabul Et’i tıklayın.

easeus data recovery full indir

Step 9:

Burada, kurulumu kurtarmak istediğiniz verilerin bulunduğu klasörle sınırlandırmak için Onayla’yı tıklayabilir veya olduğu gibi bırakabilirsiniz.

easeus data recovery wizard indir

Step 10:

Yükle’ye tıklayın.

easeus data recovery wizard.

Step 11:

Lütfen yazılımın kurulumunun tamamlanmasını bekleyin.

easeus data recovery wizard full indir

Step 12:

Kurulum tamamlandıktan sonra her iki kutunun işaretini kaldırın ve “Son”a tıklayın.

easeus data recovery wizard free

Sonuç

EaseUS Data Recovery Full indir, insanların silinen veya kaybolan dosyalarını kurtarmak için kullanabileceği en güvenilir ve kullanıcı dostu seçenektir. Kullanımı kolay arayüzü, her şeyi kapsayan tarama yetenekleri ve desteklenen formatların geniş yelpazesi. Onu hem bireysel hem de şirket için uygun bir araç haline getiriyor. İster kazara silme, ister formatlama hataları, ister sistem çökmesi olsun. EaseUS Data Recovery’nın sağladığı değerli verilerinizi almak için güvenilir bir araca sahip olduğunuz sürece pek bir önemi yoktur. Yüksek performansı ve düzenli güncellemeleri nedeniyle, hala veri kurtarma çözümü kullanmayı seçen kişilerin bir numaralı tercihi.

Yorum yapın