Bus Simulator 18 indir Sağlam indir [2024]

Bus Simulator 18 indir, oyuncunun otobüs şoförü rolünü atadığı bir simülasyon oyunudur. Şimdiye kadar, isme dayalı bir sonraki simülasyon seviyesi var ve öncekilerle karşılaştırıldığında her oturumu benzersiz kılmak için çok çeşitli seçeneklerle birlikte her zamankinden daha sorunsuz bir oyun deneyimi sağlayacak. Bu yazımızda sağlam indir, Bu oyun hakkında tüm detayları, Nasıl indirilip kurulacağını anlatacağız.

Bus Simulator 18 Nedir?

Bus Simulator 18 indir, Bu oyun, nerede olursanız olun, şehir merkezini veya yakın bir köyü, iş parkını, sanayi veya liman alanını vb. seçebileceğiniz açık bir şehirde bir otobüs şoförünü simüle eder. Oyun sekiz gerçek şehir otobüsünü kullanmanızı sağlar: duruma göre Mercedes Benz, MAN, Setra, IVECO ve diğerleri. Ancak tek fark, bazı oyuncuların takımdan ayrılması için yalnızca bir oyuncuya daha sahip olmanızdır.

12 lokasyonda otobüs şoförü olarak yolculuğunuzda şehrin yoğun trafiğiyle ve tüm sorunlarıyla karşılaşacaksınız. Bus Simulator 18 indir ile oynarken olağandışı hava koşullarını, delikleri, trafik sıkışıklığını, ücretten kaçanları, kazaları, inşaat alanlarını, gece sürüşünü ve yolcuların özel isteklerini unutmalısınız. Buna karşılık, şehrin en karmaşık ve en işlek caddelerinde ustalaşacak, para kazanacak, en zamanında ve dikkatli sürüş yapan kişi olacak ve kendi otobüsünizde neredeyse sonsuz sürüş keyfini keşfedeceksiniz. Binlerce kilometre uzağa sanal yollar ve otoyollar koyun, farklı seyahat edin, farklı araçlar seçin ve daha fazla kişiselleştirme seçeneğine sahip olun.

bus simulator 18 indir

Daha fazla gör: OMSI 2

Çok çeşitli özelliklere sahip olan Bus Simulator 18 indir ‘de tüm sınırlar ortadan kalktı. Yeni rotalar oluşturun, kendi otobüslerinize, otobüs düzenlerinize, haritalarınıza sahip olun, bunları toplulukla paylaşın ve Steam atölyesinden modları indirip yükleyerek gerçekçi bir oyun deneyimi yaşayın.

Ancak araç kullanırken dikkatli olun! Hata yapmaktan veya yaralanmalara neden olmaktan kaçının. Şehrin her yerinde hız tuzakları var, bu yüzden dikkatli olun. Bundan kaçınmak hem mali durumunuza hem de itibarınıza zarar verebilir.

Download Bağlantı Bus Simulator 18  sağlam indir

| Download

Dosya Boyutu: 2.5-GB

Torrent 

| Download

Dosya Boyutu: 13.85-KB

Şifre: sağlam indir / 12345

Özellikler Bus Simulator 18

Hiç hayalinizin gerçekleştiğini ve temiz, büyük bir otobüs kullandığınızı hayal ettiniz mi? İnsancıllaştırma, güvenli bir şekilde otobüs kullanabileceğiniz ve aynı zamanda eğlenebileceğiniz Bus Simulator 18 indir oyunundaki gibi olabilir. Tanımsız

Gerçek Bir Otobüs Şoförü Olun:
 • Geniş bir alana ve çeşitli mahallelere, sanayi bölgelerine ve köylere sahip bir şehri keşfedin. İnsanları toplayın ve gerçek bir otobüs şoförünün yaptığı gibi rotalara bağlı kalarak yolcularınızı Hedef A’ya zamanında ulaştırmayı hedefleyin.
Sürücü Lisanslı Otobüsler:
 • Mercedes-Benz, MAN ve Setra gibi önde gelen markaların sekiz farklı otobüsünü kullanmanıza olanak tanıyan bir cazibe merkezini kontrol edin. Bu sıradan bir otobüs değil, mesele bu.
Tek Başınıza veya Takım Oluşturun:
 • Tek oyunculu modda tek başınıza bir göreve çıkın veya arkadaşlarınızla gerçek zamanlı çok oyunculu modda takım kurun ve hikaye birlikte gelişsin. Biz başarıyı hedefleyen yerel bir otobüs şirketiyiz – “ekip çalışması hayalleri gerçekleştirir”!
Yolculuğunuzu Kişiselleştirin:
 • Otobüs yolculuğunuzu kişiselleştirerek yaratıcılığınızı sergilemekten çekinmeyin! Sadece kendi benzersizliğinizi yansıtan harika motiflerle süsleyin. Oyun boyunca kendi filonuzu tamamen kişiselleştirmek için ek özelleştirilebilir seçeneklerin kilidini açmaya devam edeceksiniz.

Daha fazla gör: Euro Truck Simulator 2

Devasa Bir Dünyayı Keşfedin:
 • Bus Simulator 18 indir Pc ‘deki Şehir size keşif özgürlüğü verdi. 40’tan fazla rota milinin ayak izlerini takip ederek yeni bölgeleri keşfedebilecek, yeni otobüslerin kilidini açabilecek ve yolculuğun kendisine dalabileceksiniz.
Modların Gücü (yalnızca PC):
 • PC oyuncularıyla sınırlı bir özellik olan modlar, Bus Simulator 18’de işleri bir adım daha ileri taşıyor. Akışa bırakın ve düşüncelerinizin çılgına dönmesine izin verin! Kendi tek duraklı rotalarınızı geliştirin, özel otobüsler tasarlayın ve yepyeni haritalar oluşturun. Yepyeni bir deneyim yaşamayı tercih ederseniz, başkalarının sizin yaratımlarınızı görmesine ve ayrıca diğer oyuncular tarafından oluşturulan modları indirmesine izin verin.

Bus Simulator 18 Oynanış

Bus Simulator 18 indir’de, engebeli yollardan kontrol edilemeyen yolcularla geçen, ancak yolculuğu bitirdiğinizde yine de tatmin olmuş hisseden bir otobüs şoförünün sorumluluğundasınız. Oyunun başında, her birinin özellikleri, kapasitesi, tasarımı ve diğer yönleri bakımından farklılık göstereceği geniş yelpazeden bir otobüsün seçimi verilecektir. Otobüsünüze karar verdikten sonra şimdi onun belirlediği yola çıkma zamanı.

Bus Simulator ‘in temel amacı, yolcuları şehir içinde hareket ettirmek için otobüsleri etkin ve güvenli bir şekilde çalıştırmak ve işletmektir. Sizden bir rutin bekleniyor, dolayısıyla işiniz yalnızca yolcuların belirlenen duraklardan alınmasını ve kararlaştırılan zaman çizelgesi içerisinde yolcuların varış noktalarına bırakılmasını gerektiriyor. Bu yolculuk boyunca karşınıza çıkacak farklı engeller, örneğin trafik, hava koşulları ve sürüş becerilerinizi aşacak şaşırtıcı olaylar.

bus simulator 18

Daha fazla gör: Mount and Blade Warband

Daha gerçekçi bir deneyim yaşatmak istiyorsanız oyun. Bize otobüs kullandığımızı hatırlatan gerçekçi kontrol ve fizik sürecini kullanıyor. Diğer sürücülerin yanında olmak. Trafik kurallarına uyma ihtiyacı ve kazaları önlemek için aracın hızı ve bakımı kalıcı sorunlardır.

Oyunun hikayesini takip ederek yeni otobüsler satın almayı. Daha fazla hat açmayı ve bunları kendi tarzınıza göre değiştirmeyi başaracaksınız. Ek olarak, yolcularla konuşurken, onların sorunlarına yanıt verirken ve hatta krizleri (örn. arızalar, yolcuların kötü davranışları) ele alırken kişilerarası becerilerinizi kullanabilirsiniz.

Mükemmel Otobüs Şoförü Olmak

Yoğun bir şehirde otobüs şoförü olduğunuzda hayatın nasıl olduğunu bilmek istiyorsanız Bus Simulator 18 indir’i edinmek sizin için iyi bir fikir olabilir. Keşfedilecek çok ayrıntılı şehir manzaraları olduğu ve oyunda hala bazı değişiklikler ve modifikasyonlar bulabileceğiniz gerçeği göz önüne alındığında, oyunun şu anki durumuna gelme yolculuğu inanılmaz bir yolculuk. Bu da açıkça çok fazla çaba ve zaman harcandığı anlamına geliyor. yatırım yaptı. Simülasyon oyunlarından hoşlananlar Bus Simulator ‘e mutlaka bir şans vermeli.

Artıları ve Eksileri Bus Simulator

Artıları
 • Sağlam mekanik
 • Çeşitli oyun
 • İnce ama hoş ayrıntılar
 • Entegre zorluk ayarları
Eksileri
 • Grafikler yayınlandığı yıla göre zayıf
 • Tüm özellikler tükendiğinde bayatlıyor

Bus Simulator 18 Sistem Gereksinimleri

Minimum Gereksinimler
 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-Bit
 • İşlemci: 3,3 GHz Intel Core i3 veya 3,2 GHz AMD Phenom II X4
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 750 (1GB VRAM) veya AMD Radeon R7 360 (2GB VRAM) veya üzeri
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Geniş bant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 6,5 GB Sabit disk alanı mevcut
Önerilen Gereksinimler
 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-Bit
 • İşlemci: 3,4 GHz Intel Core i5-4670 (4. nesil) veya 4 GHz veya eşdeğeri AMD FX-8370
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 970 (4GB VRAM) veya AMD Radeon R9 290 (4GB VRAM) veya üstü
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Geniş bant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 6,5 GB Sabit disk alanı mevcut

Bus Simulator 18 PC’yi İndirme ve Yükleme Talimatı

 • İlk önce IDM‘yi indirin ve “Bus Simulator 18” Oyununu indirmek için kullanın
 • “Windows Defender”ı Kapatın.
 • İlk bölümü seçin ve ardından buna sağ tıklayın ve oradan Buraya çıkart’ı seçin. Diğer durumlarda bilginin bir kısmı dışarı çekilecektir.
 • Bunun için WinRAR‘ın kurulu olması gerekiyor.
 • Daha sonra çıkartılan Iso dosyasına sağ tıklayın ve tekrar “Buraya Çıkart” seçeneğini seçin.
 • VEYA UltraISO’nun üst 3. çubuğundaki “Sanal sürücüye bağla” simgesine tıklayarak iso’yu “UltraISO” olarak bilinen sanal sürücüye dönüştürmek için de yazılımı kullanabilirsiniz. Daha sonra sanal sürücüyü açmanız gerekecek. Bu normalde Bilgisayarım’dan hemen sonra veya başlangıç ​​civarındadır.
 • Bir sonraki adım, oyunun görüntüsünü monte etmek veya gerekirse çıkarmaktır. Ardından, “setup.exe” dosyasına sağ tıklayın ve oyunu yükleme işlemini başlatmak için “Yönetici Olarak Çalıştır” seçeneğini seçin.
 • Oyunun kurulumunu tamamlamasını bekleyin (bilgisayarınızda).
 • Kurulum tamamlandıktan sonra ‘CODEX’ klasörünü açın ve içindeki tüm dosyaları taşıyıp oyunu kurduğunuz dizine yapıştırın. Örneğin oyun “Bilgisayarım > Yerel Disk C > Program dosyaları > “Bus Simulator 18” dizinine kuruluysa o dosyaları buraya yapıştırın.
 • İstendiğinde değiştirin.
 • Oyun simgesi .exe‘ye sağ tıklamak, oyunu başlatabileceğiniz “Yönetici Olarak Çalıştır” seçeneğinin seçilmesiyle sonuçlanacaktır.
 • Eğlence!
Step 1:

“AppSetup”a tıklayın Dosyayı Açmak İçin Şifreyi Girin.

bus simulator 2023

Step 2:

Appsetup.zip Çıkarma İşleniyor.

bus simulator 18 ücretsiz indir

Step 3:

Dosya Çıkart’a gidin. Çift tıklayın ve “Setup.exe”yi açın. “Setup.exe: Yüklenecek dosya”ya tıklayın.

bus simulator 18 torrent

Step 4:

Dil Seçin.

bus simulatör 18 indir

Step 5:

Devam etmek için “İleri”ye tıklayın.

epic games bus simulator 18

Step 6:

Devam etmek için İleri’ye tıklayın. Farklı bir klasör seçmek isterseniz Gözat’ı tıklayın.

bus simülatör 18

Step 7:

“Ek Simgeler”i seçin. Devam etmek için “İleri”ye tıklayın.

bus simulator 18 full

Step 8:

Devam etmek için “Yükle”ye tıklayın.

bus simulator 18 key

Step 9:

Kurulum %100 tamamlandıysa lütfen bir dakika bekleyin.

bus sımulator 18

Step 10:

Kurulum Tamamlandı. Kurulumdan çıkmak için “Son”a tıklayın.

bus simulator 18 download

Step 11:

Oyun Arayüzü.

bus simulator 18 türkçe yama

Sonuç

Bus Simulator 18 indir hız açısından tüm yarış oyunlarından farklı. Aksine sizi rahat bir şehir otobüsünün direksiyonuna geçirecek. Bu nedenle gerçek bir otobüs şoförünün rutinini ve şoför olmanın keyfini hissedebileceksiniz. Farklı alanlarla geniş kentsel alanı keşfedin, işe gidip gelenleri toplayın ve yolcularınıza zamanında ulaşmak için verilen talimatları izleyin.

Bu oyunun gerçekçiliği güçlü yönlerinden biridir. Mercedes Benz ve MAN gibi dünyanın önde gelen markalarının özgün modellerle tasarladığı. Varoluş senaryosunun kanıtı olan gerçek otobüslerle yola çıkacaksınız. İster tek başına sürüş deneyimi ister grup etkileşimi olsun, oyun her şeyi kapsadığı için herkesi tatmin edebilir. Şehri dilediğiniz gibi keşfedin veya canlı çok oyunculu modda düello yapın. Başarılı bir otobüs şirketi kurma yolunda bir çalışma ortaklığı geliştirin, bölün ve zorlukların birlikte tadını çıkarın.

Oyun devam ettikçe filonuzu özelleştirebileceğiniz ve ona kişisel bir dokunuş ekleyebileceğiniz bu tür özelleştirme özelliklerine erişebileceksiniz. Kişisel tarzınızı yansıtan cesur ve renkli boya işleriyle otobüslerinizin öne çıkmasını sağlayın. Şehir, sonuna kadar keşfedilmeyi bekleyen dev bir açık dünya haritasıdır. Birçok caddede seyahat edin ve yalnızca diğer alanlar hakkında bilgi edinmekle kalmayacak. Aynı zamanda daha fazla otobüs satın alabilir ve daha ilginç otobüs sürüş hikayeleri oluşturabilirsiniz!

Yorum yapın