Cities Skylines 2 Türkçe Yama Sağlam indir [2024]

City Building’i temel alan Cities Skylines 2 Türkçe Yama, 2015 yılında Paradox Interactive tarafından piyasaya sürüldü. Açık uçlu bir oyun olan oyunu Colossal Order yarattı. Herkesin bildiği gibi Cities Skylines türkçe yama, şehir kurma simülasyonuna dayanan tek oyunculu bir oyundur. Bu oyunda bir şehir planlamacısı olarak oynayacak, vergilendirme, yol konumu, kamu hizmetleri, imar kontrolü ve kamusal alanda toplu taşıma gibi konuları ele alacaksınız. Bu yazımızda sağlam indir, bu oyunun nasıl indirilip kurulacağı hakkında tüm detayları anlatacak.

Cities Skylines 2 Nedir?

Cities Skylines 2 Türkçe Yama ile kendi vizyonunuza uygun olarak hareketli bir metropol tasarlayıp inşa edebilir, bu da onu eşsiz bir şehir kurma deneyimi haline getirebilir. Oyunun gerçekçi simülasyonu ve dinamik ekonomisi, dünya inşası için çok sayıda olasılık sunuyor. Şehrinizin gelişimine dair temelin inşasından süreç ve altyapının geliştirilmesine kadar her şey tamamen sizin elinizde. Ancak yaptığınız her seçimin bir etkisi olacağından stratejik planlama çok önemlidir. Ticareti bölgesel endüstrileri canlandırmak ve ekonomiyi aynı anda genişletmek için kullanmak mümkün müdür?

cities skylines türkçe yama

Daha fazla gör: GTA SAN Andreas

Şehir merkezinin canlılığından ödün vermeden konut büyümesi nasıl teşvik edilebilir? Vatandaşlarınızın ihtiyaçları ve istekleri ile şehrin bütçe sınırlamaları arasında bir denge bulmak asla kolay değildir. Şehriniz zaman içinde hem beklenen hem de beklenmedik değişikliklere uğrayan, yaşayan, nefes alan bir varlıktır. Mevsimler değiştikçe ve ışık yerini karanlığa bıraktıkça, öngörülemeyen koşullara uyum sağlamaya ve bunlara yanıt vermeye hazır olun. Mevcut en gerçekçi ve karmaşık şehir kurma deneyimini sunan Cities Skylines 2, yaratıcılığınızı ve problem çözme becerilerinizi test eder. Muhteşem yüksek çözünürlüklü fotoğrafları sizi hayallerinizdeki şehri inşa etmeye teşvik edebilir.

Download Bağlantı Cities Skylines 2 sağlam indir

| Download |

File Size: 35-GB

Şifre: sağlam indir / 12345

Oynanış Cities Skylines türkçe yama

2×2 kilometrelik bir alana sahip olan arsa, oyunun başladığı yerdir. Oyuncu, oyunun başlangıç ​​miktarından ve yerel otoyoldan bahsedecektir. Oyuncuların öncelikli hedefi ticari ve endüstriyel sektörlere geçmeden önce yerleşim bölgelerindeki faaliyetlerini sürdürmektir.

Oyuncunun görevi, elektriği eskitmek için su gücü sağlamak ve yakındaki sakinleri daha yakından bakmaya ikna etmektir. Bölge sakinlerinin uygun şekilde istihdam edilmesi bir sonraki büyük zorluktur. Kentsel planlama ancak deneyim yoluyla kazanılabilecek son derece zorlu bir beceridir.

Bu oyunda Cities Skylines 2 Türkçe Yama, Oyuncu bir sonraki seviyeye ilerler ve burada ek yollar açmayı ve şehir büyüdükçe artan nüfusla nasıl başa çıkacağını öğrenmesi gerekir. Polis ve itfaiye istasyonları, sağlık tesisi idaresi, vergiler, hükümet operasyonları. Toplu taşıma sistemleri ve çok daha fazlası gibi Şehirde yapılacak iyileştirmeler, üst düzeydeki yeni görevler arasında yer alıyor.

Oynanış Cities Skylines 2

Daha fazla gör: Euro Truck Simulator 2

Oyunun temel amacı şehri inşa etmektir ve ilk seviyeyi başarıyla tamamlamak. Oyuncuyu daha da büyük faydalarla daha ileri seviyelere ilerletecektir. Örneğin ticari bir mağazanın inşası yerel halkın iş ve eğitime erişimini iyileştirecektir.

Şehir planlamasında nihai amaç bunu başarmaktır. Hem şehrin hem de vatandaşların yaşam tarzının oyuncu tarafından geliştirilmesi gerekiyor. Oyuncu, yeterli parayı topladıktan sonra yeni arazi satın alarak yerel halk için faydalı olabilecek yerler inşa etmeye başlayabilir.

Kullanıcı, Cities Skylines 2 Türkçe Yama Steam atölyesine katılarak oyun hakkında kapsamlı bir anlayış kazanabilir. Ana oynanışta, oyuncunun nüfus kademesini aşmasına ve kendisini daha yüksek bir seviyeye yükselten ek özelliklere erişmesine olanak tanıyan tekrar oynatma modları gibi başka seçenekler de vardır. Gözden geçirenler, kullanıcının coğrafi yönleri kavramasını kolaylaştıran bir harita düzenleyiciye sahip olduğu için oyunu genel olarak övdü.

Özellikler Cities Skylines 2

Tanım Seçimi
 • Şehrin hangi belirli bölgelerini inşa etmek istediğinizi seçebilme yeteneği, Cities Skylines türkçe yama’ın ana özelliklerinden biridir. Oyuncu, trafik yönetimi ve endüstriyel sektör gelişimi açısından gelişmiş olduğuna inandığı yerleri seçme seçeneğine sahiptir. Bu aracın yardımıyla oyuncu belirli ilgi alanlarına odaklanmak istediğine karar verebilir. Örneğin oyuncu vergilendirme bölümünü iyileştirmek istiyorsa bir şehir seçip o bölgedeki vergi derlemesini daha iyi hale getirmeye odaklanabilir.
Sağlam taşıma
 • Bir şehrin ulaşım sisteminin olmazsa olmaz olduğunu herkes biliyor. Cities Skylines 2’nin dikkate değer özelliklerinden biri sağlam ulaşım sistemidir. Bu özel özellikle şehirdeki toplu taşımayı planlayabilirsiniz. Sonuç olarak, otoyollardaki trafik sorunlarını ve sıkışıklığı azaltabilirsiniz. Yolları kullanmak ve trafiği iyi yönetmek, gelirin artmasına katkıda bulunur. Oyunda, ister düz bir çizgi, ister geleneksel bir ızgara planı olsun, istediğiniz düzeni kullanarak yollar inşa edebilirsiniz.

cities skylines 2 türkçe yama

Daha fazla gör: Forza Horizon 4

Modlama
 • Şehir İnşasında size yardımcı olacak arabaları ve yapıları kullanmak, oyun içinde oluşturulan modlama adı verilen ekstra bir özellik sayesinde mümkün olur. Steam Atölyesi, oyuncuya Şehir Binası hakkında kapsamlı bilgi veren ek bir etkinliktir. Bu, topluluğa katılmanızı ve oyunu daha başarılı bir şekilde oynamanızı sağlayan çok önemli bir özelliktir. Modlama kullanarak topluluğa katkı sağlayan, hedeflerinizi destekleyen net tasarıma sahip dinamik içerikler üretebilirsiniz.
Harita düzenleyici
 • Oyun içerisinde bulunan harita editörünü kullanarak kendi haritalarınızı oluşturabilirsiniz. Güncel haritayı takip etmenize gerek yok. Yaratıcı olmanızı sağlayan bu özel işlev sayesinde haritanızı istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Haritada bir dünya coğrafyasının gerçekçi bir temsilini görebilirsiniz. Sonuç olarak oyun daha ilgi çekici ve eğlenceli hale geliyor. Şehir planlamasında haritalar önemlidir. Bir sonraki seviyeye ilerlemek için haritayı doğru bir şekilde güncellemek sizin sorumluluğunuzdadır.

Cities Skylines 2’deki yenilikler neler?

Geliştirilmiş Grafikler:
 • Geliştirilmiş grafiklerle şehrinizi daha önce hiç olmadığı gibi hayata geçiren nefes kesici manzaraları izleyin. Sakin parklardan kalabalık şehir sokaklarına ve aradaki her yere kadar her ayrıntı, en iyi sürükleyicilik için ustalıkla tasvir edilmiştir.
Dinamik Gündüz-Gece Döngüsü:
 • Gündüz yerini geceye bıraktığında şehrinizin nasıl değiştiğini gözlemleyin. Akşam karanlığından sonra şehrinizin altyapısını planlayıp denetlerken yeni engellerle ve fırsatlarla karşılaşacaksınız.
Mevsimler ve Hava Durumu Etkileri:
 • Doğru mevsimsel ve hava durumu değişikliklerine sahip unsurları kabul edin. Şehrinizin her hava koşulunda gelişebilmesi için sıcak hava dalgalarından kar yağışına. Yağmur fırtınalarına ve daha fazlasına kadar her şeye hazır olun.
Genişletilmiş Ulaşım Seçenekleri:
 • Yeni tür yollar, trenler ve toplu taşıma gibi daha fazla ulaşım olanağına sahip, tamamen bağlantılı bir şehir inşa edin. Daha iyi trafik kontrol çözümleri ile sakinlerinizin hareket etmesini sağlayabilir ve trafik sıkışıklığını azaltabilirsiniz.
Gelişmiş Simülasyon Motoru:
 • Şehir yaşamının her yönünü daha doğru bir şekilde simüle eden geliştirilmiş bir motorla, daha derin bir şehir simülasyonu deneyimi yaşayın. Şehrinizin büyümesi ve başarısı, ekonomik dinamiklerden vatandaş davranışlarına kadar yaptığınız her eylemden doğrudan etkilenir.

cities skylines indir

Daha fazla gör: Counter Strike Global Offensive

Özelleştirilebilir Bölgeler:
 • Belirli kuralları ve yönergeleri empoze etmek için kullanabileceğiniz ilçeler oluşturarak şehrinizdeki mahalleleri özelleştirin. Şehrinizin karakterini, ister yüksek teknolojili firmaları desteklemeyi isterse çevre dostu çabaları içeriyor olsun, hedeflerinize göre uyarlayın.
Genişletilmiş Bina Seçenekleri:
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz daha geniş bir yapı ve simge yelpazesi yelpazesiyle daha büyük ve daha iyi yapılar inşa edebilirsiniz. Şehrinizi uluslararası sahnede öne çıkarmak için tanınabilir gökdelenler, tarihi yerler ve mimari harikalar inşa edin.
Çok Oyunculu Mod:
 • Yepyeni çok oyunculu modda arkadaşlarınızla yarışın ve birlikte çalışın. Kimin en iyi şehri yaratabileceğini bulmak için ekip halinde ortak zorlukların üstesinden gelin veya birbirleriyle rekabet edin.
Kolaylaştırılmış Kullanıcı Arayüzü:
 • Şehir yönetimini çocuk oyuncağı haline getiren. Kullanımı daha kolay ve eskisinden daha sezgisel bir arayüzden yararlanın. Gerekli araçlara ve bilgilere kolayca erişebilir, gerçekten önemli olana, yani hayallerinizdeki şehri yaratmaya konsantre olmak için zaman kazanabilirsiniz.

Daha fazla gör: House Flipper

Artıları ve Eksileri Cities Skylines 2

Artıları
 • Şimdiye kadarki en büyük şehir kurma oyununun bir devamı var ve işte bu kadar!
 • İşleri daha da şaşırtıcı hale getirmek için bir dizi yeni özellik tanıtıldı.
 • Oyunun vatandaşlarının saygın hayatlar sürmesi fikrine bayılıyorum.
 • Yolların bakımını yapmak zor olsa da keyifli gibi görünüyor.
Eksileri
 • Umarım oyunda felaketler olur; Henüz hiçbirini okumadım.
 • Orijinal oyun ilginizi çekmediyse sanırım devam oyunu da sizi ikna etmeyecektir.

Cities Skylines 2 Sistem Gereksinimleri 

Minimum:

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows® 10 Home 64 Bit
 • İşlemci: Intel® Core™ i7-6700K | AMD® Ryzen™ 5 2600X
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Grafik: Nvidia® GeForce™ GTX 970 (4 GB) | AMD® Radeon™ RX 480 (8 GB)
 • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Tavsiye edilen:

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows® 10 Home 64 Bit | Windows® 11
 • İşlemci: Intel® Core™ i5-12600K | AMD® Ryzen™ 7 5800X
 • Bellek: 16GB RAM
 • Grafik: Nvidia® GeForce™ RTX 3080 (10 GB) | AMD® Radeon™ RX 6800 XT (16 GB)
 • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

İndirme ve Yükleme Talimatları 

 • IDM kullanarak indirme butonuna tıkladığınızda indirme sayfamıza yönlendirileceksiniz.
 • Cities Skylines 2 İndir düğmesini seçin.
 • Saglamindir‘dan ücretsiz olarak indirebileceğiniz resmi yükleyici başlatılacak.
 • Dosyayı indirip yükledikten sonra, eğer güçlü bir internet bağlantınız varsa, oyunu kolaylıkla kurabilmelisiniz.
 • Kurulumdan sonra dosyayı WinRAR kullanarak açın.
 • Kurulum tamamlandıktan sonra Cities Skylines 2 indir ‘yi oynayabilirsiniz.

cities skylines 2 indir

cities skylines 2 sistem gereksinimleri

cities skylines 2 türkçe

Sonuç

Şehir kurma heyecanındaki bir sonraki büyük şey, oyun deneyiminizi daha da keyifli hale getirmek için birçok yeni özellik ve geliştirme sunan Cities Skylines 2 Türkçe Yama ‘dir. Geliştirilmiş grafikler, gerçekçi hava efektleri ve dinamik gündüz-gece döngüleri sayesinde daha önce gördüğünüz hiçbir şeye benzemeyen sürükleyici, dinamik bir metropol ortamı deneyimleyeceksiniz.

Oyunun gelişmiş ulaşım seçenekleri, gelişmiş simülasyon motorları ve değiştirilebilir bölgeleriyle hayallerinizdeki şehri titizlikle tasarlayabilirsiniz. İster çok oyunculu modda arkadaşlarınızla çalışmayı, ister modlama desteğiyle hayal gücünüzün çılgına dönmesini isteyin, Cities Skylines indir’de herkes için bir şeyler var.

Şehir yönetimini çok kolaylaştıran akıcı bir kullanıcı arayüzü ile kentsel planlama ve geliştirme alanına girme zamanı hiç bu kadar uzun olmamıştı. O halde emniyet kemerinizi bağlayın, baretinizi alın ve nihai şehir macerası olan Cities Skylines 2’ye hazır olun. Hayallerinizin şehrini inşa etmeye hazır mısınız? O senin için bekliyor.

Yorum yapın