Among Us Oyna indir Pc Saglamindir [2024]

Ücretsiz çok oyunculu video oyunu Among Us indir Pc ‘ta dört ila on beş oyuncudan oluşan gruplar, mürettebatın diğer üyelerini açığa çıkmadan önce ortadan kaldırmaya kararlı olan sahtekarlarla savaşır. Bir toplantı için mükemmel olan ücretli bir başlık. Yerel Wi-Fi’yi kullanabilir veya diğer kişilerle çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz.

InnerSloth tarafından yaratılan Among Us indir Pc, çocukların ve gençlerin oynayabileceği tipik bir halka açık oyundan çok daha fazlasıdır. Zaman içinde test edilmiş ve dünya çapında ilgi gören oyunun temeli (bir grup arkadaş bir uzay gemisiyle yola çıkmaya hazırlanıyor) her yaştan ve demografik yapıdan oyuncuları eğlendiriyor. Bununla birlikte, bir mürettebat üyesinin yerini parazit bir şekil değiştirici almıştır. Hanginizsiniz?

Among Us Oyna Nedir

Aramızda, The Healing Place’den katılımcıların hikayelerinin bir antolojisi, bunların yanı sıra geçmiş karşılaşmaların analizleri ve kronik bir hastalıkla yaşamanın gerçeklerine ilişkin algılar yer alıyor.

Dil samimi ve dürüst olup okuyucuların kronik bir rahatsızlıkla yaşamanın nasıl bir şey olduğunu anlamalarına olanak tanır. Kronik hastalıklar hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler için blog, kaynakların nerede bulunabileceğine dair bilgiler de sağlıyor. Santa Rosa Basın Demokratı Among Us indir Pc hakkında bir makale yayınladı ve buna “Editörün Seçimi” adını verdi.

among us oyna

Daha fazla gör: Farming Simulator: FS 19

Tawnya’nın kurucu ortaklarından Profesör Laura Ries, “Aramızda”yı yazdı. Bu iki kadının kronik hastalıklarla ilgili deneyimleriyle olan bağlantılarının etkileyici anlatımı, bu hastalıkla mücadele eden bireyler için hayatın nasıl bir şey olduğunu anlamamıza yardımcı oluyor.

Ön ve arka kapaklarında renkli illüstrasyonların yer aldığı kitabı Heather tasarladı. Kitapta tam bir isim listesinin yanı sıra, adı geçen her bireyin deneyimlerini anlatırken isimleri ve resimleri de yer alıyor. Koleksiyonda kitabın yanı sıra bez çantalar, posterler, bereler ve tişörtler de yer alıyor.

Download Bağlantı Among Us Oyna Saglamindir

| Download

Şifre: saglamindir / 12345

Among Us’ın son sürümü neden bu kadar ünlü?

Büyük bir kitleyle etkileşim kurmanın en iyi yollarından biri bloglardır. İnsanlar blogları okumaktan hoşlanırlar çünkü bunlar samimi ve son derece kişiseldir. Bu blog, kronik bir hastalıkla uğraşan bir aile etrafında toplanıyor; deneyimlerini paylaşır ve benzer zorluklarla karşılaşan diğer kişilere yardımcı olabilecek kaynaklara bağlantılar sağlar.

Tawnya’nın hikayesi anlatıyı başlatıyor. 20’li yaşlarında ilk yumurtalık kanseri teşhisini aldıktan sonra 30’lu yaşlarında 4. evre meme kanseriyle mücadele etti ve bu, kronik hastalık ve sonuçları konusundaki farkındalığını artırdı. aileye.

O ve eşi, beklenmedik bir şekilde çok hastalandığında ve kemoterapiye ihtiyaç duyduğunda gerçekten zorlu bir dönemden geçiyor. Kronik bir hastalıkla yolculuğuna başladıktan sonra “Kronik Hastalıklarda İlham Verici Sesler” adlı bir blog başlattı. Amacı, deneyimlerini kullanarak başkalarını kronik bir durumla baş etmenin nasıl bir şey olduğu konusunda bilgilendirmek.

Daha fazla gör: The Long Dark

Ana Özellikler Among Us

Among Us indir Pc, sizin ve arkadaşlarınızın mürettebat üyesi olarak bir yıldız gemisine katıldığınız heyecan verici çok oyunculu bir oyundur. Ancak dikkatli olun; mürettebatınızda görevinizi mahvetmek isteyen sahtekarlar var!

 1. Mürettebat Arkadaşları ve Sahtekarlar: Her Among Us oyununda takım arkadaşları sahtekarlarla karşı karşıya gelir. Sahtekarlar ortalıkta dolanıp keşfedilmeden önce onları ortadan kaldırmaya çalışırken, mürettebat üyelerinin gemiyi korumak için tamamlamaları gereken işleri var.

 2. Özelleştirilebilir Karakterler: Çok çeşitli canlı uzay kıyafeti desenleri ve şapkalar arasından seçim yaparak karakterinizi özelleştirebilir ve oyunda kendinizi ifade edebilirsiniz.
 3. İnteraktif Görevler: Mürettebat üyelerinin, uzay aracına dağılmış olan bitirmeleri gereken bir dizi görevi vardır. Kablo tamirinden çöp toplamaya kadar değişen bu işler, oyuna stratejik ve işbirliğine dayalı bir bileşen kazandırıyor.
 4. Acil Durum Toplantıları: Bir mürettebat arkadaşı, kaygılarını incelemek ve bir ceset bulmaları veya kötü bir olaydan şüphelenmeleri halinde şüpheli sahtekarın görevden alınıp alınmayacağına karar vermek için acil bir toplantı yapma seçeneğine sahiptir.
 5. Oyun İçi Sohbet: Diğer oyuncularla etkileşimde bulunmak için oyun içi sohbet işlevinden yararlanın. Taktikler hakkında konuşun, şüphelerinizi paylaşın ve birisi sizi olmadığınız bir şey için çağırırsa kendinizi savunun.
 6. Sabotaj ve Aldatma: Sahtekarlar, ışıkları kapatmak veya reaktörün erimesini tetiklemek gibi geminin sistemlerini bozarak şeytani planlarını gerçekleştirirken, mürettebatın dikkatini dağıtabilir ve aksamalara neden olabilirler.
 7. Oylama sistemi: Her acil durum toplantısı, katılımcıların kimin sahtekar olduğunu düşündüklerini belirlemek için yaptığı oylamayla sona erer. Kimin uzay gemisinden atılacağına (kurnaz bir sahtekar mı yoksa masum bir mürettebat arkadaşı mı) çoğunluk oyu ile karar veriliyor.

 8. Çoklu Haritalar: Oyuncular Among Us indir Pc ‘ta her biri farklı bir düzene ve strateji ve aldatma için sayısız seçenek sunan bir dizi özelliğe sahip çok sayıda haritayı keşfedebilirler.
 9. Platformlar Arası Oyun: İster PC, ister akıllı telefon veya konsol kullanıyor olun, arkadaşlarınızla çeşitli platformlarda ve cihazlarda Among Us oynayın.
 10. Ücretsiz Güncellemeler: Among Us geliştiricileri, oyunu kullanıcılar için ilgi çekici kılmak amacıyla sık sık yeni özellikler, haritalar ve kozmetikler içeren güncellemeler sağlıyor.

Daha fazla gör: Mount and Blade Warband

Among Us Cocuklar için Güvenli mi?

Among Us Indir Pc ‘ta ebeveynlerin küçük çocuklar için güvenli olmadığını düşünebilecekleri nispeten az şey var. Oyunun ana temaları arasında ürkütücü bir ortamda geçen aldatma ve karikatürize şiddet yer alıyor. Bununla birlikte, mevcut diğer tanınmış oyunlara kıyasla inanılmaz derecede hafiftir. Bununla birlikte, aksiyon oyununun hâlâ riskli olabilmesinin başka nedenleri de vardır ve bunlar, herhangi bir çevrimiçi oyun için geçerli olan kaygıların aynısıdır.

Sonuçta sosyal bir oyundur ve ailelerin ve çocukların bağ kurması için mükemmel olsa da, aynı zamanda yabancılarla da doludur; çeşitli platformlarda oynanabildiği göz önüne alındığında muhtemelen tahmin edebileceğinizden çok daha fazladır. Çocuğunuzu tanımadığı bir lobiye girdiğinde birlikte oynayacağı insanlardan korumanın hiçbir yolu yoktur. Ayrıca oyun bir sohbet seçeneği sunduğundan, maçtaki diğer herkesi duyabilecek ve onlarla etkileşime geçebilecekler.

Yeni Başlayanlar İçin Among Us Oynanış Kılavuzu

Heyecan verici çok oyunculu Among Us indir Pc oyununda oyuncular, bir yandan bir uzay aracındaki görevleri tamamlamak için işbirliği yaparken bir yandan da aralarındaki sahtekarları tespit etmeye çalışıyor. Among Us, deneyim düzeyi ne olursa olsun herkesin oynayabileceği heyecan verici bir oyundur. İşte başlamanıza yardımcı olacak kullanıcı dostu bir kılavuz.

1. Başlarken:

Among Us Indir Pc maceranıza başlamak için oyunu seçtiğiniz uygulama mağazasından veya oyun platformu Saglamindir ‘dan indirin. Kurulumdan sonra oyunu başlatın ve arkadaşlarınızla yerel çok oyunculu oyun veya çevrimiçi çok oyunculu oyun arasında seçim yapın. Bir oda oluşturarak veya bir odaya katılarak uzay temalı aksiyona hazırlanın!

2. Oyunun Temelleri:

Among Us ‘taki oyuncular iki gruba ayrılır: Sahtekarlar ve Mürettebat Arkadaşları. Sahtekarlar operasyonu bozmaya ve Mürettebat Arkadaşları’nı gizlice öldürmeye çalışırken, mürettebat üyeleri işbirliği içinde uzay gemisindeki işleri yapmak zorundadır.

3. Görevleri Tamamlama:

Bir mürettebat arkadaşı olarak asıl amacınız, geminin düzgün işleyişini sürdürmek için size verilen işleri tamamlamaktır. Kabloların onarılmasından çöplerin boşaltılmasına kadar uzanan görevlerin başarılması Mürettebat Arkadaşlarının başarısı için çok önemlidir. Verimli çalışın ve tetikte olun çünkü görevleri yerine getirmek oyunu ilerletir ve şüpheli etkinliklerin tespit edilmesine yardımcı olur.

4. Sahtekarların Belirlenmesi:

Görevlerinizi yerine getirirken diğer mürettebat üyelerinizin şüpheli davranış veya eylemlerine karşı dikkatli olun. Her ne kadar uyum sağlamak için çaba gösterseler de, sahtekarlar ara sıra hata yapar veya toplum içinde şüpheli davranırlar. Oyuncu hareketlerini, etkileşimlerini ve sabotajların zamanlamasını gözlemleyerek aranızdaki sahtekarları ortaya çıkarın.

among us türkçe yama

Daha fazla gör: Hello Neighbor

5. Raporlama ve Acil Durum Toplantıları:

Bir Mürettebat arkadaşınızın zamansız ölümünü gözlemlerseniz veya kötü bir olaydan şüphelenirseniz, acil bir toplantı düzenleyerek bir olayı bildirebilirsiniz. Oyuncular sahtekar olduğunu düşündükleri kişiye oy verebilir ve toplantılarda görüşlerini ve şüphelerini tartışabilirler. Bilgiyle karar verebilmeniz için endişelerinizi dile getirme ve veri toplama şansından yararlanın.

6. Oy Verme ve Çıkarma:

Oyuncular önce sahtekar olduğunu düşündükleri kişiye oy verirler. Suçluluğu veya masumiyeti ne olursa olsun en çok oyu alan oyuncu uzay gemisinden atılır. Bilinçli bir karar verin çünkü kötü bir oy, bir mürettebat arkadaşınızın yanlışlıkla ihraç edilmesine veya bir dolandırıcının ısrarına neden olabilir.

7. Oyunu Kazanmak:

Tüm işler bittiğinde ve mürettebat arkadaşları kazandığında veya sahtekarların ve mürettebat arkadaşlarının sayısı eşit kaldığında oyun biter. Sahtekarların planlarını kazanmak ve bozmak için diğer Mürettebat Arkadaşlarınızla işbirliği yapın, iç güdülerinize inanın ve tümdengelimli akıl yürütme uygulayın.

8. Alıştırma Mükemmelleştirir:

Among Us indir Pc işbirliği ve diyalog kadar çıkarım ve stratejiye de dayalı bir oyundur. Erken yenilgilerden dolayı cesaretinizin kırılması yerine, her oyunu yeteneklerinizi geliştirmek, hatalardan kurtulmak ve oyun tarzınızı değiştirmek için bir şans olarak görün. Zaman ve pratikle aldatma konusunda uzman olacak veya dikkatli bir uzay gemisi muhafızı olacaksınız.

Among Us Sistem Gereksinimleri

Asgari
 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10/11 (64-Bit)
 • Bellek: 1 GB
 • Sabit Disk Alanı: 250MB
 • DirectX: Sürüm 10
 • İşlemci: SSE2 Komut Seti Desteği
Tavsiye edilen
 • İşletim Sistemi: Windows 10 x64bit
 • İşlemci: INTEL i3-4330
 • RAM: 4GB
 • Sabit Disk Alanı: 1 GB
 • Ekran Kartı: Nvidia GTX 650

Among Us İndirme ve Yükleme Talimatları

 • Aşağıdaki IDM indirme seçeneğini seçtiğinizde aşağıdaki indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.
 • Beş saniye bekledikten sonra “indir” butonuna tıklayın. İndirme işleminin başlamasına izin verin, ardından tamamlanmasını sabırla bekleyin.
 • Amoung US indirmesi tamamlandıktan sonra,.zip dosyasına sağ tıklayarak “Among US.zip’e Çıkart” seçeneğini seçin (öncelikle WinRAR‘ın kurulu olduğundan emin olun).
 • Exe uygulamasına gittikten sonra onu başlatmak için Among US klasörüne çift tıklayın.
 • Oyunu oynarken eğlenin! Oyunu yönetici modunda başlatmayı unutmayın. Eksik DLL sorunlarıyla karşılaşırsanız Redist veya _CommonRedist klasöründe bulunan tüm programları yükleyin.
Step 1:

İndirdikten sonra dosyayı açın

among us oyna

Step 2:

Steam’i başlatın (halihazırda bir hesabınız yoksa indirmek için bu bağlantıya tıklayın; yoksa şimdi indirin) ve sol alt köşeden Oyun ekle’yi seçin.

among us indir

Step 3:

Gözat’ı seçin…

among us download

Step 4:

Lütfen çıkartılan Among Us v2021.6.15s klasörünü seçin ve Among US simgesini seçtikten sonra Tamam’a tıklayın.

among us oyna ücretsiz

Step 5:

Seçilen programı şimdi ekle’yi tıklayın.

among us oyunu

Step 6:

Şimdi tek yapmanız gereken başlamak için “Oynat”a tıklamak!

among us ücretsiz oyna

among us free

Sonuç

Among Us indir Pc sadece bir oyundan ziyade stratejiyi, işbirliğini ve iletişimi teşvik eden bir deneyimdir. Basit görünümü, içindeki karmaşık sosyal dinamikleri gizleyerek, her maçı aldatma ve çıkarımlarla dolu heyecan verici bir maceraya dönüştürür. Among Us’ın muazzam çekiciliği, bireylerin dünya çapında birbirleriyle bağlantı kurmasına, dilsel ve kültürel farklılıklar arasında köprü kurmasına yardımcı oldu. Karmaşık şüphe ve güven ağı sayesinde, oyuncular bu ağda gezindikçe ilişkiler geliştirilir ve arkadaşlıklar güçlenir. Sonuçta Among Us, oyun bittikten sonra bile video oyunlarının bireyleri karşılıklı keyif ve arkadaşlık için nasıl bir araya getirebileceğinin kanıtıdır.

Yorum yapın